Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 7.50 /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Septembris  |  Visi

Aprīlis

Brauciens garantēts! „WINDSTREAM / PAVASARA BALSIS. ŠTRAUSS. OFFENBAHS. VON SUPĒ.” 19:00 koncerts VEF Kultūras pilī

€ 8.-; 10.-; 12.-; 15.- Pensionāriem 20 % atlaide! + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
4/4/2019
VEF Kultūras pilī 19:00 koncerts
WINDSTREAM / PAVASARA BALSIS. ŠTRAUSS. OFFENBAHS. VON SUPĒ.
 
Festivāls WINDSTREAM  | PAVASARA BALSIS. ŠTRAUSS. OFFENBAHS. VON SUPĒ.
Orķestris "RĪGA"
Diriģents: Kaspars ĀDAMSONS
Solisti:  Inga ŠĻUBOVSKA-KANCĒVIČA (soprāns), Laura GRECKA (alts), Mihails ČUĻPAJEVS (tenors), Rihards MAČANOVSKIS (baritons)
Koncerta programmā skanēs 2019. gada jubilāru – komponistu Franca Supē, Žaka Ofenbaha, kā arī Johana Štrausa mūzika

 

 

Pavasara, dabas atmodu, dzīvesprieku un komponistu jubilejas svinot, Orķestris “Rīga” un diriģents Kaspars Ādamsons piedāvā muzikāli dzirkstošu operešu mūzikas programmu “Pavasara balsis”. Vācijā dzimušais franču romantisma laika komponists un čellists Žaks Ofenbahs (Jacques Offenbach, 1819 – 1880) ir viens no operetes žanra radītājiem. Pirms Žaka Ofenbaha ar terminu “operete” apzīmēja dziesmuspēli un citus komiskās operas paveidus ar runātiem dialogiem, taču viņš par opereti sāka saukt nelielus, liriska sadzīves rakstura viencēliena sacerējumus, kas bija tuvi franču komiskajai operai. Francs fon Supē (Franz von Suppé, 1819 – 1895) bijis austriešu romantisma perioda operešu un teātra mūzikas komponists un diriģents. Viņa daiļradē ierakstāmas apmēram 30 operetes un 180 farsi, baleti un citi skatuves uzvedumi.  Viņa zināmāko operešu vidū ir “Bokačo”, “Skaistā Galateja” un “Fatinica”, kuru fragmenti tiks iekļauti arī “Pavasara balsu” programmā. Johans Štrauss I (1804-1849), austriešu romantisma komponists, mūzikas vēsturē iegājis tieši valšu dēļ. Līdzas Jozefam Lanneram popularizējis šo deju mūzikas žanru un licis pamatus savu dēlu potenciālam turpināt Štrausu muzikālo dinastiju.

Brauciens garantēts! „BALTIEŠU GREDZENS” izrāde Nacionālā teātrī 19:00

€ 9.-; 12.-; 15.-; 18.-; 22.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 26.03.
8/4/2019
Nacionālā teātrī 19:00 izrāde „BALTIEŠU GREDZENS”  
Mēs neesam tikai mēs, mēs dzīvojam un topam citiem līdzās. Vairāku gadsimtu garumā – līdzās vācbaltiešiem, aizgūstot viņu dziesmas un daudz ko citu. Retrospekcija no Aurela bērnības līdz 1939. gadam dos iespēju iepazīt vairāku muižu ļaudis un viņu likteņus, bet pirmām kārtām ļaus ieraudzīt Latviju un tās lauku ainavu no vācbaltiešu skatu punkta. No nogrimušas un izzudušas Atlantīdas skatu punkta.
Autors Zigfrīds fon Fēgezaks 
Režisors Viesturs Kairišs
Lomās: Arturs Krūzkops, Agnese Cīrule, Uldis Dumpis vai Voldemārs Šoriņš. Astrīda Kairiša, Inta Tirole, Ināra Slucka, Lolita Cauka, Maija Doveika, Kaspars Zvīgulis, Laura Siliņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Kārlis Reijers, Kaspars Aniņš, Romāns Bargais, Artis Drozdovs

Brauciens garantēts! “PIELŪDZĒJA NR.1” psiholoģisks trilleris Dailes teātra KZ 19:00

