Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 12 cilv.) un kolektīvi ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā pēc tieši grupai izstrādāta maršruta un brauciena cena tiks pārrēķināta atbilstoši cilvēku skaitam grupā.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2022. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MARŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Ekskursiju maršrutos vēl būs jaunumi un papildinājumi!

Pasākumi

Februāris  |  Marts  |  Aprīlis  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Visi

Februāris

Aktuāli! ATGŪSTI SPĒKU UN VESELĪBU ZIEMAS SPA JŪRMALĀ!

€ 19.- + ieejas biļetes
6/2/2022

Marts

KOKU UN AUGU VILNA, MADONAS NOVADA GARŠA, KERAMIKA, MADONA UN SARKAŅI

€ 30.- + apsk. v. un pusdienas
5/3/2022

Aktuāi! „SUDRABA LIMBAŽI” UN SIERS, SPOCĪGAIS LIEPU PARKS – „BILLES MEŽŠ” UN KERAMIKA

€ 30.- + apsk.v.
19/3/2022
08:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pauze
Ierašanās  Limbažos
Limbaži ir dažādi - seni, mainīgi, mūsdienīgi. Sudrabs, himna, ezers, siers, vīns, radiālais ielu plānojums, 18.gs. sienu gleznojumi, viduslaiku pils - tā varētu turpināt vēl un vēl!
Ekskursija ar vietējo gidu 2,- EUR/ pers. - Vecais Rātsnams, Viduslaiku pilsdrupas un pils vārtu tornis 0,50 EUR/ pers., piemineklis Baumaņu Kārlim, Limbažu Kristus Apskaidrošanas baznīca, Sv. Jāņa luterāņu baznīca (ziedojums),Vecais ugunsdzēsēju depo 1,- EUR/ pers.
Limbažu cietais siers: Grande Duro un Sole Grosso
„Limbažu Siera” meistari darina ilgtermiņā nogatavinātus cietos sierus: Grande Duro un Sole Grosso, kurus iecienījuši gardēži Limbažos un dažādos eksporta tirgos - Itālijā, N;iderlandē, Lielbritānijā, Spānijā, Grieķijā, Izraēlā, ASV, Igaunijā, Polijā un citviet. Prezentācija + siera degustācija 5,- EUR/ pers.
Limbažu Lielezers un dabas taka
Pastaiga pa dēļu laipu, kas ļauj sausām kājām izbaudīt ezera apkārtnes skaistumu. Koka laipa dažviet ved cauri niedru labirintam un brīžiem atkal atsedzot skatu uz ezeru. Ezera ziemeļu galā izbūvēts putnu novērošanas tornis, no kura paveras lielisks skats uz ezeru.
Ekspozīcija "Sudraba Limbaži" - sudraba muzejs Limbažos 4,- EUR/ pers.
Limbažu Vecajā rātsnamā kopš 2019. gada maija sākuma apskatāma  jauna ekspozīcija “Sudraba Limbaži”. Tādēļ sudraba muzejs kļuvis par vienu no apmeklētākajām apskates vietām Limbažos. Ikvienam muzeja apmeklētājam ir iespēja ne tikai apskatīt sudraba darbu ekspozīciju, bet arī uzklausīt gida stāstījumu par katru no darbiem un Limbažu saistību ar sudrabu un ideju ko autors ar tiem vēlējies nodot skatītājiem.
Katvaru muižas parks Katvaru ezera krastā. Tieši gar ezera krasta terasēm stiepjas vecu, spocīgu liepu alejas ar atpūtas stūrīšiem. Interesantas ir liepu alejas, no kurām pati grandiozākā ir augšējā terasē – tur atrodamas 400 gadus vecas, 4 - 5 metrus resnas liepas.
Ciemosimies pie Vidzemes podnieka Arņa Preisa.
Šeit iespējams apskatīt gatavo kristālkeramikas darbu ekspozīciju, bišu dravu un degustēt dažādus biškopības produktus. 5,- EUR/ pers.
Ap 20:30 atgriešanās Jelgavā

Aprīlis

PIRMĀ DZINTARA PIRTS PASAULĒ! 2022. (2 dienas) Brauc no Rīgas caur Jelgavu!

Cena € 109.-
0/4/2022
Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvas rietumos, jūsu labsajūtai 15 baseini. Kompleksa piedāvājums ļauj relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras. Dzīvošana ir no koka celtās villās meža ielokā.

1.diena Plkst. 9:00 izbraukšana no Rīgas. 9:30 no Jelgavas Pirmā pieturvieta Šauļos, kas godam ir nopelnījusi, lai to sauktu par Saules pilsētu. Piestāsim pie tirdznicības centra. Šeit Jūs varēsiet iemalkot kafiju un iegādāteis kādu kaimiņzemes gardumu. Pauzīte apmēram 1.5 stundu. Turpinam ceļu...
Atpūtas kompleksā plānojam ierasties ap plkst. 15:00. Iekārtošanās villās.
Jūsu veselības un možā gara uzturēšanai, aicinām Jūs apmeklēt saunas un baseinus. Te Jūs sagaida arī unikāla dzintara sauna „Saule”. Patīkama saunas temperatūra, komforts un dzintara dabīgais spēks, kas iedarbojas uz Jūsu ķermeni un garu.
Tāpat Jūs priecēs sertificēts ģeotermiskā ūdens baseins, kas satur augstu minerāļu koncentrāciju. Te varat arī malkot zāļu tēju. Gan āra gan iekštelpu baseinu dadzveidība Jums sagādās īstu svētku sajūtu miesai un garam! Pēc patīkamajām ūdensprocedūrām, aicinām Jūs vakariņās. Pavārs būs kārtīgi pacenties...
Tie, kas mīl dejot un klausīties labu mūziku, būs gaidīti vakara pasākumā ar dzīvo mūziku. Uzrausim kādu danci! Dzīvā mūzika no plkst. 22:00


2.diena Gardas „ zviedru galda” tipa brokastis. Brīvais laiks nesteidzīgai atpūtai. No plkst. 10:00 ūdens procedūras. Jūsu rīcībā pirtis un baseini. No kompleksa izbrauksim ap plkst. 12:15. Pauzīte Šauļos (~2 h) pie tirdznicības centra Akropolis. Te iespēja gan paēst, gan apmeklēt Lidl veikalu, lai sapirktu gardus suvenīrus. Ar dāvanām dodamies mājup.

SPA komlekss atrodas atsevišķā ēkā. Ja ir vēlme, par papildus maksu iespējams pieteikt SPA procedūras.
Neaizmirstat paņemt līdzi ID karti vai pasi, peldkostīmu, naudiņu ( EUR).
Esat gatavi personiskajiem tēriņiem.

Brauciena cenā ietilpst:
1 vieta tūrisma klases autobusā;

Ceļa un transporta izdevumi;
Nakšņošana villās: 1 vieta 4 vietīgā villā ar 2 guļamistabām;
1 brokastis
1.diena: Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 3 stundas; Dzintara sauna – 1 reize (30min.)
2.diena: Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 2 stundas.

Papildu izdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana – no 1.90 EUR.
Apdrošināšanai ir jābūt obligāti!
2.dienā: Dzintara sauna – 4 EUR 30 min; Ģeotermiskā baseina apmeklējums 20min.8 EUR
Izklaides pasākumi un SPA procedūras, kas pasūtītas atseviški.
Vakariņas 15 EUR

Jūnijs

ČERVONKAS MUIŽAS PILS, LIELBORNES MUIŽA, KRĀSLAVAS PILS KOMPLEKSS, PIE KERAMIĶIEM VALDA UN OLGAS PAULIŅIEM, JAUNDOMES MUIŽA, EŽEZERS, ANDRUPENES LAUKU SĒTA, LŪZNAVAS MUIŽA 2 dienas 04.-05.06.

€ 95.-+apsk.v
4/6/2022

Jūlijs

GAUJIENA, CIEMOŠANĀ SAIMNIECĪBĀ „VERY BERRY”, APE, DRUSKU PILSKALS UN SKATU TORNIS

€ 30,- + apskates vietas, degustācijas un pusdienas € 24,-/ senioriem € 22,-
29/7/2022
7:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pause Ieriķos “Pie Dzirnakmeņa”
Tiekat aicināti izbaudīt gan tradicionālos ēdienus, gan īpaši pēc firmas receptēm gatavotus ēdienus. Varēsiet nobaudīt arī svaigus konditorejas izstrādājumus.
JĀZEPA VĪTOLA memoriālais muzejs “ANNIŅAS”
Jāzepa Vītola memoriālā muzeja „Anniņas” misija ir saglabāt Jāzepa Vītola kultūrvēsturisko mantojumu. Muzeja krājumā ir priekšmeti, dokumenti, fotogrāfijas, notis – viss, kas saistīts ar J. Vītola dzīvi un darbību.
Gaujiena – mana paradīze… tā teicis Latvijas Konservatorijas dibinātājs, izcilais komponists profesors Jāzeps Vītols (1863.gada 26. jūlijs – 1948. gada 24. aprīlis).
Un tā gan muižas aldara divstāvu koka mājiņa, gan 60 pūrvietu “dabas jaukumu” kļuva par vietu, kur Jāzeps Vītols pavadīja katru brīvo brīdi.
GAUJIENA (Adzele)
Gaujienā - sava Gauja, ievas, lakstīgalas, naktsvijoļu pļavas... 
Jāzepa Vītola māja "Anniņas" un dīķis, Lauvas mute, kur tek visgaršīgākais avota ūdens.
Cēlā Gaujienas pils ar muižas ēkām, pilsdrupas, kur jūtama senatnes elpa. Ar noslēpumaino auru apvītais Baznīckalns un neatkārtojamās dabas ainavas.
Gaujiena, katram sava un tomēr visiem savējā
 CIEMOŠANĀ SAIMNIECĪBĀ „VERY BERRY”
Kalna purvā mīt “Purva princeses”, bet netālu - maza ražotne, kurā top 100% īsta, dabīga sula. To, kā tas notiek, kādi vēl gardumi top “Very Berry” ražotnē un kā garšo Latvijā audzēts, dabīgs meža spirdzinājums, jābrauc lūkoties uz Gaujienas pusi.
Very Berry ir ne tikai dabīgās sulas, morsi, sīrupi un svaigās ogas, bet ir arī funkcionālie dzērieni - katrs ar savu superspēju un īpašu pievienoto vērtību. Tomēr visi no tiem joprojām paliek arī pilnībā dabīgi un Latvijas vitamīnu spēcināti.
Nepalaid garām Iepazīt krūmu melleņu un lielogu dzērveņu purvu kā vērojot, tā garšojot!
Lauku māja "Kalnarušķi" - pusdienas
Apē apskatīsim
Smilšakmens atsegumus “Jaunās un Vecās Raganu klintis”
Dzenīšu dižvītolu 8,67 m (dižākais baltais vītols Eiropā)
Dvīņu priedes ar zaru tiltu
Piemiņas akmeni matemātiķim Aivaram Liepam (1936.-1979.)
Atjaunoto rakstnieces Elīnas Zālītes skulptūru
Vaidavas Grūbi un HES uz Vaidavas upes
Drusku pilskalnu (246.6 mvjl.), no kura paveras skaists skats uz Igaunijas Hānjas augstieni un Karulas augstieni. Drusku pilskalna virsotnē iekārtota atpūtas vieta ar neapjumtu galdu un soliem. No kalna virsotnes D, DA un Z virzienos veidotas ainaviskas skatu stigas.
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā