Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 10 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2018. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Visi

Jūnijs

Brauciens garantēts! LIETUVAS VENĒCIJA! NEMUNAS DELTA, RUSNES SALA, VENTES RAGS, MINGES ZVEJNIEKU CIEMATS, ŠILUTE (2 dienas)

€ 80.- + apskates vietas € 25.- + pusdienas otrajā dienā ~ € 7.50
1/6/2019
Plkst. 7:30 izbraukšana no Jelgavas
Rīta kafijas pauze.
Ceļojumā iepazīsim
Mazo Lietuvu - lietuviešu nacionālās kultūras šūpuli - šeit tika izdota pirmā lietuviešu grāmata, radīta lietuviešu valodas gramatika, tika atvērtas pirmās lietuviešu skolas. Te notika pirmie lietuviešu Dziesmusvētki.

Šajā reģionā ir viena no skaistākajām Eiropas ainavām , kuru veido smiltāju, mežu un ūdens saderība un papildina senā koka arhitektūra - zvejnieku un zemnieku dzīvojamās mājas, klētis u.c. ēkas, rotātas spilgtām krāsām un kokā izgrieztiem ornamentiem.
Visa šī teritorija bijusi Austrumprūsijas sastāvā, zvejniekciemos līdzās dzīvojuši vācu un lietuviešu cilmes ļaudis,
pilsētās vācieši. Paši lietuvieši turieniešus sauca par lietuvniekiem (ne lietuviešiem), un viņu zemi par Mazo
Lietuvu.

Klaipēda
– Mazās Lietuvas galvenais centrs, šodien trešā lielākā Lietuvas pilsēta ar attīstītu ostu, bagātu un daudzveidīgu kultūras, vēstures, industriālo mantojumu. Klaipēdas vecpilsētas apskate, kur tagadējais regulārais ielu tīkls veidojies 17. gs. Vecpilsētā saglabājušās 18.–19. gs. koka pildrežģu ēkas, Danes upes krastmala ar vecajām noliktavu ēkām, Teātra laukums un pilsētas simbols Tāravas Anniņa, pilsētas viesu iemīļotā pelīte, kas nesot laimi, Klaipēdas skursteņslauķis u.c. Pusdienas Klaipēdas Vecpilsētā.
Švekšņa
-  pilsētas aizsākumi meklējami 16. gadsimtā. 19. gadsimta sākumā Švekšņa nonāk bagātāko Lietuvas magnātu – grāfu Plāteru dzimtas īpašumā, kuri parkā uzceļ krāšņu muižu ģimenes svinībām un medību izklaidēm. 20.gs. sākumā uzceļ majestātisko Sv Apustuļa Jēkaba divu torņu baznicu ar gotisku interjeru, kura ir viena no krāšņākajam baznicam reģionā.
Nemunas delta
 ar daudzajām salām, upju attekām, vēsturiskiem zvejnieku ciemiem, bagātīgo dabas, kultūras un arhitektūras mantojumu veido Nemunas Deltas Reģionālo parku (EDEN 2009 laureāts – izcils Eiropas ceļojumu galamērķis!)! Īsta putnu paradīze!
Ventes rags
- 1837.g. celtā bāka un ornitoloģiskā stacija (Nemunas delta ar upju atteku, kanālu, polderu un mitraiņu tīklu, Ramsares konvencijas ietvaros tiek aizsargāta kā nozīmīga vieta putnu migrācijas un ligzdošanas vieta (īpaši zosīm, pīlēm un bridējputniem)).

Apmeklējums ornitoloģijas stacijā ar atraktīva ornitologa stāstījumu no 3 € pieaugušajiem; no 2 € skolēniem.

Iekārtošanās viesnīcā “Ventaine” 2-vietīgās istabiņās ar WC un dušu.

Līdzpaņemtās vakariņas vai vakariņas vietējā krodziņā.

Plkst. 7:30 brokastis, 8:30 izbraukšana no nakšņošanas vietas.

Minikruīzs pa Nemunas deltu! Dosimies braucienā gar Ventes ragu, kuģojot pa pietekām, attekām, līcīšiem un kanāliem, Kuršu jomu un Atmatas upi nokļūsim senās Ostas muižas vietā - Uostadvaris ciematā - tā industriālais piemineklis - Uosatadvaris bāka - 13m astoņstūru tornis, kas savienots ar bākas uzrauga māju un sūkņa staciju.
Kintai
kūrortciemats skaistā priežu mežā – zivsaimniecības un tūrisma centrs! Kintai ir zvejnieku ciems, kurš radās 14-tajā gadsimtā. Tolaik iedzīvotāju galvenā nodarbošanās bija lopkopība un siena vākšanu smilšainajās pļavās. 18-19. gadsimtā Kintai bija pazīstama ar saviem lopu un zivju tirgiem. Šeit tiek koptas senās zvejas tradīcijas, tādēl pusdienās nobaudīsim pēc īpašas receptes pagatavotu zivju zupu un/vai vēl kādu citu vietējo gardo ēdienu.

Dosimies tālāk uz Lietuvas Venēciju Minijas  (Minges) zvejnieku ciematu, kur centrālās ielas vietā – upe(!), bet
ciemata mājas sabūvētas abos krastos un nav neviena tilta, kas krastus savienotu... tikai laivas!
Šilute
16. gs. senajā Austruprūsijā dibināta kā zvejnieku tirgus Šišas upes krastā, vāciskā izcelsme jūtama ēku arhitektūrā, vēsturisko notikumu un personību klātbūtnes liecībās. Pilsētai ir saistība ar Imanuela Kanta vectētiņu un rakstnieku Hermani Zūdermani.

Ekskursijā vietējā gida pavadībā iepazīsim šīs pilsētas vēsturiski nozīmīgākās un interesantākās vietas.
Rusne – vienīgā Lietuvas pilsētiņa, kas atrodas uz salas, robežpilsēta ar Krieviju. Rusne atrodas starp Nemunas lielākajām attekām Atmatu un Skirvīti. Etnogrāfiskajā Zvejniecības parkā saglabātas liecības par senajām zvejniecības tradīcijām, koku pludināšanu, apstrādi u.c.
Atgriešanās Jelgavā ap plkst. 21.00
Gide - grupas vaditaja Inta Benze

TALLINAS ZOODĀRZS, MARCIPĀNS un KALEV SPA PĒC REKONSTRUKCIJAS

€ 28.- + ieejas biļetes €
