Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 10 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2018. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Jūlijs

Grupa nokomplektēta! LAVANDAS VIDZEMĒ, BRIEŽI UN AKMEŅAINĀ JŪRA PIE TŪJAS

€ 26.- + apsk. v. + pusdienas
15/7/2018
Plkst. 8:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauzīte ‘’Raganas ķēķis’’
‘’Lillas’’- lavandu lauki pilnziedā 2.- eiro ieeja + 10.- eiro gids dārzā
Umurga, briežu dārzs ‘’Jaunozoli’’. 100 ha platībā ap 250 staltbriežu.  Saimniecībā apskatāmi arī pāvi, truši, aitas, kazas, ponijs. Iespēja iegādāties bioloģiskās saimniecības produkciju.Ciemos pie īstenās latvju saimnieces Sarmītes Brūveres. Ekskursija pie dzīvniekiem, pārsteigumi, vīna degustācija, tēja un sātīga zupa pusdienās. 7.- eiro personai
Katvaru muiža un senais parks ar liepu labirintu, kur pat saulainā dienā saule iespīd tikai nedaudz! 20.- eiro gids
Dzejnieku Bārdu dzimtas muzejs ‘’Rumbiņi’’ 2.-/1.- eiro personai
Caur Limbažiem uz Tūju.
Lieliskais Kiršteinu daiļdārzs ‘’Tūjas kaskāde’’.Daiļdārzs ir ar skatu uz jūru un ūdenskritumu kaskādi, kura priecē pavasarī un rudenī, bet vasarā tā ir akmens upe. 3.- eiro personai
Pastaiga un pelde Tūjas jūrmalā
Mājupceļš
Ap plkst.   21:00 atgriešanās
Gide - grupas vadītāja Edīte Pole

Brauciens garantēts! RELAKSĀCIJA KARPATOS.

345 euro
16/7/2018
RELAKSĀCIJA KARPATOS.
2018. gada 16.-21.jūlijs.
                       
1.diena. Izbraukšana no  Kuldīgas 4.00, Saldus  4.50.  Dobeles 5.30, Jelgavas 6.10
Brauciens cauri  Lietuvai, Polijai.
Nakts trīs zvaigžņu viesnīcā Polijā, Ukrainas pierobežā ar brokastīm.
2.diena. Ļvovu tālajā 1256.gadā dibināja Galīcijas kņazs Danilo un nosauca to par godu savam dēlam Ļevam, kas tulkojumā no ukraiņu valodas nozīmē «lauva». Lauva ir Ļvovas simbols un  ir krāšņs elements  pilsētas arhitektūrā. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā – vēstures elpa un bagātīgais kultūras mantojums tajā jūtami ik uz soļa! Ukrainas rietumu daļas pilsētu Ļvovu par Eiropas tūrisma galamērķi numur viens atzinuši tīmekļa vietnes VirtualTourist.com lietotāji. Kopā ar ukraiņu gidi dosimies leģendām apvītās un apdzejotās, šaurajās Ļvovas viduslaiku ieliņās un baudīsim pilsētas neatkārtojamo auru.
Lauvas  nams ir greznākais un bagātākais nams pilsētā. Tā krāšņās zāles pārsteidz un sajūsmina ar greznām vitrāžām, izsmalcinātu  interjeru, bagātīgu bibliotēku. Šajā ēkā jau tālajā  1898. gadā bija elektrība un greznajās aristokrātu ballēs zāles vidū darbojās strūklaka no kuras plūda šampanietis. Lauvas nams bieži izmantots filmēšanā, tā skaitā arī filmā “D’Artanjans un trīs musketieri”.
Modernās mākslas muzejs “Salo” Galvenais ukraiņu gastronomiskais lepnums ir speķis jeb salo. Ja līdz šim ar speķi esat bijuši uz jūs, tad tas pilnīgi noteikti mainīsies, kad nogaršosiet to Ukrainā, jo tas tik tiešām pats kūst mutē! Ukraiņi speķi sāla, marinē un kūpina, turklāt viņiem ir pat speķis šokolādē, kuru dēvē par ukraiņu «Snickers». Speķim  ukraiņi  ir pat veltījuši festivālu un muzeju, tāpēc tas tik tiešām ir nopietni. Pusdienas modernās mākslas muzeja Salo restorānā.
Boimu dzimtas kapela  tika uzcelta 1609. gadā. Boimu  ģimenes kapela  pārsteidz ar nepārspējamu skaistumu un  ir unikāla ne tikai Ukrainā, bet arī pasaulē.
Kafijas manufaktūras namā sastopas pagātne un tagadne. Ēkas  pazemes ejas mūs iepazīsinās ar ražotnes darbu senatnē, bet izsmalcinātajā kafijas bārā  Jūs varat baudīt kafiju no Brazīlijas, Itālijas un citām pasaules malām, kā arī nogaršot  kafiju pēc speciāli sagatavotām receptēm.
Bernardine klosteris un baznīca  celti jau 1870.gadā. Vēlāk  baznīca tika pārbūvēta, piešķirot tai torni un centrālo kupolu. Baznīcas interjers  veidots bizantiešu  stilā un atgādina simts un vienas pasakas motīvus.
Nakts vecpilsētā trīszvaigžņu viesnīcā  „Žoržs” ar brokastīm.  Viesnīca ir  jūgendstila arhitektūras piemineklis,  celta 1811. gadā kā viesu māja Eiropas aristokrātiem. Vakariņas .
3.diena. Sanatorijas „Karpati „ dārza dziļumos jūs varat atrast skaistuma avotu. Ja Jūs ar  avota ūdeni mazgāsiet seju- ilgi nebūsiet vecs. Tā nav leģenda, jo avota ūdenim piemīt dziedinošs  un minerālvielām pārbagāts  spēks…..
Starp Karpatu ainaviskajiem kalniem ir viena no skaistākajām un romantiskākajām Ukrainas pilīm - Šenbornas grāfu medību pils .Pils  ir savdabīgs arhitektūras mākslas darbs, kur  katrs elements ir ar  simbolisku nozīmi. Tādējādi logu skaits ir 365 - cik dienu gadā. Pils dūmeņi – 52  cik nedēļas gadā. Ieejas durvis 12 – cik  mēnešu gadā un pils stūri ir dekorēti ar 4 torņiem, kas atbilst 4 gadalaikiem. Arhitekti patiešām vēlējās radīt reālu pasaku pili. Padomju laikos pils tika izmantota vairāku pasaku filmu uzņemšanai. Te tika uzņemta arī pasaku filma "Sniega karaliene" .
Kosino. Relaksēsimies termālajos baseinos, kuru vidējā temperatūra ir +41 grāds.  Supermodernajā atpūtas kompleksā ir 5  peldbaseini, 7  saunas. Kompleksa lepnums ir lielākās Ukrainas strūklakas-burbuļvannās ar "kafiju", "vīnu", "alu" un strūklaku-ilūziju "Zelta celtnis veselībai" 15,5 metru augstumā. Atpūta šeit ir lieliski piemērota pieaugušajiem un bērniem, kā arī  uzlabo  veselību.
Beregovas vulkāniskā zemiene jau sen ir pasaulē pazīstama ar saviem vīniem, kuriem piemīt brīnišķīgs aromāts un lieliska garšu bagātība. Tas ir saistīts ar vulkāniskajiem akmeņiem uz kuriem aug  vīnogas un  uzņem zemes enerģiju, bez tam  šeit ir ļoti daudz  saulainu  dienu. Dosimies pie vīnu darītājiem un  degustēsim  izsmalcinātus Aizkarpatu vīnus.
Nakts  viesu mājās- ukraiņu zemnieku saimniecībās  ar vakariņām un brokastīm.
4.diena.
 Ciemosimies pie ukraiņu  zemnieka-  bizoņu  fermā, kur viesmīlīgais saimnieks mums izrādīs savu eksotisko saimniecību un   galdā cels bizoņu pienu, krējumu, biezpienu un sierus…
Pusdienas  un jautra lustēšanās  kopā ar Aizkarpatu  muzikantiem  tipiskā kalniešu restorānā.
No 15 metru augstuma, daudzās kaskādes kalnu ielejā krīt Šipit ūdenskritums, kas ir viens no  skaistākajiem ūdenskritumiem Ukrainā. Tas ir radies no liela pazemes avota, tā sauktās "Jūras acs" vienā no skaistākajām vietām Ukrainas Karpatos…… - ūdenskrituma vārds ir saistīts ar vārdu "čukstiņš". Pastāv arī leģenda, ka zemnieks Ivanco mīlējis meiteni Mariku.  Meitenes  māte kāzas nevēlas un nolādējusi jauniešus, kuri metušies zemē no stāvas klints un ūdens putās  miruši. Tagad, ūdenskrituma  tuvumā var dzirdēt   čukstus: " Mana Marika, mans Ivanco!
Gemba - kalnu masīvs  Aizkarpatijā   izpleties  vairāk kā 50 km garumā.  Košas kalnu pļavas, pārklātas ar  melleņu krūmiem  un  biezi dižskābaržu meži. Meža josla beidzas aptuveni 1200-1450 metru augstumā  un tad paveras gleznainie Karpatu kalni visā savā varenībā.  Ar kalnu pacēlāju dosimies   uz Gemba kalna virsotni  un sagādāsim sev patīkamas emocijas.
Nakts  Karpatu viesu namiņos ar vakariņām un brokastīm.
5.diena. Vereckas kalnu pāreja ir  brīvības simbols, kas apvieno Karpatus, Aizkarpatus un Ļvovas apgabalus. Šeit senos laikos septiņas varonīgas ungāru maģāru ciltis pārgāja kalnus un devās uz Eiropu, nodibinot savu valsti Ungāriju. Šeit  varonīgi cīnījās ukraiņu karavīri otrā pasaules kara laikā aizstāvot savu dzimteni pret vācu iebrucējiem un visi 500 kaujinieki te gāja bojā. Šajā vietā  varenajā kalnu masīvā cilvēks visvairāk izjūt brīvības cenu.
Tustaņa- klints pilsēta-cietoksnis. Majestātiskās klintis glabā daudz noslēpumu par  senās klints pilsētas dzīvi, kura  ievāca sev  nodokļus no visas pasaules.  Virs milzīgajiem akmeņiem reiz pastāvēja viduslaiku aizsardzības sistēmas. Tā ir  unikāla vieta un  Eiropā tai nav analoga.
Nakts  viesnīcā  Polijā ar brokastīm.
6. diena. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās mājās.
Ceļazīmes cena 345 euro
Cenā ietilpst: transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (regulējami sēdekļi, kondicionētājs, WC, audio, video);kafija un tēja pārbraucienu laikā autobusā; degviela, ceļa nodokļi, stāvlaukumu un maksas ceļu izmaksas; naktsmītnes: - 5 naktis trīs zvaigžņu viesnīcas, viesu mājas ar brokastīm; Ukrainas teritorijā  pusdienas, vakariņas, degustācijas,  ieejas biļetes apskates objektos, pacēlāja apmaksa, , koncerts , veselības apdrošināšana, pavadošā gida un Ukrainas gides pakalpojumi Ukrainas teritorijā.
Iespējamās  papildus izmaksas:   naudiņa suvenīru iegādei aptuveni 20 dolāri.
Sakarā ar straujo cenu celšanos Ukrainas teritorijā piemaksa 10 euro

SKAISTIE DĀRZI SALASPILĪ, ALLAŽI un MĀLPILS

€ 25.- + apsk.v. €
27/7/2018
8:00 izbraukšana no Jelgavas
Salaspils Nacionālā botāniskā dārza un Oranžērijas apskate.
Salaspils un Salaspils novada skaistāko dārzu un publisko objektu apskate.
Allažu apskate – Mežmuižas (Kaļķugravas) avoti – Černausku dižozols – Černausku dižakmens – Ezernieku karsta kritenes
Mālpils muiža -  izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis – plašs baroka stila parks, gleznaina dabas ainava, dīķis, kurā čalo strūklaka un zied ūdensrozes.
Šī ir vieta izsmalcinātas gaumes un augstas kvalitātes cienītājiem, kuri vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu, vienlaicīgi gūstot prieku no apkārt esošajām mākslas un vēstures vērtībām. Šī ir vieta skaistiem mirkļiem!
Allažu kazkopības saimniecība "Lielgrodes".

Saimnieks laipni uzņem katru viesi. Ar vieglu humora pieskaņu pastāsta par dzīvi ar kazām Latvijā un Eiropā, kazu siera pagatavošanas un garšas noslēpumiem, uzaicina uz sieru degustāciju, kuru ir iespējams pēc tam iegādāties.
Ap 21: atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

ĪSTENAIS LATGALES GARS UN SMEĶIS /GAIGALAVA, LUBĀNS/

€ 27,- + apskates vietas
28/7/2018
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pauze
GAIGALAVA- MŪZIĶA GUNĀRA IGAUŅA RADOŠĀ SENLAIKU MŪZIKAS INSTRUMENTU DARBNĪCA. Sarunas caur dziesmām un mūziku, jo meistars prot spēlēt uz visiem savas kolekcijas instrumentiem, par katru no tiem viņam ir kāds lielisks stāsts! .No Gunāra plūst patiess dzīvesprieks, ko viņš dāsni dala klausītājiem. 3.- eiro personai 
GUNĀRA IGAUŅA ŠMAKOVKAS MUZEJS un dzēriena degustācija. Stāsts par tradīcijām, piedzīvojumiem 3.- eiro personai
LUBĀNA EZERA ZIVJU ZUPAS UN ŽĀVĒJUMU DEGUSTĀCIJA
Īpaši viesus piesaista saimnieka stāsti par dažādiem notikumiem.
Iespēja iegādāties kūpinātas karpas € 8.- / kg. (jāpiesaka iepriekšs!)
Pārgājiens pa 800 m garo TEIRUMNIEKU PURVA TAKU
Teirumnieku purvs un tā apkārtne ietilpst Lubāna mitrāja kompleksā, kas ir starptautiskas nozīmes aizsargājama teritorija. Taka mērojama pa koka laipām, kuru kopgarums ir 800 m. Raugoties apkārt, redzama dzidro, tīro ezeru ieskauta ainava.
ŪDENS TŪRISMA ATTĪSTĪBAS CENTRS "BĀKA" skatu terases apmeklējums
Ūdens tūrisma centrs "Bāka" ir izveidots dabas lieguma „Lubāna mitrājs” teritorijā, blakus Latvijas lielākajam ezeram - LUBĀNS
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā

SILMAČU MUZEJS, AR KUĢĪTI PA STĀMERIENAS EZERU, MAIZES CEPŠANA BRĪVĀ DABĀ

€ 27,- + apskates vietas
29/7/2018
7:30 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pause Ieriķos “Pie Dzirnakmeņa”
Tiekat aicināti izbaudīt gan tradicionālos ēdienus, gan īpaši pēc firmas receptēm gatavotus ēdienus. Varēsiet nobaudīt arī svaigus konditorejas izstrādājumus.
Silmaču muzejs
Druvienā speciāli R.Blaumaņa izrādei “Skroderdienas Silmačos” ir uzbūvēta brīvdabas estrāde un unikāls muzejs, kur apskatāma izrādes atribūtika. Estrāde uzcelta vietā, kur vairākas mājas sauc par Silmačiem. Apkārtne bijusi apdzīvota jau pirms vairākiem gadsimtiem, par ko liecina estrādes tuvumā esošā Silmaču viduslaiku kapsēta.
Apskates telpās – visa informācija par R.Blaumaņa izrādi “Skroderdienas Silmačos”, arī 1902.gadā rakstītais lugas manuskripts. Muzejā katram apmeklētājam ir iespēja iejusties lugas tēlos, uzvelkot attiecīgā tēla kostīmus. To visu no krāsns augšas noskatās Ābrams.
Stāmeriena
Lieliska iespēja savas brīvdienas un atvaļinājuma laiku pavadīt Gulbenes novada Stāmerienā!
Ekskursiju kuģītis
Dodoties aizraujošā izbraucienā ar ekskursiju kuģīti pa Stāmerienas ezeru, var baudīt sauli, svaigu gaisu, burvīgus skatus un brīvības sajūtu. Brauciena laikā būs iespēja uzzināt interesantus un vēsturiskus faktus par Stāmerienas pagastu.
Brauciena ilgums: ~ 1 h
Biļetes cena: Pieaugušajiem, pensionāriem 3.50; Skolēniem 3.00
Stāmerienas Sv.Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīca
Baznīcas pamatu likšana notika 1902.gada 29.jūnijā, bet tās celtniecību pabeidza un iesvētīšanas svinības rīkoja 1904.gada 6.jūnijā. Šajā pašā gadā nojaukta vecās baznīcas ēka. Baznīca celta, jo tajā laikā, daļa no pagasta iedzīvotājiem bija pareizticīgie, kā arī Stāmerienas muižas īpašnieks Johans Gotlībs Eduards fon Volfs bija precējies ar krievieti Sofiju Potjomkinu. Kalnu kristāli, kas, saules apspīdēti, mirdz baznīcas torņu krustos, ir baronu Borisa un Paula Volfu dāvana. Pašreiz baznīca ir atjaunota tās agrākajā spožumā.
Saimniecība “Birzupes 2”
Līdzdarbošanās maizes cepšanā pēc senām tradīcijām. Papildus tiek piedāvāta siera siešana, kā arī mājās gatavota vīna un degvīna degustācija.
Stāmerienas pils
Pils celta 1820-tajos gados un pārbūvēta 1835.gadā. To ieskauj ainavu stila parks. 1905.gada revolūcijas laikā Stāmeriena bija nozīmīgs nemiernieku centrs, un šo cīņu laikā revolucionāri pili nodedzināja. Tā atjaunota 1908.gadā. Pils netika atjaunota iepriekšējā izskatā, bet gan – stipri pārbūvējot, tādējādi tā ieguva neoklasicisma un jūgendstila iezīmes. 1930-tajos gados Stāmerienas pilī dzīvojis pasaulslavenais itāļu rakstnieks, romāna “Gepards” autors Džuzepe Tomazi di Lampeduza, kas bija precējies ar baronesi Aleksandru fon Volfu. Savukārt no pils gar ezera austrumu pusi ved taka, kas sniedz informāciju par muižas teritoriju un pils vēsturi.
Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka