Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 12.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

Latvijā turpinās degvielas cenu kāpums! No 2022.gada marta maksa par ceļu uz izrādēm vai koncertiem Rīgā € 12.- vai € 13.- / 1 personai! Ceļa maksas izmaiņas atkarīgas no degvielas cenas izmaiņām!

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties

Pasākumi

Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Septembris

Aktuāli! “MOMO!!!” (Režisors Intars Rešetins) izrāde M.Čehova Rīgas Krievu teātrī 19:00

€ 15.-; 20.-; 25.-; 30.- Pens.sk.;st.30% atl! + ceļš € 12.- Aicinu pieteikties!
0/9/2022
Sebastjans Tjerī
Momo!!!
Absurdi komiska traģēdija. Kliedziens divos cēlienos
Pirmizrāde – 18.02.2022. (Lielā zāle)
Radošā komanda:
Režisors Intars Rešetins
Scenogrāfs Kristaps Skulte
Kostīmu mākslinieks Jana Čivžele
Horeogrāfs Inga Raudinga
Gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš
Video projekcijas Artis Dzērve
Tulkotājs Sergejs Samojļenko
Izrādes vadītāja Tatjana Vaulina
Vokālā pedagoģe Ilze Dzenīte
Literārā konsultante Zane Zusta
Izrādē piedalās:
Igors Čerņavskis
Gaļina Rosijska

Jeļena Sigova

Aleksandrs Maļikovs

Natālija Živeca

Tatjana Lukašenkova

Anatolijs Fečins

Dmitrijs Palēss

Olga Ņikuļina

Rodions Kuzmins-Reizvihs

Artūrs Skuteļskis

Ņikita Osipovs

Ivans Streļcovs
Jauns autors Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra repertuārā – mūsdienu franču dramaturgs Sebastjans Tjerī! Kritiķi viņa radošos risinājumus salīdzina ar tiem, kuri sastopami F. Kafkas un S. Beketa darbos, kā arī atzīmē viņa dialogu asprātību.
Luga "Momo" tika sacerēta un iestudēta 2015. gadā, un Sebastjans Tjerī kā profesionāls aktieris atveidojis šajā izrādē arī vienu no lomām.
Kā tas nereti ir ar gudriem stāstiem par cilvēku attiecībām, lugā organiski apvienots smieklīgais un nopietnais. Viss sākas ar atpazīstamāko no situācijām: precēts pāris, Andrē un Loransa, iepērkas lielveikalā. Viss notiek kā parasti, līdz Andrē iepirkumu ratiņos parādās kaut kas negaidīts, un ne pēc viņa gribas...
Režisors Intars Rešetins: "Absurds ir žanrs, kas tik ļoti raksturo šo laiku, tādēļ Sebastjana Tjerī absurda pilnā traģikomēdija ar tajā ietverto kodu, manuprāt, ir izcili piemērota sarunai ar šodienas skatītāju. Mēs dzīvojam ļoti dīvainā laikā un, domāju, nebūs pārspīlēti teikts – pat vēsturiskā –, kad uz zinātnes un medicīnas attīstības fona mums visapkārt valda samulsums, haoss, neziņa, dezinformācija, bailes, nāve, nemaz nerunājot par piesārņojumu un globālo sasilšanu. Viss ir ciklisks, viss, šķiet, reiz jau ir bijis. Iespējams, citās izpausmēs, bet bijis. Kā dzīvot tālāk? Kurp mēs kā civilizācija virzāmies? Tie ir jautājumi, kas nodarbina, kas skar ikvienu! Kurp aizvedīs civilizācijas progress? Vai mēs neesam pazaudējuši cilvēcību, sekojot straujajam dzīves tempam? Mēs katrs esam tik ļoti vērsti uz sevi, savu karjeru, panākumiem, dzīves komforta līmeni, savu vajadzību, īsti neprotot ne dzirdēt, ne redzēt, ne just, ne sarunāties. Šī izrāde ir kā kliedziens sajūtai par to neprātu, kurā atrodamies un kur kopā virzāmies. Absurdi traģikomisks kliedziens 2 cēlienos!"

Šarmantās un neatkārtojamās LAURAS PERGOLICCI JEB VIENKĀRŠI LP jauna koncertprogramma Arēna Rīga 20:00

€ 40.20; 46.20; 50.20; 60.20; 70.20 + € 1.- apkalpošanas maksa + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
20/9/2022
2022. gada 19. februārī ar jaunu koncertprogrammu Arēnā Rīga viesosies šarmantā un neatkārtojamā Laura Pergolicci jeb vienkārši LP.
 
Viņa apbūrusi klausītājus visā pasaulē un arī pie mums viņas daiļrade ir ļoti iecienīta, par ko liecina labi apmeklētie iepriekšējie koncerti gan Arēnā Rīga, gan Siguldas pilsdrupu estrādē.
 
LP savu slavas gājienu Eiropā uzsāka ar platīna statusu ieguvušo hitu Lost On You, kas 2016.gadā burtiski uzspridzināja mūzikas topus visā Eiropā, jo īpaši mūsu reģionā un Grieķijā. Taču LP nav stāsts par vienu hitu, gandrīz katras viņas dziesmas klausījumi Spotify straumēšanas servisā ir mērāmi miljonos.
Kā populārākās no tām varam minēt Muddy Waters, Strange, When We're High, Other People, Tightrope, Tokyo Sunrise, Night Like This u.c.
 
Šoruden LP laidīs klajā savu sesto studijas albumu ar nosaukumu “Churches”, no kura jau šobrīd pieejami tādi singli kā Goodbye, The One That You Love, How Low Can You Go un One Last Time.
 
Pati māksliniece par gaidāmā albuma tapšanu saka: “Tā ir skaista pieredze. Kā iemīlēšanās. Šis albums pēc sajūtām ir kā draugs. Draugs, kas palīdzēja iziet cauri vienam no visgrūtākajiem laikiem cilvēces vēsturē un arī diezgan grūtam posmam manā personīgajā vēsturē.”

Aktuāli! “VISS ZEM DEBESĪM” izrāde JRT MZ 18:30

€ 22.-; 25.-; 30.-; 40.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 10.08.
21/9/2022
Lugas autore: Margarita Zieda
Kā saslēgties ar jauno laiku, kas nāk mums pretī un izvirza citus noteikumus? Kā nenodot savas vērtības un tomēr spēt piedalīties uz pilnu skaņu?
Ķīnā cilvēki lasa no labās puses uz kreiso. Kur eiropietim beigas, tur ķīnietim sākums. Ķīnas kompasā adata rāda virzienu uz Dienvidiem, un viņi pasmejas, redzot Rietumu cilvēkus, ar tieši tādu pašu kompasu rokās ejam Ziemeļu virzienā. Jau pirms tūkstošiem gadu Ķīna spēja cilvēcei sniegt jaunus priekšlikumus, izgudrojot papīru, grāmatu iespiešanu, porcelānu, zīdu, kompasu un papīra naudu. Eiropa šīs idejas ieviesa savā dzīvē gadsimtus vēlāk, reizēm radot “divriteni no jauna". 
Mūsdienu pasaulē Ķīna jau atkal ir smagsvars jaunu jēgu un jaunu attīstības virzienu radīšanā. NC63 („No Computers 63 Hours!“) ir tikai viens no šiem priekšlikumiem, un tas aicina laikabiedrus izslēgt savus datorus piektdienās sešos vakarā un ieslēgt tos atpakaļ ne agrāk kā deviņos no rīta pirmdien. 
Izrādē „ Viss zem Debesīm“ kādas latviešu dzejnieces gara spēku pārbauda modernā Ķīna. 
Pirmizrāde 2022. gada 16. februarī.
Autore: Margarita Zieda
Režisors un scenogrāfs: Alvis Hermanis.
Kostīmu māksliniece: Jana Čivžele
Video mākslinieks: Mārtiņš Ratniks
Kustību konsultante: Olga Žitluhina
Lomās: Guna Zariņa un Vilis Daudziņš

Aktuāli! “SMIĻĢIS” izrāde Dailes teātra LZ 19:00

€ € 12.-; 15.-; 20.-; 30.- + ceļš € 12.- Biļetes jāizpērk līdz 28.07.
22/9/2022
Māra Zālīte SMIĻĢIS
Pirmizrāde – 2021. gada 27. augustā
Māras Zālītes jaunākā luga sākas ar Dailes teātra ieceres dzimšanu viena ģēnija prātā, kam seko teātra dibināšana.
Eduards Smiļģis ir ne vien Dailes teātra dibinātājs, novatorisks režisors un spēka un ekstāzes aktieris, bet arī pretrunu plosīts ģēnijs, kurš līdzīgi hameleonam maina savu iedabu atkarībā no sievietes, kuru tobrīd mīl, vai varas, kas tobrīd valda. Drāma divās daļās cenšas izdibināt, kas patiesībā slēpjas aiz Smiļģa tūkstoš maskām, un kādu cenu ģēnijam nākas maksāt par spēju spēlēt teātri, sāpēt un mīlēt pāri vidusmēra cilvēka varēšanas robežām.
Izrāde iekļauta Latvijas valsts simtgades programmā un top ar tās atbalstu.
Lomās: Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Gints Grāvelis, Toms Veličko, Kaspars Dumburs, Kārlis Arnolds Avots (Eduards Smiļģis), Vita Vārpiņa vai Kristīne Nevarauska (Berta), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Felicita Ertnere), Rēzija Kalniņa (Lilija Štengele), Dārta Daneviča (Eleonora), Ieva Segliņa (Anna, Rainis, Lelde), Olga Dreģe vai Lidija Pupure (Smiļģa māte)
Režisors – Viesturs Kairišs, scenogrāfe – Ieva Jurjāne, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, horeogrāfe – Jana Jacuka
Biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pase vai ID karte).

Aktuāli! “SIEVIETES DAĻAS” izrāde Nacionālā teātra LZ 19:00

€ 7.-; 10.-; 13.-; 16.-; 20.-; 25.- + ceļš € 12.- Biļetes jāizpērk 26.07.
23/9/2022
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
 - personu apliecinošs dokuments;
 - digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.
Teātrī ienākot, jālieto sejas maska, tostarp izrādes laikā. 
Sievietes “daļas” citu nozīmju starpā ir arī viņas sociālās lomas – šai izrādē sieviete ir mīļākā, sieva, meita, māsa, māte, māsīca, svaine, vecmāte, labākais draugs un arī konkurente. Visas šīs lomas tiek izspēlētas pie ģimenes pusdienu galda, kur atklājas ne tikai ģimenes problēmas, bet arī aktuālas lietas sabiedrībā, kas nodarbina cilvēkus ikdienas dzīvē. Lugai ir negaidīts ievads, un galvenās varones pārdzīvotais kļūst par impulsu tam, lai tuvinieki beidzot sāktu runāt par būtisko, meklētu ceļu cits pie cita, jo viņu dzīves tumšākajā naktī viņi ir atklājuši, ka viņos mīt “neuzvarama vasara” (Albērs Kamī).
Autore - Kata Vēbere
Režisore - Ināra Slucka
Lomās - Laura Siliņa, Jānis Āmanis, Esmeralda Ermale, Sanita Paula, Gundars Grasbergs, Ieva Aniņa, Jana Ļisova

Aktuāli! „FERDINANDS UN LUĪZE” jaunības traģēdija 19:00 Nacionālā teātrī LZ

€ 8.-; 12.-; 15.-; 18.-; 22.-; 27.- + ceļš € 12.- Biļetes jāizpērk līdz 26.07.
27/9/2022
Ferdinands un Luīze
Fridrihs Šillers
Jaunības traģēdija
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
- personu apliecinošs dokuments;
- digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.
Divi mīlētāji no “Vētru un dziņu” laikmeta satiksies šodienā uz Nacionālā teātra lielās skatuves, lai kā jebkuros laikos stātos pretī cilvēku likumiem, sabiedrības priekštatiem un aizspriedumiem, divkosībai un bailēm. Lai ar savu mīlestības sacelto vētru, atmaskotu visu iesaistīto slēptās dziņas un patiesos dzinuļus. Kad mīlestība deg ar tādu spēku, kāds atrodams pasaules dramaturģijas klasikā, izglābties nav paredzēts nevienam.
Dita Lūriņa kopā ar domubiedriem turpina meklēt brīdi, kad vārds, dziesma, skaņa, kustība, deja, telpa, gaisma, lidojums šņorbēniņos - visi iespējamie teātra izteiksmes līdzekļi atrod savu esenci, lai kopā kļūtu par kvintesenci un izstāstītu stāstu par cilvēka dabu. Un tā ir biedējoši nemainīga. Cilvēks sava laikmeta drēbēs dzied laikmeta dziesmu, bet to, kas viņš ir, nosaka tas, ko viņš dara. Jo mēs joprojām esam tikai ceļā pretī brīdim, kad eņģeļu maize kļūs par cilvēka bērnu maizi… Panis angelicus…
REŽISORE Dita Lūriņa 
LOMĀS
Kanclers fon Valters kādā vācu firsta galmā Gundars Grasbergs
Ferdinands, viņa dēls, majors Raimonds Celms
Hofmaršals fon Kalbs Mārtiņš Brūveris
Lēdija Milforda, firsta favorīte Agnese Cīrule
Vurms, kanclera privātsekretārs Uldis Anže
Millers, pilsētas mūziķis Mārtiņš Egliens
Viņa sieva Maija Doveika
Luīze, viņu meita Ieva Aniņa vai Diāna Krista Stafecka
Sofija, lēdijas istabene Ance Kukule
Firsta kambarsulainis Uldis Siliņš
Dažādas blakuspersonas: Ģirts Bisenieks, Uģis Čakars, Sabīne Birzniece
Mūziķis Kaspars Kurdeko

Aktuāli! ''GULBJU EZERS'' balets LNO 19:00

€ 9.-; 12.-; 16.-; 22.-; 25.-; 27.-; 35.- + Ceļš € 12.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
28/9/2022
LNO 19:00 balets ''Gulbju ezers''
PĒTERIS ČAIKOVSKIS
balets GULBJU EZERS
"Gulbju ezers" ir baletu balets, kas vienmēr baudījis skatītāju sajūsmu. Tajā Čaikovska skaistā mūzika apvienojas ar Petipā un Ivanova ģeniālo horeogrāfiju. Gulbju ezera valdzinājums kā magnēts pievelk sapņotāju princi Zigfrīdu. Odīlija, kas kā ūdens piliens līdzīga daiļajai gulbju princesei Odetai, iekāro jaunekli. Cīņa, mīļotās Odetas ievainojums, uzvara pār ļaunumu, kas ir tikai šķitums... Ludviga Otrā galms, Noišvānšteinas pils, izsmalcināti tērpi un krāšņas dekorācijas kopā ar Latvijas Nacionālā baleta trupas rūpīgo attieksmi pret klasiku ik detaļā rada izcilību.
RADOŠĀ KOMANDA
Aivars Leimanis
Horeogrāfs-inscenētājs
Mārtiņš Ozoliņš
Diriģents
Farhads Stade
Diriģents
Huans Giljermo Nova
Scenogrāfs
Roberts Perdziola
Kostīmu mākslinieks
 Ainārs Pastars
Gaismu mākslinieks
LOMĀS
Odeta-Odīlija: Jūlija BrauereJolanta LubējaAnnija KopštāleAlise Prudāne
Princis Zigfrīds: Vadims MuntagirovsViktors SeikoAidens Viljams KonefrijsZigmārs Kirilko
Rotbarts: Avetiks KarapetjansAidens Viljams Konefrijs
Nerrs: Germans ŠevčenkoFabio Sonconji
Pas de trois: Laine PaiķeMarta OzoliņaKristaps JaunžeikarsPaula Lieldidža-KolbinaIļana PuhovaAidens Viljams KonefrijsRoberts NajeJustīna Teličena