Biroja darba laika izmaiņas
27.09. - 04.10. BIROJS SLĒGTS!
Atvainojiet par neērtībām!
Lūdzu zvaniet vai sūtiet SMS +371 22314063


Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas 22314063

Pasākumi

Janvāris  |  Februāris  |  Marts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Decembris

Aktuāli! “JAUNIE LATVIEŠU STĀSTI. 2. VAKARS” izrāde JRT MZ 19:00

€ 22.-; 25.-; 27.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.- Aicinu pieteikties!
0/12/2023
Mūsu laika un cilveku portrets. 18 stāsti trijos vakaros.
JRT skatītāji noteikti atceras Alvja Hermaņa izrādi “Latviešu stāsti”, kas pirmizrādi piedzīvoja 2004. gadā. Vairākos vakaros stāstus par cilvēkiem stāstīja JRT aktieri. Septiņpadsmit gadus vēlāk mūsdienu cilvēku stāstus stāsta jaunie JRT aktieri.
Izrāde trīs vakaros notiek ar nelielu skatītāju skaitu un jaunajiem aktieriem tuvplānā.
KOMANDA
Režija un telpa: Vilis Daudziņš.
Lomās: Jānis Grūtups, Dāvids Pētersons, Agate Krista, Sabīne Tīkmane, Lolita Kurpniece, Matīss Ozols.
Gaisma: Lauris Johansons
Skaņa: Gatis Builis
Oriģinālmūzikas autori: Ritvars Logins un Jēkabs Rēders.

Aktuāli! “KURLMĒMO ZEME” izrāde JRT MZ 19:00

€ 25.-; 30.-; 35.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.- Aicinu pieteikties
0/12/2023
Izrāde, kurā Čulpana Hamatova latviešu valodā skatuves versijā atgriezīsies 1998. gadā Valērija Todorovska uzņemtajā filmā "Kurlo zeme", ar kuru viņa savā laikā kļuva slavena kā aktrise.
Pēc Renatas Ļitvinovas (pēc kara sākuma pametusi Krieviju, nosodījusi agresiju un šobrīd dzīvo Parīzē) romāna veidotais stāsts par kurlmēmo mafiju Maskavā, šodienas kontekstā iegūst jaunu jēgu.
Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazajā zālē.
Biļešu cenas:  EUR.
Pirmizrāde 2023. gada 14. novembrī.
KOMANDA
Autori - Renata Ļitvinova/Valerijs Todorovskis.
Režisors - Alvis Hermanis.
Lomās - Čulpana Hamatova, Kaspars Znotiņš, Kristīne Krūze, Toms Harjo.

Aktuāli! „LILIOMS” balāde Dailes teātra LZ 18:00

€ 15.-; 20.-; 25.-; 30.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 02.10.
3/12/2023
Ferencs Molnārs
LILIOMS
Priekšpilsētas balāde
Ildiko Gāšpāras adaptācija
Dailes teātra Lielajā zālē no 24.05.2023.
Mirdzoši uzraksti, neona zīmes, košas krāsas un vilinoša mūzika – tā izskatās nakts pasaule, kurā pieaugušo izklaides mijas ar bērnišķīgu prieku par jaunām, čaukstošām banknotēm. Kas kādreiz bija vien laternu gaismas, kas pievilina ne tikai naktauriņus, bet arī vientuļus baudas meklētājus, tagad ielu garumā kārdina ar uzrakstiem “Laime”. Lilioms ir spēļu zāles pārzinis, kuram blakus vienmēr ir veiksme, tāpēc ne viena vien spēļu baudītāja vēlas sēdēt viņam cieši klāt. Spožumu ap Liliomu neaptumšo pat viņa paša vientulības ēna – viņš vienmēr spēj būt gana labs un radīt prieku citiem, bet sirds viņam ir tukša. Tikai kādas vienkāršas meitenes pieķeršanās un uzticība par leģendu kļuvušajam Liliomam liek viņam atteikties no spožuma, lai iegūtu ko vēl daudz bīstamāku – mīlestību, un viņš, nespēdams tai pretoties, apprecas, zaudē darbu un kļūst par tēvu. Dzīves karuselis viņam piedāvā izmest nākamo loku, tad atkal nākamo, līdz debesīs jau lemj, ko ar tādu nelabojamu nekauņu lai dara.
Karuselim un dzīvei ir vairāk kopīga, nekā varētu šķist. Kad iekāp, tie abi ir nemitīgā kustībā, tev jāsadzīvo ar jebkuriem līdzbraucējiem, un citreiz gan dzīve, gan karuselis griežas tik ātri, ka var noreibt galva. Ungāru klasiķa Ferenca Molnāra luga ir Latvijā labi pazīstama Elgas Sakses (1930) tulkojumā, bet pasaulē tā atvērusi pat Holivudas producentu makus – pēc lugas veidotas vairākas mākslas filmas, un vienai no tām režisors ir pasaulslavenais Frics Langs. Dailes iestudējums atgriežas pie stāsta dzimtenes – Ungārijas, no kurienes nāk arī režisore Ildiko Gāšpāra, kas radījusi savu versiju par Liliomu mūsdienu priekšpilsētas skarbajā dzīvē.
Lomās: Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Ieva Segliņa, Dainis Gaidelis, Anete Krasovska, Aldis Siliņš, Gints Grāvelis, Olga Dreģe, Lidija Pupure, Imants Strads, Lauris Subatnieks, Indra Briķe, Juris Strenga, Lelde Dreimane
Režisore – Ildiko Gāšpāra, scenogrāfe – Lili Isaka, kostīmu māksliniece – Luca Sabadošs, video mākslinieks – Andrāšs Juhāss, horeogrāfe – Veronika Sabo, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, tulkotājs un dramaturgs – Matīss Gricmanis

Aktuāli! “KRIETNĀ PUIŠA RITUĀLA NOKAUŠANA” izrāde Dailes teātra MZ 19:00 režisore Eimija Milbērna (Amy Milburn)

€ 30.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 02.10.
5/12/2023
Deniss Kellijs
KRIETNĀ PUIŠA RITUĀLA NOKAUŠANA
No angļu valodas tulkojusi Kintija Rodžersa
Dailes teātra Mazajā zālē no 27.09.2023.
Viņš bija parasts zēns – viņa vecāki nebija ne īpaši labi, ne īpaši slikti. Viņš bija draugs draugiem un ienaidnieks ienaidniekiem, un iemīlējās meitenēs, kuras ne vienmēr bija tā vērtas. Neviens pat nenojauta, kādi galvu reibinoši panākumi viņu sagaida.
Viņa vārds ir Georgs Mastromass, un viņam lemts kļūt par vienu no bagātākajiem un ietekmīgākajiem cilvēkiem zemes virsū. Bet vai ir vērts iemantot visu pasauli, ja riskē pazaudēt savu dvēseli?
Dzīve viņam nemitīgi piespēlē liktenīgas izvēles – un viņš ikreiz izdara pareizo. Vai viņš tā rīkojas labestības vai gļēvulības vadīts? Vai viņš patiesi ir krietns puisis vai vienkārši gļēvulis, kurš grib izskatīties krietns? Kā Georgs rīkosies savas dzīves svarīgākās izvēles priekšā?
Kellijs ar savu lugu pārsteidza Londonas kritiķus – tas ir teksts, kas nemitīgi uzdod jautājumus par to, kādi motīvi liek mums dzīties pēc panākumiem un ko esam gatavi upurēt, lai iegūtu to, ko iekārojam.
Denisa Kellija luga “Georga Mastromasa rituālā nokaušana” atklāja Londonas Karaliskā galma teātra (The Royal Court Theatre) sezonu 2013. gadā, kad tās māksliniecisko vadību pārņēma Vikija Feterstone (Vicky Featherstone). Georga lomā šajā uzvedumā bija godalgotais britu aktieris Toms Bruks (Tom Brooke).
Lomās: Lauris Dzelzītis un Juris Bartkevičs (Georgs Mastromass), Artis Robežnieks (M), Rēzija Kalniņa (A), Lauris Subatnieks (Gels), Gints Grāvelis (Portjē), Niklāvs Kurpnieks (Pīts), Marta Lovisa Jančevska (Luīza)
Režisore – Eimija Milbērna (Amy Milburn), scenogrāfe – Sesija Kalfa (Ceci Calf), gaismu mākslinieks – Pīters Smols (Peter Small)

Garantēts! VĪNES ŠTRAUSA FILHARMONISKAIS ORĶESTRIS 19:00 Lielā ģilde

€ 30.-; 35.-; .40.-; 45.-; 50.-; 55.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 14.09.!
6/12/2023
2023. gada decembra sākumā Vīnes Štrausa filharmoniskais orķestris pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē dosies turnejā pa Latviju un sniegs koncertus Rīgā un Daugavpilī
Vīnes Štrausa filharmoniskais orķestris tika izveidots 2014 gadā vīnē to izveidoja Herald Grünbacher visā pasaulē zināms kā Mozart's orchestra izveidotājs

Kolektīva repertuāra pamatā ir Haidna, Brāmsa, Mocarta, Štrausu dinastijas pārstāvju un citu klasiķu meistardarbi.
Orķestra dalībnieki ir augsti profesionāli mūziķi no Vīnes, kā arī viņu kolēģi no visas Eiropas.
Vīnes Štrausa filharmoniskais orķestris veiksmīgi koncertē Eiropā (Vācijā, Rumānijā, Polijā, Austrijā, Ungārijā, Bulgārijā). Kolektīva darbība ir vērsta uz Vīnes muzikālās kultūras saglabāšanu un attīstību un tās popularizēšanu Eiropas un starptautiskā līmenī.
Orķestra galvenais diriģents un viens no izveidotājiem ir Andrašs Lāslo Deāks, pazīstams maestro ar ilgu veiksmīgu karjeru. 1995. gadā viņš tika atzīts par vienu no labākajiem ungāru diriģentiem Janoša Ferencžika starptautiskajā televīzijas diriģentu konkursā.
András Deáks uzstājās daudzās slavenās koncertzālēs ar pasaules vadošajiem orķestriem:
Ar Kalgari Filharmonijas orķestri (Kanāda) Džeka Singersa zālē (Kalgari);
Orfeja teātrī Vankūverā kopā ar Vankūveras operas orķestri;
Kenedija centrā Vašingtonā kopā ar Baltimoras simfonisko orķestri;
Čikāgā kopā ar slavenās Čikāgas liriskās operas orķestri.
2006. gadā Andrāšs Lāslo Deāks tika uzaicināts uz Wiener Musikverein kā Vīnes Mocarta orķestra diriģents un kopš tā laika ir kļuvis par šīs slavenās grupas pastāvīgu viesdiriģentu.
2004. gadā maestro Andráss Deāks Ungārijā tika apbalvots ar prestižo ordeni par nopelniem par ieguldījumu mūzikas kultūras attīstībā.
Organizatori cer, ka vakars ar brīnišķīgo orķestri iedvesmos un sniegs neaizmirstamas emocijas.

Aktuāli! “JAUTRĀ ATRAITNE” operete LNO 19:00

€ 12.-; 15.-; 20.-; 25.-; 30.-; 37.-; 45.- Pens.; inv.; sk.; st. 15 % atl! + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 26.09.
15/12/2023
Divdesmit miljonus vērtais mantojums, ko Hanna saņēmusi pēc vīra – pontevedriešu baņķiera nāves, padara viņu par iekārojamu līgavu franču kavalieru aprindās Parīzē. Ja vien Pontevedro vēstniekam, baronam Zetam izdotos bagātniecei atrast līgavaini no tautiešu vidus (un paturēt Hannas bagātības valstī), viņš glābtu valsti no maksātnespējas. Cerības tiek liktas uz šarmanto siržgrauzi grāfu Danilo. Lai arī viņu un Hannu saista kopīga romantiskā pagātne, grāfs baidās iegūt miljonu mednieka slavu, tāpēc nav gatavs atzīties savās jūtās. Franca Lehāra krāšņo melodiju virpulī uzjundī intrigas, dzirkstī kaislības, bet komisku pārpratumu jūklī beigas tomēr ir laimīgas.
Viena no populārākajām operetēm pasaulē pasaules pirmizrādi piedzīvoja Vīnē 1905. gadā. Latvijas Nacionālajā operā tā pirmuzvesta 1933. gadā. Operetes jauniestudējums mūsu opernamā top muzikālā vadītāja un diriģenta Tomasa Rēznera (Thomas Rösner) un režisora Ūves Ērika Laufenberga (Uwe Eric Laufenberg) veidotā vadībā.
LOMĀS
 
RADOŠĀ KOMANDA
Muzikālais vadītājs un diriģents Tomass Rēzners
Diriģents Kaspars Ādamsons
Režisors Ūve Ēriks Laufenbergs
Scenogrāfs Jūliuss Teodors Zemmelmans
Kostīmu māksliniece Džesika Kārge
Horeogrāfe Mirjama Kēfere
Gaismu mākslinieks Andreass Franks

Aktuāli! Ance Krauze un Raimonds Pauls “Ziemassvētki Dailes namā.” 18:00 DAILE mūzikas nams

€ 25.-; 30.-; 35.-; 40.-; 45.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 05.10.
19/12/2023
Pēdējā Adventes svētdienā, 18.decembrī plkst. 14:00 Mūzikas namā Daile pirmatskaņojumu piedzīvos jauna koncertprogramma “Ziemassvētki Dailes namā. Ance Krauze un Raimonds Pauls.”
Programmu izpildīs Ance Krauze, Raimonds Pauls, Elza Siliņa, Kate Siliņa, Bille Siliņa,  Raimonds Macats (čells, taustiņinstrumenti), Oskars Sproģis (basa ģitāras) un Artis Orubs (sitaminstrumenti).
Koncertprogrammā skanēs skaistākās Raimonda Paula melodijas un pirmoreiz dzirdēsim Maestro apdarinātas suitu Ziemassvētku tautas dziesmas, kuras kopā ar meitām Elzu, Kati un Billi izspēlēs Ance Krauze.
Koncerta veidotāji aicina izbaudīt svētku gaidīšanas laiku līksmās un apcerīgās noskaņās kopā ar izciliem mūziķiem. Dziesmas programmai “Ziemassvētki Dailes namā” izvēlējusies dziedātāja Ance Krauze kopā ar Maestro Raimondu Paulu!
Sadarbība ar Dailes namu Raimondam Paulam sākās jau 2014.gadā un šī pēc skaita ir jau devītā koncertprogramma, kuru Mūzikas nama Daile repertuāram ir piedāvājis Maestro!

Aktuāli! "bet bet" ZIEMASSVĒTKOS koncerts 19:00 ULBROKAS PĒRLE, Kultūras centrs

€ 15.-; 20.-; 25.-; 30.- + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 26.09.
20/12/2023
“bet bet” Ziemassvētkos
Koncertu sērija k/c “Ulbrokas pērle” 2023. gada decembrī
Leģendārā latviešu grupa “bet bet” sagatvojusi jaunu un dzirkstošu Ziemassvētku koncertprogrammu! Koncertā skanēs tādi ziemas sezonas hiti kā “Nakts (Jānis Lūsēns/G.Račs), “Zvani un sveces” (R.Pauls/G.Račs), kā arī grupas dalībnieku sarakstītās dziesmas “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Klausies” un “Vēl viens gads ir beidzies”. Neaizpaliks pasaules Ziemassvētku klasiskie skaņdarbi “Zvaniņš skan” un “Klusa nakts, svēta nakts”. Dzirdēsiet dažus garīgos korāļus no grupas 1997. gadā izdotā albuma “Burvīga nakts”, kas ierakstīts kopā ar Jāzepa Mediņa mūzikas skolas zēnu kori. Arī šajā koncertā būs īpašie viesi, bet visu dziesmu aranžējumi ir viedoti no jauna. Koncertu papildinās vizuālas video projekcijas.
Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, īpašu jaunās programmas dziesmu vārdu izlasi, grupas albumus un pēc koncerta būs iespēja satikt koncerta dalībniekus un saņemt autogrāfus. Būs pieejamas arī populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas, tostarp dzejoļu grāmatiņa “Reiz Ziemassvētkos”.
Koncerta norises vietā darbojas kafejnīca un ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.
Grupa “bet bet” gandrīz nemainīgā sastāvā ir uz skatuves jau 33 gadus un savu varēšanu apliecinājuši neskaitāmos festivālos Latvijā, Polijā un Somijā, sniegusi koncertus Īrijā un Norvēģijā, vienmēr pulcējot pilnas zāles un sniedzot klausītājiem labāko, ko tā spēj. Izdoti jau vairāk nekā desmit studijas albumi un dziesmu izlases, iegūtas balvas un pagodinājumi, bet grupas dalībnieki joprojām par savu lielāko balvu uzskata, savu klausītāju atbalstu, aplausus un smaidus.
Grupas dalībnieki joprojām ir:
Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss)
Guntars Račs (sitamie instrumenti, dzejoļi, balss)
Uģis Tirzītis (ģitāra, balss)
Andris Alviķis (bass, balss)
Gaidīsim jūs uz kopīgu svētku svinēšanu!

Aktuāli! Eiropas Ziemassvētki. Raimonda Paula Ziemassvētku koncerts Lielā ģilde 18:00

€ 20.-; 30.-; 40.-; 50.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 26.09.
21/12/2023
Raimonds Pauls, klavieres
Daumants Kalniņš, balss
Latvijas Radio bigbends 
Rīgas Doma zēnu koris 
Diriģents Mārtiņš Klišāns

Aktuāli! Ziemassvētku koncerts „MIRKLIS GAISMAS TUVUMĀ” Dailes teātrī LZ 18:00

€ 15.-; 22.-; 29.-; 37.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 02.10.
23/12/2023
Ziemassvētku koncerts
MIRKLIS GAISMAS TUVUMĀ
Dailes teātra Lielajā zālē no 22.12.2023. – 03.01.2024.
Dailes teātris jūs aicina svinēt Ziemassvētkus debesīs kopā ar eņğeļu kori. Tomēr, pirms apsēžamies pie svētku galda, arī eņğeļiem ir jāpaspēj padarīt vēl daži iekavētie darbi, jānodod pēdējās atskaites un jāapbur cilvēki ar pāris brīnumiem, pirms viņi var bez sirdsapziņas pārmetumiem ļauties svētku sajūtai. Kas svētkos sagādā brīnumus? Vai tie ir eņğeļi, kas mūs vēro no augšas, vai arī tos radām mēs paši?
Šī īpašā svētku koncertprogramma izskanēs divās daļās. Pirmajā daļā ciemosimies debesīs, kur skanēs dziesmas no Valta Pūces cikla "Gadalaiku dziesmas", bet otrajā daļā nolaidīsimies tuvāk zemei ar skaistākajām meistara Raimonda Paula dziesmām.

Piedalās: Ieva Segliņa, Ērika Eglija-Grāvele, Artūrs Skrastiņš, Gints Grāvelis, Milēna Miškēviča, Vita Vārpiņa, Gints Andžāns, Klāvs Kristaps Košins, Artis Robežnieks, Mārtiņš Meiers
Režisore – Diāna Kaijaka, dramaturģe – Elza Marta Ruža, muzikālais vadītājs – Juris Vaivods, scenogrāfe un video māksliniece – Austra Sniķere, kostīmu māksliniece – Kristīne Pasternaka, horeogrāfe – Inga Seņkāne, gaismu mākslinieks – Reinis Zalte

Garantēts! ZIEMASSVĒTKI DŽEZA UN SAMBAS RITMOS. Andrejs Osokins un Orķestris “Rīga” Lielā ģilde 19:00

€ 15.-; 18.-; .20.-; 23.-; 27.-; 30.-; 32.-; 35.-; 40.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 26.09.
26/12/2023
Piedalās:
Orķestris "Rīga"
Pianists Andrejs Osokins
Diriģents Valdis Butāns
Koncerta vadītājs Raitis Zapackis
Šī gada izskaņā Orķestris "Rīga" klausītājiem piedāvā īpašas līksmes caurstrāvotu programmu ZIEMASSVĒTKI DŽEZA UN SAMBAS RITMOS. Šī koncertprogramma izskanēs 26. decembrī Rīgā, Lielajā ģildē un 27. decembrī Ogres novada Kultūras centrā.
Koncerta pirmo daļu raksturo smalkums un inteliģence, kurā Orķestris "Rīga" uz sadarbību atkal aicina izcilo pianistu Andreju Osokinu. Viņa sniegumā dzirdēsim Džordža Gēršvina "Koncerts klavierēm un orķestrim Famažorā". Gēršvina biogrāfs Deivids Šifs savulaik rezumējis klasiskās un populārās mūzikas saplūšanu Gēršvina mūzikā: “Gēršvina mūzikā stilizēti tiek nevis populārās, bet gan klasiskās mūzikas elementi. Piemēram, klavierkoncerts Fa sākas ar sitaminstrumentu fanfarām, kam pēcāk maz sakara ar šo darbu. Taču šādā veidā Gēršvins rada iekšējas pretrunas klasiskajā mūzikā. Šajā koncertā parādās arī fūga, bet tikpat ātri tā pazūd. Lai gan Gēršvina stilizācijas visbiežāk balstījās Lista vai Čaikovska tradīcijā, viņš tomēr sekoja viņlaika norisēm un senās tradīcijas pakārtoja saviem mērķiem un savam unikālam stilam.” (citāts izmantots no Latvijas Radio 3 arhīva).
Savukārt, koncerta otrā daļa klausītājiem atnesīs ne tik tradicionālas Ziemassvētku sajūtas: populāras Ziemassvētku melodijas skanēs karstasinīgos un dzīvesprieku apliecinošos latīņamerikas un džeza mūzikas ritmos. Varat aizvērt acis un iztēloties, kā skanēs "Svingojošais Santa Klauss" vai "Zvaniņš skan Rio noskaņās". Vēsajos decembra vakaros šajās koncertzālēs uzbursim siltas vasaras ainas un karnevāla cienīgu vispārēju prieku!
Ar stāstiem diriģenta izvēlēto mūziku rotās vakara vadītājs, muzikologs Raitis Zapackis.

Aktuāli! “GADUMIJAS KONCERTS OPERĀ” 19:00 LNO

€ 20.-; 30.-; 35.-; 40.-; 45.-; 55.-; 70.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk šodien!
27/12/2023
Gadumijas koncerti dzirkstī kā šampanietis. Plūst skaistākās operu melodijas, mirdz spožākās mūzikas zvaigznes... Svinības var sākties! 
Jauno gadu sagaidīt aicinām ar spožākajām operešu melodijām, Vīnes valšiem un polkām Latvijas Nacionālās operas solistu, kora un orķestra izpildījumā diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā.
Programmā izskanēs Johana Štrausa, Franca Lehāra, Imres Kālmāna, Franca Supē un Žaka Offenbaha mūzika.

Aktuāli! Operetes Jaungada koncerti | La Belle Epoque VEF Kultūras pils 19:00

€ 20.-; 25.-; 30.-; 35.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 30.09.
28/12/2023
Dzirkstoši daudzveidīgā svētku sajūtu pasaule, dzīvesprieka caurvīta muzikālu noskaņu palete Operetes teātra Jaungada koncertos. Izcili solisti un Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.
Lai cik paradoksāli tas arī neizklausītos, daudziem no mums tieši decembris ir gada gaišākais laiks, kad daba, šķiet, iegrimusi dziļā miegā. Gan Ziemassvētku laiks un jēga, gan tuvojošā Jaungada gaidas tad piešķir mūsu domām plašāku trajektoriju un apgaismības vertikāli. Mūzika visos laikos ir bijusi lieliskākais psihoterapeits un smalkjūtīgākais dvēseles pavadonis. “La Belle Epoque” jeb brīnišķīgais laikmets, krāšņuma laikmets – tas ir laiks, kad vislabāk dzīvojas, laiks, kurā gribas būt. Tā ir mūzika, un tas ir mūzikas laiks. Un tas ir tepat, un tajā – mēs visi būsim kopā Operetes teātra Jaungada koncertos! 
Šī brīnišķīgi krāsaini daudzveidīgā programma gan iedvesmos un ielīksmos, gan mierinās un dziedēs. Baudīsim un svinēsim!