Biroja darba laika izmaiņas!
27. - 30.03. birojs SLĒGTS!

Atvainojiet par neērtībām!
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas +371 22314063


Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Aprīlis

Garantēts! PA LAIMES LĀČA PĒDĀM Daugavpils teātra viesizrāde Nacionālais teātris Lielā zāle 18:00

€ 6.-; 10.-;14.-; 17.-; 19.-; 22.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 21.03.
1/4/2023
Daugavpils teātra viesizrāde
Monika Zīle, Andrejs Upīts

PA LAIMES LĀČA PĒDĀM
Muzikāla pasaka pieaugušajiem
16+
Latviešu un latgaliešu valodā
Ilgums: 2 stundas 
2 cēlienos
Pirmizrāde 2021. gada 10. decembrī 
Muzikāla pasaka pieaugušajiem par sūnciemiešu brīnumaino ceļojumu Eiropas plašumos pretī mūžsenai patiesībai par Laimes lāci.
Leģenda vēsta, ka sūnciemiešu visu nelaimju sakne meklējama senā Laimes lāča lāstā. Ja vēlas, lai Sūnu ciems atkal zeļ un plaukst, Laimes lācis jāatrod. Bet kur lai to lāci rod un kurš to meklēs, ja sūnciemiešu vīri pelna naudu Anglijā, bet sievām abas rokas kreisās? Neko darīt: tautas sapulce, izloze, un trīs braucēji tālajam ceļam nozīmēti.
Dzenot pēdas Laimes lācim, burvju navigators liek varoņiem izmest brangu līkumu, no Sūnu ciema aizdzenot pieredzes bagātās Eiropas plašumos: gan kādā poļu krogā nākotnes redzējumu gūstot, gan Švarchaimā raganu savaldīšanas līdzekli atklājot, gan Amsterdamas brīnumus aplūkojot… Tai pašā laikā situācija Sūnu ciemā saasinās. Vai varoņiem izdosies noņemt seno lāstu, pirms Sūnu ciemā sākas revolūcija?
Tā būs pasaka pieaugušajiem, kur senatne iet blakus tagadnei un teiksmu brīnumi draudzējas ar šodienu. Tad lūk, reiz sensenos vai nebūt ne tik senos laikos…
Režisors: Oļegs Šapošņikovs
Dramaturģe: Monika Zīle
Komponists: Valts Pūce
Mūzikas aranžētājs un komponists: Reinis Sējāns
Dziesmu tekstu autore: Inese Zandere
Horeogrāfe: Irina Bogeruka
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Inga Bermaka
Solistu vokālā pedagoģe: Ilona Bagele
Stilists: Gatis Timofejevs
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Lomās: Jānis Jarāns, Kristīne Veinšteina, Agnese Laicāne, Maija Korkliša, Jūlija Ļaha, Inese Ivulāne-Mežale, Ritvars Gailums, Māris Korsiets, Zanda Mankopa, Marģers Eglinskis, Egils Viļumovs, Milena Savkina, Jevgeņijs Mihailovs
Solisti: Ilona Bagele, Dainis Skutelis, Atis Ieviņš, Alisa May, Kristīna Zaharova, Natālija Kotona,  Zanda Mankopa, Marģers Eglinskis, Egils Viļumovs
Izrādē piedalās Daugavpils teātra dejotāju trupa

Garantēts! ''PĪĶA DĀMA'' opera LNO 19:00

€ 10.-; 12.-; 15.-; 20.-; 25.-; 30.-; 37.-; 45.- Pens.; inv.; sk.; st. 15 % atl! + Ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 21.03.
5/4/2023
RADOŠĀ KOMANDA
Muzikālais vadītājs un diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Diriģents Vasilijs Sinaiskis
Režisors Andrejs Žagars
Atjaunojuma režisors Juris Žagars
 Scenogrāfs  Aleksandrs Orlovs 
Kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka
Kustību režija Elita Bukovska
Gaismu mākslinieks  Gļebs Fiļštinskis
Atjaunojuma scenogrāfe Ingrīda Cīrule
Video mākslinieks Uģis Ezerietis
LOMĀS
Hermanis: Andris LudvigsArtjoms Safronovs
Liza: Tatjana Trenogina
Grāfiene: Ilona BageleAndžella Goba
Tomskis: Armands Siliņš-BergmanisRihards Mačanovskis
Jeļeckis: Jānis ApeinisRinalds Kandalincevs
Poļina: Laura Grecka
Priļepa: Marlēna KeineInga Šļubovska
Surins: Krišjānis NorvelisRihards Mačanovskis
Čekaļinskis: Mihails ČuļpajevsGuntars Ruņģis
Guvernante: Laura GreckaAira Rūrāne
Čapļickis: Guntars RuņģisAndris LapiņšViesturs Jansons
Narumovs: Juris ĀdamsonsArmands Siliņš-Bergmanis
Maša: Irma Pavāre
Rīkotājs: Andris KipļuksAndris Lapiņš
PAR IZRĀDI
Kas izšķir cilvēka likteni - mīlestība, kas atbrīvo no apsēstības, vai spēles magnētiskais azarts, kas salauž gribasspēku? Ievērojamā krievu dzejnieka Aleksandra Puškina stāsts "Pīķa dāma" uzreiz pēc publicēšanas guva milzīgus panākumus: publiku intriģēja gan saturs, gan precīzi tvertais laika gars. Hermaņa, Lizas un Grāfienes attiecību trijstūris, pateicoties Pētera Čaikovska izcilajam talantam, aizrauj ar psiholoģiskā portretējuma dziļumu šīs operas mūzikā.

Garantēts! „RETRĪTS” komēdija Dailes teātrī LZ 19:00 Vēl 2 brīvas vietas!

€ 15.-; 22.-; 29.-; 37.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 23.03.
6/4/2023
Maikls Vinns
RETRĪTS
Komēdija
Lielajā zālē no 17. decembra 
Pieci draugi un iepriekšējā naktī iepazīta rotaslietu veikala pārdevēja satiekas pamestā muižas ēkā, lai kopīgi svinētu Jaungadu. Muiža ir skaisti atjaunota un izveidota kā patvērums tiem, kuriem ikdienas troksnis un kņada ir kļuvusi par skaļu. Draugi sen nav tikušies, kaut kādreiz bija nešķirami. Viņi visi cenšas izskatīties veiksmīgi, kaut dzīve katram metusi savus izaicinājumus. 
Rakstniece Keita nesen šķīrusies no vīra, arhitekts Daniels karjerā sasniedzis daudz, bet vēl joprojām interneta portālos meklē mīlestību. Bens tikai iepriekšējā naktī iepazinies ar Lauru un paņēmis viņu līdzi uz svinībām kā savu saderināto. Karls ir aktieris, kuru visi zina tikai pēc lomas kādā kafijas reklāmā, toties viņa sieva Rebeka reiz saņēmusi prestižo BAFTA balvu. Tagad viņu dzīve rit tikai ap abu kopīgajiem diviem bērniem. 
Svinības un kopīgā iedzeršana liek atklāties katra patiesajiem sapņiem, kas tikuši nostumti malā. Kaut gan visiem ir savi pārdzīvojumi, viņiem vēl nāksies atklāt arī to, ka pamestajā muižā patiešām dzīvo spoks. 
Lugas “Jaungada retrīts” (oriģinālā “The Priory”) panākumi sākušies 2008. gadā Londonas Karaliskā galma teātrī (Royal Court theatre), bet vēl joprojām tās iestudējumi liek cilvēkiem smieties daudzās pasaules valstīs. Luga saņēmusi prestižo Lorensa Olivjē balvu kategorijā “Labākā jaunā komēdija”.
Lomās: Kristīne Nevarauska (Keita), Gints Andžāns (Daniels), Lelde Dreimane (Laura), Gints Grāvelis (Bens), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Rebeka), Artūrs Skrastiņš vai Lauris Subatnieks (Karls), Niklāvs Kurpnieks (Ādams)
Režisors – Gatis Šmits

Garantēts! “KUR PAZUDA VALSTS” izrāde Dailes teātra MZ 19:00

€ 28.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 23.03.!
6/4/2023
Raimonds Starprāns
KUR PAZUDA VALSTS
Vēsturisks detektīvs
Iedvesmojoties no slavenā mākslinieka Raimonda Staprāna lugām
Mazajā zālē no 2023. gada 6. janvāra

Latvijas okupācija un Latvijas valstsvīru šaubīgā rīcība 1940. gada jūnijā ir viena no mūsu vēstures tumšākajām lappusēm. Tās centrā valsts pašpasludinātais vadonis Kārlis Ulmanis. Viņa personība turpina izraisīt interesi, skepsi un apbrīnu. Bet kā bija patiesībā? Vai Latvija varēja saglabāt brīvību arī vistumšākajā vēstures brīdī, ja Ulmanis būtu rīkojies citādi? 
Izrādi iedvesmojuši divi Dailes teātra uzvedumi – “Gūsteknis pilī” (2011) un “Četras dienas jūnijā” (1989), īpaši leģendārā Ulda Vazdika atveidotais Ulmanis Atmodas laika iestudējumā, kas notika tagadējā Prezidenta pilī, pēdējā prezidenta Ulmaņa darba kabinetā.

Lomās: Imants Strads (Prezidents Ulmanis), Juris Bartkevičs (Ģenerālis Balodis), Toms Veličko (Pētnieks Kārlis Ulmanis), Kaspars Dumburs (Alfrēds Bērziņš), Andris Bulis (Vilhelms Munters), Mārtiņš Upenieks (Jānis Rudums)

Režisors – Toms Treinis, scenogrāfs – Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece – Marta Treine, dramaturgs – Matīss Gricmanis

Garantēts! „PUSNAKTS ŠOVS AR JŪDU ISKARIOTU” (režisors Mārtiņš Eihe) pēcnāves komēdija Dailes teātrī LZ 19:00

€ 15.-; 22.-; 29.-; 37.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 23.03.!
12/4/2023
Stīvens Adlijs Girgis 
"PUSNAKTS ŠOVS AR JŪDU ISKARIOTU"
Pēcnāves komēdija
Lielajā zālē no 7. oktobra
Šovs – tā ir jaunā tiesas zāle. Šova skatītājs ir zvērinātais, kurš, rakstot savos sociālo tīklu profilos, izšķirs, kurš vainīgs un nevainīgs. Mēs – ekrānu mīlētāji – jau esam pieraduši vērot slavenību apsūdzības. Vispirms – MeToo skandāli un tiem sekojošās ietekmīgo vīriešu gāšanas no troņa. Un pēc tam pretējais – Džoniju Depu attaisno pret bijušās sievas vardarbības apsūdzībām. Viena slavenība tomēr nav nokļuvusi līdz ziņu virsrakstiem, kaut viņam izvirzītas vissmagākās apsūdzības, un arī sods ir daudz bargāks.

Vietā starp Debesīm un Elli – Šķīstītavā – ir kāda pietura tikai bezcerībā slīgstošajiem. Šo pieturu sauc Cerība. Tur strādā tiesnesis, kurš pelna sev punktus, lai iegūtu vietu debesīs, noraidot elles mocībās slīgstošo lūgumus pēc apžēlošanas. Kādai jaunai advokātei tomēr izdodas panākt, ka Jūdas Iskariota lieta tiek izskatīta. Jūdam pašam ir vienalga par šo lietu – viņš sevi neaizstāv, jo ir katatoniskās paralīzes pārņemts. Cita pēc citas tiek izsauktas slavenības, kuras mājo Viņsaulē. Zigmunds Freids norāda uz Jūdas nepieskaitāmību. Svētā Monika stāsta par to, kā centusies Jūdu zāģēt, bet pašai kļuvis viņa žēl. Mātei Terēzei ir savi apsvērumi, kāpēc nepieļaut Iskariota apžēlošanu.
 
Stīvens Adlijs Girgis ir ēģiptiešu izcelsmes amerikāņu autors, kurš izcēlies ar bezkompromisa attieksmi pret reliģisku liekulību un tabu tematiem. Viņa lugas Eiropas teātros tiek izrādītas ar politkorektiem brīdinājumiem, ka cilvēku jūtas var tikt aizskartas, jo autors atļaujas pateikt to, ko daudzviet pasaulē aprij liekulīga smalkjūtība. Autora vārdu izvēle var aizskart cilvēka reliģiskās jūtas. Psihiskas saslimšanas tiek sauktas to īstajos vārdos, neslēpti tiek ironizēts par dažādām minoritātēm. Tomēr lugu ir iecienījuši gan intelektuāļi, gan plašāka auditorija, jo tā ir nežēlīgi asprātīga.

Filips Sīmors Hofmans 2005. gadā izvēlējās iestudēt lugu “Jūdas Iskariota pēdējās dienas” (Dailes izrādei dots nosaukums “Pusnakts šovs ar Jūdu Iskariotu”). Kopš tā laika lugai ir pievērsta īpaša uzmanība. Tā pārsteidz ar savu asprātību, humoru un arī nekaunību, padarot lielos jautājumus līdz smieklīgumam mazus. Vēl aizvien luga tiek iestudēta daudzviet pasaulē. 
 
Jautājums, uz kuru savā uznācienā tiesas priekšā atbild Sātans: “Es būtu Jūdā “iegājis”, tieciet man, viņš būtu manu “klātbūtni” sajutis, saprotiet?” –, ir vienmēr aktuāls, jo – ja pats Sātans atsakās no nopelniem Jūdas darbos, tad kurš var sacīt, ka Dieva nodevība nebija paša Dieva plāns, bet Jūda – tikai plāna īstenotājs? 
 
Lomās: Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Advokāte), Kaspars Dumburs (Prokurors), Artis Robežnieks (Tiesnesis), Niklāvs Kurpnieks (Sātans), Ieva Segliņa (Māte Terēze), Dārta Daneviča (Marija Magdalēna), Aldis Siliņš (Bailiffs), Juris Bartkevičs (Freids), Gints Grāvelis (Poncijs Pilāts), Andris Bulis (Svētais Pēteris), Mārtiņš Upenieks (Jēzus no Nācaretes), Lauris Dzelzītis (Jūdas Iskariots), Kristīne Nevarauska (Svētā Monika), Lilita Ozoliņa (Jūdas mate), Imants Strads (Bučs Hanīvils)
 
Režisors – Mārtiņš Eihe
Scenogrāfe – Pamela Butāne
Kostīmu māksliniece – Rūta Kuplā

Aktuāli! PAULS un KEIŠS. VĪRIEŠI LABĀKOS GADOS. Ar smaidu par sevi un citiem. DAILE mūzikas nams 18:00

€ 30.-; 35.-; 40.-; 50.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 16.03.
14/4/2023
Latviešu estrādē, latviešu teātros un Latvijas politiskajā dzīvē ir daudz vīriešu labākos gados.
Uz skatuves būs divi - viens no estrādes un džeza, otrs no teātra un kino pasaules. Bet - katrs no priekšnesumiem var atnest pārsteigumu, un Keišs var kļūt par kādu citu vīrieti labākos gados.
Maestro Raimonda Paula dziesmas un Andra Keiša aktiermeistarība citā gaismā.
Piedalās:
Raimonds Pauls un Andris Keišs

Aktuāli! “TAGAD UN TAD” (režisore Rēzija Kalniņa) dvēseles duša OratoriO, mūzikas un drāmas telpa 19:00 + EKSKURSIJA ZUZEUM MĀKSLAS CENTRĀ

€ 23.- + 1.70 + EKSKURSIJA ZUZEUM MĀKSLAS CENTRĀ € 10.-/ 5.-
17/4/2023
“TAGAD UN TAD” (režisore Rēzija Kalniņa)
Dvēseles duša 2 daļās
Cilvēki ir pakļauti netveramajai laika plūsmai. Dzīvo un izdara izvēles, kā māk. Ikdienas steigā dienas paskrien nemanot, un viena pēc otras aizrit jau kārtējā desmitgade. 30, 40, 50, 60... Un līdz ar atmiņām par visu piedzīvoto un sasniegto nāk pārdzīvojums par sapņiem, kurus tā arī nekad neizdevās piepildīt. 
Bet kā būtu, ja to visu varētu izmainīt? Ja varētu kaut ko pačukstēt jaunākam sev? Vai tu to izmantotu?
Uz mūzikas un drāmas telpas OratoriO skatuves atgriežas Rēzijas Kalniņas režisētā izrāde, kura savu pirmizrādi piedzīvoja 2020. gada gada 30. oktobrī. “Tagad un tad”. Neticams stāsts par cilvēka gribu, izvēlēm un mīlestību cauri gadiem, kas apcer jautājumu par to, kurš galu galā ir tas, kas nosaka mūsu likteni.
Režisore: Rēzija Kalniņa
Lomās: Esmeralda Ermale, Ilze Trukšāne, Raimonds Celms, Jānis Skanis
Izrādes ilgums – 2 h 10 min

OratoriO ir mūzikas un drāmas telpa, kuru radījuši aktrise un režisore Rēzija Kalniņa un diriģents Ainārs Rubiķis un kas atrodas Sporta 2 kvartālā, ar ieeju no Hanzas ielas. Tā ir mājvieta mākslai - koncertiem, izrādēm, performancēm greznā atmosfērā. OratoriO izrādēs satiekas aktieri no visiem Latvijas teātriem, radot neaizmirstamu un jaunu pieredzi teātra cienītājiem.

Zuzeum, jauns mākslas centrs Rīgā un Zuzānu kolekcijas mājvieta
Mākslas centrs Zuzeum aicina uz līdz šim nebijuša mēroga porcelāna izstādi Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi”
Tajā ar vairāk nekā 1000 porcelāna, fajansa un māla priekšmetiem no Zuzānu kolekcijas un vizuāliem materiāliem tiks izstāstīts Kuzņecovu porcelāna ražošanas stāsts.
Vārdu salikumu “Kuzņecova porcelāns” pazīs gandrīz ikviens, un var apgalvot, ka Latvijas porcelāns pamatā saistās ar Kuzņecovu vārdu. Tomēr, iespējams, tikai retajam zināms, ka 19. gs Krievijā ar Kuzņecova vārdu darbojās 13 fabrikas, no kurām Rīgā atradās viena...
Biļete EUR 10,-/ EUR 5,- pilna laika studentiem un pensionāriem. Pie ieejas būs jāuzrāda derīga apliecība.

Aktuāli! PAVASARA STRAUTS Bēthovens, Mocarts, Zemzaris. 19:00 Kamermūzikas vakari “Pavasara melodijas” + porcelāna izstādes „Porcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi” apmeklējums Zuzeum mākslas centrs Rīgā

Biļetes cena: 17 EUR, studentiem un senioriem 8.50 EUR + ceļš 13.- EUR Koncerta biļetē ir iekļauts izstādes apmeklējums. Vietu skaits ir ierobežots! Biļetes jāiegādājas iepriekš!
20/4/2023
Zuzeum, jauns mākslas centrs Rīgā un Zuzānu kolekcijas mājvieta
Kamermūzikas vakari “Pavasara melodijas” 
Laikā, kad dabā izmisīgi meklējam pirmos pavasara vēstnešus, Zuzeum un Sinfonietta Rīga fonds aicina siltuma ilgas remdēt vissmalkākās skaņu mākslas tuvumā. Cikla “Pavasara melodijas” trīs koncertos atklāsies pasaules dižāko meistaru kamermūzikas šedevri, kur ziedonis iešifrēts ikkatrā notī, pauzē un skaņas žestā. 
Zuzeum Cafe parūpēsies par vīnu izlasi un gardiem desertiem, kamēr viesi varēs baudīt muzikālos stāstus. Koncerta viesiem būs iespēja apmeklēt izstādi “Porcelāna dzīres – ielūdz Kuzņecovi” bez papildu maksas.
Biļetes cena: 17 EUR, studentiem un senioriem 8.50 EUR. Koncerta biļetē ir iekļauts izstādes apmeklējums. Vietu skaits ir ierobežots! Biļetes jāiegādājas iepriekš!
20. aprīlī plkst. 19.00
PAVASARA STRAUTS
Bēthovens, Mocarts, Zemzaris
Agnese Kanniņa /vijole/
Ivars Brīnums /alts/
Kārlis Klotiņš /čells/
Ludvigs van Bēthovens Stīgu trio Remažorā op. 9 nr. 2
Volfgangs Amedejs Mocarts Divertisments stīgu trio (1., 4. un 6. daļa)
Imants Zemzaris “Naktssargs un veļasmazgātāja”
1788. gadā Volfgangs Amadejs Mocarts velk noslēguma dubultsvītru pēdējām trim simfonijām un atgriežas mazo formu tīrskaņas burvībā, lai komponētu Divertismentu vijolei, altam un čellam. Tas kļūst par austriešu ģēnija vienīgo stīgu trio paraugu, un vēstures annāles aizrautīgi stāsta, kā pats autors opusa pirmatskaņojumā spēlēja savu mīļāko mūzikas instrumentu, altu. Desmit gadus vēlāk Vīnes salonu publiku cenšas iekarot tolaik jaunais Ludvigs van Bēthovens, kura agrīnā Stīgu trio partitūrā nešaubīgi jūtama gan skolotāja Jozefa Haidna mācība, gan nesen mirušā Mocarta gars. Traģikomiska apskaidrība Mocarta opertēlu labākajās tradīcijās spulgojas arī Imanta Zemzara impresijās Paula Putniņa lugai “Naktssargs un veļasmazgātāja”. Tās stāstīs par satikšanos, nesatikšanos un negaidītu mīlestību.
 
Mākslas centrs Zuzeum aicina uz līdz šim nebijuša mēroga porcelāna izstādiPorcelāna dzīres — ielūdz Kuzņecovi”
Tajā ar vairāk nekā 1000 porcelāna, fajansa un māla priekšmetiem no Zuzānu kolekcijas un vizuāliem materiāliem tiks izstāstīts Kuzņecovu porcelāna ražošanas stāsts.
Vārdu salikumu “Kuzņecova porcelāns” pazīs gandrīz ikviens, un var apgalvot, ka Latvijas porcelāns pamatā saistās ar Kuzņecovu vārdu. Tomēr, iespējams, tikai retajam zināms, ka 19. gs Krievijā ar Kuzņecova vārdu darbojās 13 fabrikas, no kurām Rīgā atradās viena...

Garantēts! “OPERĀCIJA „MINDFUCK”” izrāde JRT LZ 19:00

€ 15.-; 20.-; 25.-; 30.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.-
30/4/2023
Domājot par XXI gadsimta cilvēkiem un jaunajiem dzīves izaicinājumiem, dodamies mūsdienu informatīvās telpas labirintos. Un ielūkojamies troļļu fabrikā, kur tiek izgudroti “patiesi” stāsti un attīstītas sazvērestības teorijas, lai sašūpotu cilvēkiem pamatus zem kājām un nojauktu skaidrību domāšanā. Te tiek radīta informācija datoru lietotājiem, piegriezta pēc katra individuālā ģīmja un līdzības, ņemot vērā viņu privātos datus. Te tiek konstruēti jauna tipa politiķi, jauni valsts premjera kandidāti, ieviešot sajukumu ideoloģijās. Autoru dueta Jielas Ronenas un Dmitrija Šāda šopavasar radītā komēdija ļauj nonākt otrpus datora ekrānam un paskatīties, kā top rakstīts tas, ko mēs savos datoros un telefonos nereti lasām.
Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Lielajā zālē.
Biļešu cenas: 15,00; 20,00; 25,00; 30,00 EUR.
Pirmizrāde 2022. gada 21. oktobrī.
Režisors un scenogrāfs: Alvis Hermanis
Kostīmu māksliniece: Jana Čivžele
Lomās: Sandra Kļaviņa, Artuss Kaimiņš, Sabīne Tīkmane, Gerds Lapoška, Elvita Ragovska vai Lolita Stūrmane, Dāvids Pētersons, Ritvars Logins.
KOMANDA
Režisors un scenogrāfs: Alvis Hermanis
Lomās: Sandra Kļaviņa, Artuss Kaimiņš, Sabīne Tīkmane, Gerds Lapoška, Elvita Ragovska  vai Lolita Stūrmane, Dāvids Pētersons, Ritvars Logins
Gaismu mākslinieks: Lauris Johansons