Biroja darba laika izmaiņas
27.09. - 04.10. BIROJS SLĒGTS!
Atvainojiet par neērtībām!
Lūdzu zvaniet vai sūtiet SMS +371 22314063


Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 13.- /1 personai; tikai biļetes sagāde vai nodošana kasē nenotikušas izrādes dēļ  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā.
Biļešu sagāde grupai un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

Vedam uz izrādēm un koncertiem! Acinu pieteikties
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas 22314063

Pasākumi

Janvāris  |  Februāris  |  Marts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Novembris

Aktuāli! „SARKANAIS UN MELNAIS” romantiska drāma 18:30 Nacionālā teātrī AZ

€ 25.-; 28.- + 6.05% + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 05.10.
8/11/2023
Sarkanais un melnais
Stendāls
Romantiska drāma
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
- personu apliecinošs dokuments;
- digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.
Iespēja teātrī satikties ar lielo klasiku režisora-klasiķa interpretācijā. Francija, dienvidi, kaislība, kas uzvirmo paralēli tikumīgai laulības dzīvei, strupceļš, sekas, sods, šķiršanās, un – dīvainā kārtā – vēlreiz tas pats. Tā, it kā cilvēks nemācītos no savām kļūdām. Bet varbūt kļūdīšanās sagādā baudu un gribas “kļūdīties” vēl un vēl…
Režisors Edmunds Freibergs
Lomās:
Luīze de Renāla Evija Krūze
Matilde de la Mola Madara Bore
Žiljēns Sorels Raimonds Celms
Stendāls un citās lomās Voldemārs Šoriņš

Aktuāli! „TERAPIJA” morāles komēdija ULBROKAS PĒRLE, Kultūras centrs 19:00

€ 18.-; 20.-; 25.- + ceļš € 14.- Biļetes jāizpērk līdz 25.09.
8/11/2023
Pannas Teātris piedāvā jaunu izrādi  - morāles komēdiju, jeb izrādi meksikāņu seriālu stilā.
Lugas autors Artūrs Dīcis un iestudējuma režisors Juris Rijnieks radījuši  intriģējošu, patiesu stāstu pat to, kur slēpjas mīlestība.
Pannas Teātris jau iepriekš ir iepazinis autora rokrakstu izrādēs “Viņi melo labāk”, “Garāža", lai apgalvotu, ka šis nebūt nebūs parasts stāsts. Artūra Dīča mīlestības terapija atsēdinās pat rūdītākos romantikas tirgoņus un vienlaicīgi liks izdarīt neiespējamas izvēles.

Vai iespējams satikties cilvēkiem, kuriem izskata, sabiedrības stāvokļa vai vecuma atšķirību šķēršļi liedz veidot saskanīgu pāri?

Vai piecdesmitgadīga, "Amoralle" zīmola drēbēs ģērbta miljonāre var apreibt no jauna vīrieša uzmanības?

Vai izlutināta, ciniska skaistule var noticēt puisim nošķiebtās kurpēs?
Dzīvē notiek dažādi: bagātais satiek nabago, garais aprec īso, resnais iemīlas tievajā. Tomēr aiz ārējās fasādes slēpjas tas, kas patiesībā saista divus cilvēkus.
Runā, ka no naida līdz mīlestībai ir viens solis. No smiekliem līdz asarām arī.
Izrādes notikumi  būs tik smieklīgi, ka varētu būt patiesi, vai tik patiesi, ka varētu likties smieklīgi. 
Skatītājiem, kuri atradīsies "terapijas seansā" vajadzēs atbildēt uz šokējošu jautājumu: vai jūsu jūtas pret savu draugu ir tik stipras, lai spētu ar savām rokām sagraizīt miljonus vērtu gleznu?

Izrādes radošais sastāvs:
Autors -  Artūrs Dīcis,
Režisors  - Juris Rijnieks,
Aktieri -  Daiga Gaismiņa, Madara Melne-Tomsone, Māris Bezmers.
Skatuves noformējums -  Ivars Noviks, Juris Rijnieks, Egīls Kupčs,
Gaismu meistars -  Matīss Beķeris,
Skaņu mākslinieks -  Artūrs Cers
Producents -  Izrāžu apvienība „Pannas Teātris”.
Izrādes garums 2 stundas ar starpbrīdi.

Aktuāli! Armēņu duduks "Mūžības skaņas" VEF Kultūras pils 19:00

€ 12.-; 15.-; 20.-; 25.-; 30.- atlaide - 15 % + ceļš € 15.- Biļetes jāizpērk līdz 25.09.
15/11/2023
Dārgie draugi! Pēc jūsu pieprasījuma un atsauksmēm mēs atkārtosim mūsu koncertu Rīgā (15.11) un Liepājā (17.12).
Duduks ir sens armēņu pūšaminstruments, kurš izgatavots no aprikožu koka. Aprikožu koka dvēsele – šādi tulkojumā skan instrumenta nosaukums, turklāt, tas ir simbolisks. Nocirsts koks dzīvo, ja to pārvērš par mūzikas instrumentu. Galu galā dziedošā dvēsele ir mūžīga. 
Šoreiz aicinām kopā ar mums pieskarties mūžības skaņām. Katru melodiju pavadīs skaists video. “Mūzika iedvesmo visu pasauli, sniedz dvēselei spārnus, veicina iztēles lidojumu; mūzika piešķir dzīvību un jautrību visam, kas pastāv... To var saukt par visa skaistā un visa cildenā iemiesojumu.” (Platons)
Žanri:
Tautas mūzika
Etniskā mūzika
Klasiskā mūzika
Instrumentālā mūzika
Koncertā piedalās: 
Tigran Tumanyan ir dzimis Armēnijā, bet jau kopš bērnības dzīvo un attīstās Latvijā. Lai piepildītu savu sapni un apgūtu duduka spēles mākslu, 2013. gadā Tigran devās uz dzimteni un uzsāka mācīties pie Armēnijas labākajiem meistariem. Tagad Tigran spēlē Latvijā kā arī citās pasaules valstīs. Viņš pret instrumentu un tā unikālo tembru izturas rūpīgi un ar cieņu.
Jeļena Jesajana ir vokāliste, dzimusi Latvijā ļoti muzikālā ģimenē. Kopš bērnības ir gājusi mūzikas skolā un nodarbojas ar dziedāšanu. Jeļena ir veiksmīgi piedalījusies vairākos koncertos un konkursos gan Latvijā, gan ārzemēs  (X Faktors Armēnija, X faktors Latvija u.c.).
Erna Daugaviete ir profesionāla čelliste un komponiste, viņa aktīvi koncertē un sadarbojas ar pazīstamiem latviešu māksliniekiem un mūziķiem gan Latvijā, gan ārvalstīs. Erna uz skatuves izmanto unikālu dzīvā ieraksta tehniku, lai radītu orķestra efektu.
Rihards Lībietis ir latviešu mūziķis un komponists, kurš regulāri uzstājas un sadarbojas ar daudziem pazīstamiem Latvijas māksliniekiem un grupām (Linda Leen, Raimonds Tiguls, The Originals, Pacific K u.c.). Viņš ir producējis un pats izdevis 2 solo albumus un visus 4 Rihards Lībietis Orchestra albumus. Rihards raksta arī kritiķu atzinīgi novērtētu mūziku teātra izrādēm, laikmetīgās dejas izrādēm un īsfilmām.
Sigvards Dižais - ir džeza bundzinieks, komponists un aranžētājs. 2017. gadā viņš absolvējis Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas džeza nodaļu un šobrīd turpina studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija un papildinājis savas zināšānas gan bungu spēlē, gan kompozīcijā pie Dré Pallemaerts un Lieven Venken. Viņš ir sadarbojies gan ar Latvijas džeza mūziķiem, gan ar ārzemju mūziķiem.

Aktuāli! „LA KRITUSĪ” (režisore Ināra Slucka) melodrāma Nacionālā teātrī LZ 19:00

€ ... 14.-; 20.-; 24.; 30.-; 34.- + 6.05% + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 05.10.
16/11/2023

Aktuāli! „RETRĪTS” komēdija Dailes teātrī LZ 19:00

€ 15.-; 22.-; 29.-; 37.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 02.10.
21/11/2023
17:00 izbraukšana no Jelgavas
Maikls Vinns
RETRĪTS
Komēdija
Lielajā zālē no 17. decembra 
Pieci draugi un iepriekšējā naktī iepazīta rotaslietu veikala pārdevēja satiekas pamestā muižas ēkā, lai kopīgi svinētu Jaungadu. Muiža ir skaisti atjaunota un izveidota kā patvērums tiem, kuriem ikdienas troksnis un kņada ir kļuvusi par skaļu. Draugi sen nav tikušies, kaut kādreiz bija nešķirami. Viņi visi cenšas izskatīties veiksmīgi, kaut dzīve katram metusi savus izaicinājumus. 
Rakstniece Keita nesen šķīrusies no vīra, arhitekts Daniels karjerā sasniedzis daudz, bet vēl joprojām interneta portālos meklē mīlestību. Bens tikai iepriekšējā naktī iepazinies ar Lauru un paņēmis viņu līdzi uz svinībām kā savu saderināto. Karls ir aktieris, kuru visi zina tikai pēc lomas kādā kafijas reklāmā, toties viņa sieva Rebeka reiz saņēmusi prestižo BAFTA balvu. Tagad viņu dzīve rit tikai ap abu kopīgajiem diviem bērniem. 
Svinības un kopīgā iedzeršana liek atklāties katra patiesajiem sapņiem, kas tikuši nostumti malā. Kaut gan visiem ir savi pārdzīvojumi, viņiem vēl nāksies atklāt arī to, ka pamestajā muižā patiešām dzīvo spoks. 
Lugas “Jaungada retrīts” (oriģinālā “The Priory”) panākumi sākušies 2008. gadā Londonas Karaliskā galma teātrī (Royal Court theatre), bet vēl joprojām tās iestudējumi liek cilvēkiem smieties daudzās pasaules valstīs. Luga saņēmusi prestižo Lorensa Olivjē balvu kategorijā “Labākā jaunā komēdija”.
Lomās: Kristīne Nevarauska (Keita), Gints Andžāns (Daniels), Lelde Dreimane (Laura), Gints Grāvelis (Bens), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Rebeka), Artūrs Skrastiņš vai Lauris Subatnieks (Karls), Niklāvs Kurpnieks (Ādams)
Režisors – Gatis Šmits

Garantēts! “PELIKĀNI UN VĪNOGAS” smeldzīga komēdija JRT MZ 19:00

€ 22.-; 25.-; 30.-; 40.- Pens.; inv.; sk.; st. 30 % atl! + 6.05% + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 18.10.
23/11/2023
Izrāde veidota pēc amerikāņu rakstnieka Reksa Piketa (Rex Pickett) lugas "Sānceļi" (Sideways). Tā ir "road movie" žanrā uzrakstīta smeldzīga komēdija par 40 gadnieku krīzi.
Divi vīrieši dodas ceļojumā pa Kalifornijas vīna darītavām, kur satiek divas sievietes. Vienlaicīgi šis ir ceļojums vīna pasaulē, kas kļūst par poētisku metaforu amerikāņu Čehova intonācijā uzrakstītajai melodrāmai.
Šīs lugas ekranizācija 2005. gadā izpelnījās piecas Oskara nominācijas un tika pie ASV Kinoakadēmijas balvas par labāko scenāriju. Pēc filmas iznākšanas uz ekrāniem visā pasaulē par 20% kritās Merlot vīna šķirnes patēriņš un savukārt par 20% cēlās Pinot Noir. Jo tāda bija lugas varoņu gaume.
Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Mazajā zālē.
Biļešu cenas: 22,00 EUR; 25,00; 30,00; 40,00 EUR 
Pirmizrāde 2023. gada 11. oktobrī.
Izrāde “Sideways” tiek demonstrēta sadarbībā ar “Concord Theatricals”, “Samuel French, Inc.” vārdā, www.concordtheatricals.com.
KOMANDA
Autors - Rekss Pikets.
Režisors - Alvis Hermanis.
Lomās - Jānis Skutelis, Ivars Krasts, Jana Čivžele, Inga Tropa, Elita Kļaviņa, Ritvars Logins, Lolita Kurpniece.

Garantēts! “LEOPOLDŠTATE” (režisors John Malkovich) ģimenes sāga Dailes teātra LZ 19:00

€ 15.-; 24.-; 31.-; 39.- + ceļš € 13.- Biļetes jāizpērk līdz 24.09.
25/11/2023
Toms Stopards
LEOPOLDŠTATE
Ģimenes sāga
No angļu valodas tulkojusi Laila Burāne
Dailes teātra Lielajā zālē no 15.09.2023.
Sera Toma Stopparda pavisam nesen sarakstītā “Leopoldštate” ir viens no ievērojamākajiem un apspriestākajiem jaunāko laiku dramaturģijas darbiem. Autors pats uzskata, ka lugā ne tikai koncentrēti aprakstījis pats savas dzimtas likteni, bet arī izteicis desmitiem gadu uzkrāto radošo potenciālu. “Leopoldštate” stāsta par dzimtas izdzīvošanu cauri 20. gadsimta lielākajām cilvēces katastrofām. Luga nosaukta Vīnes ebreju kvartāla vārdā. 1899. gada nogalē pie apvāršņa ir jauns laikmets un uz svētku vakariņām ir sapulcējusies liela ebreju intelektuāļu ģimene, kura dzīvo Austroungārijas jeb “lupatu deķa” impērijā. Valstī, kur sadzīvo slāvi, vācieši, ungāri un ebreji, pastāv trausls līdzsvars – vismaz tik ilgi, kamēr cilvēkos pastāv cilvēcība. Bet jaunais laikmets draud lietu kārtību mainīt. Ģimenes gaitām sekosim līdz 1955. gadam, kad no kuplās saimes dzīvi būs palikuši tikai trīs. Mēs, skatītāji, zinām, kas šai ģimenei būs jāpieredz, bet viņi nākamo gadsimtu gaida ar cerību: “Es domāju, ka ir pienācis 20. gadsimts, bet gadsimti nav gadalaiki, kas atkārtojas. Pie Bābeles upēm mēs raudājām, bet tas laiks ir pagājis, tāpat kā viss, kas sekoja pēc tam – izraidīšanas, slaktiņi, dedzināšanas, asins apsūdzības, kā viduslaiki pagājuši – grautiņi, geto, dzeltenās zīmes… Tas viss ticis sarullēts un izmests kā vecs paklājs, jo Eiropa soļo uz priekšu.”
“Leopoldštate” drosmīgi aplūko, ko nozīmē būt citādam – svešiniekam starp svešiniekiem ne tikai paša, bet arī citu acīs. Tā uzdod jautājumus par vēsturi – kā saglabāt savas saknes, kā nosargāt savu pašapziņu, kā izdzīvot mazai tautai, kad pasaule ir sajukusi prātā?
Režisors – Džons Malkovičs (John Malkovich), scenogrāfs – Pjērs-Fransuā Limbošs (Pierre-François Limbosch), kostīmu māksliniece – Brigita Hatere (Brigit Hutter), komponists – Timofejs Pastuhovs (Timofei Pastukhov), gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, scenogrāfa asistents – Rūdolfs Bekičs, kostīmu mākslinieces asistente – Jurate Silakaktiņa
Lomās: Artūrs Skrastiņš (Hermanis), Lidija Pupure (Emīlija), Kristīne Nevarauska (Eva), Vita Vārpiņa (Gretla), Kārlis Arnolds Avots (Ludvigs), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Vilma), Imants Strads (Ernsts), Milēna Miškēviča (Hanna), Toms Veličko (Jakobs), Anete Krasovska (Nellija), Katrīna Griga (Sallija), Dārta Daneviča (Roza), Indra Briķe (Poldi), Lelde Dreimane (Jana), Klāvs Kristaps Košins (Frics), Gints Andžāns (Ārons), Lauris Subatnieks (Kurts), Dainis Gaidelis (Zahs), Andris Bulis (Pērsijs), Kaspars Dumburs (Nātans), Aldis Siliņš (Civiliedzīvotājs)