Biroja darba laika izmaiņas
25. aprīlī 09:00 - 11:00; 12:30 - 18:00

Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 12 cilv.) un kolektīvi ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā pēc tieši grupai izstrādāta maršruta un brauciena cena tiks pārrēķināta atbilstoši cilvēku skaitam grupā.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2023./2024. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MARŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Ekskursiju maršrutos vēl būs jaunumi un papildinājumi!
Lūdzu zvaniet vai sūtiet SMS +371 22314063
Cena var mainīties mainoties degvielas cenām!

Pasākumi

Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Visi

Jūnijs

Aktuāli! HIJUMĀ SALA – KLUSUMS UN MIERS DABĀ 2 dienas

€ 120.- + apsk. v. + pusdienas
1/6/2024
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauze Salacgrīvā
Pirmajā dienā dodamies ar prāmi no kontinenta uz Hījumā salu, ceļā jāpavada 75 minūtes
Hījumā - otra lielākā sala Igaunijā
Šīs salas galvaspilsēta ir Kārdla.
Ekskursija ar vietējo gidu pa Kārdlu un salu.
Nakšņošana Suuremōisas hotelī 2-vietīgās istabās
Hijumā simbols ir Kōpu bāka, kura atrodas uz 68 m augstā Tornimjagi kalna, kurš ir Rietumigaunijas augstākais punkts. Šī ir trešā vecākā nepārtraukti strādājošā bāka pasaulē!
Kadiķiem bagātā Kassari sala ar Orjaku skatu torni un Sāāre tirp zemes - oļu strēli, neliels pārgājiens ~ 2.5 km vienā virzienā uz jūras uzskaloto oļu strēli pa ceļam baudot kadiķu džungļus – t.s. alvārus.
Piemineklis prāmja Estonia pasažieriem un neparasts akmeņu labirints Tahkunas zemesragā
Puhalepas baznīca – pirmā akmens mūra baznīca Hijumā, celta 1259.gadā.
Derības akmeņi
Suuremōisas pils ar greznu parku un dīķiem.
Otrajā dienā pārcelšanās ar prāmi uz kontinentu
Ap 21:00 - 23:00 atgriešanās Jelgavā

Aktuāli! POKAIŅI, ZIEPJU DARBNĪCA, JAUNPILS UN BASKĀJU TAKA

€ 38.- + apsk.v. €
7/6/2024
8:00 izbraukšana no Jelgavas.
Pokaiņu mežs – sena svētvieta ar akmeņu krāvumiem, mistiska un enerģētiski spēcīga vieta.Apkārtnes miers un iespēja izbaudīt interesantu pastaigu svaigā gaisā iepriecinās jebkuru prātu.
Ieejas biļešu cena tiks precizēta!
"Ezervanna" ziepju darbnīca
No dabiskām izejvielām gatavotas ziepes, skrubji, ķermeņa un sejas krēmi un cita kosmētika – iegūst arvien lielāku atpazīstamību.
Biksteniece Anna Jurgaite savas ziepes, kuras dēvē par ziepēm ar raksturu, gatavo no dabiskām izejvielām, kurām pievieno daudzveidīgas piedevas. To vidū – arī ārstniecības augi, kas aug pašas dārzā vai savākti tuvākajā apkaimē. Katrai ziepītei savs raksturiņš, sastāvs, forma un aromāts.
Anna savā darbnīcā grupiņām demonstrē, kā tiek vārītas ziepes, un sniedz padomus ķermeņa kopšanā.
Varat arī paši apgūt prasmi ziepju veidošanā vai vannas bumbu taisīšanā. Skaisti iesaiņotu savu īpašo veidojumu varēsiet paņemt līdzi kā suvenīru vai dāvaniņu.
Programmu garums ~ 1,5 h. Cena tiks precizēta!
Jaunpils
Jaunpils pils
ir viena no retajām viduslaiku pilīm, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu.
Pilij ir daudz interesantas detaļas, kas piesaista uzmanību un fantāziju – velna figūra notekcaurules galā, mazās vītņu kāpnītes, viduslaiku pils tualetes balkons, kā arī zālē ir apskatāms marmora cilnis “Madonna ar bērnu”. Vienā no pils senākajām daļām - bruņinieku ēdamzālē, zem velvju griestiem ir iekārtots Jaunpils pils viduslaiku krogs.
Senā bruņinieku pils vēl joprojām savus apmeklētājus pārsteidz ar savu pamatīgumu un tajā esošo viduslaiku auru, kas jūtama ir ne tikai gaiteņos un telpās, bet arī ekskursijās ar viduslaiku personāžiem – mūku brāli Teodoru, pils atslēgu glabātāju un citiem.
Trijos stāvos pils senākajā spārnā izvietots Jaunpils muzejs, kurā var apskatīt ekspozīcijas par pils un apkaimes vēsturiskajiem notikumiem.
Mākslas baudītāji aicināti uz muzeja izstāžu zāli, kurā mainīgās izstādēs apskatāmi gan profesionālo, gan vietējo mākslinieku un amatnieku darbi.
Ieejas biļešu cena tiks precizēta!
Garda maltīte Jaunpilī. Edienkarte un cena tiks precizētas!
Vēl apskatāma Jaunpils baznīca, Tilts pār Bikstupi.
Iespējama iepirkšanās Jaunpils pienotavas firmas veikaliņā
„Valguma pasaule” – vieta veselīgai atpūtai, labsajūtai, omulībai, priekam.
Aizraujoša pastaiga Baltijā pirmajā baskāju takā un Mākslas telpā Valguma mežā.
Ieejas biļešu cena tiks precizēta!
Baskāju taka
Baskāju takā iesim TIKAI basām kājām! 
Staigājot kailām kājām pa dažādām dabiskām virsmām, pēc ~2900m garās pastaigas pēdas patīkami kņud un ir siltas pat drēgnā dienā, ķermenī gluži fiziski jūtams enerģijas pieplūdums, mundrums. Galva izvējojusi, raizes, īgnums un stresi pagaisuši, prāts un sirds atbrīvoti svaigām, nepieradinātām idejām.
Oļi un olīši, laukakmeņi un dzirnakmeņi, sūna, čiekuri, jūrmalas smilts, Ķemeru dziednieciskās dūņas, niedres, šķelda, raupjš priedes stumbrs, māls, veldzējošs upes ūdens… Lietū mērcēta mīksta zālīte, mikla kūdra egļu pavēnī, saulē sasilusi grants… Jo izjūtās bagātīgāks piedzīvojums pēdām, jo efekts manāmāks. 
Mākslas telpa mežā.