1/6/2019

VALMIERAS ‘’FANTĀZIJAS ZEME’’, MUCU MUZEJS UN PICAS ‘’VĪNKALNIEŠOS’’

€ 26.- + apsk.v. €
7/6/2019
plkst. 7:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu- tualetes pauze ‘’Bērzkrogā’’ pie Cēsīm (par papildus samaksu)
Liepas Lielā Ellīte Lielās Ellītes arkāde ir palikusi vienīgais šādas formas dabīgā smilšakmens veidojums Latvijā. 23 metrus garā ala kopā ar avotu ir nozīmīga svētvieta. Ellīte varētu būt 6-7 tūkst. gadu veca. Klints vēl joprojām ir ļoti savdabīga - pie alas ieejas ir dažādi izciļņi, nišas un dobumi.
Skangaļu muiža. Muižas galvenajā ēkā tagad atrodas viesu māja.
Muižas telpās izveidots Ulofa Palmes muzejs. Latvijai atgūstot neatkarību, Palmes ģimene 1994. gadā atguva tiesības uz Skangaļu muižu un nolēma to atdāvināt Pestīšanas armijai.
Picu cepšana ‘’Vīnkalniešos’’.Vīnkalnu svinību mūri - atjaunots 19.gadsimta zirgu stallis Beverīnas novadā ar jūtamu senatnes pamatīgumu un lauku romantismu. Īstā Latvju saimniece Zanda Žentiņa bija 2016. gada šova uzvarētāja. Picu cepšana ‘’Vīnkalnu’’ saimniecībā ir viņas un ģimenes lielā aizraušanās! Cepsim arī mēs!
2019. gada jaunums - Fantāziju zeme ‘’Neonija’’ Valmierā. 250 m2, 11 telpās viss ir krāšņi, spilgti, un pamanāms. Čalo ūdens. Čivina putniņi, vizuļo gaismas.Viss- kā viens liels mākslas darbs. Ne tikai vizuāls baudījums, bet vieta, kur var ieklausīties sevī!
Brīvs laiks Valmierā
Dzīvesprieka akadēmija, Mucu muzejs ‘’Nu, Liela muiža’’nodarbojas ar mucu, karsto kubulu, mēbeļu, kāpņu u.c. saimniecībā noderīgu priekšmetu izgatavošanu. Piedalīsimies mucas taisīšanā, jokosimies ,smiesimies par saimnieka Jāņa stāstiem , pētīsim senos mucenieka instrumentus un taisīsim mucu! Visādā ziņā- jauki pavadīsim laiku.
Ap plkst. 21:30 atgriešanās
Gide – grupas vadītāja Edīte Pole
 
Papildus izdevumi
Skangaļu muiža, ekskursija                            2.- eiro personai
Picu cepšana, ēšana                                      6.- eiro personai
Fantāzijas zeme                                             5.- eiro personai
Mucu muzejs                                                  4.- eiro personai
 

LĪGO SVĒTKI HORVĀTIJĀ AR MAZU IELŪKOŠANOS BOSNIJĀ-HERCEGOVINĀ UN ATPŪTA PIE JŪRAS (9 dienas, bez nakts braucieniem!)

AGRĀS REZERVĒŠANAS CENAS: 229 EUR (*papildus iegādājoties eksk. paketi) 299 EUR (bez ekskursijām)
21/6/2019

LĪGO SVĒTKI HORVĀTIJĀ AR MAZU IELŪKOŠANOS BOSNIJĀ-HERCEGOVINĀ UN ATPŪTA PIE JŪRAS (9 dienas, bez nakts braucieniem!)

Dienvidu saule, kristāldzidra jūra, baltās Dalmācijas piekrastes pilsētas ar palmu ieskautām promenādēm un Līgo vakars horvātu krodziņā ar dziesmām un dejām ... 
1.diena.  No rīta izbraukšana no Rīgas.
Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā.   Nakts 2/3* viesnīcā Polijā, Čehijas pierobežā.
2.diena.
Brokastis. Brauciens caur Čehiju, Austriju un Slovēniju uz saulaināko Horvātijas reģionu – Dalmāciju, kas lepojas ar senām pilsētām, palmu ieskautām piekrastes promenādēm un brīnišķīgo Adrijas jūras piekrasti.
Vakarā ierašanās apartamentos (3*) pie Adrijas jūras Okrug Gornji kūrortpilsētā (Trogiras rivjērā). Visi apartamenti atrodas tikai ~150-200 m no jūras.
3.diena.
Ekskursija uz Dalmācijas centru -  Splitu (par papildus samaksu). 
Splitā atrodas  Romas imperatora Diokletiāna iespaidīgais pils komplekss, kurā līdz mūsdienām saglabājies Jupitera templis, kolonādes, pulksteņtornis un citas senatnes liecības, bet plašo piekrastes promenādi ieskauj simtgadīgas palmas.Pēcpusdienā atpūta pie jūras.
Vakarā dosimies uz horvātu krodziņu, lai Līgo vakaru pavadītu ar horvātu dziesmām, dejām un nacionālajiem ēdieniem...
Nakts apartamentos.
4.diena. Atpūta pie jūras. Baudīsim sauli un Adrijas jūras skaistumu. 
Iespējams doties izbraucienā ar kuģīti uz Adrijas jūras salām.(par papildus samaksu) Dažas no tām ir pavisam akmeņainas, bet citās redzama dienvidiem raksturīgā augu valsts – kaktusi, agaves un pīniju audzes. Pelde un pikniks, kurā nogaršosim grilētas zivis un vietējo horvātu vīnu.
Pelde zilajā lagūnā...
Trogira, kas atrodas uz nelielas salas, ir viena no Dalmācijas piekrastes pērlēm. 
Vecpilsētu (UNESCO) ieskauj varens aizsardzības mūris, bet izejot cauri pilsētas vārtiem jūtama īsta viduslaiku pilsētiņas noskaņa.
Piekrastes ūdeņos šūpojas elegantas jahtas, siltais dienvidu vējš spēlējas palmu zaros, bet vietējais tirdziņš vilina ar dienvidu augļu saldo smaržu.  Izbaudīsim pilsētas īpašo noskaņu siltajās vasaras naktīs...
Nakts apartamentos.
5.diena.
Piedāvājam ekskursiju uz vienu no skaistākajām Adrijas piekrastes pilsētām – Dubrovniku (par papildus samaksu).
 Bernards Šovs reiz ir teicis: ‘’Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku’’. Pilsētas apskate: Sv.Jāņa cietoksnis, Dominikāņu klosteris,Sv.Vlaha baznīca, Franciskāņu klosteris un Onofrio lielā strūklaka. Brīvajā laikā iesakām nesteidzīgi izstaigāt baltās marmora ieliņas un izbaudīt skaistos skatus, kas paveras no pilsētas nocietinājumu mūriem.
Romantiskās, šaurās ieliņas ar mazām suvenīru bodītēm, sarkanie dakstiņu jumti, ziedošās bugenvilijas, kas grezno simtgadīgo māju sienas un neskaitāmās kafejnīciņas pieškir pilsētai īpašu, neatvairāmu ''seju''. Dubrovniku ir grūti aprakstīt vārdiem, tā vienkārši ir jāredz!
Vakarā atgriešanās apartamentos.
6.diena. 
Atpūta pie jūras.
Piedāvājam doties ekskursijā uz Bosniju-Hercegovinu (par papildus samaksu, līdzi obligāti nepieciešamas pases, ID kartes neder!
Apmeklēsim vienu no skaistākajām senajām pilsētā Bosnijā-Hercegovinā, kas tiek dēvēta arī par Hercegovinas ‘’sirdi’’ – Mostaru.
Mostaras kā pilsētas vārds pirmoreiz minēts Ottomana turku impērijas laikā 15. gadsimtā. No tā laika pilsētā saglabājies vecais akmens tilts Stari Most pār Neretvas upi, kas pēc Balkānu kara kļuvis par kristiešu un musulmaņu miera simbolu.
Staigājot pa šaurajām ieliņām, varam izjust īstu austrumu pilsētas atmosfēru. Iesakām nobaudīt turku kafiju un nogaršot austrumu saldumus - halvu, lukumu.
Pa ceļam apskatīsim krāšņo Kravices ūdenskritumu.
Nakts apartamentos
7.diena.   
Brīva diena atpūtai pie Adrijas jūras.
Baudīsim sauli un jūru visas dienas garumā....
Nakts apartamentos.
8.diena.
Agri no rīta dosimies uz vienu no skaistākajiem dabas parkiem visā Balkānu pussalā – Plitvices ezeru nacionālo parku, kas iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā.  Dosimies pastaigā pa speciāli izveidotiem koka tiltiņiem, klausoties ūdenskritumu šalkoņā un vērojot foreļu spēles smaragdzaļajā ūdenī...
Nakts viesnīcā Polijā.
9.diena.
Brauciens caur Poliju un Lietuvu. Pusdienu pauze Polijā.
Vēlu vakarā atgriešanās Latvijā.
Grupas vadītāja: Silvija Zača
Ceļojuma cenā iekļauts:
 - brauciens ar komfortablu  tūrisma autobusu ( WC, TV, DVD, karsts ūdens apstāšanās pauzēs Polijā);
 - nakšņošana tūristu klases (2-3*) viesnīcās Polijā, 2-vietīgos numuros ar ērtībām, ar brokastīm; (3-vietīgs numurs tikai gadījumā, ja braucēju skaits ir nepāra);
 - Horvātijā nakšņošana 4-vietīgos apartamentos Okrug Gornji kūrortpilsētā Trogiras Rivjērā bez ēdināšanas (2-vietīgas guļamistabas, pilnībā aprīkots virtuves stūrītis ar traukiem, leduskapi, plīti un duša, WC, gaisa kondicionieris);
 - degvielas izmaksas, ceļu nodokļi, maksas ceļi, stāvvietas;
- Horvātijas tūristu nodoklis;
 - grupas vadītāja pakalpojumi
 Papildus izdevumi:
 - ekskursija uz Splitu - 25 EUR (transfērs +ekskursija ar vietējo gidu;  bērniem līdz 12 g.- 20 EUR)
 - ekskursija uz Dubrovniku – 35 EUR (transfērs +ekskursija ar vietējo gidu; bērniem līdz 12.g. - 30 EUR)
-   ekskursija  uz Bosniju-Hercegovinu - 45  EUR (transfērs+ekskursija ar vietējo gidu, bērniem - 35 EUR)
(ekskursiju paketes cena iegādājoties to pirms brauciena - 95  EUR,  bērniem līdz 12 g.- 65  EUR)
 - Plitvices nacionālais parks - 180 HRK (bērniem līdz 18g. - 110 HRK)
 - Dubrovnikas forti – 150 HRK
 - pacēlājs Dubrovnikā - 108 HRK (bērniem 4-12 g.-50 HRK)
 - senākā aptieka un klosteris Dubrovnikā – 30 HRK
- Kravicas ūdenskritums - 4 EUR
 - brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru un pikniks ~ 30 EUR
 - nacionālais vakars ar mūziku, vīnu un tradicionālajiem ēdieniem - 30 EUR (bērniem - 25 EUR)
 - Diokletina pils komplekss – 25 HRK
 - vietējais Horvātijas tūristu nodoklis 1 EUR/pers. par nakti
 - apdrošināšana - no 0,57 EUR/dienā (atkarībā no apdrošināšanas programmas, ceļotājiem virs 65.g.v. – tarifs saskaņā ar apdrošinātāja cenrādi) 

 1 EUR ~ 7,35 HRK(Horvātijas kunas)
 * papildizdevumiem (ieejas biļetēm) norādītas 2018.gada cenas, tās var mainīties
 * tūroperatoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību

Maksājumu termiņi:
- avansa maksājums 70,- EUR jāiemaksā noslēdzot celojuma līgumu;
- 2.maksājums 90,- EUR jāveic līdz 20.03.2019.
- galīgais norēķins jāveic līdz 01.06.2019.

* Horvātijas apartamentos iespējams pasūtīt brokastis par 7 EUR/pers.
* piemaksa par papildvietu autobusā - 130 EUR
* ja Horvātijā vēlaties dzīvot 2-apartamentā, piemaksa par 6 naktīm 1 personai ir 85 EUR (jāpiesaka savlaicīgi!)
* piemaksa par vienvietīgu numuru Polijas viesnīcās un vienvietīgu istabu apartamentā - 140 EUR

Informatīvs apartamentu paraugs. 
Visi apartamenti ir ar divām  2-vietīgām guļamistabām (kopēja vai divas atsevišķas gultas), pilnībā aprīkotu virtuves stūrīti (plīts, ledusskapis, trauki utt.), dušu, wc, gaisa kondicionieri. 

DUNDAGAS PILS, LĪBIEŠU KRASTS ,KOLKAS RAGS, PIEKRASTES ZVEJNIEKCIEMI

€ 27.- + apsk.v.
21/6/2019
Plkst. 7:00 izbraukšana no Jelgavas
Tualetes - kafijas pauze DUS pie Kandavas
Kubalu skola- muzejs.Senākais līdz mūsdienām saglabājies guļbūves skolas nams Latvijā (19. gs.). Klases iekārtojums, manteļskurstenis, atjaunota sēta un pastaigu takas. "1842.gada beigās jaunais skolas nams bija gatavs, liela stalta ēka tais pašos apmēros kā tagad (20 asis gara, 7 asis plata). 1843.g.sākumā pēc Zvaigznes dienas sākas mācības jaunajā skolā", raksta skolotājs E.Dinsbergs.
Dundaga.Ekskursija pa pili un apkārtni pils gida vadībā. Leģendas, nostāsti, noslēpumainipagrabiuninteresantasekspozīcijas.
Slīteres bāka Slīteres Zilajos kalnos.
Slīteres bāka celta 1849.gadā, tās augstums virs jūras līmeņa ir 102 metri. Tā ir vistālāk no jūras esoša bāka Latvijā. No bākas paveras lielisks skats uz Slīteres nacionālā parka mežiem un jūru līdz pat Sāmsalai Igaunijā. Uzkāpšana bākā, ekspozīcijas par bāku vēsturi .
Mazirbes baznīca -tās tornis majestātiski slejas debesīs 36 metru augstumā un ir kalpojis kuģa atrašanās vietas noteikšanai Irbes jūras šaurumā starptautiskās trases jūras braucējiem.
Vecā Taizeļa kapa vietaMazirbes kapos un Mēra akmeņi
"Pie Andra Pitragā" – ‘’Krogos’’ piedalīsimies zivju kūpināšanā un degustēšanā, aplūkosim dažādus seno žogu veidus. Tie ir pavisam unikāli, jo apskatāmi visi žogu veidi vienā žogā!
Iespēja zivis iegādāties mājupvešanai.
Kolkas rags- vieta, kur Dižjūra ar Mazjūru tiekas. Pastaiga jūrmalā, brīvais laiks.
Mājupceļš caur piekrastes zvejniekciemiem
Ap plkst. 21:30 atgriešanās Jelgavā
Gide – grupas vadītāja Edīte Pole
 
PAPILDUS IZDEVUMI:
Kubalu skolas muzejs 2.50 eiro personai
Dundagas pils apskates ekskursija 3 .- eiro personai
Slīteres bākas apmeklējums 1.20 eiro personai
Mazirbes baznīca 1.- eiro ziedojums
Zivju degustācija Pitragā 5.- eiro
Kolkas rags - stāvlaukums autobusam aptuveni 5.- eiro grupai (atkarībā no fiksētā laika)

Brauciens garantēts! ŠOPĒNA MUZIKĀLĀ VARŠAVA 28.-30.jūnijs (3 dienas)

135 euro
28/6/2019
ŠOPĒNA MUZIKĀLĀ VARŠAVA.
2019.gada  28.-30.jūnijs.
1.diena. Izbraukšana no  Izbraukšana no Kuldīgas plkst.4.00,Saldus plkst.4.50, Jelgavas 6.10.
Koncerts zem zvaigznēm. Zem planetārija kupola klausīsimies  klavierkonceru „No baroka līdz mūsdienām”. Izrāde ir bagātināta ar gaismas efektiem, mūzikas skaņu izplatīšanu kosmosā, kas ir sarežģīta, satraucoša, bet viemēr sniedz patiesu emocionālu baudījumu. Dzirdēsim klasiku  Bahu, Šopēnu, Džačinto Šelsi,  Morton Feldman kompozīcijas un tad pārcelsimies  laikmetīgās pasaules mūzikā.  Pianists James Sokolowski beidzis Varšavas Frederika Šopēna  filharmonijas mūzikas klasi un pateicoties savai virtuozai klavierspēlei atstās neaizmirstamu iespaidu, ko papildinās vizuālas zvaigžņu un astronomisku objektu projekcijas uz lielā planetārija kupola 
Muzikālās strūklakas Multimediju parkā. Vienas dejo, otras met krāsu lokus, trešās aicina pierimt ikdienas steigā. Šie brīnišķīgie ūdensziedi līdzīgi, kā uguns liesmas piesaista skatienu, liek aizdomāties par laika plūsmu, par mūža veikumu. Bet pāri tam visam Šopēna mūzika, kas neļaus palikt vienaldzīgam.....
Nakts   viesnīcā Varšavā ar brokastīm.
2.diena. Vilanovas pils ir viens no izcilākajiem poļu baroka pieminekļiem un atgādina Versaļu miniatūrā. Pilī apbrīnas vērta ir Sarkanā zāle, Etrusku un Dārgakmeņu kabinets. Bet pastaigas divu līmeņu romantiskajā pils parkā  sniegs patiesu gandarījumu un atpūtu.
Lazienki Krolewskie ir termālo avotu komplekss, kurā ietilpst viens no skaistākajiem dārziem Eiropā, bet Salas pils ir poļu arhitektūras pērle un viens no Varšavas simboliem. Viduslaikos šeit bija karaliskās medību vietas, tika uzbūvēts neliels paviljons starp kokiem, kur atradās peldistabas ar vannām. No šejienes tad arī radās nosaukums Lazienki - vannas istaba. Mišlevickas pils, savu vārdu senatnē ieguvusi no tuvējā ciema. Baltā nama ēdamzāle joprojām lepojas ar gigantiskiem sienu zīmējumiem, orģinālām ķīniešu tapetēm un karaļa gultu guļamistabā. Pils parkā saglabājušies nelieli skaisti paviljoni: Ermitāža, Diānas templis, Ēģiptiešu templis un Jaunā oranžērija, kur šobrīd atrodas ziemas dārzs un restorāns ”Belvedēre”, tur iespējams pie kafijas tases baudīt apkārtējo skaistumu
Karaliskais teātris būvēts 200 skatītājiem, ar lielisku akustiku un ļoti skaistu interjeru. Centrālā  loža pie skatuves  bija paredzēta karalim Sigismundam  Augustam.
Varšavas vecpilsētā apskatīsim viduslaiku ēkas, katedrāles baznīcu, kur tika kronēti Polijas karaļi, karaļu cietoksni un vecāko aizsardzības būvi – Barbakana pilsētas vārtus. Pils laukumā lepni slejas Sigismunda kolonna, bet vecajā tirgus laukumā, gluži kā pasakā , katrai mājiņai ir sava krāsa un savs stāsts. Dosimies pastaigā pa seno Karaļu ceļu, kas sākas pils laukumā un beidzas karaļu vasaras rezidencē Lazienkos
Izpildot  Šopēna  pirmsnāves vēlēšanos, no Šopēna ķermeņa izņemta sirds un 1882. gadā urna ar to tika novietota Varšavas Svētā Krusta baznīcā
Brīvais laiks  Varšavā.
Vakarā dosimies  uz Varšavas vecpilsētu, lai klausītos Šopēna mūziku izcilu poļu pianistu izpildījumā. Koncerta starpbrīdī viesiem tiek piedāvāti poļu nacionālie dzērieni.   
Nakts  viesnīcā  Varšavā ar brokastīm.   
3.diena.   Brīvais laiks  Varšavas lielveikalā un mājupceļš.
Ceļazīmes cena:  135  euro
Ceļojuma cenā ietilpst:
Transports-komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, audio, video, pavadošā gida pakalpojumi,  divas naktis viesnīcā Varšavā ar brokastīm.
Papildus izdevumi:

Ekskursija  Varšavā ar  pilsētas gidu 10 euro

Vilanovas pils  45  zloti

Vilanovas pils parka apmeklējums  15  zloti

Karaļa teātris   20 zloti

Planetārijā „Koncerts zem zvaigznēm”   30   zloti

Klaviermūzikas koncerts 60 zloti