Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.
Pēc izrādēm un pasākumiem pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Ceļš no € 8.- /1 personai; tikai biļetes sagāde  1.50 / 1 personai
Grupas (sākot no 8 cilv.) un kolektīvi visas izrādes un pasākumus var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

 Pieteikties pasākumam

 

UZMANĪBU! No 13. marta līdz 09. jūnijam izrādes nenotiks!
 
Iespēju robežās tie pasākumi, ko skar aizliegums tiks pārcelti uz citu norises laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.
Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.
Ja izrādi vai koncertu nebūs iespējams pārcelt un tas tiks atcelts, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu izrādi vai koncertu, vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Ar pilnu Patērētāju aizsardzības centra izplatīto informāciju (13.03.2020) par pārceltajiem pasākumiem varat iepazīties šeit - http://www.ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Oktobris

Pārcelta no 26.04.! “VILIS DAUDZIŅŠ. PLŪDONS UN UPES DIEVS” izrāde DAILE mūzikas nams 19:00

€ 15.-;18.-; 20.-; 22.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
12/10/2020
DAILE mūzikas nams
Vilis Daudziņš. Plūdons un Upes dievs.
Poētiska lekcija
PLŪDONS UN UPES DIEVS
“Daiļlasīšana līdzās teātrim un dziedāšanai ir viens no cēlākajiem un augstākajiem izpriecas avotiem un viens no lietderīgākajiem un ieteicamākajiem sabiedrības laika kavēkļiem. Pacilādama jūtas un izglītodama prātu, daiļlasīšana veicina sabiedrības estētisko ieražu izdaiļošanu.” Tie ir Viļa Plūdona vārdi no viņa sarakstītās grāmatas “Deklamacija jeb daiļlasīšana.”
Lekcijas autors Vilis Daudziņš nolēma sekot dzejnieka aicinājumam un tas tiek nodots skatītāju vērtējumam ar cerību, ka priekšnesums pacilās skatītāju jūtas, izglītos prātu un izdaiļos estētiskās ieražas. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas vairākas, līdz šim mazāk zināmas, Viļa Plūdoņa balādes JRT aktiera Viļa Daudziņa lasījumā. Četri lieliski mūziķi: Ieva Nīmane, Artūrs Bērziņš, Ernests Mediņš un Jēkabs Nīmanis caurvīs lasījumu ar īpaši šim pētiskajam lasījumam radītu mūziku.
Tajā skanēs jutekliski tēlojumi, asinis stindzinošas balādes un heroiskas poēmas. Lai klausītājiem sniegtu pilnīgāku ieskatu Plūdoņa poēzijā, katru tēlojumu ievadīs neliels komentārs.
Tas būs stāsts par mākslinieku ar neatkārtojamu muzikalitāti un ritma izjūtu, virtuozu vārda meistaru, balāžu un poēmu karali. Cilvēku, kurš kļuva par upes Dievu Plūdoni.
Iestudējums II daļās, 1h un 45 min ilgs.
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu,
ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Pārcelta no 09.04.! Kaspars Znotiņš & Kaspars Zemītis / MOTĪVS BALSIJ UN ĢITĀRAI 19:00 DAILE mūzikas nams

€ 22.-; 25.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
15/10/2020
MOTĪVS BALSIJ UN ĢITĀRAI.
Saruna skaņdarbos un dzejoļos divās daļās.

Bahs un Uldis Bērziņš, Latīņamerikas komponistu zelta repertuārs ģitārai un Latvijas dzejnieku astoņdesmito, deviņdesmito gadu smeldzes un ironijas poēzija. Kā arī Kaspara Zemīša speciāli šai programmai radītās dziesmas aktiera Kaspara Znotiņa izpildījumā. Un Uldis Leinerts ar sveicienu no sešdesmitajiem.
Kaspars Znotiņš:
“Ulža Bērziņa dzejā vairākkārt tiek pieminēts Uldis Leinerts. Tas ir viens no nosistajiem latviešu dzejniekiem. 1969. gada maijā Vecrīgā, Doma laukumā (pēc citas versijas laukumā pie Sāpju Dievmātes baznīcas) it kā pēc kautiņa līdz galam nenoskaidrotos apstākļos dzejnieks tika atrasts bezsamaņā, un pēc piecām dienām, tā arī nenācis pie samaņas, mirst 33 gadu vecumā. Leinerta dzīves laikā iznāca tikai viens viņa dzejoļu krājums “Gribu palikt gaismā”, jau vēlāk - krājums “Gaisma”. Programmā skanēs dzejoļi no šī krājuma.
Arī Pēters Brūveris tiek pieminēts Bērziņa dzejā. Daudzu dzejoļu krājumu, dziesmu tekstu autors, atdzejotājs un tulkotājs Brūveris ir teicis, ka rakstīt dzeju pieaugušajiem ir kā runāt caurā mucā- tur neviena nav, tāpēc labprātāk viņš rakstot dzejoļus bērniem, tur viņš redz savu lasītāju. Programmā būs Brūvera pieaugušo dzeja, kas sarakstīta astoņdesmitajos, deviņdesmitajos gados. Pārveidosim cauro mucu par skaņas pastiprinātāju.
Vēl viens Bērziņa dzejoļu varonis ir Juris Kunnoss, dzejnieks, kurš sevišķi intensīvi rakstīja deviņdesmitajos. Laikā, kad šad tad nācās izvēlēties: vai nu tikai ēst vai tikai dzert, un jūs jau saprotat - tā teica Kunnoss - ko izvēlējos es. Savus pēdējos dzejoļus 1999.gadā dzejnieks rakstīja bez elektrības, sveces gaismā (nenomaksāti rēķini u.tml.), un nekādas aizvainotības vai vilšanās sajūtas. Smeldze un pašironija, virpuļošana un klenderēšana, maigums un pazemība - tas viss jums tiks.
Uldis Bērziņš šeit vienīgais no viņiem turpina sapņot, redzēt draugus sapnī un noredzēto (kā saka dzejnieks) rīta agrumā pierakstīt, kamēr apveidi vēl nav pagaisuši: “Iemiedz puiši zelta piešus / Aizauļo un neatgriežas”.
Kaspars Zemītis:
“Agustins Barioss - izcils paragvajiešu ģitārists un komponists, spilgts ģitārspēles virtuozs. Mīlējis uzstāties tradicionālajā Guarani cilts tērpā un sejas krāsojumā. Viņa Baham veltīto skaņdarbu ''Katedrāle'' Andress Segovija nodēvējis par vienu no iespaidīgākajiem opusiem ģitārai. Un, protams, izsmalcinātie Latīņamerikas valši...
Johans Sebastians Bahs - vācu mūzikas ģēnijs. Bahs visu mūžu rakstījis reformētajai luterāņu baznīcai, bet, ironiski, uz Cdur prelūdijas harmonijām no labi temperētā klavesīna francūzis Šarls Guno uzrakstījis tik slaveno melodiju - katoļu lūgšanu Dievmātei Marijai.
Eitors Villa Lobušs - brazīļu komponists, diriģents un čellists, bet pilnīgi visi viņa rakstītie ģitāras skaņdarbi kļuvuši par klasiskās ģitāras zelta repertuāru. Tas noticis arī pateicoties ģitārspēles leģendas Andresa Segovijas atbalstam un mīlestībai uz Villa Lobuša mūziku.
Kaspara Zemīša mūzika šajā programmā parādās, pateicoties labai draudzībai ar izpildītājiem. Daži personiskas noskaņas skaņdarbi un četras dziesmas ar Leinerta, Brūvera, Kunnosa un Bērziņa vārdiem, kuras īpašas padara Znotiņa aktieriskais dziedājums.”
Režisors / scenogrāfs – Reinis Suhanovs
Producents - Mūzikas nams Daile, Anda Zadovska Informācija: anda@dailesnams.lv www.dailesnams.lv
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

Pārcelts no 01.05.! LATVIJAS ŠLĀGERKANĀLS 10 GADU JUBILEJA 19:00 VEF kultūras pilī

€ 20.-; 30.-; 40.-; 50.-; 55.- + ceļš € 8.50 Biļetes jāizpērk!
15/10/2020
Latvijas Šlāgerkanāls” aicina uz 10 gadu jubileju!
VEF Kultūras pilī noritēs grandioza apbalvošanas ceremonija.
 
Apkopojot “Latvijas Šlāgerkanāla” 10 gadu laikā visvairāk atskaņotās mūzikas grupas, ir noteiktas 10 nominācijas.
Uz skatuves kāps un par labu garastāvokli rūpēsies Latvijā vispopulārākās šlāgergrupas - „Apvedceļš”, „Galaktika”, „Klaidonis”, „Bruģis”, „Zeļļi”, “Baltie lāči”, „Kantoris 04”, „ Liepavots”, „Rumbas kvartets” un „Dakota”.
Apbalvošanas ceremoniju vadīs aktieris Guntis Skrastiņš.
Sarīkojuma laikā katra grupa tiks nominēta kādā amizantā kategorijā un mūziķi saņems īpašas piemiņas balvas.
„Latvijas Šlāgerkanāls” dibināts 2010. gadā. Tas ir pirmais un vienīgais mūzikas kanāls, kurā 24 stundas diennaktī redzami Latvijas šlāgermūzikas video. Šlāgerkanāls ir interaktīvs - tajā var pasūtīt sev vēlamo dziesmu, vai nosūtīt teksta paziņojumu. Šobrīd kanālā tiek raidīti visi populārākie šlāgermūzikas, kantri mūzikas videoklipi un koncerti.