Akcijas cena € 9.-! + Ceļš € 7.50
12/4/2019
Dailes teātra KZ 19:00 psiholoģisks trilleris “PIELŪDZĒJA NR.1”
Vents Vīnbergs
PIELŪDZĒJA NR. 1
Psiholoģisks trilleris 2 daļās
Pirmizrāde 2017.gada 14.maijā
 Slavenā rakstnieka un bestselleru autora Erika spalvai pieder romānu sērija par Viktorijas laiku varoni. Tikai viņam pašam no šīs varones jau nāk vēmiens. Kad kādu dienu Eriks cieš auto avārijā, viņu izglābj bijusī medmāsa Pegija, kura ir viņa romānu kaislīgākā fane. Pegija pārved rakstnieku uz savām mājām un piespiež sarakstīt jaunu grāmatu par savu mīļāko varoni – tādu, kas būtu veltīta vienīgi viņai. Kad Eriks to pabeigs...
„Pielūdzēja Nr. 1” ir psiholoģiskais trilleris, kas apliecina, ka vislielākās šausmas mīt cilvēka prātā. Īpaši tad, ja tas saslimis.
Izrādē smēķē!
 Līdz 14 gadiem skatīties nav ieteicams!
Lomās: Indra Briķe (Pegija), Lauris Subatnieks (Eriks)
 
Režisors – Gundars Silakaktiņš
Izrādes mākslinieks – Mārtiņš Vilkārsis
Mākslinieka asistente – Jurate Silakaktiņa
Video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis
Skaņu mākslinieks – Mārtiņš Meiers
Gaismu māksliniece – Jūlija Bondarenko

Grupa nokomplektēta!! “ATNĀC MANI VĒL SATIKT” izrāde Jaunajā Rīgas teātrī 19:00

€ 15.-; 20.- Pens.; sk.; st. 30% atl!
16/4/2019
Jaunajā Rīgas teātrī 19:00 izrāde“ATNĀC MANI VĒL SATIKT”
 
ATNĀC MANI VĒL SATIKT
Autori: Alvis Hermanis, Madara Rutkēviča, Agnese Rutkēviča
Teātra detektīvs, kura darbības vieta ir Latvijas literatūras vēsture. Izrādes sižeta pamatā mūsdienu Latvijā pirms dažiem gadiem noticis mistisks gadījums par vairākām savstarpēji neatkarīgām pašnāvniecēm, pie kurām tiek atrasts viens un tas pats nezināma autora dzejolis.
Izrāde veltīta 20. gadsimta latviešu dzejniecēm – sievietēm. Austra Skujiņa, Mirdza Ķempe, Ārija Elksne, Velga Krile, Vizma Belševica, Kornēlija Apškrūma un citas. Mazzināmi biogrāfiski fakti, mistiski noslēpumi un latviešu maģiskais reālisms. Un pāri visam – dzeja. 

Režisors un scenogrāfs: Alvis Hermanis
Kostīmu māksliniece: Kristīne Jurjāne
Lomās: Madara Rutkēviča un Agnese Rutkēviča

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazajā zālē
Pirmizrāde paredzēta 2019. gada 1. martā

Brauciens garantēts! “SALEMAS RAGANAS” 19:00 izrāde Dailes teātrī

€ 7.-; 10.-; 12.-; 15.-; 16.-; 18.-; 20.-; 22.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 28.03.
18/4/2019
“SALEMAS RAGANAS” 19:00 izrāde Dailes teātrī  
Artūrs Millers
SALEMAS RAGANAS
No angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs
Pirmizrāde – 2019.gada 1.februārī
 Salema ir liekulības pārpilna pilsētiņa, kurā dzīvo tikumīgas sievas un uzticīgi vīri. Taču zem ārējās piedienības te valda kaislības, iekāre un atriebība. Kad vairākas jaunas meitenes sāk apsūdzēt vietējos iedzīvotājus sakaros ar pārdabiskiem spēkiem, mazās kopienas dzīve tiek sagrauta. Tagad daudziem paveras lieliska iespēja izrēķināties ar saviem pretiniekiem. Nav šaubu, ka tumsas spēki ir aplenkuši šo vietu. Pats nelabais sarīko dzīres Salemā un dejo uz savu upuru kapiem. Vietējiem varasvīriem ir jātiek skaidrībā, kas izraisījis šo katastrofu.
 Savā lugā ar oriģinālo nosaukumu “Smags pārbaudījums”, kura 1953.gadā ieguvusi Tonija balvu kā gada labākā luga un nu jau kļuvusi par dramaturģijas klasiku, Artūrs Millers raksta par notikumiem Amerikas ciematā 17.gadsimta beigās. Taču kopš tiem laikiem nekas daudz nav mainījies – cilvēki laiku pa laikam sarīko kārtējās raganu medības, lai vērstos pret tiem, kuru uzskati vai dzīvesveids nešķiet pieņemams.
 Lomās: Juris Žagars (Džons Proktors), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Abigaila Viljamsa), Inga Alsiņa (Elizabete Proktora), Gints Grāvelis (Semjuels Pariss), Dainis Grūbe (Džons Heils), Andris Bulis (Tomass Putnems), Indra Briķe (Anna Putnema), Olga Dreģe (Tituba), Dārta Daneviča (Mērija Vorena), Anta Aizupe (Suzanna Volkota), Sarmīte Rubule (Mērsija Luisa), Juris Bartkeviča (Džailss Korijs), Mirdza Martinsone (Rebeka Nērsa), Artis Robežnieks (Frensiss Nērss), Mārtiņš Upenieks (Ecekiēls Čīvers), Artūrs Dīcis (Heriks), Lauris Subatnieks (Danforts), Ilze Dzenīte (Koncertmeistare), Elīza Marija Rešetina (Betija Parisa), Emīlija Paula Andersone (Džeina)
 Režisore – Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Jolanta Rimkute, horeogrāfs – Rūdolfs Gediņš, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis, gaismu mākslinieks – Jevgeņijs Vinogradovs

„PRECĒŠANĀS UN ŠĶIRŠANĀS ANATOMIJA” gandrīz komēdija Nacionālā teātrī Aktieru zālē 18:30

€ 18.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 28.03.
23/4/2019
Nacionālā teātrī Aktieru zālē 18:30 gandrīz komēdija
„PRECĒŠANĀS UN ŠĶIRŠANĀS  ANATOMIJA” 
Reliģiskā audzināšana, ģimenes pienākumi, laulāto neuzticība, seksualitātes tēmas risināšana – tas viss ir spožā 20. gadsimta amerikāņu prozaiķa Džona Apdaika spalvas subjekts jeb aprakstāmais priekšmets. Apdaiks ir līdz sarkasmam ironisks, asprātīgs reālists ar mistikas un fantāzijas uzplaiksnījumiem. Stāsts par mazpilsētas vidusšķiras ģimenei – Džoannu un Ričardu Meipliem,  ir mūžsens  un aktuāls - sievietes un vīrieša attiecības, viņu savstarpējā  cīņa un mierīga līdzāspastāvēšana.  Eksistenciāls un filozofisks temats, kas skar vienu no cilvēka dzīves galvenajiem uzdevumiem - kā veidot jēgpilnas attiecības ar sevi, pasauli, partneriem? Kā turpināt  vai neturpināt tās laulības dzīvē? Kas ar laiku notiek ar mīlestību -  vai tā pazūd vai transformējas? Kā saprast, ka ir pienācis brīdis pateikties otram par kopā pavadīto laiku, šķirties un piedevām darīt to cieņpilni  Varbūt otrs cilvēks Tevī paliek uz mūžu?
Pēc Džona Apdaika stāstu motīviem
Režisore Marija Bērziņa
Lomās:  Liene Sebre, Anta Aizupe, Jānis Āmanis, Ģirts Liuziniks

Brauciens garantēts! “SMILŠU CILVĒCIŅI” 19:00 izrāde Dailes teātrī KZ

€ 22.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 29.03.
24/4/2019
“SMILŠU CILVĒCIŅI” 19:00 izrāde Dailes teātrī KZ
Jana Dobreva
SMILŠU CILVĒCIŅI
Pirmizrāde – 2019.gada 25.janvārī
 Ārsta uzgaidāmajā telpā satiekas četras sievietes: darbaholiķe tiesnese, enerģijas pārpilna māte, viņas klusējošā meita un mūžīgi aizņemta studente. Šķiet, ka viņām nav nekā kopīga.
Bet patiesība ir tāda, ka šajā pasaulē mēs visi esam saistīti vienotā mozaīkā. Ja kāda mozaīkas daļa iztrūkst, viss sabrūk kā smilšu pils. Mēs nevaram viens bez otra. Un labāk taču izjust sāpes no mīlestības nekā no naida.
 Lomās:        Akvelīna Līvmane, Vita Vārpiņa, Ieva Florence, Anete Krasovska
 Režisors un plastiskā zīmējuma autors – Mihails Gruzdovs, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone

“TEĀTRA DIENAS KONCERTS. DIVI VIENĀ” Nacionālā teātrī 19:00

€ 15.-; 20.-; 22.-; 25.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 28.03.
25/4/2019
Nacionālā teātrī 19:00 “TEĀTRA DIENAS KONCERTS. DIVI VIENĀ”
Poēma par skatuvi. Circeņa pavasaris
Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestiem Nacionālā teātra “izstrādājumiem”, ar kuru sacensties var tikai jaunākais Gadumijas koncerts. Tādēļ šoreiz pie Teātra dienas koncerta veidošanas strādāts ļoti nopietni un rezultāts būs “DIVI VIENĀ”. Pirmās daļas nosaukums ir “Poēma par skatuvi”, kurā skanēs arī fragmenti no kādreiz ļoti nozīmīgām Nacionālā teātra izrādēm “Sfinksa” un “Indriķa hronika”. Otrajā daļā “Circeņa pavasaris” būs rūpīgi pārdomāta izklaides programma ar Nacionālā teātra asprātīgāko un dziedošāko aktieru piedalīšanos. No aizskatuves būs izlīdis mūžam jaunais Jāņa Skaņa Circenis, konferansjē pienākumus ir uzņēmies pats koncerta režisors un skatuves personība Edmunds Freibergs.
Režisors Edmunds Freibergs
Lomās Nacionālā teātra aktieri

BURVESTĪBA. PAJACI opera LNO 19:00

€ 8.-; 15.-; 20.-; 27.-; 30.-; 35.-; 45.- + ceļš € 7.50 Biļetes jāizpērk līdz 19.03.!!!
25/4/2019
LNO Lielā zāle 19:00
opara BURVESTĪBA. PAJACI
 
Muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš
Diriģents Normunds Vaicis
Režisors Aiks Karapetjans (Aik Karapetian)
Scenogrāfs, gaismu mākslinieks AJ Vaisbārds (A.J. Weissbard)
Kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka
Videomākslinieks Artist Artis Dzērve
 
Starptautiski veiksmīgā Latvijas Nacionālās operas iestudējuma Fausts radošā komanda ceļ gaismā opermūzikas cienītāju aprindās maz zināmo Italo Montemeci un dramaturga Sema Benelli viencēliena operu Burvestība, kas skatuves pirmizrādi Eiropā, visticamāk, piedzīvojusi tikai vienreiz – pirms vairāk nekā sešdesmit gadiem Veronas arēnā, Itālijā. Burvestība, viens no pēdējiem itāļu melodiskās operas darbiem, jauniestudējumā vienotā konceptā saspēlējas ar citu izcilu verisma operas paraugu – Rudžero Leonkavallo Pajaci. “Neraugoties uz to, ka abus darbus apvieno saistība ar verisma virzienu un stāsts būtībā ir par vienu un to pašu – mīlas trijstūri, greizsirdību un nodevību, – tomēr žanriski tie ir dažādi. Atšķirībā no reālistiskā Pajaci, opera Burvestība ir liriska viduslaiku pasaka, kurā romantika mijas ar fantāzijām un alegorijām. Tādēļ mūsu radošā komanda piedāvās skatītājiem doties ceļojumā ne tikai dažādos laika periodos, bet arī pasaulēs,” stāsta jauniestudējuma režisors Aiks Karapetjans.
 
LOMĀS

Brauciens garantēts! “PIE ZILĀS DONAVAS” balets LNO 18:00

€ 9.-; 12.-; 17.-; 22.-; 25.-... + ceļš € 7.50
28/4/2019
LNO 18:00 balets “PIE ZILĀS DONAVAS”
Johana Štrausa mūzika balets trīs cēlienos
Muzikālais vadītājs un diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Horeogrāfs Aivars Leimanis
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Ināra Gauja
Valšu karaļa Johana Štrausa brīnišķīgā mūzika iedvesmojusi romantisku baletu par izvēli starp mīlestību un skatuvi, sapņiem un realitāti. Pirmo reizi Rīgā Pie zilās Donavas tika uzvests 1957. gadā; 60 gadu laikā tas vairakkārt atjaunots un kļuvis par daļu no Latvijas baleta zelta fonda. Iestudējums tapis par godu šī baleta iestudētājas, leģendārās baletdejotājas, baletmeistares un pedagoģes Helēnas Tangijevas-Birznieces jubilejai.