Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 10 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2018. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Jūlijs

EKO TOMĀTI ‘’GETLIŅOS’’ - AR KUĢITI PA DAUGAVU - IKŠĶILES KARMELITU KLOSTERIS UN BAZNĪCA - LIBERTA BĒRZA SULU ŠAMPANIETIS

€ 25.- + apskates vietas + pusdienas
6/7/2018

SĀREMĀ, MUHU SALA, MAIZES CEPŠANA ANGLAS DZIRNAVĀS, SIRVES PUSSALA (2 dienas)

€ 78.- + apsk.v. 12.- eiro + vakariņas 11.- eiro
13/7/2018
06:30 izbraukšana no Jelgavas
Muhu sala

Koguves brīvdabas muzejs
brauciens pa dambi uz Saaremaa
Anglas vējdzirnavu komplekss un pašu cepta maizīte
Pangas klintis
Karjas  baznīca
Sirves pussala
Kuresāres bīskapa pils
brīvais laiks Kuresārē
Kāli meteorīta krāteris,
Nakšņošana: viesu mājā "Suur Töll" (2; 3 vai 4– vietīgās ist.ar visām ērtībām), brokastis "zviedru galds", iespēja izmantot baseinu.
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

PUĶU DRAUGU SAIETS SALASPILĪ

€ 19.- + apsk.v.
14/7/2018

LAVANDAS VIDZEMĒ, BRIEŽI UN AKMEŅAINĀ JŪRA PIE TŪJAS

€ 26.- + apsk. v. + pusdienas
15/7/2018
Plkst. 8:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauzīte ‘’Raganas ķēķis’’
‘’Lillas’’- lavandu lauki pilnziedā 2.- eiro ieeja + 10.- eiro gids dārzā
Umurga, briežu dārzs ‘’Jaunozoli’’. 100 ha platībā ap 250 staltbriežu.  Saimniecībā apskatāmi arī pāvi, truši, aitas, kazas, ponijs. Iespēja iegādāties bioloģiskās saimniecības produkciju.Ciemos pie īstenās latvju saimnieces Sarmītes Brūveres. Ekskursija pie dzīvniekiem, pārsteigumi, vīna degustācija, tēja un sātīga zupa pusdienās. 7.- eiro personai
Katvaru muiža un senais parks ar liepu labirintu, kur pat saulainā dienā saule iespīd tikai nedaudz! 20.- eiro gids
Dzejnieku Bārdu dzimtas muzejs ‘’Rumbiņi’’ 2.-/1.- eiro personai
Caur Limbažiem uz Tūju.
Lieliskais Kiršteinu daiļdārzs ‘’Tūjas kaskāde’’.Daiļdārzs ir ar skatu uz jūru un ūdenskritumu kaskādi, kura priecē pavasarī un rudenī, bet vasarā tā ir akmens upe. 3.- eiro personai
Pastaiga un pelde Tūjas jūrmalā
Mājupceļš
Ap plkst.   21:00 atgriešanās
Gide - grupas vadītāja Edīte Pole

Brauciens garantēts! RELAKSĀCIJA KARPATOS.

345 euro
16/7/2018
RELAKSĀCIJA KARPATOS.
2018. gada 16.-21.jūlijs.
                       
1.diena. Izbraukšana no  Kuldīgas 4.00, Saldus  4.50.  Dobeles 5.30, Jelgavas 6.10
Brauciens cauri  Lietuvai, Polijai.
Nakts trīs zvaigžņu viesnīcā Polijā, Ukrainas pierobežā ar brokastīm.
2.diena. Ļvovu tālajā 1256.gadā dibināja Galīcijas kņazs Danilo un nosauca to par godu savam dēlam Ļevam, kas tulkojumā no ukraiņu valodas nozīmē «lauva». Lauva ir Ļvovas simbols un  ir krāšņs elements  pilsētas arhitektūrā. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā – vēstures elpa un bagātīgais kultūras mantojums tajā jūtami ik uz soļa! Ukrainas rietumu daļas pilsētu Ļvovu par Eiropas tūrisma galamērķi numur viens atzinuši tīmekļa vietnes VirtualTourist.com lietotāji. Kopā ar ukraiņu gidi dosimies leģendām apvītās un apdzejotās, šaurajās Ļvovas viduslaiku ieliņās un baudīsim pilsētas neatkārtojamo auru.
Lauvas  nams ir greznākais un bagātākais nams pilsētā. Tā krāšņās zāles pārsteidz un sajūsmina ar greznām vitrāžām, izsmalcinātu  interjeru, bagātīgu bibliotēku. Šajā ēkā jau tālajā  1898. gadā bija elektrība un greznajās aristokrātu ballēs zāles vidū darbojās strūklaka no kuras plūda šampanietis. Lauvas nams bieži izmantots filmēšanā, tā skaitā arī filmā “D’Artanjans un trīs musketieri”.
Modernās mākslas muzejs “Salo” Galvenais ukraiņu gastronomiskais lepnums ir speķis jeb salo. Ja līdz šim ar speķi esat bijuši uz jūs, tad tas pilnīgi noteikti mainīsies, kad nogaršosiet to Ukrainā, jo tas tik tiešām pats kūst mutē! Ukraiņi speķi sāla, marinē un kūpina, turklāt viņiem ir pat speķis šokolādē, kuru dēvē par ukraiņu «Snickers». Speķim  ukraiņi  ir pat veltījuši festivālu un muzeju, tāpēc tas tik tiešām ir nopietni. Pusdienas modernās mākslas muzeja Salo restorānā.
Boimu dzimtas kapela  tika uzcelta 1609. gadā. Boimu  ģimenes kapela  pārsteidz ar nepārspējamu skaistumu un  ir unikāla ne tikai Ukrainā, bet arī pasaulē.
Kafijas manufaktūras namā sastopas pagātne un tagadne. Ēkas  pazemes ejas mūs iepazīsinās ar ražotnes darbu senatnē, bet izsmalcinātajā kafijas bārā  Jūs varat baudīt kafiju no Brazīlijas, Itālijas un citām pasaules malām, kā arī nogaršot  kafiju pēc speciāli sagatavotām receptēm.
Bernardine klosteris un baznīca  celti jau 1870.gadā. Vēlāk  baznīca tika pārbūvēta, piešķirot tai torni un centrālo kupolu. Baznīcas interjers  veidots bizantiešu  stilā un atgādina simts un vienas pasakas motīvus.
Nakts vecpilsētā trīszvaigžņu viesnīcā  „Žoržs” ar brokastīm.  Viesnīca ir  jūgendstila arhitektūras piemineklis,  celta 1811. gadā kā viesu māja Eiropas aristokrātiem. Vakariņas .
3.diena. Sanatorijas „Karpati „ dārza dziļumos jūs varat atrast skaistuma avotu. Ja Jūs ar  avota ūdeni mazgāsiet seju- ilgi nebūsiet vecs. Tā nav leģenda, jo avota ūdenim piemīt dziedinošs  un minerālvielām pārbagāts  spēks…..
Starp Karpatu ainaviskajiem kalniem ir viena no skaistākajām un romantiskākajām Ukrainas pilīm - Šenbornas grāfu medību pils .Pils  ir savdabīgs arhitektūras mākslas darbs, kur  katrs elements ir ar  simbolisku nozīmi. Tādējādi logu skaits ir 365 - cik dienu gadā. Pils dūmeņi – 52  cik nedēļas gadā. Ieejas durvis 12 – cik  mēnešu gadā un pils stūri ir dekorēti ar 4 torņiem, kas atbilst 4 gadalaikiem. Arhitekti patiešām vēlējās radīt reālu pasaku pili. Padomju laikos pils tika izmantota vairāku pasaku filmu uzņemšanai. Te tika uzņemta arī pasaku filma "Sniega karaliene" .
Kosino. Relaksēsimies termālajos baseinos, kuru vidējā temperatūra ir +41 grāds.  Supermodernajā atpūtas kompleksā ir 5  peldbaseini, 7  saunas. Kompleksa lepnums ir lielākās Ukrainas strūklakas-burbuļvannās ar "kafiju", "vīnu", "alu" un strūklaku-ilūziju "Zelta celtnis veselībai" 15,5 metru augstumā. Atpūta šeit ir lieliski piemērota pieaugušajiem un bērniem, kā arī  uzlabo  veselību.
Beregovas vulkāniskā zemiene jau sen ir pasaulē pazīstama ar saviem vīniem, kuriem piemīt brīnišķīgs aromāts un lieliska garšu bagātība. Tas ir saistīts ar vulkāniskajiem akmeņiem uz kuriem aug  vīnogas un  uzņem zemes enerģiju, bez tam  šeit ir ļoti daudz  saulainu  dienu. Dosimies pie vīnu darītājiem un  degustēsim  izsmalcinātus Aizkarpatu vīnus.
Nakts  viesu mājās- ukraiņu zemnieku saimniecībās  ar vakariņām un brokastīm.
4.diena.
 Ciemosimies pie ukraiņu  zemnieka-  bizoņu  fermā, kur viesmīlīgais saimnieks mums izrādīs savu eksotisko saimniecību un   galdā cels bizoņu pienu, krējumu, biezpienu un sierus…
Pusdienas  un jautra lustēšanās  kopā ar Aizkarpatu  muzikantiem  tipiskā kalniešu restorānā.
No 15 metru augstuma, daudzās kaskādes kalnu ielejā krīt Šipit ūdenskritums, kas ir viens no  skaistākajiem ūdenskritumiem Ukrainā. Tas ir radies no liela pazemes avota, tā sauktās "Jūras acs" vienā no skaistākajām vietām Ukrainas Karpatos…… - ūdenskrituma vārds ir saistīts ar vārdu "čukstiņš". Pastāv arī leģenda, ka zemnieks Ivanco mīlējis meiteni Mariku.  Meitenes  māte kāzas nevēlas un nolādējusi jauniešus, kuri metušies zemē no stāvas klints un ūdens putās  miruši. Tagad, ūdenskrituma  tuvumā var dzirdēt   čukstus: " Mana Marika, mans Ivanco!
Gemba - kalnu masīvs  Aizkarpatijā   izpleties  vairāk kā 50 km garumā.  Košas kalnu pļavas, pārklātas ar  melleņu krūmiem  un  biezi dižskābaržu meži. Meža josla beidzas aptuveni 1200-1450 metru augstumā  un tad paveras gleznainie Karpatu kalni visā savā varenībā.  Ar kalnu pacēlāju dosimies   uz Gemba kalna virsotni  un sagādāsim sev patīkamas emocijas.
Nakts  Karpatu viesu namiņos ar vakariņām un brokastīm.
5.diena. Vereckas kalnu pāreja ir  brīvības simbols, kas apvieno Karpatus, Aizkarpatus un Ļvovas apgabalus. Šeit senos laikos septiņas varonīgas ungāru maģāru ciltis pārgāja kalnus un devās uz Eiropu, nodibinot savu valsti Ungāriju. Šeit  varonīgi cīnījās ukraiņu karavīri otrā pasaules kara laikā aizstāvot savu dzimteni pret vācu iebrucējiem un visi 500 kaujinieki te gāja bojā. Šajā vietā  varenajā kalnu masīvā cilvēks visvairāk izjūt brīvības cenu.
Tustaņa- klints pilsēta-cietoksnis. Majestātiskās klintis glabā daudz noslēpumu par  senās klints pilsētas dzīvi, kura  ievāca sev  nodokļus no visas pasaules.  Virs milzīgajiem akmeņiem reiz pastāvēja viduslaiku aizsardzības sistēmas. Tā ir  unikāla vieta un  Eiropā tai nav analoga.
Nakts  viesnīcā  Polijā ar brokastīm.
6. diena. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās mājās.
Ceļazīmes cena 345 euro
Cenā ietilpst: transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (regulējami sēdekļi, kondicionētājs, WC, audio, video);kafija un tēja pārbraucienu laikā autobusā; degviela, ceļa nodokļi, stāvlaukumu un maksas ceļu izmaksas; naktsmītnes: - 5 naktis trīs zvaigžņu viesnīcas, viesu mājas ar brokastīm; Ukrainas teritorijā  pusdienas, vakariņas, degustācijas,  ieejas biļetes apskates objektos, pacēlāja apmaksa, , koncerts , veselības apdrošināšana, pavadošā gida un Ukrainas gides pakalpojumi Ukrainas teritorijā.
Iespējamās  papildus izmaksas:   naudiņa suvenīru iegādei aptuveni 20 dolāri.
Sakarā ar straujo cenu celšanos Ukrainas teritorijā piemaksa 10 euro

Brauciens garantēts! KLAIPĒDA - DELFINĀRIJS, DINOZAURU PARKS, NIDA, PALANGA (2 dienas)

€ 78.- + apsk.v. € 21.50 / pensionāriem, studentiem, skolēniem uzrādot derīgu apliecību! € 16.50
20/7/2018
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Dinozauru parks
Dinozauru parks
atrodas Radailiu īpašumā pie lielā dīķa, tikai 7 km attālumā no Klaipēdas. Vienīgais Dinozauru parks Baltijas valstīs, kur var izjust patieso savvaļas dabu. Šeit Jūs sagaida visīstākie dinozauri, kuri mauro, kustas, elpo un sprauslā ūdeni... Līdzās rotaļu laukumi, karuseļi, batuti...un Radaiļu muižas restorāns...Pārcelšanās ar prāmi uz Klaipēdu
Palanga
Dzintara muzejs - Viss par dzintaru! Muzeja ekspozīcija sastāv no vairāk nekā 25000 dzintara gabaliem. Lielākai daļai dzintaru gabalu iekšpusē ir vērojami dažādi kukaiņi un augi. Plašā kolekcija izvietota grāfa Feliksa Tiškēviča pils zālēs. Unikālākais eksemplārs ~ 3.5 kg „Saules akmens” – trešais lielākais dzintars pasaulē!
Palangas botāniskais parks - brīnišķīgs 100 ha liels dārzs, kuru 19. gs. izveidoja slavens franču dārznieks un ainavu arhitekts Edouard Andre.
Birutes kalns - seno baltu svētvieta,
Jūras tilts jeb Palangas mols dažkārt tiek uzskatīts par neoficiālu Palangas simbolu. Tas ir koka tilts, kas stiepjas jūrā 470 m garumā un tam ir „L” veida forma. Laika un jūras viļņu iznīcināts, tilts tika pārbūvēts 1997. gadā.
Palangas pludmale - Palanga vasaras sezonā ir lielākais pludmales kūrorts Lietuvā. Atpūtniekus piesaista maigās pludmales smiltis un smilšu kāpas 18 km garumā gar Baltijas jūru.
Basanavičus gatve – galvenā gājēju iela un viena no ievērojamākajām vietām pilsētā. Šeit ir daudzi restorāni, krodziņi, veikali, suvenīru kioski un atrakcijas, rosās mākslinieki un ir lieliskas iepirkšanās iespējas.
Brīvais laiks Palangā
Klaipēda. Senā tirgotāju pilsēta izsenis slavena ar jūrniecības tradīcijām, bagātu vēstur
"AMBERTON KLAIPEDA Hotel''
4* atrodas pilsētas centrā, 10 minūšu pastaigas attālumā no Klaipēdas pils un citiem vietējiem apskates objektiem. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums visās zonās, elegants interjers, boulinga un izklaides centrs, kā arī iekštelpu baseins.
Nakts viesnīcā 2 - vietīgos nr. ar dušu un WC + brokastis
Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu
Lietuvas jūrniecības muzejs un delfinārijs.
Delfinārijs
, kurš vēris durvis pēc ievērojamas rekonstrukcijas. Delfīnu šovs iepriecinās ar lieliski sagatavotiem priekšnesumiem
Klaipēdas vecpilsētas apskate: mācību burinieks ''Meridianas'', skursteņslauķa poga, granīta kaķa skulptūra un akmens skulptūra ''burvju pelēns''
Kuršu kāpa – kontrastu pasaule,
Jodkrante – Raganu kalns,
Nida, balto smilšu tuksnesis - Nagļa kāpa
Brīvais laiks Nidā.
Pārbrauciens uz Klaipēdu.
Ap 21:00 atgriešanās Jelgavā

TATRU SKAISTULE - SLOVĀKIJA ( 5 dienas)

AKCIJAS CENA: 185 EUR
20/7/2018
TATRU SKAISTULE - SLOVĀKIJA
20. – 24. jūlijs ( 5  dienas)
AKCIJAS CENA: 185  EUR
Tatru kalnus mēdz dēvēt par Alpu ''mazajiem brāļiem''. Iepazīsim Slovākijas krāšņo dabu braucot ar plostiem pa līkumaino Dunajecas upi Pienini nacionālajā parkā, apmeklējot noslēpumaino stalakmītu un stalaktītu pasauli Beļanskas alu labirintos un ieelpojot spirgto kalnu gaisu Augstajos Tatros. Baudīsim termālo avotu dziedzinošo spēku un un dosimies uz kādu no vietējiem krodziņiem, kur varēsim paši pārliecināties par izslavēto slovāku viesmīlību, baudīt nacionālos ēdienus un gremdēties ceļojuma atmiņās skaistās čigānu mūzikas pavadībā... 
 
1.diena.
No rīta izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā.
Nakts 3* viesnīcā Polijā, Krakovas apkārtnē.
 
2.diena.
Brokastis.
Dosimies uz  Pienini nacionālajā parku, kur brauksim ar plostiem pa mežu un kalnu ieskauto, līkumaino Dunajecas upi.  Pēc brauciena – pikniks slovāku nacionālās mūzikas pavadībā.
Vakarā atpūta Popradas akvaparkā ar baseiniem, ūdens kaskādēm, nobraucienu caurulēm utt.
Nakts 3* viesnīcā Popradā.
 
3.diena.
Brokastis. Diena kalnu skaistuma baudīšanai.
 Ekskursija uz Augstajiem Tatriem - Tatransku Lomnicu vai Štrebsko Pleso. (par papildus samaksu)
Pacelšanās ar pacēlāju līdz kalnu smailēm, kur mūs sagaidīs “jūras acs” – dzidrs augstkalnu ezers un pavērsies brīnišķīgs skats uz kalnu virsotnēm. 
Vakaru pavadīsim ''Laupītāju krogā'', klausoties smeldzīgi skaistajās čigānu dziesmās un baudot slovāku nacionālos ēdienus.
Nakts 3* viesnīcā Popradā.
 
4.diena. 
Brokastis. Dosimies uz vienu no skaistākajām Zemo Tatru ielejām - Demanovas ieleju.
Pastaiga pa "Brīvības" alas koridoriem un zālēm, kas pārsteidz ar saviem krāsainajiem stalaktītu un stalagmītu veidojumiem, pazemes ezeriem, sastingušiem ūdenskritumiem un pazemes upi. Mūs gaida aizraujošs ceļojums noslēpumainajā pazemes pasaulē....
Iespaidīgā Oravas pils, kas atrodas uz 112 m augstas klints ir viens no visapmeklētākajiem tūrisma objektiem Slovākijā. No pils paveras aizraujošs skats uz kalniem un Oravas upi.
Nakts viesnīcā pie Krakovas.
5.diena. Brokastis.Brauciens caur Poliju un Lietuvu. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā. Vēlu vakarā atgriešanās Latvijā.
Grupas vadītāja: Silvija Zača
 
Cenā iekļauts:
- brauciens ar komfortablu autobusu (gaisa kondicionieris, TV, karsts ūdens, tēja, kafija);
- degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas;
- nakšņošana tūristu klases viesnīcās 2-3* (2-3 vietīgos numuros ar dušu/wc), ar brokastīm;
(3-vietīgs numurs tikai gadījumā, ja braucēju skaits ir nepāra);
- grupas vadītāja-gida pakalpojumi
- ekskursija uz Demanovas ieleju
 
Papildus izdevumi:
- ekskursija uz Augstajiem Tatriem - 25 EUR
- brauciens ar plostiem un pikniks Pienini nacionālajā parkā ~ 25 EUR
- Demanovas alas - 8 EUR (bērniem 6-15 gadi- 4 EUR, senioriem,studentiem-7 EUR)
- Oravas pils - 7 EUR (skolēni, studenti, seniori -3,50 EUR)
- vakariņas ‘’Laupītāju krogā’’ - 20 EUR
- Popradas akvaparks (3 stundas) -  19 EUR (studenti, seniori-19,20 EUR, bērniem līdz 120 cm- 1 EUR)
- pacēlāji Augstajos Tatros: Tatranska Lomnica (900 m v.j.l.) - Skalnate Pleso (1750 m v.j.l.) (abos virzienos) ~  20 EUR
 
- ceļojuma apdrošināšana ~ no 3,42 EUR (pamata programma) 5,70 EUR (standarta programma) ceļotājiem vecākiem par 65 gadiem – tarifs saskaņā ar apdrošinātāja cenrādi)
 
* senioriem iesakām ņemt līdzi studentu un senioru apliecības, jo dažos objektos ir cenu atlaides
* papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties
* firmai ir tiesības mainīt apskates objektu secību
* grozījumi iespējami LR likumdošanā noteiktajā kārtībā

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
- LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas  ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma(pasei jābūt izdotai pēc 2002.gada 30.jūnija)

– Nepilngadīgajiem bērniem (līdz 18 g.v.) līdzi nepieciešama pase un, ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, tad arī  dzimšanas apliecība.

ZIED ROZES SALASPILĪ, ALLAŽI un MĀLPILS

€ 25.- + apsk.v. €
22/7/2018

ROKIŠĶI – STELMUŽE – ZARASI. VIENA DIENA LIETUVAS AUGŠTAITIJĀ

€ 29.- + apskates vietas + pusdienas
27/7/2018
ROKIŠĶI – STELMUŽE – ZARASI. VIENA DIENA LIETUVAS AUGŠTAITIJĀ
Plkst. 7.00 izbraukšana
Robežas šķērsošana Grenctāles robežpunktā
Kafijas- tualetes pauze krodziņā ‘’19. km’’ Lietuvā Pārbrauciens uz Rokišķiem
Rokišķu muiža - muzejs Rokišķu muiža  tika uzcelta 1801. gadā klasicisma stilā ar nezināmā arhitekta dizainu , šobrīd piedāvā  plašas ekspozīcijas, kuras stāsta par muižas grezno dzīvi. 3.- eiro personai
Šepkos koktēlniecības darbi Ne tikai Rokišķos, bet visā Lietuvā pazīstami tautas meistara Lionginas Šepkas koktēlniecības darbi (1907 – 1985). Viņa radītā koka kompozīcijas, skulptūras, bareljefi izraisa interesi ar savu oriģinalitāti, neparasto izpildījuma tehniku, īpašo sižeta traktējumu. Ekspozīcija, kas izvietota 7 zālēs, pārsteidz un sajūsmina katru apmeklētāju.
‘’Siera ceļš’’ Rokišķu muižā - Programma Siera ceļš iepazīstina ar siera ražošanas tradīcijām senāk un šobrīd- vienā no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā Rokiškio Pienas . Degustēsim  dažādus sierus, baudīsim vīnu, tēju  un citus  gardumus...Stāstījums, filma, degustācija 4.- eiro personai
Stelmužes dižozols - koks, kas daudz ko pieredzējis! Stelmužes ozols –  viens no senākajiem ozoliem Eiropā, bet Lietuvā pats vecākais koks. Tiek uzskatīts, ka tā vecums ir aptuveni 1000–1500 vai pat 2000 gadi.
Iespēja pusdienot  Zarasos, kafejnīcā (ēdienkarte un cena tiks precizētas)
Zarasi - kūrortpilsēta pie Zarasu ezera. Zarasi ir tipiska vasarnieku pilsēta. Tādu to daudzi pazīst un atceras kopš padomju gadiem un vēl senākiem laikiem. Tieši lieliskās atpūtas pie dabas dēļ astoņdesmitajos gados uz Zarasiem brauca tūristi - vismaz 50 000 gadā
Pastaiga pa panorāmas tiltu virs ezera. Zarasu pilsētas vizītkarte ir unikāla 17 metrus augstā un 34 metrus platā konstrukcija – panorāmas rats. Tas paver lielisku skatu uz Zarasu ezeriem un salām. 
Subates pilsētiņas vēsturiskais centrs un dievnami - neliela ekskursija .Subate atrodas uz viena no senākajiem Sēlijas tirgus ceļiem.Subates vēsturisko centru veido Vecsubate un Jaunsubate, tās savieno tilts. Būtībā pilsēta atrodas uz diviem uzkalniem, lejā kā upe cauri visai pilsētai 5 km garumā vijas Subates Mazais un Subates Lielais ezers. 30.- eiro grupai
Arhitektūras un mākslas mīļotājus uz šo samērā nomaļo vietu vilina Subates luterāņu baznīca (1685), kurai no tipoloģiskā viedokļa nav līdzinieces visā Latvijā.  Ziedojums
Mājupceļš caur Aknīsti, Neretu
Ap plkst. 23.00 atgriešanās
Gide - grupas vadītāja Edīte Pole

DRUSKININKAI, KOKA SKULPTŪRAS, ŠAKOTIS UN BIRŠTONA (2 dienas)

€ 78.- + apsk.v. € 19.50/ pensionāriem 17.-/ skolēniem līdz 14 g.v. 13.- + pusdienas 10.09. € 10.-
28/7/2018
7:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pause ceļmalas kafejnīcā
Jau 400 gadu Nemunas upes gleznainos lokus BIRŠTONĀ Lietuvas dienvidos sauc par karalisko atpūtas novadu. Pastaiga pa pilsētu!
DRUSKANINKAI
- priedēs ieniris un Nemunas upes lokam piekļāvies,
viens no vecākajiem Lietuvas kūrortiem. Pastaiga pa pilsētu!
Nakšņošana Hotel Regina 3* 2-vietīgā numurā ar ērtībām un brokastīm (zviedru galds) Ja vēlas 1-vietīgo numuru, tad jāpiemaksā 15 EUR
Akvaparka AQUA  apmeklējums (pēc vēlēšanās) - Akvaparkā atrodas  9 dažādas sausās pirtis, nūdistu pludmale, 2 tvaika pirtis, bērnu zona, 4 baseini, 6 nobraucieni pa ūdens caurulēm, relaksācijas zona, ūdenskritumi, ūdens aerobika un vēl daudzas, dažādas ūdens izpriecas.
http://akvapark.lt/ru/vodnyj-park/akvapark/ceny/
ANTANAS ČESNUĻA KOKA SKŪLPTŪRU PARKS – vieta, kuru noteikti  vērts redzēt. Šeit apdāvinātais mākslinieks izveidojis iespaidīgas ainavas, kas prasmīgi sapludina meistarība ar dabu.
MEŽA MUZEJS "GIRIOS AIDAS" („Meža atbalss”) - populāra meža māja, kur skatāma ekspozīcija par meža zvēriem, putniem un augiem. Mājas iekšpusē 2 stāvu augstumā izaudzis sens ozols. Tā zaros paslēpušās raganiņas, meža rūķīši un citi pasaku varoņi.
MIKOLAJA KONSTANTĪNA ČURĻOŅA  MĀJA - MUZEJS
KĀ CEP ŠAKOTI!?
MERKINES PILSKALNS - viena no senākajām Lietuvas apdzīvotajām vietām.
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka