Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.50 /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Pasākumi

Janvāris  |  Februāris  |  Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Augusts  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Aprīlis

„PUIKA, KURŠ REDZĒJA TUMSĀ” izrāde Nacionālā teātrī Jaunā zāle 18:30

€ 20.- + Ceļš € 9.-
0/4/2021
„PUIKA, KURŠ REDZĒJA TUMSĀ” izrāde Nacionālā teātrī Jaunā zāle 18:30  
Autore -  Rasa Bugavičute -Pēce
Režisors - Valters Sīlis
Kad tev aizsien acis ar necaurredzamu drānu, tu kļūsti cits. Izmainās tava domāšana, izmainās tavs fiziskais ķermenis un pasaules uztvere. Tu vairs neesi tas, kas tu biji pirms tam. Tu esi nezināmajā, un tu esi tajā viens pats. Un pēkšņi lietas, kuras iepriekš neprasīja nekādu piepūli, nu ir jādara lēni un uzmanīgi.
Jēkabs ir piedzimis neredzīgiem vecākiem, tāpēc viņam nav diži lielas izvēles - jābūt atbildīgam un saprotošam, jāattaisno uz viņu liktās vecāku cerības. Nē, tas nebūt nav grūti, jo viņš taču zina, ka ir īpašs - neredzīgo pasaulē Jēkabs ir vienīgais, kurš redz.  Viņš vienīgais redz tumsā! Grūti paliek brīdī, kad jāsāk iet skolā un nākas aptvert, ka patiesībā viņš vienkārši ir piedzimis neredzīgiem vecākiem un visa dzīve ir viens bezgalīgs pienākums.
Lomās - Agnese CīruleAinārs AnčevskisDaiga GaismiņaKārlis ReijersRomāns Bargais

“SALEMAS RAGANAS” 19:00 izrāde Dailes teātrī

€ 10.-; 14.-; 16.-; 18.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
0/4/2021
“SALEMAS RAGANAS” 19:00 izrāde Dailes teātrī  
Artūrs Millers
SALEMAS RAGANAS
No angļu valodas tulkojis Jānis Elsbergs
Pirmizrāde – 2019.gada 1.februārī
 Salema ir liekulības pārpilna pilsētiņa, kurā dzīvo tikumīgas sievas un uzticīgi vīri. Taču zem ārējās piedienības te valda kaislības, iekāre un atriebība. Kad vairākas jaunas meitenes sāk apsūdzēt vietējos iedzīvotājus sakaros ar pārdabiskiem spēkiem, mazās kopienas dzīve tiek sagrauta. Tagad daudziem paveras lieliska iespēja izrēķināties ar saviem pretiniekiem. Nav šaubu, ka tumsas spēki ir aplenkuši šo vietu. Pats nelabais sarīko dzīres Salemā un dejo uz savu upuru kapiem. Vietējiem varasvīriem ir jātiek skaidrībā, kas izraisījis šo katastrofu.
 Savā lugā ar oriģinālo nosaukumu “Smags pārbaudījums”, kura 1953.gadā ieguvusi Tonija balvu kā gada labākā luga un nu jau kļuvusi par dramaturģijas klasiku, Artūrs Millers raksta par notikumiem Amerikas ciematā 17.gadsimta beigās. Taču kopš tiem laikiem nekas daudz nav mainījies – cilvēki laiku pa laikam sarīko kārtējās raganu medības, lai vērstos pret tiem, kuru uzskati vai dzīvesveids nešķiet pieņemams.
 Lomās: Juris Žagars (Džons Proktors), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Abigaila Viljamsa), Inga Alsiņa (Elizabete Proktora), Gints Grāvelis (Semjuels Pariss), Dainis Grūbe (Džons Heils), Andris Bulis (Tomass Putnems), Indra Briķe (Anna Putnema), Olga Dreģe (Tituba), Dārta Daneviča (Mērija Vorena), Anta Aizupe (Suzanna Volkota), Sarmīte Rubule (Mērsija Luisa), Juris Bartkeviča (Džailss Korijs), Mirdza Martinsone (Rebeka Nērsa), Artis Robežnieks (Frensiss Nērss), Mārtiņš Upenieks (Ecekiēls Čīvers), Artūrs Dīcis (Heriks), Lauris Subatnieks (Danforts), Ilze Dzenīte (Koncertmeistare), Elīza Marija Rešetina (Betija Parisa), Emīlija Paula Andersone (Džeina)
 Režisore – Laura Groza-Ķibere, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Jolanta Rimkute, horeogrāfs – Rūdolfs Gediņš, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis, gaismu mākslinieks – Jevgeņijs Vinogradovs

“NEIESPĒJAMĀ MISIJA” komēdija Dailes teātra LZ 19:00

€ 10.-; 15.-; 20.-; 25.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk
0/4/2021
Dailes teātra LZ 19:00 izrāde “NEIESPĒJAMĀ MISIJA”
Rejs Kūnijs
NEIESPĒJAMĀ MISIJA
Komēdija 2 cēlienos
Tulkojis Dž. Dž. Džilindžers
 Pirmizrāde – 2019. gada 20. septembrī
 Izrādās, ka garlaicīgajam taksometra šoferim Džonam Smitam ir hiperaktīva mīlas dzīve. Turklāt nevis viena, bet veselas divas dzīves ar divām sievām. Veiklajam bigāmistam ir ļoti precīzi izplānots grafiks, kā sadzīvot ar abām, neraisot aizdomas. Lai viena sieva neuzzinātu par otras eksistenci. Un otrādi.
Taču, kad Džons Smits iekuļas kautiņā, kurā saņem triecienu pa galvu un pamostas slimnīcā, viņa pasaule sāk brukt. Akurātajam grafikam izjūkot, Smits bezpalīdzīgi sapinas pūliņos izskaidrot situāciju abām sievām. Melu lavīna kļūst arvien lielāka, identitātes dubultojas, un, lai visu sarežģītu vēl vairāk, lietas izmeklēšanā iesaistās policisti. Neiespējamā misija!
 Lomās:        Artis Robežnieks (Džons Smits), Rēzija Kalniņa (Mērija Smita), Vita Vārpiņa (Barbara Smita), Lauris Subatnieks (Stenlijs Pouns), Andris Bulis (Inspektors Trautons), Gints Andžāns (Inspektors Porterhauss), Mārtiņš Upenieks (Bobijs Franklins), Niklāvs Kurpnieks (Reportieris)
 Režisors – Dž. Dž. Džilindžers
Horeogrāfe un režisora asistente – Linda Kalniņa
Scenogrāfs – Artūrs Bērziņš
Kostīmu māksliniece – Ramona Barsegjana
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis

“PĪĶA DĀMA” opera LNO 19:00

€ 12.-; 16.-; 20.-; 27.-; 35.-; 42.-; 55.- + Ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
0/4/2021
PĪĶA DĀMA opera
Muzikālais vadītājs Mārtiņš Ozoliņš
Režisors Andrejs Žagars
Atjaunojuma režisors Juris Žagars
Scenogrāfs Aleksandrs Orlovs
Kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka
Kas izšķir cilvēka likteni - mīlestība, kas atbrīvo no apsēstības, vai spēles magnētiskais azarts, kas salauž gribasspēku? Ievērojamā krievu dzejnieka Aleksandra Puškina stāsts "Pīķa dāma" uzreiz pēc publicēšanas guva milzīgus panākumus: publiku intriģēja gan saturs, gan precīzi tvertais laika gars. Hermaņa, Lizas un Grāfienes attiecību trijstūris, pateicoties Pētera Čaikovska izcilajam talantam, aizrauj ar psiholoģiskā portretējuma dziļumu šīs operas mūzikā.
LOMĀS
Hermanis: Artjoms SafronovsSergejs PoļakovsGeorgs OnjaniAndris Ludvigs
Liza: Tatjana TrenoginaVida MiknevičūteInna Kločko
Grāfiene: Ilona BageleAndžella Goba
Tomskis: Vladislavs SuļimskisRihards Mačanovskis
Jeļeckis: Jānis ApeinisRinalds Kandalincevs
Poļina: Zanda ŠvēdeLaura Grecka
Priļepa: Marlēna KeineInga Šļubovska-Kancēviča
Surins: Krišjānis NorvelisRihards Mačanovskis
Čekaļinskis: Mihails ČuļpajevsGuntars Ruņģis
Guvernante: Laura GreckaAira Rūrāne
Čapļickis: Guntars RuņģisViesturs Jansons
Narumovs: Juris ĀdamsonsArmands Siliņš
Maša: Irma PavāreSabīne Krilova
Rīkotājs: Andris KipļuksAndris Lapiņš

“TRĪS DRAUGI” balets LNO 19:00

€ 9,-; 12,-; 17,-; 22,-; 25,-; 27,- + ceļš € 9,- Biļetes jāizērk rezervācijas dienā!
0/4/2021
LNO 19:00 balets “TRĪS DRAUGI”
Komponists Pāvels Akimkins
Horeogrāfs Sergejs Zemļanskis
Muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš
Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Maksims Obrezkovs
Gaismu mākslinieks Aleksandrs Sivajevs
Dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce
“Kamēr cilvēks nepadodas, viņš ir kas vairāk par likteni.” (Ē.M. Remarks)
Ir 1928.gads un kādā lielā Vācijas pilsētā trīs jauni vīrieši pelna niecīgu iztiku, ķīlējot mašīnas. Apkārt pieaug neapmierinātība ar dzīves apstākļiem, bads un agresīvi noskaņota jaunatne pilsētā pieaug līdzvērtīgā proporcijā. Roberts, Gotfrīds un Oto līdz šim dzīves jēgu un mieru no apkārtējās pasaules atraduši savstarpējā draudzībā.
Balstīts uz Ēriha Marijas Remarka romānu, publicēts “Kiepenheuer & Witsch” (Ķelne, Vācija) izdevniecībā. Atļauja nokārtota aģentūrā “Mohrbooks AG” (Cīrihe, Šveice), Ņujorkas universitātes vārdā, pamatojoties uz literārām tiesībām, ko Ņujorkas universitāte ieguvusi no Pauletes Godārdas Remarkas pilnvarotajiem.
LOMĀS
Roberts: Antons FreimansKristaps JaunžeikarsRaimonds Martinovs
Oto: Antons FreimansRaimonds MartinovsAleksandrs OsadčijsSergejs Neikšins
Gotfrīds: Viktors SeikoAidens Viljams Konefrijs
Patrīcija: Elza LeimaneJūlija BrauereBaiba Kokina
Ārsts Jafē: Ringolds Žigis
Slepkava: Avetiks KarapetjansGermans Ševčenko
Bindings: Andris Pudāns
Dziedātājs: Mihails Čuļpajevs

“TESTOSTERONS” komēdija Dailes teātra LZ 19:00

€ 10.-; 15.-; 20.-; 25.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk
0/4/2021
Andžejs Saramonovičs
TESTOSTERONS
Vīriešu saruna, sievietēm klāt neesot
Izrāde 2 cēlienos
No poļu valodas tulkojis Māris Salējs
Pirmizrāde – 2020. gada 2. februārī
 Katra vīrieša dzīvē pienāk tāds brīdis, kad viņa dēls precas. Tikai kāzu bankets izvēršas visai savāds, jo līgava ir aizbēgusi no altāra. Tomēr nedrīkst aizmirst tradīcijas un iedzert par līgavaiņa veselību.
Pamestais līgavainis Kornels ir bioloģijas fakultātes pasniedzējs, kurš specializējies uz putniem. Un Kornels zina – jo augstāks ir testosterona līmenis gaiļa asinīs, jo lielāka un spilgtāka ir viņa sekste un bārda. Velkot analoģijas ar dzīvnieku pasauli, sanākušie vīriešu dzimuma viesi var pārrunāt, kā sieviešu vērtību sistēma atšķiras no vīriešu. Un, protams, sadot kādam pa purnu un būt īstam vīrietim. Jo visu izšķir vīrišķais hormons testosterons.
Izrādē tiek lietota necenzēta leksika!
Lomās: Ģirts Ķesteris (Stavross), Artis Robežnieks (Tretins), Aldis Siliņš (Kornels), Dainis Gaidelis (Tārpelis), Niklāvs Kurpnieks (Tituss), Mārtiņš Počs (Fistahs), Kaspars Zāle (Janiss)
 Režisors – Oļegs Šapošņikovs
Scenogrāfs – Kristaps Skulte
Kostīmu konsultants – Gatis Timofejevs

“MONSTRS” izrāde Dailes teātra MZ 18:30

€ 25.- + Ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz
0/4/2021
Dankans Makmillans
MONSTRS
No angļu valodas tulkojis Andris Kuprišs
Pirmizrāde – 2020. gada 9. oktobrī
Iestudējums “Monstrs” vēsta par jauno, nepieredzējušo, bet ļoti apzinīgo skolotāju Tomu, kura audzināšanā nonāk piecpadsmit gadus vecais, taču jau daudzkārt pieredzējušākais Derils. Tāpat kā savus vienaudžus un elkus no populārās kultūras, Derilu nebiedē nekas un viņam nerūp neviens. Lai izpildītu skolotāja misiju un izglābtu no izslēgšanas audzēkni, kuru pieklātos dēvēt par “grūti audzināmu”, jaunais pedagogs ir spiests iepazīt līdz šim nezināmo hip-hop, slenga un vardarbību glorificējošu pasauli, kas liek pārvērtēt pašam savu, šķietami pareizo dzīvi.
Lomās: Gints Andžāns (Toms), Kārlis Arnolds Avots (Derils), Anete Krasovska (Džodija), Indra Briķe (Rita)
Režisors – Dmitrijs Petrenko
Scenogrāfe – Marija Ulmane
Kostīmu māksliniece - Baiba Litiņa
Mūzikas autors - Prusax
Izrādē tiek lietota necenzēta leksika.

“ELPA” izrāde Dailes teātra LZ 18:00

€ 9.-; 13.50; 18.-; 22.50 + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
0/4/2021
Dankans Makmillans
ELPA
Divvientulība klātienē
No angļu valodas tulkojis Gints Andžāns
Pirmizrāde – 2020. gada 15. jūlijā
Viņi ir divi un jauni. Sieviete un vīrietis. Kad viņiem ienāk prātā doma par bērnu, to pavada daudzi iemesli, kāpēc tā nav laba ideja. Piemēram, zemeslode taču iet bojā, tāpēc atbildīgi būtu nevis radīt bērnus, bet stādīt mežus...
Tomēr vairums cilvēku rada pēcnācējus, nevis domā, kā atveseļot zemeslodes plaušas. Tad kāpēc viņi tagad ir apjukuši?
Privātās katastrofas, atšķirībā no tām, ko planētai prognozē zinātnieki, notiek ātri un negaidīti. Aizsit elpu bez brīdinājuma. Kā to atgūt? Un – kāpēc?
Šajā viena cēliena mīlestības stāstā skatītājiem būs iespēja nepārprotami ieraudzīt pašiem sevi, esot par lieciniekiem mīloša pāra savstarpējām attiecībām mūža garumā un atklājot krietnu savas dzīves komisma devu, kas ikdienas steigā pārtapusi par bailēm, šaubām, par “lielo” lēmumu pieņemšanu, rūpēm par pasauli un attiecību saglabāšanu.
4.decembrī lomās:Anete Krasovska un Kārlis Arnolds Avots
Režisors – Dmitrijs Petrenko
Komponiste – Anna Ķirse
Gaismu mākslinieks – Edijs Feldmanis

“TOTĀLA IZGĀŠANĀS” (Režisors – Intars Rešetins) komēdija Dailes teātra LZ 18:00

€ 10.-; 15.-; 20.-; 30.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk
0/4/2021
Henrijs Luiss, Džonatans Sērs, Henrijs Šīlds
TOTĀLA IZGĀŠANĀS
Komēdija
Tulkojusi Agnese Kasparova
Pirmizrāde – 2021. gada 22. janvārī
 
Henrija Luisa, Džonatana Sēra un Henrija Šīlda darbs 2015. gadā ieguva prestižo Lorensa Olivjē  balvu kā gada labākā komēdija. Līdz šim tā uzvesta vairāk nekā 30 pasaules valstīs,  tostarp Brodvejā, ASV.
Lugā aprakstīta Kornlijas Politehniskā drāmas pulciņa iestudējuma “Slepkavība Haveršamas muižā” pirmizrāde, kuras laikā greizi noiet pilnībā viss – rekvizīti neturas pie sienām, aktieri aizmirst tekstu un iebrūk skatuves grīda. Par spīti force majeure apstākļiem, drāmas pulciņa entuziasti apņēmušies izrādi nospēlēt līdz galam, arī tad, ja mērķa vārdā nāksies iet pāri līķiem.
 
Lomās: Ērika Eglija-Grāvele, Kārlis Arnolds Avots, Lauris Subatnieks, Andris Bulis, Imants Strads, Toms Veličko, Gints Grāvelis, Ieva Segliņa
 
Režisors – Intars Rešetins, scenogrāfs – Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece – Jana Čivžele, horeogrāfe – Liene Grava