Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.50 /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Pasākumi

Janvāris  |  Februāris  |  Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Augusts  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Februāris

Izrāde tiks pārcelta uz vēlāku laiku! Artūrs Skrastiņš un Latvijas Radio bigbends. Improvizācija un dzeja Ulda Stabulnieka mūzikā DAILE mūzikas nams 19:00

€ ... 25.-; 27.-; 29.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 14.01.
4/2/2021
Artūrs Skrastiņš un Latvijas Radio bigbends. Improvizācija un dzeja Ulda Stabulnieka mūzikā. 
Uldim Stabulniekam radošajā dzīvē bija divas svarīgākās lietas - improvizācija un dzeja, tāpēc jaunajai koncertprogrammai ar viņa radīto mūziku dots nosaukums “Improvizācija un dzeja Ulda Stabulnieka mūzikā”.
Komponistam, dziesminiekam, koncertmeistaram radot mūziku, dzejas teksts ir bijis galvenais. Rakstot jaunas kompozīcijas, meistars dzeju tulkoja savā mūzikā. Ar to viņa darbi ir unikāli un katrai Ulda Stabulnieka dziesmai ir dubults iedarbības spēks.
Artūrs Skrastiņš un Latvijas Radio bigbends režisores Paulas Pļavnieces veidotajā koncertuzvedumā centīsies atainot ne tikai mākslinieka daiļradi, bet arī viņa dzīves gājumu. Programmā iekļauti gan zināmākie, gan arī mazāk populāri komponista darbi, kā “Tik un tā”, “Ejot cauri rudziem”, “Mēmele”, “Rīgai”, “Marijas iela”, “Zvaigžņu laiks”, “Vecā, sirmā Rīga”, “Miers”, “Margarita”, "Solījums", “Improvizācija” u.c.
“Uldis bija izcils bards, dziesminieks, trubadūrs. Viņš ļoti jūtīgi un dziļi izjuta dzeju. Viņa autori - Čaks, Jānis Rokpelnis, Knuts Skujenieks, Māra Zālīte, es,” - stāsta dzejnieks Leons Briedis.
 
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.