Biroja darba laika izmaiņas
23.-29. maijā Birojs slēgts
Atvainojiet par neērtībām!
 

Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas 22314063

Pasākumi

Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Decembris  |  Visi

Maijs

Garantēts! opera “TURANDOTA” atjaunojums LNO 19:00

€ 15.-; 18.-; 23.-; 28.-; 35.-; 43.-; 50.- Pens.; inv.; sk.; st. 15 % atl! + ceļš € 13.-
26/5/2023
Latvijas Nacionālās operas repertuārā pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezīsies klasisks iestudējums Džakomo Pučīni opera “Turandota”.  
1973. gadā tapušais Džakomo Pučīni operas “Turandota” iestudējums Latvijas Nacionālajā operā piedzīvojis jau vairākus atjaunojumus. Edgara Vārdauņa veidotais krāšņais vizuālais ietērps ved skatītājus līdzi teiksmainā ceļojumā uz Seno Ķīnu, bet skaistā mūzika atkausē visaukstākās sirdis. Vai uzradīsies drosminieks, kurš spēs uzminēt apbrīnojami skaistās, taču ledusaukstās ķīniešu princeses Turandotas trīs mīklas? Turandota ir gatava sūtīt nāvē katru, ko pārspēs viltībā. Princis Kalafs ir gatavs viņu mīlēt...
Operu “Turandota”  diriģēs Alberto Holds-Garrido (Alberto Hold-Garrido). Maestro Latvijas Nacionālajā operā viesosies pirmo reizi. Jau daudzus gadus Alberto Holds-Garrido ir viens no interesantākajiem diriģentiem Somijā un Zviedrijā, bijis viesdiriģenta godā arī dažādos Austrijas, Vācijas, Portugāles, Velsas, Igaunijas un citu valstu opernamos.
Titullomu dziedās latviešu skatītājiem jau labi pazīstamais lietuviešu soprāns Sandra Janušaite, bet Kalafa lomā būs iespēja iepazīt dienvidkorejiešu tenoru Džeimsu Lī (James Lee). Mākslinieks regulāri uzstājas gan dzimtajā Dienvidkorejā, gan Ēģiptē, Vācijā, Austrijā, Šveicē, Čehijā, Gruzijā un citviet. Starptautisko vokālistu konkursu Masters of Lyrical Art - Valentin Teodorian Bukarestē un Competizione dell’Opera 2013 Lincā laureāts.

Garantēts! ULBROKAS PĒRLE, Kultūras centrs “RABARBERU VĪNS” attiecību komēdija 19:00 + ekskursija ULBROKAS PĒRLĒ

€ 18.-; 20.-; 25.- + ceļš € 14.-
29/5/2023
15:30 izbraukšana no Jelgavas
Ekskursija ULBROKAS PĒRLĒ
“Rabarberu vīns” - tā esam nosaukuši jauno komēdiju par divu kaimiņpāru spēlītēm latviešu stilā. Komēdiju autores Aivas Birbeles jaunajā lugā uz glāzi reibinoša rabarberu vīna satiksies iemīļotie un lieliskie aktieri - Zane Daudziņa, Kristīne Nevarauska, Ģirts Ķesteris un Lauris Subatnieks. 
Vai vīna dēļ, vai pašu kaislību un vēlmju dēļ, bet notikumi būs tests abu pāru uzticībai šajā koķetas sievišķības un maskulīnas vīrišķības pilnajā viencēliena lugā.
Sensenos laikos kaimiņi zināja viens otru ne tikai pēc vārda, bet bija smalki informēti, ko visa blakus mītošā dzimta darīja vairākās paaudzēs, ko dara tagad un ko viņiem vajadzētu darīt nākotnē. Kaimiņi viens otram palīdzēja, viens otru čakli aprunāja, dalījās ar noderīgiem un ar nepavisam nevajadzīgiem padomiem. Tagad daudz kas ir mainījies. Ja nāk ciemos kaimiņi no blakus mājas, tas ne vienmēr nozīmē draudzīgu pasēdēšanu. Ko mēs zinām par tiem, no blakus mājas? Ja viņi klauvē pie durvīm, iespējams pavisam negaidīts pārsteigums un var izrādīties, ka tava tikko iepazītā kaimiņiene ir gandrīz vai Astrālās Attīstības Transcendentālās Akadēmijas priesteriene, bet pēc skata pavisam nekaitīgais kaimiņš prot profesionāli apreibināt ne vien ar saldiem vārdiem, bet arī ar paša darināto vīnu. Latvietis, būdams praktisks cilvēks, spēj sabrūvēt vīnu no visa, kas aug viņa dārziņā. Mums ir aveņu, upeņu, aroniju vīns, bērzu sulas šampanietis un vēl dažādi brūvējumi.

Vīna pasniegšanas ceremoniju režisēs Gundars Silakaktiņš, kurš jau iepriecinājis skatītājus ar vairākām komēdijām un koncertiem. Visus smuki saģērbs kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, kaimiņmāju iekārtos scenogrāfs Ivars Noviks, reibinošās dejas veidos horeogrāfe Inga Krasovska, mūziku visam pieskaņos Zane Dombrovska un visu organizēs producents Niks Volmārs.

Garantēts! OLGAS DREĢES JUBILEJAS KONCERTUZVEDUMS NO TĪRA GAISA Dailes teātrī MZ 19:00

€ 25.- + ceļš € 13.-
31/5/2023
OLGAS DREĢES JUBILEJAS KONCERTUZVEDUMS "NO TĪRA GAISA"
Dailes teātra Mazajā zālē
Savā 85. jubilejā leģendārā Dailes aktrise Olga Dreģe aicina uz jubilejas koncertuzvedumu – tā pamatā Broņislavas Mārtuževas un Ārijas Elksnes dzeja, bet līdzās jubilārai aktrise Lidija Pupure un Dailes vīru zieds – Gints Grāvelis, Artis Robežnieks, Aldis Siliņš un Klāvs Kristaps Košins ar saviem muzikālajiem sveicieniem no latviešu dziesmu zelta fonda. No Dailes teātra skatuves dzeja ir dzirdēta “Dailes kanona” ietvaros, bet “No tīra gaisa” rodas skatuves, aktiera, dzejas un dzīvās mūzikas sintēze un atsvaidzinoši sirsnīgs teātra piedzīvojums. 
Piedalās: Olga Dreģe, Lidija Pupure, Artis Robežnieks, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Klāvs Kristaps Košins, mūziķu grupa Jura Vaivoda vadībā
Režisors – Gundars Silakaktiņš, vizuālais noformējums – Jurate Silakaktiņa, muzikālais noformējums – Juris Vaivods, gaismu māksliniece – Māra Vaļikova, video mākslinieks – Andrjus Jaņuns
Pasākuma ilgums:1h10min