Biroja darba laika izmaiņas!
27. - 30.03. birojs SLĒGTS!

Atvainojiet par neērtībām!
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas +371 22314063


Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Septembris

Aktuāli! ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. koncertuzvedums Dailes reātris Lielā zāle 19:00

€ 45.-; 55.-; 65.-; 75.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 21.03.
25/9/2023
Koncertā izskanēs Ziedonis. Lācis. Vīrieši. albumā iekļautās dziesmas, kuras ir speciāli rakstītas katram izpildītājam. Komponists Kārlis Lācis Ziedoņa Vīriešiem licis runāt atklāti, vienlaikus saglabājot sajūtu, ka tas viss var būt arī blefs. Tajā piedalās Intars Busulis, Jānis Šipkēvics, Renārs Kaupers, Jānis Aišpurs, Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs.
Koncertuzveduma scenogrāfs un režisors ir Reinis Suhanovs, ar kuru kopā saturu radīja aktieri - Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs. Horeogrāfe - Elīna Gediņa. 
“Tie, kas ir strādājuši ar ap no uz Ziedoni, ir ieviesuši tādu jēdzienu kā “Ziedoņa faktors”. To apmēram var izstāstīt tā, ka Tu pats kaut ko komponē, ņemies, bet beigās tas nostājas kaut kā nedaudz savādāk, bet labāk. Tas tad arī ir tas brīnums, ka pieskaroties Ziedoņa darbiem, viņš tos piekārto pa savam, pat tagad, jau aizsaulē esot.”, tā Kārlis Lācis.
"Ja pieņemam, ka dzīve ir ceļš, tad ceļabiedri ir ļoti svarīgi. Ar šādiem var aiziet tālu.", Artūrs Skrastiņš.
Kaspars Znotiņš skaidro, ka "Pievēršanās Ziedonim ir kā atgriešanās pie kaut kā tuva un saprotoša. Tu pievērsies citiem autoriem, strādā ar tiem, iemīli tos, bet darbs ar Ziedoņa tekstu vienmēr ir kā atgriešanās mājās."
Ziedonis. Lācis. Vīrieši., ideja atnāca pagājušā gada novembrī. “Visiem uzrunātajiem mūziķiem, dziedātājiem, aktieriem, ideja uzreiz aizrāva un tā izveidojās tāds mīlestības projekts, kas mūs visus apvieno kopīgā mīlestībā pret mūsu darbu un pats galvenais, savstarpējs prieks par kopā būšanu un kopā darbošanos. Tas nebūtu iespējams bez šī galvenā “Ziedoņa faktora”, tas ir veids kā mēs kopā virzamies un gūstam baudu no procesa”, atzīst Kārlis Lācis.
Andris Keišs stāsta, "Es pēdējo reizi ar Imanta Ziedoņa tekstu publiski uzstājos 1993. gadā, kad stājos Latvijas Kultūras akadēmijā. Šī būs nākamā reize. Es nezinu, vai tas runā man par sliktu, vai nē, bet tā vienkārši ir noticis. Toreiz es iestājos aktieru kursā…  Nezin, kas notiks pēc šīs reizes? Vokālisti?.. Bet, nopietni runājot, - es dzīvē kautrējos runāt par mīlestību, bet dziedot šī kautrēšanās atkāpjas."
"Pasaule ir mainījusies. Nekas nav tā kā agrāk. Un tad Tu palasi tos dzejoļus un saproti, ka Imants te jau reiz ir bijis.", Jānis Šipkēvics.
"Ar Lāci mēs ejam tādus kā paralēli kopīgos ceļus … Varam darboties katrs savā "dārziņā", bet ražas svētkos atkal esam kopā un smaržojam kopīgi izaudzētās puķītes. Esmu starp šarmantākajiem Lavijas puišiem, kuri izpildīs dziesmas par svarīgāko - par MĪLESTĪBU. Ziedoņa dzeja un K. Lāča mūzika tik ļoti saplūst nu jau kopīgā, daudz spēcīgākā stāstā.", Intars Busulis.
"Ziedoņa radošajam mantojumam manā grāmatu un atmiņu plauktā ir īpaša vietiņa. Savs plaukts, savs stūrītis. Un dažkārt, kad mani radošie meklējumi nonāk pilnīgā un galīgā strupceļā, caur viņa radīto es pastarpināti vēršos pie meistara pēc palīdzības. Un zini - tas strādā! Es savām dziemām atrodu īstos vārdus, savam garam - uzmundrinājumu, savai iztēlei - ceļojumju laikā un visumā. Nu gluži kā tādas brīnumzāles pret antiradošumu - tāds ir mans Ziedonis!", stāsta Jānis Aišpurs.
Koncertprogrammā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. piedalās mūziķi: Jānis Stafeckis – kontrabass, Artūrs Noviks – akordeons, Māris Jēkabsons – pūšamie instrumenti, Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Kaspars Zemītis – ģitāra un Kārlis Lācis pie taustiņiem.