Biroja darba laika izmaiņas!
27. - 30.03. birojs SLĒGTS!

Atvainojiet par neērtībām!
Ludzu zvaniet vai sūtiet ziņas +371 22314063


Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).

Grupas (sākot no 12 cilv.) un kolektīvi ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā pēc tieši grupai izstrādāta maršruta un brauciena cena tiks pārrēķināta atbilstoši cilvēku skaitam grupā.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2022. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MARŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Ekskursiju maršrutos vēl būs jaunumi un papildinājumi!
Cena var mainīties mainoties degvielas cenām!

Pasākumi

Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Septembris

Aktuāli! Ogres novada Aktuāli! Kultūras centrā 18:00 Ogres teātra izrāde “OLIVERS” + ekskursija Ogrē un apkārtnē

€ 10.-; 12.-; 15.- + ceļš € 35.- Aicinu pieteikties!
0/9/2023

RANKAS MUIŽA, SMILTSĒRKŠĶI, „TĀLAVAS SIDRS” GULBENĒ, „PAKALNIEŠU SIERS”, PUSDĀRGAKMEŅI LITENĒ, BALVI, VIĻAKA, Z/S „KOTIŅI” UN REKOVAS DZIRNAVAS 2 dienas

€ 105.- + apskates vietas, degustācijas + pusdienas
9/9/2023
7:30 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauze kafe “Ieriķu dzirnavas” Gardas tiko ceptas bulciņas un pīrādziņi!
Rankas muižas komplekss Ieejas maksa telpu un parka apmeklējumam ar vietējo gidu pieaugušajiem 7.50 eiro / pers.
Muižas pilnā apmeklējumā iekļauts 12 ha plašs skulptūru parks ar 3 dīķiem, kilometru gara veselības taka, visu telpu apskate - bibliotēka ar 5500 grāmatām un 2 klavierēm, mākslas galerija, antīki Mercedes Benz automobīļi un priekšmetu izstāde, Lurdas Dievmātes un Sv. Bernadetes Romas katoļu kapela bagāta ar gleznojumiem.
"Amberfarm" – Smiltsērkšķi veselībai un imunitātei! 6.- eiro / pers.
Ekskursija, iekļaujot izzinošas tēmas par smiltsērkšķu audzēšanu, pārstrādi un produkciju. Produkcijas degustācija. Iespēja iegādāties produkciju!
Smiltsērkšķi ir uzskatāmi ne tikai par dekoratīvu krūmu, bet smiltsērkšķu ogas un lapas ir bagātas ar īpašībām, kuras pielieto daudzās nozarēs. Smiltsērkšķis ir īpaša pārtikas piedeva un lielisks dziedniecības augs.Smiltsērkšķis ir krūmaugs, kura augļi ar skābenu garšu. Tas ir viens no nedaudzajiem augiem, kura sastāvdaļas – lapas un ogas, satur praktiski visus dabā esošos vitamīnus.
"Tālavas sidrs" Stāsts, 7 veidu dzērienu degustācija, uzkodas 8.- EUR / pers.
Ražotnē iespējams uzzināt kas ir sidrs un kā tas top, kāds ir ražošanas process un iekārtas, kā arī kopīgi degustēsim sidrus, ābolu brendiju un sulas!
Noslēgumā būs iespēja iegādāties sidra darītavas produkciju par ražotāja cenām.
"Pakalnieši" Ekskursija, degustācija un pusdienas – siera zupa 10.- EUR / pers  
Mājas siera ražotnē top mīkstais mājas siers ar vairāk nekā 25 veidu piedevām, siera bumbiņas u.c. piena produkti. Iespēja iegādāties produkciju!
"Latvijas pusdārgakmeņi”, darbnīca, kas iekārtota bijušajā Litenes muižas zirgu staļļa ēkā. 4.- EUR / pers.; pensionāriem 3.50 EUR / pers.; bērniem no 7 – 16 g.v. 3.- EUR / pers.
Latvijas pusdārgakmeņi?
Jā! Tādi patiešām ir rodami mūsu zemītē. Meistars piedāvā izzinošas ekskursijas par Latvijā atrodamajiem pusdārgakmeņiem, kā arī to apstrādes procesu. Meistara akmens apstrādes tehnika noteikti ir ievērības cienīga un patiesībā slēpj sevi mazu noslēpumu. Pieredzes stāsti un humors aizraus ikvienu! Uzzināsiet par blēdīgiem akmeņu tirgotājiem un trikiem, kā vienkārši atšķirt īstu akmeni no viltota. Darbnīcā uz vietas tiek izgatavotas rotaslietas un suvenīri. Iespēja iegādāties!
Ierašanās Balvos
Nakšņošana hotel Balvi labiekārtots divvietīgos ar atsevišķām vai divguļamām gultām, trīsvietīgos vai četrvietīgos numuros. Ir iespēja izmantot bezvadu internetu bez maksas. Viesnīcas kafejnīca "Lāča ķepās" aicina pavadīt vakaru ar īstu baudu! Labākās ēdienu pagatavošanas tradīcijas!
Iespējama vakara vai rīta pastaiga viesnīcai blakus esošajā Lāča dārzā!
No 08:00 brokastis viesnīcā
No 09:00 Balvu ievērojamāko vietu apskate vietējā gida pavadībā 2.- EUR / pers.
Balvu muižas apbūve, parks un Lāča dārzs, vides objekts "Gaiss", Balvu Romas katoļu baznīca, Balvu luterāņu baznīca, Balvu pareizticīgo baznīca, Strūklaka "Plaukstošā ūdensroze” pilsētas parkā, Piemineklis Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem – tautā saukts „Staņislavs” ir kļuvis par brīvības simbolu
Ierašanās Viļakā
Viļakas ievērojamāko vietu apskate vietējā gida pavadībā 2.50 EUR / pers.
Viļakas ezera salas pastaigu taka
- pa šobrīd garāko pontona tiltu Latvijā (144 m), nokļūsti uz Viļakas ezera salas, kur vēl joprojām saglabājušās Marienhauzenas pilsdrupas. Pie ezera 2017. gadā atklāja mūsdienīgu vides objektu "Ūdens" – instalācija veidota kā simbolisks aplis no 2625 metāla lāsītēm. Viļakas Jēzus sirds Romas katoļu baznīca - Ziemeļlatgales pērle ar 46 metru augstiem torņiem. Iespēja uzkāpt baznīcas tornī, no kura paveras burvīgs skats uz pilsētu, kā arī iespēja izbaudīt ērģeļu spēli. Izstaigāsim Viļakas muižas teritoriju un parku ar liepu alejām un akmens mūra žogu.
Rekovas dzirnavas, kur agrāk tika malti milti un pārstrādāta vilna, bet tagad iespējams nobaudīt vietējo produkciju un senās receptes mūsdienu garšas izpausmēs. Šobrīd dzirnavas ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis un tās ieguvušas pavisam citu nozīmi – tajās izveidoti piena, gaļas, augļu un dārzeņu pārstrādes cehi, kā arī iekārtota virtuve un telpas ēdināšanas pakalpojumu un kulinārā tūrisma nodrošināšanai. Dzirnavās galvenais mērķis ir celt gaismā vietējos produktus caur senām un pavisam jaunām receptēm un ēdieniem. Īpašais piedāvājums pērļu grūbas un pupu kotletes. Viena no galvenajām ēdienu sastāvdaļām ir zemnieku saimniecības "Kotiņi" saražotā produkcija, kas atrodas netālu no dzirnavām.
Baudīsim senās receptes mūsdienu garšas izpausmēs! 12.- EUR / pers  
Miežu grūbu gaļas zupa ar tomātu sulu, pērļu grūbas ar ceptiem sīpoliem, zirņu kotlete un pupu kotlete, zirņu humuss smērējams uz maizītes, sezonas salāti ar kaņepju eļļu – gurķi, tomāti, marinēti sīpoli, pērļu grūbu deserts, pupu miltu plātsmaize, kaņepju tēja, ūdens.Ir arī kafija melna 1.50 EUR / balta 2.- EUR
No 2021. gada maija Rekovas dzirnavās atvērts z/s Kotiņi produkcijas veikals, kā arī ir iespēja iegādāties  maizīti - ŗudzu,  klona, saldskābo, ciabatta, baltmaizi, baltmaizi ar linsēklām un "ķieģelīti", 3 veidu grūbas, zirņus, pupas, zirņu humusu un pupu kotlešu masu, rapšu, kaņepju un linsēklu ellu, kā arī citus z/s Kotiņi labumus.
Ciemošanās Zemnieku saimniecībā "Kotiņi"
-
vienā no lielākajām sēklaudzētavām Latvijā, kur ir iespējams redzēt, kā, izmantojot jauna un inovatīvas graudaugu pārstrādes tehnoloģijas, var saimniekot moderni. Tur var redzēt modernāko lauksaimniecības tehniku savienojumā ar sakoptu ainavu, kā arī var iegādāties saimniecībā saražoto produkciju. Saimniecības pamatnodarbošanās ir graudkopība. Sākot ar lauka sagatavošanu sēšanai un beidzot ar graudaugu novākšanu, kaltēšanu un ražas pārstrādi. Aplūkojot visu saimniecību, redzēsiet  dzīvē realizētu viena cilvēka sapni, kas vēl turpinās. 4.- EUR / pers  
Šobrīd saimniecībā var iegādāties to, ko lieto paši - sertificētu graudaugu un pākšaugu sēklu, lopbarības miltus, pārtikas pupu, zirņu, kviešu, miežu miltus, miežu un kviešu grūbas, putraimus un pērļu grūbas, lobītus un šķeltus zirņus un pupas, kā arī pašu ražoto rapšu eļļu.
Ap 21:00 atgiešanās Jelgavā