Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.- /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumam

 

UZMANĪBU! No 13. marta līdz 09. jūnijam izrādes nenotiks!
 
Iespēju robežās tie pasākumi, ko skar aizliegums tiks pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.
Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.
Ja izrādi vai koncertu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu izrādi vai koncertu, vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Ar pilnu Patērētāju aizsardzības centra izplatīto informāciju (13.03.2020) par pārceltajiem pasākumiem varat iepazīties šeit - http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Aprīlis

JRT centīsies nodrošināt izrādes pārcelšanu vai izrādes biļešu nauda tiks atgriezta! “ZALKŠA LĪGAVA” zrāde Jaunajā Rīgas teātrī LZ 18:00

€ 10.-; 15.-; 22.-; 25,- Pens., sk., st. 30 % atlaide! + ceļš € 8.50
2/4/2020
Nenotikušās JRT izrādes iespēju robežās pārcelsim uz vēlāku laiku. Uz izrādēm iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas pārceltajos datumos.
Pārcelto izrāžu datumi tiks paziņoti iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 9. decembrim. Ja izrādi nebūs iespējams pārcelt, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu JRT izrādi vai arī saņemt atpakaļ naudu par biļetēm uz atceltām izrādēm, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
ZALKŠA LĪGAVA
Pēc Aspazijas lugas "Zalša līgava"
Izrāde ir kā sievietes pašanalīzes process – par apzinātu savas seksualitātes un garīguma iepazīšanu un izpratni. Par sievišķās pasaules spēka sekošanu Dvēseles aicinājumam, par ielūkošanos savas zemapziņas dzīlēs, atvairot bailes un šaubas, un iegūstot individuālo brīvību. Radīt Aspazijai nozīmēja nemitīgi transformēties, mirt un atdzimt no jauna jaunā satvarā. Viss viņas apziņas kodols bija radošs. Radošums kā personības apliecināšana.Arī izrādes radošā grupa, sekojot Aspazijas drosmīgajām transformācijām, šo darbu veido kā jaunas formas meklējumus – apvienojot teātra un kino estētiku.
Režisore: Inga Tropa
Scenogrāfs: Miķelis Fišers
Kostīmu māksliniece: Evelīna Deičmane
Komponiste: Anna Ķirse
Operatores: Elīna Matvejeva, Inese Tīkmane
Montāžas režisors: Kārlis Zemītis
Gaismu mākslinieks: Lauris Johansons
Lomās: Marija Linarte, Vilis Daudziņš, Regīna Razuma, Jana Čivžele, Lauma Balode, Ivars Krasts, Edgars Samītis
Izrāde notiek: JRT Lielajā zālē Miera ielā 58a
Biļešu cenas: 10,00; 15,00 22,00; 25,00 EUR
Pirmizrāde paredzēta 2020. gada 16. janvārī

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “INSPEKTORS TUTŪ” izrāde bērniem Dailes teātrī 18:00

€ 12.-; 15.- + ceļš € 8.50
3/4/2020
“INSPEKTORS TUTŪ” izrāde bērniem Dailes teātrī 18:00 
Pjērs Gripari
INSPEKTORS TUTŪ
Pasakaina izrāde bērniem 2 daļās
No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova
Pirmizrāde – 2019. gada 27. novembrī
 
Policijas inspektors Tutū ir ļoti skaists, ļoti labs, taču... nav sevišķi gudrs. Kad inspektora kabinetā iemaldās Vilks, kurš meklē meitenīti ar sarkanu cepurīti, Karaliene, kura meklē Sniegbaltīti, lai dāvātu tai sārtu ābolu, Sapņu princis, kurš meklē dusošo līgavu, lai modinātu to ar skūpstu, un citi pasaku varoņi, kuri visi, kā sarunājuši, kādu pazaudējuši, Tutū savicina fejas burvju nūjiņu un... sadara TIK DAUDZ muļķību, ka pasakas sajaucas, un palīdzēt ieviest kārtību var tikai Brokoļu feja un Burvju spogulis, kas vienmēr saka patiesību.
“Spogulīt, spogulīt, saki man tā...”
 
Lomās: Inita Dzelme (Tutū), Aldis Siliņš (Burvju spogulis), Niklāvs Kurpnieks (Velns), Aija Dzērve (Vilks), Akvelīna Līvmane (Zaglis), Sarmīte Rubule (Malkas cirtēja), Lidija Pupure (Sapņu princis), Toms Veličko (Karaliene), Ieva Kerēvica (Brokoļu feja)
Režisors – Intars Rešetins
Scenogrāfs – Kristaps Skulte
Kostīmu māksliniece – Jana Čivžele
Horeogrāfe – Liene Grava
Animators – vis Andersons
Aranžētājs, muzikālo specefektu meistars un komponists – Silvestrs Zemgals
Dziesmu tekstu autors – Niklāvs Kurpnieks

Izrāde pārcelta uz 28.07.! HULIGĀNES GRĒKSŪDZE izrāde Rīgas Krievu teātrī 19:00

€ 15.40; 17.60; 22.- + ceļš € 8.50
7/4/2020
Rīgas Krievu teātrī 19:00
La performance pēc Solas Monovas dzejas
HULIGĀNES GRĒKSŪDZE
Coming-In /Mazā zāle/
Režisors - Jurijs Djakonovs
Mākslinieks - Pamela Butāne
Izrādē piedalās:
Tatjana Lukašenkova (Sieviete)
Ņikita Osipovs (Kontrabasists)
Pirmizrāde - 26.10.2018.
Ilgums - 1 stunda 5 minūtes
18+
Tatjanas Lukašenkovas izrādes pamatā ir slavenās mūsdienu dzejnieces Solas Monovas dzejoļi. Tas ir par to, kas darās modernas sievietes dvēselē, skapī un somiņā.
Sola Monova, kinorežisore (pēc izglītības), tautas dzejniece (saskaņā ar Stihi.ru versiju), un XXI gadsimta Igors Severjaņins (pēc izdevniecības "ACT" domām) iemantojusi popularitāti, pateicoties sociālajiem tīkliem, – un pirmā no rakstniekiem savākusi miljonu sekotāju. Viņas dzejā bango emocijas un domas, valda vārdu, vārdiņu un vārdeņu stihija, atskaņas veido pārsteigumi un atklājas ironijas septītā dimensija. Un tas viss – viegli un dabiski. Kā ieelpa un izelpa.

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “TUKŠAIS ZIEDS (JERMA)” izrāde Nacionālā teātrī LZ 19:00

€ ... 12.-; 15.-; 18.-; 22.- + ceļš € 8.-
7/4/2020
Pirmoreiz Latvijas teātrī - izcilā spāņu mākslinieka Federiko Garsijas Lorkas luga “Jerma” jeb “Tukšais zieds” Nacionālā teātra versijā, jo Jerma ir tukšziede. Sieviete, kam nav bērnu. Sieviete, kas palikusi ar tukšu klēpi. Nav bijis iespēju. Nokavēts. Kā ar to sadzīvot, lai tukša un auksta nepaliktu arī sirds? Vai šo sāpi var nepārvērst traģēdijā? Kā skatīties uz pasauli, kurā skraida, aug, palaidņojas citu bērni.  Un ja nu tomēr ir cerība, bet tai ir sveša vīrieša vaibsti?
 Autors  - Frederiko Garsija Lorka
Režisore - Ināra Slucka
Lomās

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “LATVIEŠI” izrāde Nacionālā teātrī JZ 18:30

€ 22.- + Ceļš € 8.50
8/4/2020
Nacionālā teātrī JZ 18:30 izrāde“LATVIEŠI” 
Autors Garlībs Merķelis
Režisors Toms Treinis
Dramatizējums Justīne Kļava
Jaunā dramaturģe Justīne Kļava, kuras autordarbs “Dvēseļu utenis” tikko pārliecinoši ieguva Spēlmaņu nakts Grand Prix, kopā ar režisoru Tomu Treini piedāvās uz kanonisku tekstu – Merķeļa “Latviešiem” - palūkoties no paradoksālās un komiskās puses. Vai latvieši bija stūrī iedzīti nodzērušies nabadziņi vai viltīgi mēģināja iežēlināt dižo Merķeli, kurš toreiz bija vien ideālu pārņemts vācbaltu jauneklis.
Lomās: Evija Skulte, Zane Jančevska, Liene Sebre, Ivars Kļavinskis, Jurģis Spulenieks, Uldis Siliņš

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “KATLS” izrāde Nacionālā teātrī 19:00 Visa zāle € 7.-!

Visa zāle € 7.-! + ceļš € 8.50
9/4/2020
Nacionālā teātrī 19:00 izrāde “KATLS”
Ievērojamā latviešu kinorežisora, ironiskā nomaļnieka Aivara Freimaņa pirmais un vienīgais romāns beidzas ar šādiem vārdiem: “..varbūt ierakumi neizzūd tāpēc, ka varētu būt vajadzīgi vēl kādreiz?” Viņa romāna lappusēs Kurzemes lībiešu krastā pēdējā kara gadā un pirmajos pēckara gados sastopas vienkāršs lībiešu zvejnieka dēls Ingus Zutis un... jaunā dzīve. Ingus kā cīņas līdzekli izvēlas anonīmu zīmīšu rakstīšanu, lai notikumi risinātos tā, kā vēlas viņš. Viņa draugi - nē. Vai notikušo mēs varam atcelt kā nebijušu, ja atrodam tam attaisnojumu?
Autors Aivars Freimanis
Režisore Ināra Slucka
Lomās: Kārlis ReijersDace BonāteMadara BoreAnna KlēvereInga Misāne-GrasbergaLiene SebreEvija SkulteLīga ZeļģeAnce Kukule, Ilze Blauberga, Kaspars AniņšRomāns BargaisMārtiņš BrūverisRaimonds CelmsMārtiņš Egliens,Juris HiršsArturs KrūzkopsNormunds LaizānsJuris LisnersEgils MelbārdisJānis SkanisJurģis Spulenieks,Artis Drozdovs

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “NEIESPĒJAMĀ MISIJA” komēdija Dailes teātra LZ 19:00

€ ... 16.-; 17.-; 19.-; 21.- ... + ceļš € 8.- Biļetes jāizpērk!
15/4/2020
Dailes teātra LZ 19:00 izrāde “NEIESPĒJAMĀ MISIJA”
Rejs Kūnijs
NEIESPĒJAMĀ MISIJA
Komēdija 2 cēlienos
Tulkojis Dž. Dž. Džilindžers
 Pirmizrāde – 2019. gada 20. septembrī
 Izrādās, ka garlaicīgajam taksometra šoferim Džonam Smitam ir hiperaktīva mīlas dzīve. Turklāt nevis viena, bet veselas divas dzīves ar divām sievām. Veiklajam bigāmistam ir ļoti precīzi izplānots grafiks, kā sadzīvot ar abām, neraisot aizdomas. Lai viena sieva neuzzinātu par otras eksistenci. Un otrādi.
Taču, kad Džons Smits iekuļas kautiņā, kurā saņem triecienu pa galvu un pamostas slimnīcā, viņa pasaule sāk brukt. Akurātajam grafikam izjūkot, Smits bezpalīdzīgi sapinas pūliņos izskaidrot situāciju abām sievām. Melu lavīna kļūst arvien lielāka, identitātes dubultojas, un, lai visu sarežģītu vēl vairāk, lietas izmeklēšanā iesaistās policisti. Neiespējamā misija!
 Lomās:        Artis Robežnieks (Džons Smits), Rēzija Kalniņa (Mērija Smita), Vita Vārpiņa (Barbara Smita), Lauris Subatnieks (Stenlijs Pouns), Andris Bulis (Inspektors Trautons), Gints Andžāns (Inspektors Porterhauss), Mārtiņš Upenieks (Bobijs Franklins), Niklāvs Kurpnieks (Reportieris)
 Režisors – Dž. Dž. Džilindžers
Horeogrāfe un režisora asistente – Linda Kalniņa
Scenogrāfs – Artūrs Bērziņš
Kostīmu māksliniece – Ramona Barsegjana
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! “DZĪVNIEKS” izrāde Nacionālā teātra AZ 18:30

€ 23.- + Ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
16/4/2020
Artūrs Dīcis pēc Arto Pāsilinnas romāna “Zaķa gads” motīviem
Režisors Reinis Suhanovs
Pirmizrāde 6. martā
Vīrietis kopā ar kolēģi atgriežas no komandējuma. Pa ceļam notiek it kā nebūtisks negadījums – automašīna notriec zaķi. Vīrietis dodas mežā to uzmeklēt un vairs no meža neiznāk. Viņš izārstē zaķi un kopā ar to pārvācas uz dzīvi ārpus lielpilsētas, bet nevienā vietā neuzturas ilgi, strādā darbus, kurus nekad nav darījis, satiek cilvēkus, kuru dzīvēs viņš uz mirki ienāk kā neizprotama parādība. Viņa lēmums tik kardināli mainīt savu dzīvi nav saprotams ne draugiem, ne darba devējiem, ne viņa sievai. Bet tad viņš atklāj sevī ko tādu, par kā eksistenci līdz šim nebija nojautis. Atklājums biedē viņu pašu, bet no tā nevar aizbēgt, jo tas nāk visur līdzi.
Lomās: Arturs Krūzkops, Daiga Kažociņa, Jānis Āmanis, Raimonds Celms, Mārtiņš Brūveris
Izrādes scenogrāfijā izmantota sausa zāle un meldri
Izrādē tiek izmantota necenzēta leksika!

Izrāde iespēju robežās tiks pārcelta uz vēlāku laiku! Brauciens garantēts! “MĀTE” (Režisors – Intars Rešetins) izrāde Dailes teātra KZ 19:00

€ 30.- + Ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
16/4/2020
Florians Zellers
MĀTE
No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova
Pirmizrāde – 2020. gada 29. janvārī
 
Mātes dzīvē valda liels tukšums. Viņa nevienam vairs nav vajadzīga. Visi no viņas aiziet viens pēc otra. Bērni jau ir aizgājuši. Tagad ir vīra kārta. Bet viņa neprot un negrib dzīvot bez sava mīļā dēla Nikolā. Bez sava dzīves prieka.
Kad mīlestība ir pārāk stipra, tā drīzāk iznīcinās nekā atlaidīs prom no sevis. Kā žņaugs ap kaklu, kas neļauj brīvi elpot.
Māte, Tēvs un Dēls satiekas, lai atvadītos un noslēgtu Floriana Zellera ģimenes triloģijas iestudējumu sēriju, atgriežoties pie visa sākuma – Mātes.
 
Lomās: Lilita Ozoliņa (Māte), Pēteris Liepiņš (Tēvs), Kaspars Dumburs (Nikolā), Inita Sondore (Elodī)
Režisors – Intars Rešetins
Scenogrāfs – Kristaps Skulte