Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.- /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumam

 

UZMANĪBU! No 13. marta līdz 09. jūnijam izrādes nenotiks!
 
Iespēju robežās tie pasākumi, ko skar aizliegums tiks pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.
Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.
Ja izrādi vai koncertu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu izrādi vai koncertu, vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Ar pilnu Patērētāju aizsardzības centra izplatīto informāciju (13.03.2020) par pārceltajiem pasākumiem varat iepazīties šeit - http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Jūnijs

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “SAPNIS VASARAS NAKTĪ” komēdija Nacionālā teātrī 19:00

€ 9.-; 12.-; 15.-; 18.-; 22.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
2/6/2020

Viljams Šekspīrs

Mītiska komēdija krāšņā tumsā

Režisors Elmārs Seņkovs

Kad daba ir savā auglīgākajā briedumā un vasaras nakts gaiss vibrē, mēs nokļūstam realitātē, kur viss kļūst šķietams, kur instinkti ņem virsroku pār prātu. Šī Šekspīra luga vadā mūs pa dažādām realitātēm. Tā apspēlē ne tikai teātra realitāti, bet liek izvērtēt arī mūsu ikdienas realitāti. Katrs ir piedzīvojis šo sajūtu, kad sapnis kļūst tik dzīvs, ka spēj atstāt pat iespaidu vairāku dienu garumā.

Kas mūs vada - vai instinkti? Vai pastāv vēl kāda pasaule? Vai dzīve ir sapnis? Un, ja dzīve ir sapnis, kas ir nāve? Izrādes centrā ir dēmoniskais Paks, kurš provocē, lai redzamais kļūtu smieklīgs, reizēm nežēlīgs un ļoti kaislīgs.

Lomās: 

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “PUTENĪ” izrāde Nacionālā teātrī AZ 18:30

€ 23.- + Ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
3/6/2020
Psiholoģisks trilleris pēc Ž. Simenona darba motīviem
Režisors Toms Treinis
Psiholoģiskais trilleris balstās spožā kriminālromānu autora Žorža Simenona romāna “Roka” motīvos. Četri draugi, kuri atgriežas no jaunā gada ballītes, iekļūst satiksmes negadījumā netālu no vasaras mītnes, kuru putenī sasniedz trīs no viņiem. Vai notikušais ir nelaimes gadījums? Vai tomēr draugu attiecības nav tik caurspīdīgas, kā mums sākumā šķiet? Pamazām un ar lielu intrigu atklājas notikumi, kuri norisinājās liktenīgajā vakarā.
Lomās:
Normunds LaizānsDita LūriņaAinārs AnčevskisUldis Anže, Māra Sleja, Voldemārs ŠoriņšMadara Botmane

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “REVIDENTS” izrāde Nacionālā teātrī 19:00

Visa zāle € 7.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
5/6/2020
“REVIDENTS” izrāde Nacionālā teātrī 19:00
Autors - Nikolajs Gogolis
Režisors - Ņikita Kobeļevs
“Kungi – pie mums brauks revidents”, sākas hrestomātiskā Gogoļa komēdija, kura der visiem laikiem, valstīm un politiskajām iekārtām, jo baidīties un pakļauties ir cilvēka dabā. Turklāt satraukti ir jūtīgāko jomu ierēdņi – no skolu valdes, slimnīcas, sociālās aprūpes, tiesu sistēmas un, protams, pašas pilsētas domes... Bailes pārvēršas fantasmagorijā un izaug lielākas par pašiem cilvēkiem.
Lomās - Marija BērziņaDace BonāteIndra BurkovskaAlise DanovskaUldis AnžeMārtiņš BrūverisRaimonds CelmsUldis DumpisGundars GrasbergsĢirts JakovļevsIvars KļavinskisArturs KrūzkopsNormunds LaizānsEgils MelbārdisKaspars Aniņš

Pārcelts no 31. maija uz 6. jūniju plkst. 21.20 LTV1, LR3, LSM.LV.! DZINTARU KONCERTZĀLES VASARAS SEZONAS ATKLĀŠANAS KONCERTS Dzintaru koncertzāle Lielā zāle 19:00

Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz 31. maija koncertu, varēs saņemt atpakaļ naudu!
6/6/2020
 
Valstī  izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncerts pārcelts no 31. maija uz 6. jūniju plkst. 21.20, kuru skatītāji varēs vērot tiešraidē televīzijā LTV1 kanālā, klausīties LR3 Klasika, kā arī tiešraide būs pieejama internetā portālā LSM.LV. Klausītāji, kuri bija iegādājušies biļetes uz 31. maija koncertu, varēs saņemt atpakaļ naudu Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.
6. jūnijā, Dzintaru koncertzāles vasaras sezonas atklāšanas koncertā, pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies divi Jūrmalas Goda zīmes kavalieri. Pasaulē slavenākais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko kopā ar maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu. Koncertu vadīs Ojārs Rubenis.
Žanriski krāsainajā programmā skanēs populāras Maestro sacerētas kino un teātra mūzikas tēmas, pasaules opermūzikas hiti maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda atskaņojumā, bet izcilais operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko atskaņos Raimonda Paula dziesmas no leģendārā cikla “Pērļu zvejnieks” un kompozīcijas ar izcilā krievu dzejnieka Jevgeņija Jevtušenko dzeju.
Dzintaru koncertzāles direktors Guntars Ķirsis uzsver: “Laikā, kad mums jāsadzīvo ar neskaitāmiem ierobežojumiem un aizliegumiem, vairāk kā jebkad nepieciešamas labas domas un prieks. Vasara Dzintaros būs un tā arī šogad būs mūzikas skaņu piepildīta!”
Savukārt Latvijas Radio bigbenda vadītājs Kārlis Vanags saka: “Esam mēģinājuši atrast veidu, kā ietērpt Maestro rokrakstu kopā ar džeza mūzikas skanējumu. Koncerta programma ir ļoti krāsaina un aptver daudzveidīgu žanru skatījumu. Liels prieks par Aleksandra Antoņenko klātbūtni – mums tā būs netipiska pieredze uzstāties kopā ar operdziedātāju! Viņš ir mūziķis, kas spēj izpausties ne tikai vienā nišā, un šie aranžējumi būs pielāgoti arī viņa dziedāšanas manierei.”

Izrāde nenotiek! “SEZONAS NOSLĒGUMA BALLĪTE – 6.SĒRIJA” koncerts Dailes teātra LZ 19:00

€ ... 12.-; 15.-; 20.-; 25.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
11/6/2020
SEZONAS NOSLĒGUMA BALLĪTE – 6. SĒRIJA
Koncerts 2 daļās
 Dailes teātra sezonas noslēgumā aktieri atkal satiksies jautrā ballītē, kas jau kļuvusi par tradīciju. No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ... Protams, ekskluzīvi – tikai dažos koncertos!
 Piedalās:     Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ērika Eglija, Inita Sondore, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Artūrs Skrastiņš, Gints Grāvelis, Lauris Dzelzītis, Aldis Siliņš, Gints Andžāns, Mārtiņš Upenieks
 Ideja, režija, scenārijs – Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis
Mūzikas konsultants – Juris Vaivods
Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa
Horeogrāfe – Inga Krasovska

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! PURVA BRIDĒJS UGUNĪ Mūzikls Liepājas teātrī 15:00 + Ekskursija

€ ... 14.-; 16.-; 18.-; 22.- + ceļš € 22.- Biļetes jāizpērk!
14/6/2020
Kārlis Lācis / Regnārs Vaivars
MŪZIKLS pēc Rūdolfa Blaumaņa darbu motīviem

Režisors – Regnārs Vaivars
 
Rūdolfa Blaumaņa stāsts par Edgaru un Kristīni, manuprāt, ir latviešiem vislabāk zināmais no visiem stāstiem. Iespējams vienīgais, ko īsumā var izstāstīt jebkurš latvietis. Un varu arī es.
Ir meitene, kuru mīl divi puiši. Viens – skaists, stabils un normāls. Otrs – skaists, slāpstošs un nenormāls. Meitene vairāk mīl slāpstošo un nenormālo, bet precēties sliecas ar stabilo un normālo. Slāpstošais un nenormālais pierunā meiteni uz pārbaudes laiku. Meitene stabilajam un normālajam atsaka. Slāpstošais un nenormālais pārbaudes laiku neiztur, tāpēc meitene piedāvājas atpakaļ pie stabilā un normālā. Meitenei tūlīt būs kāzas ar stabilo un normālo, bet kāzu priekšvakarā atnāk slāpstošais un nenormālais un atkal aizrunā meiteni ciet.
Šis ir amorāls stāsts, un visiem būtu labāk, ja tas nekad nebūtu noticis.
Bet arī visnesaprotamākās izvēles mēdz notikt skaisti, šausminoši dabīgi un līdz asarām pašsaprotami.
Un arī pašus amorālākos cilvēkus es, kā režisors, spēju mīlēt ļoti, ļoti. Mīlēt un attaisnot neattaisnojamo.
Šis nebūs stāsts par dzeršanas postu un aklu mīlestību. Tas ir stāsts par neremdināmām slāpēm. Un slāpstošie šeit ir visi, bez izņēmuma.
"Es alkstu kāda, kurš līdzās slāptu,
Un alkstu kāda, kurš neļauj slāpt."
Mēs parasti izvēlamies to, kurš līdzās.
Par slāpstošajiem! Priekā!"
Regnārs Vaivars
 
Lomās:
Kristīne – Agnese Jēkabsone
Edgars – Gints Grāvelis
Akmentiņš – Sandis Pēcis
Kristīnes māte – Karīna Tatarinova
Made – Signe Dancīte
Barons – Edgars Pujāts
Fišvagars – Kaspars Kārkliņš
Mācītājs – Viktors Ellers
Vīri – Edgars Ozoliņš, Armands Kaušelis, Gatis Maliks, Pēteris Lapiņš, Mārtiņš Kalita, Kārlis Elvis Artejevs, Hugo Puriņš, Artūrs Irbe, Valts Skuja
Sievas – Everita Pjata-Gertnere, Anda Albuže, Sigita Jevgļevska, Kintija Stūre, Madara Krživeca, Agnija Dreimane, Madara Viļčuka
Bērni – Rihards Eidins, Tomass Jansons, Kristaps Eleris, Māra Ciekurze, Tīna Vītola, Laura Ločmele, Annija Miče
 
Librets un dzeja – Regnārs Vaivars
Mūzika – Kārlis Lācis
Scenogrāfija – Regnārs Vaivars, Toms Grīnbergs
Horeogrāfija – Regnārs Vaivars, sadarbībā ar Ingu Raudingu
Kostīmi – Madara Botmane
Gaisma – Mārtiņš Feldmanis
Muzikālais vadītājs – Normunds Kalniņš
Vokālās pedagoģes – Ieva Dreimane un Ieva Kerēvica
 
Izrādē piedalās mūziķi: Ērika Hrustaļova (vijole), Sarma Gabrēna vai Krišjānis Gaiķis (čells), Rustams Bagirovs (akordeons), Miks Akots (ģitāra), Raitis Eleris (bass), Māris Zīlmanis (sitaminstrumenti), Normunds Kalniņš (taustiņinstrumenti)
 
Pirmizrāde – 2019. gada 14. septembrī (113. sezonas atklāšana!)