Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties

Pasākumi

Janvāris  |  Februāris  |  Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Visi

Jūnijs

Aktuāli! „DAILES SVIESTS” (režisors Gints Andžāns) koncerts Dailes teātrī LZ 19:00

€ 15.-; 20.-; 30.-; 40.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 06.02.
13/6/2023
DAILES SVIESTS
Konsolidētās sezonas noslēguma koncerts
Šis ir pamatoti optimistisks, muzikāls un iedvesmojošs stāsts par sezonu, kurā sirmus matus vairs nenesa vecums, bet apkures un elektrības rēķini. Degvielas izmaksas aizsāka staigātprieka renesansi. Cenas rāvās debesīs kā izbiedētu kaiju bars un mākslīgais intelekts pierādīja, ka drīz rakstīs labāk par Blaumani. Skaidrs, ka šim periodam tikām cauri ar veselīga humora devu un mēģinot ieviest robotus, jo aktieri uzturēt formā ir dārgi, kā rezultātā atklājām kādu universālu metodi. Tā palīdz neprognozējamā mainībā saglabāt stabilu cilvēcību.
P.S. Iespējams, koncertā nebūs arī Andris Bulis.
Piedalās: Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Milēna Miškēviča, Kristīne Nevarauska, Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Andris Bulis, Klāvs Kristaps Košins, Niklāvs Kurpnieks, Aldis Siliņš, Lauris Subatnieks, Toms Veličko, Ērika Eglija-Grāvele
Režisors – Gints Andžāns, dramaturgs – Artūrs Dīcis, muzikālais vadītājs – Juris Vaivods, scenogrāfs – Aigars Ozoliņš, horeogrāfe – Liene Grava, vokālā padagoģe – Ilze Dzenīte

Aktuāli! “SKRODERDIENAS SILMAČOS” komēdija Nacionālajā teātrī 19:00

€ 9.-; 13.-; 18.-; 22.-; 27.-; 30.- + Ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 03.02.
15/6/2023
Nacionālajā teātrī 19:00 izrāde “SKRODERDIENAS SILMAČOS”

Jums liekas, Jāņi vēl tālu? Kad tirdzniecībā parādās biļetes uz Nacionālā teātra “Skroderdienām Silmačos”, ir skaidrs, ka Līgo vakars nav aiz kalniem.
“Skroderdienu” skatīšanās latviešiem jau sen nav tikai teātra apmeklējums, bet gatavošanās Jāņiem, ielīgojot gada īsāko nakti. Tiem pilsētniekiem, kas Jāņos Rīgu nepamet, Nacionālā teātra “Skroderdienas” ar slaveno līgošanas skatu kļūst par sava veida Jāņiem.
Kā ik gadu pirmsjāņu dienās – Silmaču sētā atkal ieradies Dūdars, viņam pa pēdām žīdu ģimenīte – pauninieks Ābrams ar dēlu Joski un šneideriene Zāra, bet priekšā jau gaida Bebene, Tomuļmāte un Pindacīša, un skroderdienas iet vaļā - uzbrūk bites, sprāgst krāsns, pazūd zaļā krūze un lūst sirdis!
Autors - Rūdolfs Blaumanis
Režisore - Indra Roga
Lomās - Dita Lūriņa, Raimonds Celms, Ainārs Ančevskis vai Uldis Anže, Agnese Budovska, Uldis Siliņš, Igors Šelegovskis, Liene Sebre vai Elizabete Skrastiņa, Inga Misāne-Grasberga vai Jana Ļisova, Gundars Grasbergs vai Kārlis Reijers, Juris Lisners, Ivars Puga vai Jānis Āmanis, Daiga Gaismiņa vai Maija Doveika, Indra Burkovska vai Daiga Kažociņa, Ināra Slucka vai Evija Krūze, Romāns Bargais, Sanita Paula, Grēta Egliena, Anna Klēvere, Mārtiņš Egliens, Juris Hiršs, Gidons Grīnbergs, Ainārs Majors, Valdis Zilveris, Indulis Cintiņš, Dace Bonāte, Mārtiņš Brūveris, Egils Melbārdis, Madara Reijere, Arturs Krūzkops, Lāsma Kugrēna, Voldemārs Šoriņš, Rasma Garne, Normunds Laizāns, Mārcis Maņjakovs, Jānis Vimba, Madara Botmane, Līga Zeļģe, Madara Reijere, Lolita Cauka, Inta Tirole, Jānis Skanis, Uldis Dumpis, Uldis Norenbergs, Māra Zemdega, Līga Liepiņa, Kaspars Aniņš, Ausma Ziemele

Garantēts! ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. koncertuzvedums Dzintaru koncertzāles Lielā zāle 20:00

€ 50.-; 60.-; 70.- + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 30.01.
16/6/2023
Koncertā izskanēs Ziedonis. Lācis. Vīrieši. albumā iekļautās dziesmas, kuras ir speciāli rakstītas katram izpildītājam. Komponists Kārlis Lācis Ziedoņa Vīriešiem licis runāt atklāti, vienlaikus saglabājot sajūtu, ka tas viss var būt arī blefs. Tajā piedalās Intars Busulis, Jānis Šipkēvics, Renārs Kaupers, Jānis Aišpurs, Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs.
Koncertuzveduma scenogrāfs un režisors ir Reinis Suhanovs, ar kuru kopā saturu radīja aktieri - Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs. Horeogrāfe - Elīna Gediņa. 
“Tie, kas ir strādājuši ar ap no uz Ziedoni, ir ieviesuši tādu jēdzienu kā “Ziedoņa faktors”. To apmēram var izstāstīt tā, ka Tu pats kaut ko komponē, ņemies, bet beigās tas nostājas kaut kā nedaudz savādāk, bet labāk. Tas tad arī ir tas brīnums, ka pieskaroties Ziedoņa darbiem, viņš tos piekārto pa savam, pat tagad, jau aizsaulē esot.”, tā Kārlis Lācis.
"Ja pieņemam, ka dzīve ir ceļš, tad ceļabiedri ir ļoti svarīgi. Ar šādiem var aiziet tālu.", Artūrs Skrastiņš.
Kaspars Znotiņš skaidro, ka "Pievēršanās Ziedonim ir kā atgriešanās pie kaut kā tuva un saprotoša. Tu pievērsies citiem autoriem, strādā ar tiem, iemīli tos, bet darbs ar Ziedoņa tekstu vienmēr ir kā atgriešanās mājās."
Ziedonis. Lācis. Vīrieši., ideja atnāca pagājušā gada novembrī. “Visiem uzrunātajiem mūziķiem, dziedātājiem, aktieriem, ideja uzreiz aizrāva un tā izveidojās tāds mīlestības projekts, kas mūs visus apvieno kopīgā mīlestībā pret mūsu darbu un pats galvenais, savstarpējs prieks par kopā būšanu un kopā darbošanos. Tas nebūtu iespējams bez šī galvenā “Ziedoņa faktora”, tas ir veids kā mēs kopā virzamies un gūstam baudu no procesa”, atzīst Kārlis Lācis.
Andris Keišs stāsta, "Es pēdējo reizi ar Imanta Ziedoņa tekstu publiski uzstājos 1993. gadā, kad stājos Latvijas Kultūras akadēmijā. Šī būs nākamā reize. Es nezinu, vai tas runā man par sliktu, vai nē, bet tā vienkārši ir noticis. Toreiz es iestājos aktieru kursā…  Nezin, kas notiks pēc šīs reizes? Vokālisti?.. Bet, nopietni runājot, - es dzīvē kautrējos runāt par mīlestību, bet dziedot šī kautrēšanās atkāpjas."
"Pasaule ir mainījusies. Nekas nav tā kā agrāk. Un tad Tu palasi tos dzejoļus un saproti, ka Imants te jau reiz ir bijis.", Jānis Šipkēvics.
"Ar Lāci mēs ejam tādus kā paralēli kopīgos ceļus … Varam darboties katrs savā "dārziņā", bet ražas svētkos atkal esam kopā un smaržojam kopīgi izaudzētās puķītes. Esmu starp šarmantākajiem Lavijas puišiem, kuri izpildīs dziesmas par svarīgāko - par MĪLESTĪBU. Ziedoņa dzeja un K. Lāča mūzika tik ļoti saplūst nu jau kopīgā, daudz spēcīgākā stāstā.", Intars Busulis.
"Ziedoņa radošajam mantojumam manā grāmatu un atmiņu plauktā ir īpaša vietiņa. Savs plaukts, savs stūrītis. Un dažkārt, kad mani radošie meklējumi nonāk pilnīgā un galīgā strupceļā, caur viņa radīto es pastarpināti vēršos pie meistara pēc palīdzības. Un zini - tas strādā! Es savām dziemām atrodu īstos vārdus, savam garam - uzmundrinājumu, savai iztēlei - ceļojumju laikā un visumā. Nu gluži kā tādas brīnumzāles pret antiradošumu - tāds ir mans Ziedonis!", stāsta Jānis Aišpurs.
Koncertprogrammā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. piedalās mūziķi: Jānis Stafeckis – kontrabass, Artūrs Noviks – akordeons, Māris Jēkabsons – pūšamie instrumenti, Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Kaspars Zemītis – ģitāra un Kārlis Lācis pie taustiņiem. 

