Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 12 cilv.) un kolektīvi ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā pēc tieši grupai izstrādāta maršruta un brauciena cena tiks pārrēķināta atbilstoši cilvēku skaitam grupā.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2021./2022. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MARŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Ekskursiju maršrutos vēl būs jaunumi un papildinājumi!

Pasākumi

Marts  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Decembris  |  Visi

Decembris

Aktuāli! ZIEMAS PASAKA KOPĀ AR GAUJAS RŪĶIEM JAUNPIEBALGĀ, PORCELĀNS UN SVECES PIEBALGĀ

€ 29.- + apsk.v.+ pusd.
4/12/2021
08:00 izbraukšana no Jelgavas kultūras nama
Kafijas pauze 
Ciemošanās sveču mājā - Gardenia Eco
Šeit tiek veidotas kvalitatīvas dabiskas eko sveces. Katra svece ir unikāla ar neatkārtojamu radošu dizainu. Sveces izgatavošanā tiek lietoti tikai dabiski izejmateriāli. Augi kompozīcijām galvenokārt ievākti lauku bioloģiskajā saimniecībā. Svece deg kā laterna, izgaismojot kompozīcijas augus, kas ir sveces sieniņās. Sveces tiek bagātinātas ar ēteriskām eļļām. Sveces iedvesmo, tās rada mājīgumu, siltumu un patīkami neuzmācošu smaržu. Tās ir sajūtas, ko jūs iededziniet! Unikāls roku darbs, sajūtas, mīlestība, kas ir ieliktas katrā svecē. Dedzinot sveces, kā devu no laukiem, katrs var gūt sev krāšņu sajūtu, gaismu, smaržu un siltuma
Piebalgas porcelāna fabrika
Mākslinieka Jāņa Roņa izlolotā Piebalgas Porcelāna Fabrika ir vienīgā porcelāna ražotne Latvijā. 2007. gadā aizsākas porcelāna ražošana Piebalgā, un nu „baltais zelts” kļūst par vienu no Piebalgas simboliem. Nelielā ražotne bijušajā Vecpiebalgas pienotavas ēkā attīstījusies par veiksmīgu uzņēmumu ar zīmolu Piebalgas Porcelāna Fabrika, kas ar neparastiem un oriģināliem mākslas priekšmetiem ieinteresējusi gan Latvijas, gan ārzemju tirgus. Rūpīgs roku darbs rada smalkus traukus, suvenīrus un īpašas dāvanas. Arī tu vari paviesoties ražotnē, izzināt trauslā porcelāna tapšanas noslēpumu un izmēģināt porcelāna apgleznošanu!

Vecpiebalgas muiža atrodas Inešos, Latvijas īsākās upes Orisāres krastā. Pēc Ziemeļu kara Pēteris I uzdāvina muižu Borisam Šeremetjevam, kurš dzīvojamo ēku tagadējā izskatā cēlis ap 1784.-1786. gadu. 19.gs.sāk. ap parādes pagalmu veidots vienots apbūves ansamblis klasicisma stilā. Tā kalpojusi par prototipu Slātavas muižai Brāļu Kaudzīšu romānā „Mērnieku laiki”. Muižu iekļauj parks 4,2 ha platībā. Tajā aug 43 koku un krūmu sugas, 22 no tām - eksotiskas. Parku apjož laukakmeņu žogs.
Ciemošanās pie uzņēmēja un ceļotāja Raimonda Dombrovska - cilvēka ar piedzīvojumu meklētāja garu! Stāsts par dabu, pasauli un uzņēmību! Raimonds Dombrovskis ir viens no Latvijas zināmākajiem piedzīvojumu meklētājiem un upju ekspedīciju vadītājiem. kļuvis par ASV čempionu biatlonā. 1988. gadā 90 dienās veicis vairāk nekā 6700 kilometru garu ceļu, ar rollerslēpēm šķērsojot Ziemeļameriku. Pēc vairāk nekā 25 gadiem viņš šo ceļu atkārtojis, un tas redzams filmā “Neiespējamais ir iespējams” un vēl ....
Bet par savām mājām Raimonds nu jau 20 gadus sauc “Vanagkalnu” Jaunpiebalgas pusē, kur vienmēr ir sniegs un kas ziemā pulcē distanču slēpotājus, bet cauru gadu - aktīvās atpūtas un dabas cienītājus.
“Vanagkalnā” mūs sagaidīs Raimonda stāsti un gardas pusdienas!
Ciemošanās pie Mākslinieces Ineses Īris Liepiņas adīšanas darbnīcā
Māksla gleznot ar dziju, kur raibumu un daudzkrāsainību ko redzam dabā atdarinām ar dzijām, adot vai tamborējot.
Darbnīcā ir iespējams uzlaikot un iegādāties Ineses adījumus, kā arī pasūtīt kaut ko oriģinālu.
https://shop.wrapturebyinese.com
Baltā māla darbnīca "puuceStudio"
Jaunpiebalgas pagastā ir atvērta, radoša un iedvesmojoša vieta pašrealizācijai un dzīvei laukos. Šīs viensētas teritorijā ir izveidotas kupolveida dzīvojamās mājas un radošā darbnīca, kas ir ļoti interesanti un iederīgi kā ainavas elementi.Stāsti par draudzību ar mālu, Piebalgas pļavām, un to, kā daba iedvesmo radīt.
Iespēja iegadāties dekoratīvus traukus un interjera priekšmetus.
Jaunpiebalgas Svētā Toma evanģēliski luteriskā baznīca
Tiešām, viena diena Tavos pagalmos ir labāka nekā tūkstoš citas! Stāvēt pie Dieva nama sliekšņa ir labāk nekā mājot bezdievības mājokļos! Ps. 84-11
Viena no skaistākajām Latvijas baznīcām ar ozolkoka altāri un kanceli. Te var klausīties vācu firmas “G.F. Steinmeyer” ērģeļu skanējumu, tās bērnībā spēlējis komponists Emīls Dārziņš. 2013. Gadā baznīca restaurēta. Pie baznīcas atrodas pēc tēlnieka K. Zāles meta veidots piemineklis un ozolu birzs Brīvības cīņās (1914-1920) kritušo draudzes locekļu piemiņai.
Ap 20:00 atgriešanās Jelgavā

Aktuāli! OGRES PUSĒ – SIERŠTELLES, KAKTUSI, "GOTIŅAS", KŪKAS UN ŠAMPANIETIS

€ 28.- + apsk.v. €
11/12/2021
8:00 Izbraukšana no Jelgavas
Sieru ražotne "SierŠtelle”. Šeit ir iespēja iepazīties ar ražotni, nodegustēt sierus un iegādāties gardos izstrādājumus.
"SierŠtelles" sieri ir cēlušies no Ogres peldu kūrorta īpašajām siera receptēm savienojumā ar mūsdienu modernajām tehnoloģijām. "SierŠtelles" sortimentu veido 31 dažādu garšu sieri, piemēram, siers ar šoko pilieniņiem šokolādes glazūrā, ar valriekstiem un plūmēm, piparmētrām, olīvām vīnogu lapās, gailenēm, saulē kaltētiem tomātiem u.c. piedevām.
Kafejnīca "Ozoliņa konditoreja"
Šeit mierīgā gaisotnē Jums ir iespēja iedzert tēju, kafiju, apēst izvēlēto kūku vai labi paēst, Jūs varat iegādāties tortes, kūkas, smalkmaizītes, pīrāgus, kā arī salātus.
SIA "Ozoliņa konditoreja" idejas autors ir meistars Jānis Ozoliņš – restorāna "Rīga" kafejnīcas "Vecrīga" bijušais vadītājs, kura 45 gadu garumā krātā pieredze un tradīcijas no kafejnīcas "Otto Švarc" pastāvēšanas laikiem tiek turpinātas Ikšķilē. 
Konditorejas izstrādājumi vēl aizvien garšo kā agrāk... 
Ogres Vēstures un mākslas muzejs. Muzeja krājumu veido vairāk kā 40 tūkstoši dažādu priekšmetu, kas savākti Ogres pilsētas un bijušā Ogres rajona teritorijā.
Nelielā pamatekspozīcija „No bankas līdz muzejam”  iepazīstina ar ēkas tapšanu un pārtapšanu aptuveni 50 gadu laika periodā. Būvēta kā PSRS Valsts bankas ēka, tā pēdējā gada laikā kļuvusi par mājvietu Ogres Vēstures un mākslas muzejam.
Muzeja izstāžu zālēs izstādes mainās ik mēnesi. Tematiskās izstāde veltītas dažādiem vēstures notikumiem un norisēm, bet mākslas izstādēs sevi prezentē Latvijas un Ogres novada mākslinieki: gleznotāji, keramiķi, grafiķi, fotogrāfi un citu radošo profesiju pārstāvji.
"SKRĪVERU GOTIŅAS"
Libertu - bērzu sulas un vīna pagrabs
Interesenti laipni aicināti bērzu sulu pasaulē Linarda Liberta pagrabā, kur jums pastāstīs par visu, ko var iegūt no bērza – svaigu bērzu sulu, limonādi, sīrupu, vīnu, šampānieti un pat bērzu sulu stipro. Visi „Libertu” produkti tiek piedāvāti degustēšanai un iegādei.
Ap 20:00 atgriešanās Jelgavā

Aktuāli! Ziemassvētki. Pasakainas SPA brīvdienas MIKOLAJKOS! 2 dienas 18.-19.12.

135.00 € Akcijas cena 125.00 € līdz 03.12.2021
18/12/2021
Viesnīca GOLEBIEWSKI**** un akvaparks « Tropikana» aicina! 
Romantiskas brīvdienas labai kompānijai !
VISI DZĪVES PRIEKI TIEŠI JUMS!

1.diena 6:30 izbraukšana no Rīgas caur Iecavu, Bausku. Lietuva. Polija. Ierašanās Mikolaikos. Iekārtošanās viesnīcā. Jūs varat apmeklēt akvaparku TROPIKANA no (8:00-21:00), SPA centru, kafejnīcas, bērnu klubu, spēļu automātu kompleksu, slidotavu, boulingu. Vakariņas –„zviedru galds”(no 19:00-21:00). Bagāta dažādība ēdieniem un saldumiem. Brīvajā laikā Jūs varat doties pastaigā uz gleznaino pilsētu Mikolaiki, apskatīties uz baltiem gūlbjiem, varat iet iepirkties. Vakarā aicinam apmeklēt Nakts klubu un diskotēku viesnīcā no 22:00. Nakts viesnīcā «GOŁĘBIEWSKI»****..

2.diena Brokastis „zviedru galds”(7:00-11:00). Brīvais laiks līdz 12:00. Jums vēlreiz ir iespēja apmeklēt akvaparku TROPIKANA, vai pašiem izplānot brīvo laiku pēc Jūsu izvēles. Iesakam doties pastaigā gar viesnīcu, kas atrodas ezera krastā. Viesnīcas numuru atbrīvošana līdz 12:00. Plkst.12:00 izbraukšana uz Rīgu. Lielveikala apmeklējums. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā

Ceļojuma cena pec akcijas:
109EUR- 3viet.numurs pieaugušajam
99EUR – 3viet.nr. bērnam (no 4 līdz 14g.v.)
50EUR – bērns līdz 4g.v. vecāku gultā
119EUR – 2viet.nr. pieaugušajam
109EUR – 2viet nr.bērnam (no 4 līdz 14g.v.),

Cenā ietilpst:
Viena vieta autobusā. Viesnīca****:
2-viet.numurs (2 atsevišķas gultas);
3-viet.numurs (2 atsevišķas gultas + saliekams dīvāns);
1 vakariņas,
1 brokastis.
Akvaparka (8:00-21:00) un nakts kluba ( no 22:00 līdz...)apmeklējums.(Ieejas biļetes)

Viesnīcas «GOŁĘBIEWSKI»**** akvaparkā : saunas, džakuzi, baseini, ūdens atrakcijas, dvieļi.
Par papildus maksu:
Apdrošināšana – 2,80 EUR līdz 65g.; 5,6 EUR pēc 65g.;
Papildus vieta autobusā - 40EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a - 20EUR.

Pēc Jūsu vēlmes: izbrauciens ar kuģīti (vasaras sezonā), izjāde ar zirgiem un ponijiem, izbrauciens ar velosipēdu, apmeklēt: SPA centru, kafejnīcas, bērnu klubu, spēļu automātu kompleksu, slidotavu, boulingu. Papildus informācija par viesnīcu: www.golebiewski.pl Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai. Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!

Papildus izdevumi
Papildus vietas cena autobusā - 40.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 g.v - 1.90 Eur
Medicīniskā apdrošināšana no 65 g.v. līdz 70 g.v. - 3.80 Eur

Aktuāli! SMILTSĒRKŠĶI, PŪRES ŠOKOLĀDE, AKMEŅKALIS, DURBES PILS UN SALMU MUZEJS TUKUMĀ

€ 28.- + apsk.v., degustācijas, pusdienas € 27.50 ; senioriem € 24.50
18/12/2021
08:00 izbraukšana no Jelgavas kultūras nama
Ciemošanās Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Gaiķi" pie Helēnas kundzes
Saimniecībā audzē zemenes, avenes, garšaugus un ārstniecības augus, dārzeņus un bites. No izaudzētā taisa salātus, ievārījumus, lečo, čatnijus. Šobrīd ir attīstīta mājražošana, kur saimniece izaudzēto produkciju pārstrādā izmantojot dažādas receptes, kuras izstrādājusi pati saimniece, savienojot dažādus augus un garšaugus.Stāstījums, tēja ar medu, produkcijas degustācija.
Cena 2.50 EUR / pers  Produkcijas iegāde!
Smiltsērkšķu audzētavas Satori Alfa apmeklējums – viss par un ap smiltsērkšķiem, ražotne. Produktu degustācija un cienāšanās arī ar ļoti garšīgu smiltsērkšķu kokteili. Uzņēmums ir radījis smiltsērkšķu nektāru, kas tiek ražots pēc īpašas receptes sadarbībā ar Latvijas zinātniekiem.
Smiltsērkšķa ogas ar saviem 14 vitamīniem ir nepārspējams enerģijas un veselības avots. To darbība aktivizē organismu, sākot no sirds asinsvadu sistēmas un beidzot ar asinsradi, arī kaulu – locītavu sistēmu. Palīdz vispārējas imunitātes nostiprināšanā. E vitamīns ir spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis, tāpēc dzerot vitamīniem bagāto smiltsērkšķu sulu daudzi novēro senu, aizmirstu un neizārstētu iekaisumu izveseļošanos. Pateicoties F vitamīnam, smiltsērkšķu sula kopā ar eļļu labi novērš nogurumu pēc ilgstoša darba ar datoru, kā arī veicina domāšanas un reakcijas ātrumu.
Cena 2.50 EUR / pers./ skolēniem, studentiem, pensionāriem 2.- EUR / pers.
Produkcijas iegāde!
Ciemošanās Pūres šokolādes muzejā Pure Chocolate
Šokolādes muzejā Jums dāvās daļiņu dzīvesprieka ar rūgteni saldo šokolādi, iepazīstinās ar šokolādes tapšanas tradīcijām, ļaus izdzīvot saldo gardumu izgatavošanas procesu. Apmeklējuma programmā būs iespēja redzēt un dzirdēt stāstus par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, kā arī iepazīties ar šokolādes vēsturi, un būs iespēja izveidot pašam savas šokolādes figūriņas un nodegustēt tās. Ekskursija ar meistarklasi gardēžiem 8.- EUR / pers./ skolēniem, studentiem, pensionāriem 7.- EUR / pers. Produkcijas iegāde ražotnes veikaliņā!
Jaunums! Ciemošanās pie akmeņkaļa - akmens un laukakmens apstrāde. Mūsu Latvijas laukakmens ir patiesi unikāls, savu daudzveidīgo krāsu, rakstu, struktūru un formu ziņā, tādu citur nekur nav.
Ziedojums 1.- EUR / pers.
Durbes pils muzejs Durbes pils ir vienīgā no agrākajām Latvijas muižu kungu mājām, kur pilnībā rekonstruēts 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma vēsturiskais interjers un radīts priekšstats par vācbaltu kultūru. Tā uzskatāma par vienu no Kurzemes klasicisma arhitektūras pērlēm, ko ietver ainavu parks un rotonda ar garāko gājēju tiltu Latvijā.
Izstādes un ekspozīcijas
Tukuma muzeja 85 gadu jubilejas izstāde "ARTEFACTUM"
Zudušo laiku meklējot. Kuzņecova porcelāns Zuzānu kolekcijā Mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcija, ko papildina Tukuma muzeja un Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja krājuma priekšmeti. 
Durbes pils vēsturiskais interjers
Raiņa piemiņas istaba - Rainis un Durbes pils Ekspozīcija atrodas telpā, kur astoņus gadus (1929–1937) pastāvēja Raiņa muzejs. Tā veidošanā piedalījies pats dzejnieks.
Ekskursija ar vietējo gidu 4.50 EUR / pers./ skolēniem, studentiem, pensionāriem 3.50 EUR / pers.
Vēlas pusdienas kafejnīcā „Miķelītis” 5.50 EUR / pers
Salmu darbnīca - muzejs
Pirmā salmu darbnīca Latvijā. Šeit ir lietas, kuras patiesi radītas no sirds, un tas ir sajūtams visos Rītiņu ģimenes veidotajos salmu darbiņos. Salmu muzejā apskatāmi vairāk kā 500 eksponātu.
Cena 3.50 EUR / pers./ studentiem, pensionāriem 3.- EUR / pers./ bērniem, skolēniem 2.- EUR / pers.
Ap 19:00 atgriešanās Jelgavā

Aktuāi! „SUDRABA LIMBAŽI” UN SIERS, SPOCĪGAIS LIEPU PARKS – „BILLES MEŽŠ” UN KERAMIKA

€ 29.- + apsk.v.
19/12/2021
08:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pauze
Ierašanās  Limbažos
Limbaži ir dažādi - seni, mainīgi, mūsdienīgi. Sudrabs, himna, ezers, siers, vīns, radiālais ielu plānojums, 18.gs. sienu gleznojumi, viduslaiku pils - tā varētu turpināt vēl un vēl!
Ekskursija ar vietējo gidu 2,- EUR/ pers. - Vecais Rātsnams, Viduslaiku pilsdrupas un pils vārtu tornis 0,50 EUR/ pers., piemineklis Baumaņu Kārlim, Limbažu Kristus Apskaidrošanas baznīca, Sv. Jāņa luterāņu baznīca (ziedojums),Vecais ugunsdzēsēju depo 1,- EUR/ pers.
Limbažu cietais siers: Grande Duro un Sole Grosso
„Limbažu Siera” meistari darina ilgtermiņā nogatavinātus cietos sierus: Grande Duro un Sole Grosso, kurus iecienījuši gardēži Limbažos un dažādos eksporta tirgos - Itālijā, N;iderlandē, Lielbritānijā, Spānijā, Grieķijā, Izraēlā, ASV, Igaunijā, Polijā un citviet. Prezentācija + siera degustācija 5,- EUR/ pers.
Limbažu Lielezers un dabas taka
Pastaiga pa dēļu laipu, kas ļauj sausām kājām izbaudīt ezera apkārtnes skaistumu. Koka laipa dažviet ved cauri niedru labirintam un brīžiem atkal atsedzot skatu uz ezeru. Ezera ziemeļu galā izbūvēts putnu novērošanas tornis, no kura paveras lielisks skats uz ezeru.
Ekspozīcija "Sudraba Limbaži" - sudraba muzejs Limbažos 4,- EUR/ pers.
Limbažu Vecajā rātsnamā kopš 2019. gada maija sākuma apskatāma  jauna ekspozīcija “Sudraba Limbaži”. Tādēļ sudraba muzejs kļuvis par vienu no apmeklētākajām apskates vietām Limbažos. Ikvienam muzeja apmeklētājam ir iespēja ne tikai apskatīt sudraba darbu ekspozīciju, bet arī uzklausīt gida stāstījumu par katru no darbiem un Limbažu saistību ar sudrabu un ideju ko autors ar tiem vēlējies nodot skatītājiem.
Katvaru muižas parks Katvaru ezera krastā. Tieši gar ezera krasta terasēm stiepjas vecu, spocīgu liepu alejas ar atpūtas stūrīšiem. Interesantas ir liepu alejas, no kurām pati grandiozākā ir augšējā terasē – tur atrodamas 400 gadus vecas, 4 - 5 metrus resnas liepas.
Ciemosimies pie Vidzemes podnieka Arņa Preisa.
Šeit iespējams apskatīt gatavo kristālkeramikas darbu ekspozīciju, bišu dravu un degustēt dažādus biškopības produktus. 5,- EUR/ pers.
Ap 20:30 atgriešanās Jelgavā

Aktuāi! PIRMĀ DZINTARA PIRTS PASAULĒ! 25.-26.12. (2 dienas) Brauc no Rīgas caur Jelgavu!

Cena € 109.-
25/12/2021
Piedāvājam apmeklēt unikālo atpūtas un veselības centru, kas ir lielākais šāda veida komplekss Lietuvas rietumos, jūsu labsajūtai 15 baseini. Kompleksa piedāvājums ļauj relaksēties un izbaudīt dažādas ūdens aktivitātes, unikālu pirts programmu, atveseļošanās kūres, SPA procecdūras. Dzīvošana ir no koka celtās villās meža ielokā.

1.diena Plkst. 9:00 izbraukšana no Rīgas. 9:30 no Jelgavas Pirmā pieturvieta Šauļos, kas godam ir nopelnījusi, lai to sauktu par Saules pilsētu. Piestāsim pie tirdznicības centra. Šeit Jūs varēsiet iemalkot kafiju un iegādāteis kādu kaimiņzemes gardumu. Pauzīte apmēram 1.5 stundu. Turpinam ceļu...
Atpūtas kompleksā plānojam ierasties ap plkst. 15:00. Iekārtošanās villās.
Jūsu veselības un možā gara uzturēšanai, aicinām Jūs apmeklēt saunas un baseinus. Te Jūs sagaida arī unikāla dzintara sauna „Saule”. Patīkama saunas temperatūra, komforts un dzintara dabīgais spēks, kas iedarbojas uz Jūsu ķermeni un garu.
Tāpat Jūs priecēs sertificēts ģeotermiskā ūdens baseins, kas satur augstu minerāļu koncentrāciju. Te varat arī malkot zāļu tēju. Gan āra gan iekštelpu baseinu dadzveidība Jums sagādās īstu svētku sajūtu miesai un garam! Pēc patīkamajām ūdensprocedūrām, aicinām Jūs vakariņās. Pavārs būs kārtīgi pacenties...
Tie, kas mīl dejot un klausīties labu mūziku, būs gaidīti vakara pasākumā ar dzīvo mūziku. Uzrausim kādu danci! Dzīvā mūzika no plkst. 22:00


2.diena Gardas „ zviedru galda” tipa brokastis. Brīvais laiks nesteidzīgai atpūtai. No plkst. 10:00 ūdens procedūras. Jūsu rīcībā pirtis un baseini. No kompleksa izbrauksim ap plkst. 12:15. Pauzīte Šauļos (~2 h) pie tirdznicības centra Akropolis. Te iespēja gan paēst, gan apmeklēt Lidl veikalu, lai sapirktu gardus suvenīrus. Ar dāvanām dodamies mājup.

SPA komlekss atrodas atsevišķā ēkā. Ja ir vēlme, par papildus maksu iespējams pieteikt SPA procedūras.
Neaizmirstat paņemt līdzi ID karti vai pasi, peldkostīmu, naudiņu ( EUR).
Esat gatavi personiskajiem tēriņiem.

Brauciena cenā ietilpst:
1 vieta tūrisma klases autobusā;

Ceļa un transporta izdevumi;
Nakšņošana villās: 1 vieta 4 vietīgā villā ar 2 guļamistabām;
1 brokastis
1.diena: Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 3 stundas; Dzintara sauna – 1 reize (30min.)
2.diena: Atpūtas un atveseļošanās centra apmeklējums 2 stundas.

Papildu izdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana – no 1.90 EUR.
Apdrošināšanai ir jābūt obligāti!
2.dienā: Dzintara sauna – 4 EUR 30 min; Ģeotermiskā baseina apmeklējums 20min.8 EUR
Izklaides pasākumi un SPA procedūras, kas pasūtītas atseviški.
Vakariņas 15 EUR

Marts

KOKU UN AUGU VILNA, MADONAS NOVADA GARŠA, KERAMIKA, MADONA UN SARKAŅI

€ 30.- + apsk. v. un pusdienas
5/3/2022

Jūnijs

ČERVONKAS MUIŽAS PILS, LIELBORNES MUIŽA, KRĀSLAVAS PILS KOMPLEKSS, PIE KERAMIĶIEM VALDA UN OLGAS PAULIŅIEM, JAUNDOMES MUIŽA, EŽEZERS, ANDRUPENES LAUKU SĒTA, LŪZNAVAS MUIŽA 2 dienas 04.-05.06.

€ 95.-+apsk.v
4/6/2022

Jūlijs

GAUJIENA, CIEMOŠANĀ SAIMNIECĪBĀ „VERY BERRY”, APE, DRUSKU PILSKALS UN SKATU TORNIS

€ 30,- + apskates vietas, degustācijas un pusdienas € 24,-/ senioriem € 22,-
29/7/2022
7:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pause Ieriķos “Pie Dzirnakmeņa”
Tiekat aicināti izbaudīt gan tradicionālos ēdienus, gan īpaši pēc firmas receptēm gatavotus ēdienus. Varēsiet nobaudīt arī svaigus konditorejas izstrādājumus.
JĀZEPA VĪTOLA memoriālais muzejs “ANNIŅAS”
Jāzepa Vītola memoriālā muzeja „Anniņas” misija ir saglabāt Jāzepa Vītola kultūrvēsturisko mantojumu. Muzeja krājumā ir priekšmeti, dokumenti, fotogrāfijas, notis – viss, kas saistīts ar J. Vītola dzīvi un darbību.
Gaujiena – mana paradīze… tā teicis Latvijas Konservatorijas dibinātājs, izcilais komponists profesors Jāzeps Vītols (1863.gada 26. jūlijs – 1948. gada 24. aprīlis).
Un tā gan muižas aldara divstāvu koka mājiņa, gan 60 pūrvietu “dabas jaukumu” kļuva par vietu, kur Jāzeps Vītols pavadīja katru brīvo brīdi.
GAUJIENA (Adzele)
Gaujienā - sava Gauja, ievas, lakstīgalas, naktsvijoļu pļavas... 
Jāzepa Vītola māja "Anniņas" un dīķis, Lauvas mute, kur tek visgaršīgākais avota ūdens.
Cēlā Gaujienas pils ar muižas ēkām, pilsdrupas, kur jūtama senatnes elpa. Ar noslēpumaino auru apvītais Baznīckalns un neatkārtojamās dabas ainavas.
Gaujiena, katram sava un tomēr visiem savējā
 CIEMOŠANĀ SAIMNIECĪBĀ „VERY BERRY”
Kalna purvā mīt “Purva princeses”, bet netālu - maza ražotne, kurā top 100% īsta, dabīga sula. To, kā tas notiek, kādi vēl gardumi top “Very Berry” ražotnē un kā garšo Latvijā audzēts, dabīgs meža spirdzinājums, jābrauc lūkoties uz Gaujienas pusi.
Very Berry ir ne tikai dabīgās sulas, morsi, sīrupi un svaigās ogas, bet ir arī funkcionālie dzērieni - katrs ar savu superspēju un īpašu pievienoto vērtību. Tomēr visi no tiem joprojām paliek arī pilnībā dabīgi un Latvijas vitamīnu spēcināti.
Nepalaid garām Iepazīt krūmu melleņu un lielogu dzērveņu purvu kā vērojot, tā garšojot!
Lauku māja "Kalnarušķi" - pusdienas
Apē apskatīsim
Smilšakmens atsegumus “Jaunās un Vecās Raganu klintis”
Dzenīšu dižvītolu 8,67 m (dižākais baltais vītols Eiropā)
Dvīņu priedes ar zaru tiltu
Piemiņas akmeni matemātiķim Aivaram Liepam (1936.-1979.)
Atjaunoto rakstnieces Elīnas Zālītes skulptūru
Vaidavas Grūbi un HES uz Vaidavas upes
Drusku pilskalnu (246.6 mvjl.), no kura paveras skaists skats uz Igaunijas Hānjas augstieni un Karulas augstieni. Drusku pilskalna virsotnē iekārtota atpūtas vieta ar neapjumtu galdu un soliem. No kalna virsotnes D, DA un Z virzienos veidotas ainaviskas skatu stigas.
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā