Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.50 /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

 

Izrādes un koncerti, kuri nenotika 2020.gada novembrī un decembrī un 2021.gada janvārī - maijā tiks pārcelti uz vēlāku laiku vai atcelti!

Atgādinām - publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi šobrīd paredz, ka izrādes apmeklēt klātienē būs iespēja tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējā pusgada laikā.
 
No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu.

Pasākumi

Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Septembris

Garantēts! “GRĀFS MONTE-KRISTO. ESMU EDMONS DANTESS / ГРАФ МОНТЕ-КРИСТО. Я - ЭДМОН ДАНТЕС” izrāde M.Čehova Rīgas Krievu teātrī 19:00

€ ... 20.-; 25.- + ceļš € 9.-
25/9/2021
GRĀFS MONTE-KRISTO. ESMU EDMONS DANTESS / ГРАФ МОНТЕ-КРИСТО. Я - ЭДМОН ДАНТЕС
Komponiste – Lora Kvinta. Dramaturgs un dzejnieks – Nikolajs Deņisovs
Grāfs Monte-Kristo. Esmu Edmons Dantess
Pēc Aleksandra Dimā romāna motīviem.
Stāsts par mīlestību, nodevību un atriebību.
Pirmizrāde – 10.05.2019.
Ilgums – 3 stundas 15 minūtes
12+
Titri latviešu valodā.
Režisors Sergejs Golomazovs
Scenogrāfs Nikolajs Simonovs
Kostīmu mākslinieks Jaroslava Rafikova
Horeogrāfs Olga Žitluhina, Ksenija Simanova
Gaismu mākslinieks Maksims Birjukovs
Muzikālais vadītājs Ludmila Mogiļevska
Muzikālais konsultants Andrejs Bils
NB! Izrādē smēķē.
 
Izrādē piedalās:
Aleksejs Korgins, Veronika Plotņikova, Igors Čerņavskis, Rodions Kuzmins-Reizvihs, Vitālijs Jakovļevs, Pāvels Griškovs, Oļegs Teterins, Jūlija Berngardte, Olga Ņikuļina, Igors Nazarenko, Ņikita Osipovs, Natālija Živeca, Dmitrijs Palēss, Tatjana Lukašenkova, Jeļena Sigova, Tamāra Sudņika, Jevgeņijs Čerkess, Jevgeņijs Šurs, Sergejs Gorohovs, Adriana Tatjana Začeste, Nataļja Smirnova, Anastasija Rekuta-Džordževiča, Jana Herbsta, Artūrs Trukšs, Ņikita Voroņins, Darja Naprijenko, Arje Lermans, Iļja Lermans
Droši vien katrs no mums kaut reizi dzīvē ir saskāries ar nodevību. Neizpildīts solījums, tenkas aiz muguras, lūgums pēc palīdzības, kas palicis bez atbildes, neuzticība – nodevībai ir daudz un dažādas formas, lielas un mazas. Un katra no tām ir iznīcinoša – ne tikai tāpēc, ka tā nodara sāpes, bet arī tāpēc, ka tā ievaino cilvēka ticību pasaulei. Dažreiz tā ievaino nāvējoši. Kā arī – tā maina gan to, kurš nodevis, gan to, kurš ticis nodots, reizēm radot briesmoņus, no kuriem viens no lielākajiem ir alkas pēc atriebības.
 ...Jaunais jūrnieks Edmons Dantess atgriežas Marseļā ar priekpilnām cerībām un ticību nākotnei: viņš būs “Faraona” kapteinis, viņu gaida līgava – visskaistākā meitene pasaulē, viņš varēs nodrošināt cīnīgas vecumdienas savam mīļajam tēvam. Bet Edmona ceļā nostājas citu skaudība, nekrietnība un bailes – un pēc divdesmit četriem gadiem Parīzē parādās noslēpumainais grāfs Monte-Kristo...
 
Titri latviešu valodā.
Lai titru lasīšana nesagādātu grūtības, lūgums ņemt vērā, ka nebūtu ieteicams izvēlēties vietas tuvāk par 6. rindu!