Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.- /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumam

 

UZMANĪBU! No 13. marta līdz 09. jūnijam izrādes nenotiks!
 
Iespēju robežās tie pasākumi, ko skar aizliegums tiks pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.
Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.
Ja izrādi vai koncertu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu izrādi vai koncertu, vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Ar pilnu Patērētāju aizsardzības centra izplatīto informāciju (13.03.2020) par pārceltajiem pasākumiem varat iepazīties šeit - http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Maijs

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! Māra Čaklā jubilejas koncerts GRIBU PAMOSTIES DZĪVS Dailes teātrī 18:00

€ 7.-; 11.-; 13.-; 15.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
3/5/2020
GRIBU PAMOSTIES DZĪVS
Dzejnieka Māra Čaklā 80 gadu jubilejai veltīts koncerts
Pirmizrāde - 2020. gada 3. maijā
Māris Čaklais, viens no 20. gadsimta sešdesmito gadu latviešu dzejas “jaunā viļņa” vadošajiem dzejniekiem ir radījis vairākus simtus dzejoļu, kas vēlāk pārdzimuši mūzikā. To vidū ir gan latviešu solo un kora dziesmas, teātra un kino mūzika, gan estrādes un rokmūzikas dziesmas. Imants Kalniņš, Juris Kulakovs, Raimonds Pauls, Ēriks Ķiģelis, Uldis Stabulnieks, Juris Pavītols, Jānis Lūsēns, Adrians Kukuvass, Mārtiņš Brauns – tie ir tikai daži no komponistiem, kurus uzrunājuši Čaklā dzejoļi. Rakstnieks Alberts Bels par viņu teica: “viņš bija ziņkārīgs kā bērns un gudrs kā sirmgalvis”. Savukārt akadēmiķis Jānis Stradiņš atzīmēja, ka Čaklais bijis dzejnieks no Dieva, bet mazliet arī no velna. Dzejnieks Jānis Peters Māri Čaklo nešaubīgi dēvē par vienu no izcilākajām personībām 20. gadsimta latviešu kultūrā. Par godu Māra Čaklā astoņdesmitajai jubilejai Dailes teātrī tapis koncerts ar zīmīgu nosaukumu “Gribu pamosties dzīvs”. Tieši tā Māris Čaklais nosauca savu pirmo dzejas krājumu, kas kā “ideoloģiski nepieņemams” tā arī palika neizdots.
Koncertā piedalās Dailes teātra aktieri un mūziķu grupa Jura Vaivoda vadībā.

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! „SANTAKRUSA” izrāde Dailes teātrī 18:00

€ 13.-; 16.-; 17.-; 19.-; 21.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
9/5/2020
Makss Frišs
SANTAKRUSA
Romantiska drāma 2 cēlienos
No vācu valodas tulkojis Ingus Liniņš
Pirmizrāde – 2020. gada 27. martā
 Viņa vēlējās tikai to, ko katra mīloša sieviete vēlas no sava mīļotā. Viņš vēlējās brīvību, dzīvi bez robežām un bez krastiem. Viens no viņiem ietu bojā, ja piekāptos otram.
Pēc septiņpadsmit gadiem Barons ar savu sievu uzaicina vakariņās kādu klaidoni, kas iemaldījies viņu pilī. Svešinieku, kurš septiņpadsmit gadus klaiņojis pa pasauli ar Barona apraktajām ilgām, izdzīvojot visu, ko nav piedzīvojis Barons. Svešinieku, kurš septiņpadsmit gadus dzīvojis precētas sievietes sapņos un kurš pats ir pilns ar sapņiem, kuriem nav apgriezti spārni.
Iedomājieties gliemežnīcu, kuras nav un kuru var tikai iedomāties – tik skaista tā ir. Var apbraukāt visu jūru krastus, atvērt tūkstošiem, simttūkstošiem gliemežnīcu, un neviena no tām nebūs tik skaista kā tā gliemežnīca, kuru var tikai iedomāties.
Lomās: Andris Bulis (Pelegrīns vai Barons), Kaspars Dumburs (Pelegrīns vai Barons), Dārta Daneviča (Elvīra), Artūrs Skrastiņš (Pedro), Emīlija Paula Andersone (Viola / Zemniece / Princese), Niklāvs Kurpnieks (Rakstvedis / Pirāts / Zemnieks / Tirgotājs),  Indra Briķe (Sulainis / Pirāts / Zemniece / Princese), Aldis Siliņš (Doktors / Pirāts / Tirgotājs), Ilze Vazdika (Krodziniece / Pirāts / Tirgotāja / Princese), Akvelīna Līvmane (Zemniece / Pirāts / Princese / Tirgotāja), Lidija Pupure (Īsais kapracis / Vaktnieks / Žandarms / Princese), Kaspars Zāle (Garais kapracis / Vaktnieks / Tirgus cilvēks / Žandarms), Olga Dreģe (Zemniece / Pirāts / Tirgotāja / Princese), Dainis Gaidelis (Zemnieks / Puisis / Pirāts / Tirgotājs), Levis sighan Nsame (Pirāts / Melnais / Tirgotājs), Aleksandrs Radzevičs (Vīrietis / Malajietis / Melnā puiša tulks), Inita Āboliņa (Akordeoniste), Laura Upeniece (Princese)
Režisors – Jans Villems van den Boss
Scenogrāfs – Aigars Ozoliņš
Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa
Horeogrāfe – Inga Raudinga

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! Brauciens garantēts! „PAR TĒVIEM” 18:30 izrāde Nacionālā teātrī AZ

€ 25.- + Ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
11/5/2020
Nacionālā teātrī AZ 18:30 izrāde „PAR TĒVIEM” 
Autors Artūrs Dīcis
Režisors Elmārs Seņkovs
Tie būs stāsti par tēviem. Tēviem, kas ir pazuduši. Iemesli dažādi, attaisnojumi dažādi, notikumi dažādi, tēvi dažādi. Tomēr tie ir mūsu tēvi. Emocionāli vīriešu stāsti, kuri nav izturējuši laiku, vīlušies sapņos, pazaudējušies. Bet bērni paliek, un tie stāsta. Un turpina stāstīt savus tēva stāstus.
Lomās: Ainārs Ančevskis, Juris Hiršs, Ivars Kļavinskis, Egils Melbārdis, Igors Šelegovskis, Reinis Suhanovs, Valters Sīlis

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “TALANTĪGAIS MISTERS RIPLIJS” izrāde Dailes teātra LZ 19:00

€ ... 15.-; 16.-; 17.-; 19.-; 21.-... + € 8.50 Biļetes jāizpērk!
12/5/2020
Filisa Nādža
TALANTĪGAIS MISTERS RIPLIJS
Pēc Patrīcijas Haismitas romāna motīviem
Identitātes drāma 2 cēlienos
No angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs
Pirmizrāde – 2020. gada 31. janvārī
 Bagātais Herberts Grīnlīfs izvēlas Tomu Ripliju, lai atvilinātu uz mājām savu aizklīdušo dēlu Ričardu. Taču Riplijam ir citi plāni. Viņam ir hameleona daba, neskaidra pagātne un īpašs talants – spēja maldināt un manipulēt. Izšķērdīgā, brīvā pasaule, kurā viņš atrod Ričardu, ir pārāk pievilcīga un kārdinoša, lai no tās atteiktos. Brīdī, kad Riplijs iekāro Ričarda dzīvesstilu un identitāti, spēle kļūst nāvējoši bīstama. Viņu dzīves neatšķetināmi savijas kopā, un bezkaunīgi šarmantajam psihopātam vairs nav ceļa atpakaļ. Jo iespēja atkal kļūt par sevi pašu Riplijam ir pārāk biedējoša.
Lomās: Gints Grāvelis (Toms Riplijs), Andris Bulis (Ričards Grīnlīfs), Inga Alsiņa-Lasmane (Mārdža Šervuda), Lauris Subatnieks (Fredijs Mailzs), Juris Žagars (Herberts Grīnlīfs), Vita Vārpiņa (Emīlija Grīnlīfa), Olga Dreģe (Krustmāte Dotija), Mārtiņš Upenieks (Redingtons), Toms Veličko (Fausto), Juris Bartkevičs (Tenents Roverini), Dārta Daneviča (Sofija), Gints Andžāns (Silvio), Juris Jope (Marks Primingers)
 Režisore – Laura Groza-Ķibere
Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa
Komponists – Kārlis Auzāns
Horeogrāfe – Liene Grava
Gaismu mākslinieks – Jevgeņijs Vinogradovs

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “GRĀFS MONTE-KRISTO. ESMU EDMONS DANTESS / ГРАФ МОНТЕ-КРИСТО. Я - ЭДМОН ДАНТЕС” izrāde M.Čehova Rīgas Krievu teātrī 19:00

€ 17.-; 20.-; 25.- Pens.; sk.; st. 30 % atl! + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
13/5/2020
GRĀFS MONTE-KRISTO. ESMU EDMONS DANTESS / ГРАФ МОНТЕ-КРИСТО. Я - ЭДМОН ДАНТЕС
Komponiste – Lora Kvinta. Dramaturgs un dzejnieks – Nikolajs Deņisovs
Grāfs Monte-Kristo. Esmu Edmons Dantess
Pēc Aleksandra Dimā romāna motīviem.
Stāsts par mīlestību, nodevību un atriebību.
Pirmizrāde – 10.05.2019.
Ilgums – 3 stundas 15 minūtes
12+
Titri latviešu valodā.
Režisors Sergejs Golomazovs
Scenogrāfs Nikolajs Simonovs
Kostīmu mākslinieks Jaroslava Rafikova
Horeogrāfs Olga Žitluhina, Ksenija Simanova
Gaismu mākslinieks Maksims Birjukovs
Muzikālais vadītājs Ludmila Mogiļevska
Muzikālais konsultants Andrejs Bils
NB! Izrādē smēķē.
 
Izrādē piedalās:
Aleksejs Korgins, Veronika Plotņikova, Igors Čerņavskis, Rodions Kuzmins-Reizvihs, Vitālijs Jakovļevs, Pāvels Griškovs, Oļegs Teterins, Jūlija Berngardte, Olga Ņikuļina, Igors Nazarenko, Ņikita Osipovs, Natālija Živeca, Dmitrijs Palēss, Tatjana Lukašenkova, Jeļena Sigova, Tamāra Sudņika, Jevgeņijs Čerkess, Jevgeņijs Šurs, Sergejs Gorohovs, Adriana Tatjana Začeste, Nataļja Smirnova, Anastasija Rekuta-Džordževiča, Jana Herbsta, Artūrs Trukšs, Ņikita Voroņins, Darja Naprijenko, Arje Lermans, Iļja Lermans
Droši vien katrs no mums kaut reizi dzīvē ir saskāries ar nodevību. Neizpildīts solījums, tenkas aiz muguras, lūgums pēc palīdzības, kas palicis bez atbildes, neuzticība – nodevībai ir daudz un dažādas formas, lielas un mazas. Un katra no tām ir iznīcinoša – ne tikai tāpēc, ka tā nodara sāpes, bet arī tāpēc, ka tā ievaino cilvēka ticību pasaulei. Dažreiz tā ievaino nāvējoši. Kā arī – tā maina gan to, kurš nodevis, gan to, kurš ticis nodots, reizēm radot briesmoņus, no kuriem viens no lielākajiem ir alkas pēc atriebības.
 ...Jaunais jūrnieks Edmons Dantess atgriežas Marseļā ar priekpilnām cerībām un ticību nākotnei: viņš būs “Faraona” kapteinis, viņu gaida līgava – visskaistākā meitene pasaulē, viņš varēs nodrošināt cīnīgas vecumdienas savam mīļajam tēvam. Bet Edmona ceļā nostājas citu skaudība, nekrietnība un bailes – un pēc divdesmit četriem gadiem Parīzē parādās noslēpumainais grāfs Monte-Kristo...
 
Titri latviešu valodā.
Lai titru lasīšana nesagādātu grūtības, lūgums ņemt vērā, ka nebūtu ieteicams izvēlēties vietas tuvāk par 6. rindu!

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “ĪSTAIS TEĀTRA VIRTUVES KONCERTS” Teātra dienas koncerts 19:00 Nacionālā teātrī

€ 12.-; 16.-; 20.-; 22.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
14/5/2020
Aktieru kopdarbs
 ĪSTAIS TEĀTRA VIRTUVES KONCERTS
Pirmizrāde 27. martā
Hei, Draugs, mēs Tevi atkal uzaicinām!
Uz kurieni?
Uz turieni - kur sākas un beidzas visas mājas ballītes! Kur tiek izrunātas visas svarīgākās lietas un pieņemti lēmumi! Kur Tu ienāc izsalcis un nervozs, bet izej paēdis un laimīgs!
Jā! Tu uzminēji! Tā ir visu redzošā un visu zinošā VIRTUVE! 
"Ko Tu maisies pa manu virtuvi!?", "Tu manā virtuvē nelien!"... Bet šoreiz - nāc droši, sēdies uz ķeblīša un esi mūsu virtuves, TEĀTRA VIRTUVES centrā! “Īsto” komanda – tā, kas daudzus gadus saimniekoja pa LMT Jauno zāli, Tevi aicina uz Lielo zāli. Jūsu bija daudz, telpas palika par mazām, un, re, - Teātra dienā sāksim un vairākus vakarus turpināsim uz citas skatuves. Bet arī te paliek spēkā Īsto noteikumi – siltās čībās, garšīgās smaržās un mīkstā pledā ietinies, klausies mūsu virtuves piedzīvojumos! Šoreiz ne tikai izdziedāsimies visās teātra mēlēs un izsmiesimies par noslēpumiem, bet cepsim un griezīsim rasolu arī. Ienāc un pēc tam.... negribēsies projām iet!...
Piedalās:  Madara Bore, Ilva Centere, Mārtiņš Egliens, Agnese Cīrule, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Valdis Zilveris, Andris Daņiļenko, Normans Bārbals, Gundars Grasbergs

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! „MCENSKAS APRIŅĶA LĒDIJA MAKBETA” izrāde Dailes teātra MZ 18:00

€ 22.- + Ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
16/5/2020
Nikolajs Ļeskovs
MCENSKAS APRIŅĶA LĒDIJA MAKBETA
Jaroslavas Pulinovičas dramatizējums pēc N. Ļeskova stāsta motīviem
Drāma, melodrāma, trilleris
No krievu valodas tulkojis Mihails Gruzdovs
Pirmizrāde – 2020. gada 29. martā
Tirgotāja jaunā sieva Katrīna vada garlaicības māktu, slinku dzīvi ar vecu vīru un īgnu vīratēvu. Kad viņu mājā parādās jaunais, skaistais strādnieks Sergejs, viņa tiecas pie viņa kā tauriņš uz liesmu. Katrīna ir gatava ar viņu kopā iet ugunī un ūdenī. Un cietuma kamerā. Pret Dievu un sirdsapziņu, kamēr mīlestība kā melna čūska izsūc sirdi.
Mūsdienu dramaturģes Jaroslavas Pulinovičas luga veidota pēc krievu rakstnieka Nikolaja Ļeskova garstāsta “Mcenskas apriņķa lēdija Makbeta” (1864) motīviem. Neviennozīmīgais stāsts par spēcīgu kaislību mocīto sievietes tēlu kļuvis par literatūras klasiku un bijis iedvesmas avots daudzām teātra izrādēm, kinofilmām un operai.
Lomās: Rēzija Kalniņa (Jekaterina Ļvovna Izmailova), Ģirts Ķesteris (Zinovijs Borisovičs Izmailovs, viņas vīrs), Pēteris Gaudiņš (Boriss Timofejevičs Izmailovs, viņas vīratēvs / Gordjuška), Mārtiņš Upenieks (Sergejs Fiļipovičs Kaļiņins, viņu priekšstrādnieks), Gints Grāvelis (Terentjevs Pavlovičs Koņevs, izmeklētājs), Inita Sondore (Nastasja, muižas ļaužu meita), Ērika Eglija (Aksiņja, virēja / Fiona), Lauris Dzelzītis (Priekšstrādnieks ar nodzertu seju / Feduļa), Lilita Ozoliņa (Praskovja Sergejevna Ļjamina, nogalinātā puisēna tante), Ieva Segliņa (Sonetka, Aļona Sonetīna)
Režisors – Mihails Gruzdovs
Scenogrāfs – Dmitrijs Gaitjukevičs
Kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone
Komponists – Juris Vaivods
Horeogrāfe – Olga Žitluhina

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “ĪSTAIS TEĀTRA VIRTUVES KONCERTS” Teātra dienas koncerts 19:00 Nacionālā teātrī

€ 12.-; 16.-; 20.-; 22.-; 25.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
18/5/2020
Aktieru kopdarbs
 ĪSTAIS TEĀTRA VIRTUVES KONCERTS
Pirmizrāde 27. martā
Hei, Draugs, mēs Tevi atkal uzaicinām!
Uz kurieni?
Uz turieni - kur sākas un beidzas visas mājas ballītes! Kur tiek izrunātas visas svarīgākās lietas un pieņemti lēmumi! Kur Tu ienāc izsalcis un nervozs, bet izej paēdis un laimīgs!
Jā! Tu uzminēji! Tā ir visu redzošā un visu zinošā VIRTUVE! 
"Ko Tu maisies pa manu virtuvi!?", "Tu manā virtuvē nelien!"... Bet šoreiz - nāc droši, sēdies uz ķeblīša un esi mūsu virtuves, TEĀTRA VIRTUVES centrā! “Īsto” komanda – tā, kas daudzus gadus saimniekoja pa LMT Jauno zāli, Tevi aicina uz Lielo zāli. Jūsu bija daudz, telpas palika par mazām, un, re, - Teātra dienā sāksim un vairākus vakarus turpināsim uz citas skatuves. Bet arī te paliek spēkā Īsto noteikumi – siltās čībās, garšīgās smaržās un mīkstā pledā ietinies, klausies mūsu virtuves piedzīvojumos! Šoreiz ne tikai izdziedāsimies visās teātra mēlēs un izsmiesimies par noslēpumiem, bet cepsim un griezīsim rasolu arī. Ienāc un pēc tam.... negribēsies projām iet!...
Piedalās:  Madara Bore, Ilva Centere, Mārtiņš Egliens, Agnese Cīrule, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Valdis Zilveris, Andris Daņiļenko, Normans Bārbals, Gundars Grasbergs

Koncerts iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! Marijas Naumovas koncerts „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM / ДО СВЕТЛЫХ СЛЁЗ...” M.Čehova Rīgas Krievu teātrī 19:00 Aktuāli!

€ 15.-‘17.-; 20.-; 25.- Pens.; sk.; st. 30 % atl! Biļetes jāizpērk!
19/5/2020
Marijas Naumovas muzikāla izrāde, kas veltīta pasaules romancēm - to ceļam mūzikā, cauri laikam, valstīm un kultūrām. Aizkustinošas melodijas un stāsti par šī muzikālā žanra rašanos, mainību, dažādību un dzīvotspēju mūsdienās. Uzvedumā izskanēs daudziem zināmas, iemīļotas un pavisam nedzirdētas romances.
Muzikālās izrādes dalībnieki:
Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Jegors Kovaikovs (ģitāra), Andris Buiķis (bungas).
ĪPAŠIE VIESI – vijoles virtuozs, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmā vijole – Raimonds Ozols, kā arī apburošā Rīgas “čigāniete” – Viktorija Nikolajeva.

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “TUKŠAIS ZIEDS (JERMA)” izrāde Nacionālā teātrī LZ 19:00

€ 9.-; 12.-; 15.-; 18.-; 22.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
20/5/2020
Pirmoreiz Latvijas teātrī - izcilā spāņu mākslinieka Federiko Garsijas Lorkas luga “Jerma” jeb “Tukšais zieds” Nacionālā teātra versijā, jo Jerma ir tukšziede. Sieviete, kam nav bērnu. Sieviete, kas palikusi ar tukšu klēpi. Nav bijis iespēju. Nokavēts. Kā ar to sadzīvot, lai tukša un auksta nepaliktu arī sirds? Vai šo sāpi var nepārvērst traģēdijā? Kā skatīties uz pasauli, kurā skraida, aug, palaidņojas citu bērni.  Un ja nu tomēr ir cerība, bet tai ir sveša vīrieša vaibsti?
 Autors  - Frederiko Garsija Lorka
Režisore - Ināra Slucka
Lomās

Maijs

Izrāde pārcelta no 2020. gada 24. maija! “UZ AKAPULKO, KUNDZE!” Valmieras teātra viesizrāde 18:00 Nacionālā teātrī

€ ... 9.-; 12.-; 15.-; 18.-; 20.- + ceļš € 8.- Biļetes jāizpērk!
0/5/2021
Īvs Žamiaks
UZ AKAPULKO, KUNDZE!
Komēdija 2 daļās

Režisors – Edmunds Freibergs

Telpa – Aigars Ozoliņš

Kostīmi – Anna Heinrihsone

Gaisma – Toms Streilis

Lomās: Ieva PuķeImants StradsMāra MennikaKrišjānis Salmiņš, Emīls Krūmiņš
Pirmizrāde: 2019. gada 18. oktobris
Nata ir 20 gadus laimīgi precējusies, viņai ir uzticams vīrs, viņa ir māte mīlošam pusaudzim, viņas māsa, kura dzīvo pie viņas, beidzot precēsies. No malas raugoties, ideāla ģimene. Pēkšņi vienu rītu Natai piezvana kāds noslēpumains svešinieks ar piedāvājumu doties uz Akapulko, un tas viņai liek paskatīties uz sevi un savu dzīvi no malas.
Franču dramaturga Īva Žamiaka (Yves Jamiaque, 1918-1987) luga “Uz Akapulko, kundze!” (“Acapulco Madame”) sarakstīta 1976.gadā un pieder pie bulvārkomēdijas žanra, kam raksturīgas salontipa lugas ar intelektuāliem, asprātīgiem dialogiem un komiski izspēlētiem pārpratumiem. Latvijā dramaturga lugas uzvestas vairākkārt. Kādreizējais Valmieras teātra aktieris un režisors Edmunds Freibergs lugu pirmo reizi iestudēja Nacionālajā teātrī 1989.gadā ar Astrīdu Kairišu un Uldi Dumpi galvenajās lomās, Valmieras teātra iestudējumā režisors galvenās lomas ir uzticējis aktieriem Ievai Puķei un Imantam Stradam.

Izrāde pārcelta no 2020. gada 17. maija! Valmieras teātra viesizrāde izrāde bērniem un vecākiem“SMIEKLU SASAUKŠANĀS” 18:00 Dailes teātrī LZ

€... 8.-; 10.-; 12.- ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
0/5/2021
Inese Zandere
SMIEKLU SASAUKŠANĀS
Izrāde bērniem un vecākiem ar Ineses Zanderes stāstiem un Renāra Kaupera dziesmām

Režisore – Inese Mičule

Māksliniece – Ieva Kauliņa

Horeogrāfe – Liene Stepena

Gaismu mākslinieks – Aleksandrs Rjazancevs (Sanktpēterburga)

Lomās: Pauls IklāvsIngus KniploksMārtiņš MeiersInese PudžaKlinta ReinholdeUldis SniķersBaiba Valante, Renārs Kaupers vai Goran Gora
Pirmizrāde: 2019. gada 26. septembris
Piedzīvojumi spogulī un sapnī, apēstas konfektes, daudzstāvu nama kāpnes un Kreica kungs, Elzas gaidīšana, ejampanti, lecampanti, sedzampanti, redzampanti.  Sarunas un prātošana – dziedot, lecot, spēlējot.
Izrādes pamatā ir mūziķa Renāra Kaupera dziesmas bērniem - “Sasauc smieklus izklīdušus” ar Latvijā iemīļotās dzejnieces un rakstnieces Ineses Zanderes stāstiem. Kopdarbs, kas izdzēš robežu starp bērnu un pieaugušo pasauli, kur lielo un mazo smiekli saplūst vienā veselumā, lai bērni var sajusties lielāki un nopietnāki, bet pieaugušajiem atļauts būt arī maziem.
Piedalās rokgrupa „Kāposti ar desiņām”, kuras sastāvā Inese Pudža, Klinta Reinholde, Baiba Valante, Pauls Iklāvs, Uldis Sniķers, Mārtiņš Meiers, Ingus Kniploks, Renārs Kaupers vai Goran Gora.