Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.50 /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumami

 

Izrādes un koncerti, kuri nenotika 2020.gada novembrī un decembrī un 2021.gada janvārī - maijā tiks pārcelti uz vēlāku laiku vai atcelti!

Atgādinām - publisko pasākumu apmeklējuma noteikumi šobrīd paredz, ka izrādes apmeklēt klātienē būs iespēja tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja AstraZeneca vakcīnas, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši pēdējā pusgada laikā.
 
No 1. jūnija ikvienam ir iespēja elektroniski vietnē www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un Covid-19 sertifikātu.

Pasākumi

Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Oktobris

Veronikas Plotņikovas muzikāli-poētiskais dumpis „PAR SPĪTI / ВОПРЕКИ” 19:00 M.Čehova Rīgas Krievu teātrī

€ 15.; 20.-; 25.-; 30.- 30% un 20% atl! + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
2/10/2021
Veronikas Plotņikovas muzikāli-poētiskais dumpis
Par spīti
Pirmizrāde - 09.07.2021. (Lielā zāle)
16+
Radošā komanda:
Režisors Sergejs Golomazovs
Izrādē piedalās:
vokāls Veronika Plotņikova
Muzikanti:
Vladimirs Tuzovs - klavieres
Dmitrijs Karpovs - klavieres
Jūlija Saveļjeva - ģitāra
Aleksejs Šmeļovs - sitamie instrumenti
Iestudējums ir izaicinoša, ironiska un liriska izrāde-koncerts. Programmā skanēs dažādu žanru muzikālie hiti un mūsdienu autoru dzejoļi, kas vienoti kopējā noskaņojumā – gatavībā dzīvot, mīlēt, priecāties un radīt par spīti apstākļiem, vai tā būtu pandēmija, banāla nepaveikšanās, slikts garastāvoklis vai personiska neveiksme. Slavenu darbu negaidīts traktējums un līdz šim ne tik zināmi, taču spilgti sacerējumi ļaus ielūkoties ne tikai autoru iekšējā pasaulē, bet arī katram savējā.

Garantēts! "TRĪS DRAUGI" izrāde Dailes teātra LZ 15:00

€ 12.-; 15.-; 20.-; 30.- + ceļš € 9.-
3/10/2021
Ērihs Marija Remarks / Regnārs Vaivars
TRĪS DRAUGI
Vīru spēles mīlas vārdā 2 cēlienos
Pirmizrāde – 2021. gada 21. jūnijā

Reiz dzīvoja trīs draugi, kuri nicināja dzīvi, līdz vienā skaistā dienā viņi satika meiteni, kuru visi trīs iemīlēja. Un pēc tam iemīlēja arī dzīvi. Lūk, cik vienkārši. Tas ir brīnišķīgs sākums pavasara pasakai. Bet kas ar viņiem notiks, kad sāksies rudens?
Regnārs Vaivars
Dailes teātra “Trīs draugi” ir Regnāra Vaivara luga, kas tapusi, iedvesmojoties no Ēriha Marijas Remarka un pēc viņa romāna motīviem.
Roberts ar saviem draugiem Gotfrīdu un Otto pelna naudu dzīvošanai, pārdodot mašīnas. Un tad Roberts satiek Patrīciju – noslēpumaini skaistu sievieti no labām aprindām. Viņu kopā pavadītie brīži ir ļoti dārgi, jo viņu laime ir ierobežota laikā. Šie brīži mainīs Roberta attieksmi pret dzīvi un mīlestību uz visiem laikiem.

Lomās: Lauris Dzelzītis (Roberts Lokamps), Gints Grāvelis (Otto Kesters), Andris Bulis (Gotfrīds Lencs), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Patrīcija Holmane), Ģirts Ķesteris (Alfonss, kroga īpašnieks), Katrīna Griga (Līza, prostitūta, Roberta mīļākā), Anete Krasovska (Roze, prostitūta), Milēna Miškēviča (Lillija, prostitūta ar kājas protēzi), Mārtiņš Upenieks (Ēriks Brauers, Patrīcijas mīļākais), Kristīne Nevarauska (Ida Markoviča, Patrīcijas draudzene / Nezināma sieviete, līķis / Virsmāsa), Mirdza Martinsone (Elfrīda Milleres kundze), Artis Robežnieks (Fēlikss Jafe, medicīnas profesors), Imants Strads (Orlovs, grāfs), Kārlis Arnolds Avots (Helmuts, kara veterans / Dr. Fogels / Antonio, pansionāta pacients / Klauss Eizenbergs, oficiants – nacists / Jēkabs Bābels, līķis)
 
Režisors – Regnārs Vaivars
Scenogrāfs – Regnārs Vaivars
Scenogrāfa palīgs - Aigars Tavkins
Kostīmu māksliniece – Madara Botmane
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
Mūzikas režisori - Regnārs Vaivars, Juris Vaivods, Mārtiņš Ķirsis

Biļete uz izrādi derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas ar Eiropas zāļu aģentūras vai līdzvērtīgu regulatoru reģistrētām vai Pasaules Veselības organizācijas atzītām vakcīnām atbilstoši vakcīnas lietošanas instrukcijai, vai no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas “Vaxzevira” pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “Vaxzevira” otrās devas saņemšanas, vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.

Garantēts! “TOSKA” opera LNO 19:00

€ 12.-; 16.-; 22.-; 27.-; 35.-; 40.- + Ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
7/10/2021
Džakomo Pučīni
TOSKA opera
Diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Režisors Dmitrijs Bertmans (Dmitry Bertman)
Scenogrāfs Andris Freibergs
Kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka
Video māksliniece Katrīna Neiburga
Gaismu mākslinieks Kevins Vins-Džonss (Kevin Wyn-Jones)
Uz Latvijas Nacionālās operas skatuves atgriežas Džakomo Pučīni šedevrs “Toska”. Režisora Dmitrija Bertmana radītajā iestudējumā operdīvas Toskas un mākslinieka Kavaradosi kaislība tiek izspēlēta Romas krāšņajos interjeros. Greznās telpas kļuvušas par fonu arī Toskas un slepenpolicijas priekšnieka Skarpijas attiecību peripetijām un atrisinājumam, kas pēdējā cēlienā kulminē Toskas zemapziņā. Galvenajās lomās spožs solistu sastāvs – Liene Kinča, Rodrigo Porras Garulo un Samsons Izjumovs.
 
LOMĀS
Florija Toska: Dana Bramane
Mario Kavaradosi: Raimonds Bramanis
Skarpija: Jānis Apeinis
Čezāre Andželoti: Rihards Mačanovskis
Sakristāns: Krišjānis Norvelis
Spoleta: Guntars Ruņģis
Šarone: Kārlis Saržants
Cietumsargs: Rihards Millers

Garantēts! Marijas Naumovas koncerts „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM / ДО СВЕТЛЫХ СЛЁЗ...” M.Čehova Rīgas Krievu teātrī 19:00

€ 15.-;17.-;20.-; 25.- Pens. 30 % atl.; sk.; st. 20 % atl! Biļetes jāizpērk līdz 30.09.
10/10/2021
LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM / ДО СВЕТЛЫХ СЛЁЗ...
Marijas Naumovas muzikāls stāstījums, kas veltīts pasaules romancēm.
Pirmizrāde - 05.02.2020.
Marijas Naumovas muzikāls uzvedums, kas veltīts pasaules romancēm - to ceļam mūzikā, cauri laikam, valstīm un kultūrām. Aizkustinošas melodijas un stāsti par šī muzikālā žanra rašanos, mainību, dažādību un dzīvotspēju mūsdienās. Uzvedumā izskanēs daudziem zināmas, iemīļotas un pavisam nedzirdētas romances vairākās pasaules valodās.
Citi dalībnieki:
Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Jegors Kovaikovs (ģitāra), Andris Buiķis (bungas).
ĪPAŠIE VIESI – vijoles virtuozs, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmā vijole Raimonds Ozols, kā arī apburošā Rīgas “čigāniete” Viktorija Nikolajeva. 
 Ilgums - 1 stunda 45 minūtes (bez starpbrīža)
 
Titri latviešu valodā.
Lai titru lasīšana nesagādātu grūtības, lūgums ņemt vērā, ka nebūtu ieteicams izvēlēties vietas tuvāk par 6. rindu!

Garantēts! “UZ AKAPULKO, KUNDZE!” Valmieras teātra viesizrāde 19:00 Dailes teātrī

€ 14.-; 17.-; 21.-; 25.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 30.09.
11/10/2021
Īvs Žamiaks
UZ AKAPULKO, KUNDZE!
Komēdija 2 daļās

Režisors – Edmunds Freibergs

Telpa – Aigars Ozoliņš

Kostīmi – Anna Heinrihsone

Gaisma – Toms Streilis

Lomās: Ieva PuķeImants StradsMāra MennikaKrišjānis Salmiņš, Emīls Krūmiņš
Pirmizrāde: 2019. gada 18. oktobris
Nata ir 20 gadus laimīgi precējusies, viņai ir uzticams vīrs, viņa ir māte mīlošam pusaudzim, viņas māsa, kura dzīvo pie viņas, beidzot precēsies. No malas raugoties, ideāla ģimene. Pēkšņi vienu rītu Natai piezvana kāds noslēpumains svešinieks ar piedāvājumu doties uz Akapulko, un tas viņai liek paskatīties uz sevi un savu dzīvi no malas.
Franču dramaturga Īva Žamiaka (Yves Jamiaque, 1918-1987) luga “Uz Akapulko, kundze!” (“Acapulco Madame”) sarakstīta 1976.gadā un pieder pie bulvārkomēdijas žanra, kam raksturīgas salontipa lugas ar intelektuāliem, asprātīgiem dialogiem un komiski izspēlētiem pārpratumiem. Latvijā dramaturga lugas uzvestas vairākkārt. Kādreizējais Valmieras teātra aktieris un režisors Edmunds Freibergs lugu pirmo reizi iestudēja Nacionālajā teātrī 1989.gadā ar Astrīdu Kairišu un Uldi Dumpi galvenajās lomās, Valmieras teātra iestudējumā režisors galvenās lomas ir uzticējis aktieriem Ievai Puķei un Imantam Stradam.

Garantēts! “PIE ZILĀS DONAVAS” balets LNO 19:00

€ 9.-; 12.-; 16.-; 22.-; 25.-; 27.-; 35.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
16/10/2021
LNO 19:00 balets “PIE ZILĀS DONAVAS”
Johana Štrausa mūzika balets trīs cēlienos
Muzikālais vadītājs un diriģents Mārtiņš Ozoliņš
Horeogrāfs Aivars Leimanis
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Ināra Gauja

Valšu karaļa Johana Štrausa brīnišķīgā mūzika iedvesmojusi romantisku baletu par izvēli starp mīlestību un skatuvi, sapņiem un realitāti. Pirmo reizi Rīgā Pie zilās Donavas tika uzvests 1957. gadā; 60 gadu laikā tas vairakkārt atjaunots un kļuvis par daļu no Latvijas baleta zelta fonda. Iestudējums tapis par godu šī baleta iestudētājas, leģendārās baletdejotājas, baletmeistares un pedagoģes Helēnas Tangijevas-Birznieces jubilejai.
 
LOMĀS
Franciska: Elza LeimaneBaiba KokinaSabīne StrokšaAlise Prudāne
Annele: Jolanta LubējaJūlija BrauereLaine Paiķe
Francis: Raimonds MartinovsViktors Seiko

Garantēts! “VĒSTURES IZPĒTES KOMISIJA” 16:00 izrāde Jaunajā Rīgas teātrī LZ

€ 15.-; 20.-; 25.-; 30.- Pens.sk.;st.30% atl! + ceļš € 10.- Biļetes jāizpērk līdz 28.09.
16/10/2021
Jaunajā Rīgas teātrī 16:00 izrāde“VĒSTURES IZPĒTES KOMISIJA”
Izrādes autori ir pats režisors kopā ar izrādē iesaistītiem aktieriem.
Režisors Alvis Hermanis: “Taisīt izrādi par "čekas maisu" lietu ir diezgan neiespējami, jo tur katra cilvēka gadījums ir pārāk atšķirīgs, un līdz ar to vispārinājumus veikt ir bezjēdzīgi. Par katru no viņiem tad būtu jātaisa atsevišķa izrāde. Mēs nekad neuzzināsim daudzu "čekas maisos" atrasto stāstus. Vai nu tāpēc, ka viņi ir miruši, vai tāpēc, ka daudzos gadījumos tie ir pārāk intīmi un personiski, lai ar tiem dalītos publiski. Gluži tāpat, dažādu iemeslu dēļ, mēs vairs neuzzināsim daudzu čekas ziņotāju upuru stāstus.
Publicētajos sarakstos es atradu daudzus desmitus cilvēku, kurus pazinu personīgi. Un par daudzu no viņiem privāto dzīvi es zinu pietiekami, lai iztēlotos, uz kāda pamata viņi tur nokļuvuši vai tikuši šantažēti. Samest viņus visus vienā kaudzē ir diezgan sātanisks plāns, un ar šo izrādi mēs negribētu tajā piedalīties. Tāpēc šī izrāde nebūs par Andri Slapiņu, kura vārds ir čekas maisos un kurš, atšķirībā no mums visiem, ir atdevis dzīvību par Latvijas brīvību. Jo novienkāršota vēstures le?enda par tumšajiem un gaišajiem spēkiem būtu gan nepatiesa, gan negodīga. Šī izrāde būs par to, kā iespējams manipulēt ar cilvēkiem un kā iespējams manipulēt ar vēsturi. Gan toreiz, gan tagad.”
Izrādes autori – Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Jevgēņijs Isajevs, Inga Tropa, Alvis Hermanis, Margarita Zieda
Režisors, scenogrāfs – Alvis Hermanis
Kostīmu māksliniece – Kristīne Jurjāne
Izrādē piedalās – Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Jevgēņijs Isajevs, Inga Tropa
Skaņa, video – Gatis Builis
Gaisma – Lauris Johansons
Fotokolāžas – Guntis Konstants
Grims un parūkas – Sarmīte Balode
Izrādes aptuvenais ilgums: 5 h 30 min (3 cēlienos)


Garantēts! ''GULBJU EZERS'' balets LNO 19:00

€ 12.-; 15.-; 20.-; 25.-; 35.-; 45.-; 55.- + Ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk rezervācijas dienā!
21/10/2021
LNO 19:00 balets ''Gulbju ezers''
PĒTERIS ČAIKOVSKIS
balets GULBJU EZERS
"Gulbju ezers" ir baletu balets, kas vienmēr baudījis skatītāju sajūsmu. Tajā Čaikovska skaistā mūzika apvienojas ar Petipā un Ivanova ģeniālo horeogrāfiju. Gulbju ezera valdzinājums kā magnēts pievelk sapņotāju princi Zigfrīdu. Odīlija, kas kā ūdens piliens līdzīga daiļajai gulbju princesei Odetai, iekāro jaunekli. Cīņa, mīļotās Odetas ievainojums, uzvara pār ļaunumu, kas ir tikai šķitums... Ludviga Otrā galms, Noišvānšteinas pils, izsmalcināti tērpi un krāšņas dekorācijas kopā ar Latvijas Nacionālā baleta trupas rūpīgo attieksmi pret klasiku ik detaļā rada izcilību.
RADOŠĀ KOMANDA
Aivars Leimanis
Horeogrāfs-inscenētājs
Mārtiņš Ozoliņš
Diriģents
Farhads Stade
Diriģents
Huans Giljermo Nova
Scenogrāfs
Roberts Perdziola
Kostīmu mākslinieks
 Ainārs Pastars
Gaismu mākslinieks
LOMĀS
Odeta-Odīlija: Jūlija BrauereJolanta LubējaAnnija KopštāleAlise Prudāne
Princis Zigfrīds: Vadims MuntagirovsViktors SeikoAidens Viljams KonefrijsZigmārs Kirilko
Rotbarts: Avetiks KarapetjansAidens Viljams Konefrijs
Nerrs: Germans ŠevčenkoFabio Sonconji
Pas de trois: Laine PaiķeMarta OzoliņaKristaps JaunžeikarsPaula Lieldidža-KolbinaIļana PuhovaAidens Viljams KonefrijsRoberts NajeJustīna Teličena

 

 

Garantēts! “TUKŠAIS ZIEDS (JERMA)” izrāde Nacionālā teātrī LZ 19:00

€ 6.-; 9.-; 12.-; 15.-; 18.-; 22.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līz 27.09.
27/10/2021
Pirmoreiz Latvijas teātrī - izcilā spāņu mākslinieka Federiko Garsijas Lorkas luga “Jerma” jeb “Tukšais zieds” Nacionālā teātra versijā, jo Jerma ir tukšziede. Sieviete, kam nav bērnu. Sieviete, kas palikusi ar tukšu klēpi. Nav bijis iespēju. Nokavēts. Kā ar to sadzīvot, lai tukša un auksta nepaliktu arī sirds? Vai šo sāpi var nepārvērst traģēdijā? Kā skatīties uz pasauli, kurā skraida, aug, palaidņojas citu bērni.  Un ja nu tomēr ir cerība, bet tai ir sveša vīrieša vaibsti?
 Autors  - Frederiko Garsija Lorka
Režisore - Ināra Slucka
Lomās

Garantēts! ĪSTĀ SĀLSMAIZE Nacionālā teātrī 19:00

€ 8.-; 12.-; 16.-; 20.-; 25.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 30.09.
28/10/2021
Koncerts ĪSTĀ SĀLSMAIZE Nacionālā teātrī 19:00
Režisors: Visi, kam nav slinkums
Hei, Draugs, mēs Tevi aicinām vēlreiz!
Atceries – martā teātra virtuvē rasols jau bija sagriezts, kūka cepās, mūziķi iemēģināja vakara repertuāru, bet – durvis uz visu teātru visām virtuvēm pēkšņi tika slēgtas?
Ko mēs katrs šai laikā esam apguvuši un sapratuši, uzzināsiet mūsu koncertā, bet Īsto noteikumi paliek spēkā – siltās čībās, garšīgās smaržās un mīkstā pledā ietinies, klausies mūsu virtuves piedzīvojumos! Jo galu galā – kur beidzas visas mājas ballītes? Kur tiek izrunātas visas svarīgākās lietas un pieņemti lēmumi? Kur tu ienāc izsalcis un nervozs, bet izej paēdis un laimīgs? Tieši tā – virtuvē, kur galdā tiks likta katra pašceptā, vasaras laikā sarūpētā “sālsmaize”.
Lomās:
Dita Lūriņa, Madara Bore, Mārtiņš Egliens, Madara Botmane, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Andris Daņiļenko, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Gundars Grasbergs, Normans Bārbals, Valdis Zilveris

Aktuāli!!! „NODEVĪBA” izrāde 18:30 Nacionālā teātrī AZ

€ 28.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 05.10.
28/10/2021
Nodevība
Harolds Pinters
Vienkārši luga
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
- personu apliecinošs dokuments;
- digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.
Šķietami klasisko mīlestības trijstūri - Emma, viņas vīrs un vīra draugs - un ar to saistīto "nodevības" jēdzienu 20. gadsimta klasiķis Harolds Pinters paceļ līdz daudz sarežģītākai un neviennozīmīgākai pakāpei. Nodot otru cilvēku vienmēr ir nodot arī sevi, un tas nes līdzi gan vilšanos sevī un citos, gan nepatiku, gan dusmas - par visu paveikto un par to, kas nav izdarīts. Visi trīs lugas varoņi attiecībās jūtas vientuļi un mēģina atrast ikdienas rutīnā pazaudēto "es".
Režisore Ināra Slucka
Loma: Inga Misāne-GrasbergaKaspars AniņšEgils MelbārdisMārcis Maņjakovs

Garantēts! “SMIĻĢIS” izrāde Dailes teātra LZ 19:00

€ 10.-; 15.-; 20.-; 25.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 27.09.!
29/10/2021

Māra Zālīte SMIĻĢIS
Pirmizrāde – 2021. gada 27. augustā
Māras Zālītes jaunākā luga sākas ar Dailes teātra ieceres dzimšanu viena ģēnija prātā, kam seko teātra dibināšana.
Eduards Smiļģis ir ne vien Dailes teātra dibinātājs, novatorisks režisors un spēka un ekstāzes aktieris, bet arī pretrunu plosīts ģēnijs, kurš līdzīgi hameleonam maina savu iedabu atkarībā no sievietes, kuru tobrīd mīl, vai varas, kas tobrīd valda. Drāma divās daļās cenšas izdibināt, kas patiesībā slēpjas aiz Smiļģa tūkstoš maskām, un kādu cenu ģēnijam nākas maksāt par spēju spēlēt teātri, sāpēt un mīlēt pāri vidusmēra cilvēka varēšanas robežām.
Izrāde iekļauta Latvijas valsts simtgades programmā un top ar tās atbalstu.
Lomās: Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Gints Grāvelis, Toms Veličko, Kaspars Dumburs, Kārlis Arnolds Avots (Eduards Smiļģis), Vita Vārpiņa vai Kristīne Nevarauska (Berta), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Felicita Ertnere), Rēzija Kalniņa (Lilija Štengele), Dārta Daneviča (Eleonora), Ieva Segliņa (Anna, Rainis, Lelde), Olga Dreģe vai Lidija Pupure (Smiļģa māte)
Režisors – Viesturs Kairišs, scenogrāfe – Ieva Jurjāne, kostīmu māksliniece – Ilze Vītoliņa, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, horeogrāfe – Jana Jacuka
Biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (Pase vai ID karte).

Garantēts! “ZALKŠA LĪGAVA” zrāde Jaunajā Rīgas teātrī LZ 18:30

€ 18.56; 26,51 Pens., sk., st. 30 % atlaide! + ceļš € 10.- Biļetes jāizpērk līdz 28.09.
30/10/2021
Nenotikušās JRT izrādes iespēju robežās pārcelsim uz vēlāku laiku. Uz izrādēm iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas pārceltajos datumos.
Pārcelto izrāžu datumi tiks paziņoti iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 9. decembrim. Ja izrādi nebūs iespējams pārcelt, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu JRT izrādi vai arī saņemt atpakaļ naudu par biļetēm uz atceltām izrādēm, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
ZALKŠA LĪGAVA
Pēc Aspazijas lugas "Zalša līgava"
Izrāde ir kā sievietes pašanalīzes process – par apzinātu savas seksualitātes un garīguma iepazīšanu un izpratni. Par sievišķās pasaules spēka sekošanu Dvēseles aicinājumam, par ielūkošanos savas zemapziņas dzīlēs, atvairot bailes un šaubas, un iegūstot individuālo brīvību. Radīt Aspazijai nozīmēja nemitīgi transformēties, mirt un atdzimt no jauna jaunā satvarā. Viss viņas apziņas kodols bija radošs. Radošums kā personības apliecināšana.Arī izrādes radošā grupa, sekojot Aspazijas drosmīgajām transformācijām, šo darbu veido kā jaunas formas meklējumus – apvienojot teātra un kino estētiku.
Režisore: Inga Tropa-Fišere
Scenogrāfs: Miķelis Fišers
Kostīmu māksliniece: Evelīna Deičmane
Komponiste: Anna Ķirse
Video operatore-inscenētāja: Elīna Matvejeva
Video operatore: Inese Tīkmane
Montāžas režisors: Kārlis Zemītis
Gaismu mākslinieks: Lauris Johansons
Lomās: Marija Linarte, Vilis Daudziņš, Regīna Razuma, Jana Čivžele, Lauma Balode, Ivars Krasts, Edgars Samītis
Izrādes ilgums: 3 h 30 min (2 cēlieni)
Pirmizrāde 2020. gada 16. janvārī

Aktuāli!!! „DZIMUSI VAKARDIEN” melodramatiska komēdija 18:00 Nacionālā teātrī LZ

€ 9.-; 12.-; 16.-; 20.-; 26.-; 30.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 30.09.!
31/10/2021
Dzimusi vakardien
Garsons Kanins
Melodramatiska komēdija
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
- personu apliecinošs dokuments;
- digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.
Tam, kam ir nauda, ne vienmēr ir intelekts. Tam, kam ir intelekts,  ne vienmēr ir nauda. Par to arī šis mūžvecais stāsts, tikai autors uz šo pretrunu piedāvā palūkoties no komiskā skatapunkta. Amerikā šī luga savulaik trāpīja kā kulaks uz acs un piedzīvoja rekordilgu skatītāju atzinību. Pēdējo mēnešu notikumi ASV rāda, ka lugu varētu spēlēt atkal un atkal, jo vienmēr būs kāda biznesa haizivs ar skaistu, bet dumju mīļāko. Un vienmēr būs mīlestība, kuras vārdā ir vērts sākt domāt.
Izrāde “Dzimusi vakardien” iestudēta pēc vienošanās ar Concord Theatricals Samuel French, Inc. vārdā  www.concordtheatricals.com
Režisore Ināra Slucka
Lomās: 
Harijs Broks, bagāts uzņēmējs Juris Hiršs vai Mārtiņš Egliens
Billija Douna, viņa mīļākā Līga Zeļģe vai Inga Misāne-Grasberga
Pauls Verals, žurnālists Ainārs Ančevskis vai Kaspars Zvīgulis
Eds Deverijs, advokāts Egils Melbārdis
Edijs Broks, Harija brālēns Jānis Āmanis
Norvels Hedžs, senators Juris Lisners
Hedža kundze Anna Klēvere vai Daiga Gaismiņa

„RIESTS” jokumentāla izrāde Nacionālā teātrī JZ 18:30

€ 28.- + ceļš € 9.- Biļetes jāizpērk līdz 30.09.
31/10/2021
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
- personalizēta ieejas biļete;
- personu apliecinošs dokuments;
- digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Visus mūsu planētas iedzīvotājus vieno kopīga vēlme – atrast sev partneri. Dokumentālās filmas mums bieži skaidro dzīvnieku rīcības formas un īpatnības, kas mūs no tiem atšķir, bet, runājot par partnera iekarošanu, vienojošā ir krietni vairāk, nekā spējam iztēloties. Britu dabas pētnieks Deivids Atenboro ierunājis neskaitāmi daudz filmu, kur skaidrojis dzīvnieku uzvedību. Iestudējumā šarmantā zinātnieka lomā iejutīsies Ģirts Jakovļevs, skatītāju priekšā preparējot dažādas partneru iekarošanas stratēģijas, ko piekopj mūsdienu cilvēki.
Režisors - Valters Sīlis
Autore - Linda Rudene
Lomās: Laura Siliņa, Jana Ļisova, Romāns Bargais, Ģirts Jakovļevs, Igors Šelegovskis