Biroja darba laika izmaiņas
23.-29. maijā Birojs slēgts
Atvainojiet par neērtībām!
 

Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas 22314063

Pasākumi

Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Decembris  |  Visi

Jūnijs

Garantēts! “DZIMŠANAS DIENAS KŪKA” Izrāde JRT LZ 19:00 Sezonas jaunums!

€ 18.-; 25.-; 28.-; 33.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.-
8/6/2023
17:00 izbraukšana no Jelgavas
Amerikāņu mūsdienu dramaturgs Noa Haidls jaunāko lugu ir veltījis savai sievai, domājot par mīlestības spēku, kas spēj savienot pagātni, tagadni un nākotni. Dzīve no plānotā atšķiras, taču viena stabila tradīcija iet cauri visam mūžam. Katru dzimšanas dienu tiek cepta kūka. Ir 90 dzimšanas dienas un ir 90 kūkas.
Lugas oriģinālnosaukums ir “Dzimšanas dienas sveces”, un tā pirmizrādīta 2022. gada aprīlī gandrīz
vienlaikus divās šķietami diametrāli pretējās vietās – uz visplašāko skatītāju loku orientētajā Ņujorkas Brodvejā un Vācijas augstās mākslas templī Deutsches Theater Berlin. Šī rudens teātra kritiķu aptaujā, ko veic Vācijas žurnāls “Theater heute”, Noa Haidla jaunais dramatiskais sacerējums ir ierindots starp gada labākajām lugām.
Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Lielajā zālē.
Pirmizrāde 2022. gada 30. novembrī.

KOMANDA
Režisors un scenogrāfs - Alvis Hermanis
Tulkotāja - Ieva Lešinska
Kostīmu māksliniece - Jana Čivžele

Lomās -  Agate Krista, Marta Lovisa,Gerds Lapoška, Jānis Grūtups, Toms Harjo, Elvita Ragovska, Sabīne Tīkmane, Ritvars Logins, Regīna Razuma (līdz 14.05.2023).

! Sakarā ar Regīnas Razumas pēkšņo aiziešanu mūžībā 2023. gada 14. maijā un aktrises neaizvietojamību, informējam, ka viņas spēlētā loma tiek izņemta no izrādes. Kā ir paredzējis lugas autors, Ernestīnes loma no 23. maija izrādes un turpmāk netiks dalīta uz divām aktrisēm un to spēlēs viena aktrise Agate Krista.


Garantēts! PAULS un KEIŠS. VĪRIEŠI LABĀKOS GADOS. Ar smaidu par sevi un citiem. DAILE mūzikas nams 18:00

€ 30.-; 35.-; 40.-; 50.- + ceļš € 13.-
9/6/2023
Latviešu estrādē, latviešu teātros un Latvijas politiskajā dzīvē ir daudz vīriešu labākos gados.
Uz skatuves būs divi - viens no estrādes un džeza, otrs no teātra un kino pasaules. Bet - katrs no priekšnesumiem var atnest pārsteigumu, un Keišs var kļūt par kādu citu vīrieti labākos gados.
Maestro Raimonda Paula dziesmas un Andra Keiša aktiermeistarība citā gaismā.
Piedalās:
Raimonds Pauls un Andris Keišs
Pirmizrāde 2023.gada 5.aprīlī 18:00 Mūzikas namā DAILE
Kustību konsultante: Liene Grava
Producente: Anda Zadovska/ Mūzikas nams DAILE

Garantēts! „DAILES SVIESTS” (režisors Gints Andžāns) koncerts Dailes teātrī LZ 19:00

€ 15.-; 20.-; 30.-; 40.- + ceļš € 13.-
13/6/2023
DAILES SVIESTS
Konsolidētās sezonas noslēguma koncerts
Šis ir pamatoti optimistisks, muzikāls un iedvesmojošs stāsts par sezonu, kurā sirmus matus vairs nenesa vecums, bet apkures un elektrības rēķini. Degvielas izmaksas aizsāka staigātprieka renesansi. Cenas rāvās debesīs kā izbiedētu kaiju bars un mākslīgais intelekts pierādīja, ka drīz rakstīs labāk par Blaumani. Skaidrs, ka šim periodam tikām cauri ar veselīga humora devu un mēģinot ieviest robotus, jo aktieri uzturēt formā ir dārgi, kā rezultātā atklājām kādu universālu metodi. Tā palīdz neprognozējamā mainībā saglabāt stabilu cilvēcību.
P.S. Iespējams, koncertā nebūs arī Andris Bulis.
Piedalās: Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Milēna Miškēviča, Kristīne Nevarauska, Gints Andžāns, Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Andris Bulis, Klāvs Kristaps Košins, Niklāvs Kurpnieks, Aldis Siliņš, Lauris Subatnieks, Toms Veličko, Ērika Eglija-Grāvele
Režisors – Gints Andžāns, dramaturgs – Artūrs Dīcis, muzikālais vadītājs – Juris Vaivods, scenogrāfs – Aigars Ozoliņš, horeogrāfe – Liene Grava, vokālā padagoģe – Ilze Dzenīte

Garantēts! ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. koncertuzvedums Dzintaru koncertzāles Lielā zāle 20:00

€ ... + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 01.02.
16/6/2023
Koncertā izskanēs Ziedonis. Lācis. Vīrieši. albumā iekļautās dziesmas, kuras ir speciāli rakstītas katram izpildītājam. Komponists Kārlis Lācis Ziedoņa Vīriešiem licis runāt atklāti, vienlaikus saglabājot sajūtu, ka tas viss var būt arī blefs. Tajā piedalās Intars Busulis, Jānis Šipkēvics, Renārs Kaupers, Jānis Aišpurs, Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs.
Koncertuzveduma scenogrāfs un režisors ir Reinis Suhanovs, ar kuru kopā saturu radīja aktieri - Artūrs Skrastiņš, Kaspars Znotiņš un Andris Keišs. Horeogrāfe - Elīna Gediņa. 
“Tie, kas ir strādājuši ar ap no uz Ziedoni, ir ieviesuši tādu jēdzienu kā “Ziedoņa faktors”. To apmēram var izstāstīt tā, ka Tu pats kaut ko komponē, ņemies, bet beigās tas nostājas kaut kā nedaudz savādāk, bet labāk. Tas tad arī ir tas brīnums, ka pieskaroties Ziedoņa darbiem, viņš tos piekārto pa savam, pat tagad, jau aizsaulē esot.”, tā Kārlis Lācis.
"Ja pieņemam, ka dzīve ir ceļš, tad ceļabiedri ir ļoti svarīgi. Ar šādiem var aiziet tālu.", Artūrs Skrastiņš.
Kaspars Znotiņš skaidro, ka "Pievēršanās Ziedonim ir kā atgriešanās pie kaut kā tuva un saprotoša. Tu pievērsies citiem autoriem, strādā ar tiem, iemīli tos, bet darbs ar Ziedoņa tekstu vienmēr ir kā atgriešanās mājās."
Ziedonis. Lācis. Vīrieši., ideja atnāca pagājušā gada novembrī. “Visiem uzrunātajiem mūziķiem, dziedātājiem, aktieriem, ideja uzreiz aizrāva un tā izveidojās tāds mīlestības projekts, kas mūs visus apvieno kopīgā mīlestībā pret mūsu darbu un pats galvenais, savstarpējs prieks par kopā būšanu un kopā darbošanos. Tas nebūtu iespējams bez šī galvenā “Ziedoņa faktora”, tas ir veids kā mēs kopā virzamies un gūstam baudu no procesa”, atzīst Kārlis Lācis.
Andris Keišs stāsta, "Es pēdējo reizi ar Imanta Ziedoņa tekstu publiski uzstājos 1993. gadā, kad stājos Latvijas Kultūras akadēmijā. Šī būs nākamā reize. Es nezinu, vai tas runā man par sliktu, vai nē, bet tā vienkārši ir noticis. Toreiz es iestājos aktieru kursā…  Nezin, kas notiks pēc šīs reizes? Vokālisti?.. Bet, nopietni runājot, - es dzīvē kautrējos runāt par mīlestību, bet dziedot šī kautrēšanās atkāpjas."
"Pasaule ir mainījusies. Nekas nav tā kā agrāk. Un tad Tu palasi tos dzejoļus un saproti, ka Imants te jau reiz ir bijis.", Jānis Šipkēvics.
"Ar Lāci mēs ejam tādus kā paralēli kopīgos ceļus … Varam darboties katrs savā "dārziņā", bet ražas svētkos atkal esam kopā un smaržojam kopīgi izaudzētās puķītes. Esmu starp šarmantākajiem Lavijas puišiem, kuri izpildīs dziesmas par svarīgāko - par MĪLESTĪBU. Ziedoņa dzeja un K. Lāča mūzika tik ļoti saplūst nu jau kopīgā, daudz spēcīgākā stāstā.", Intars Busulis.
"Ziedoņa radošajam mantojumam manā grāmatu un atmiņu plauktā ir īpaša vietiņa. Savs plaukts, savs stūrītis. Un dažkārt, kad mani radošie meklējumi nonāk pilnīgā un galīgā strupceļā, caur viņa radīto es pastarpināti vēršos pie meistara pēc palīdzības. Un zini - tas strādā! Es savām dziemām atrodu īstos vārdus, savam garam - uzmundrinājumu, savai iztēlei - ceļojumju laikā un visumā. Nu gluži kā tādas brīnumzāles pret antiradošumu - tāds ir mans Ziedonis!", stāsta Jānis Aišpurs.
Koncertprogrammā ZIEDONIS. LĀCIS. VĪRIEŠI. piedalās mūziķi: Jānis Stafeckis – kontrabass, Artūrs Noviks – akordeons, Māris Jēkabsons – pūšamie instrumenti, Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Kaspars Zemītis – ģitāra un Kārlis Lācis pie taustiņiem. 

Aktuāli! RAIMONDS PAULS UN ANDRIS KEIŠS. SATIKŠANĀS Dzintaru koncertzāles Lielā zāle 20:00

€ 20.-; 25.-; 30.-; 35.-; 40.-; 45.-; 50.- Pens.; Inv.; st.; sk. 50 % atl! + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 14.06.
21/6/2023
Raimonds Pauls, klavieres
Andris Keišs, balss
Paula Saija, balss
Latvijas Radio bigbends

Programmā: Raimonda Paula oriģināldarbi un džeza mūzika

Raimonds Pauls ir viena no nozīmīgākajām latviešu kultūras personībām – šo unikālo, enerģijas, izdomas un iedvesmas pilno mākslinieku apbrīno, apjūmo un mīl ne tikai Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām. Savā bagātajā un ilgajā skatuves dzīvē Raimonds Pauls koncertējis kopā ar leģendārām personībām un estrādes mūzikas zvaigznēm, un viņu balsīm sakomponējis darbus, kurus ar lepnumu dēvējam par latviešu populārās mūzikas klasiku. Jau vairākus gadus radoša draudzība viņu vieno arīdzan ar Andri Keišu – vienu no spilgtākajiem un daudzpusīgākajiem latviešu aktieriem. Programmā “Raimonds Pauls un Andris Keišs”, kas Dzintaru koncertzāli pieskandinās 21. jūnijā, maestro oriģinālkompozīcijas sabalsosies ar džeza mūzikas lappusēm, leģendārā mākslinieka klavierspēlei savijoties ar paša izlolotā Latvijas Radio bigbenda mūziķu meistarīgo spēli, šarmantā Keiša skanīgo balsi un jaunās dziedātājas Paulas Saijas samtaino tembru.