Aktuāli! INTARS BUSULIS solo koncerts "Es Tevi redzu" Dzintaru koncertzāles Lielā zāle 19:00

€ 25.-; 35.-; 45.-; 55.-; 65.-; 75.- + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 02.02.
18/6/2023
Es Tevi redzu” Dzintaros
 
2023. gada 17. un 18. jūnijā izskanēs jau par tradīciju kļuvušais Intara Busuļa solo koncerts Dzintaru koncertzālē. 
 
Dziedātāja Intara Busuļa koncerti Dzintaru koncertzālē mūziķiem un lielai daļai atbalstītāju ir kļuvuši jau par tradīciju. Nākamvasar koncerti notiks pašā vasaras pilnbriedā – 17. un 18. jūnijā. 
“Koncerti “Es Tevi redzu” ir kā atgādinājums par katra cilvēka vērtību un nozīmīgumu mūsu dzīvēs. Par to, cik esam klātesoši un cik ļoti spējam būt apzināti visās dzīves situācijās” skaidro koncerta organizatori. 
 
“Ar lielu prieku un nepacietību gaidām koncertus Dzintaru koncertzālē un sirsnīgo atmosfēru, kas tur valda. Jūras tuvums šo sajūtu pastiprina, un gluži kā ūdens plūsma un tās nemitīgā kustība, arī mēs turpinām iet uz priekšu. Turpinām radīt mūziku, kas spēj piepildīt ne tikai mūs pašus, bet ar savu vēstījumu uzrunāt arī klausītājus,” par koncerta ieceri stāsta mūziķis Intars Busulis. 
 
“Koncerta programmā izskanēs jau pazīstamas un klausītāju iemīļotas dziesmas. Taču šobrīd strādājam pie jaunu skaņdarbu radīšanas, un koncertu apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt arī kādu dziesmas pirmatskaņojumu, kuri tiks iekļauti plānotajā albumā, kurš iznāks nākamā gada rudenī”, atklāj komponists Kārlis Lācis. 
 
Koncertā ar Intaru Busuli muzicēs Abonementa orķestris, kura sastāvā ir Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Vineta Elksne, Karīna Tropa un Alise Kante - Onzule. Koncerta skanējumu papildinās gospeļkoris GGChoir. 
 
Ieeja no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00.