Baudāmas dabas ainavas izcilu mākslinieku lielformāta fotogrāfijās.
Viss vienā – iespēja veselīgi izkustēties, ieelpot svaigu gaisu un baudīt pārsteidzošas ainavas gan dabā, gan bildēs!
Ap 20:30 atgriešanās Jelgavā

Aktuāli! LIETUVAS VENĒCIJA! NEMUNAS DELTA, RUSNES SALA, VENTES RAGS UN PUTNU PARADĪZE, MINGES ZVEJNIEKU CIEMATS, BRAUCIENS AR KUĢI, ŠVEKŠŅA, ŠILUTE 08.-09.06. (2 dienas)

€ 120.- + apskates vietas + brauciens ar kuģīti + pusdienas + vakariņas + dekustācijas
8/6/2024
07:30 izbraukšana no Jelgavas
KLAIPĒDA
Iepirkšanās Akropolē un pusdienas
Švekšņa -  pilsētas aizsākumi meklējami 16. gs. 19. gs sākumā Švekšņa nonāk bagātāko Lietuvas magnātu – grāfu Plāteru dzimtas īpašumā, kuri parkā uzceļ krāšņu muižu ģimenes svinībām un medību izklaidēm. 20.gs. sākumā uzceļ majestātisko Sv Apustuļa Jēkaba divu torņu baznicu ar gotisku interjeru, kura ir viena no krāšņākajam baznicam reģionā. 2.- eiro / pers.
Nemunas delta 
ar daudzajām salām, upju attekām, vēsturiskiem zvejnieku ciemiem, bagātīgo dabas, kultūras un arhitektūras mantojumu veido Nemunas Deltas Reģionālo parku (EDEN 2009 laureāts – izcils Eiropas ceļojumu galamērķis!)! Īsta putnu paradīze!
Ventes rags
- 1837.g. celtā bāka un ornitoloģiskā stacija (Nemunas delta ar upju atteku, kanālu, polderu un mitraiņu tīklu, Ramsares konvencijas ietvaros tiek aizsargāta kā nozīmīga vieta putnu migrācijas un ligzdošanas vieta (īpaši zosīm, pīlēm un bridējputniem)).

Apmeklējums ornitoloģijas stacijā ar atraktīva ornitologa stāstījumu 2.- eiro / pers.
Kintai kūrortciemats skaistā priežu mežā – zivsaimniecības un tūrisma centrs! Kintai ir zvejnieku ciems, kurš radās 14-tajā gs. Tolaik iedzīvotāju galvenā nodarbošanās bija lopkopība un siena vākšanu smilšainajās pļavās. 18-19. gs Kintai bija pazīstama ar saviem lopu un zivju tirgiem. Šeit tiek koptas senās zvejas tradīcijas.
Iekārtošanās Viesu namā "Villa Verdainė" Šilutė, 2-vietīgās istabiņās ar WC un dušu. Saviem viesiem "Villa Verdainė"  piedāvā bezmaksas Wi-Fi; TV; bezmaksas autostāvvietu; vakariņas, brokastis (zviedru galds), pusdienas.V
iesu nama "Villa Verdainė" teritoriju rotā dārzs.
Ap 19:00 Viesu nama "Villa Verdainė" saimnieki piedāvās zivs degustāciju – īpaši pagatavotu breksi, Šilutē ražotu piknika siera nūjiņu degustāciju un Šilutē cepta Šakotis degustāciju. Siera nūjiņas un šakoti būs iespēja iegādāties.
Pēc degustācijas vakariņas – zivs – zandarts vai vistas karbonāde ar piedevām, salātiem, sula.
Degustācija un vakariņas 25.- eiro / pers.
 
Otrā dienā 08:00 brokastis (zviedru galds)
9:00 – 12:00 ekskursija ar vietējo gidi Šilutē un Rustnē
Šilute
16. gs. senajā Austruprūsijā dibināta kā zvejnieku tirgus Šišas upes krastā, vāciskā izcelsme jūtama ēku arhitektūrā, vēsturisko notikumu un personību klātbūtnes liecībās. Pilsētai ir saistība ar Imanuela Kanta vectētiņu un rakstnieku Hermani Zūdermani. Ekskursijā vietējā gida pavadībā iepazīsim šīs pilsētas vēsturiski nozīmīgākās un interesantākās vietas.

Rusne
– vienīgā Lietuvas pilsētiņa, kas atrodas uz salas, robežpilsēta ar Krieviju. Rusne atrodas starp Nemunas lielākajām attekām Atmatu un Skirvīti. Etnogrāfiskajā Zvejniecības parkā saglabātas liecības par senajām zvejniecības tradīcijām, koku pludināšanu, apstrādi u.c.

Minikruīzs no
Uostadvaris pa Nemunas deltu!
20.- eiro / pers.
Dosimies braucienā gar Ventes ragu, kuģojot pa pietekām, attekām, līcīšiem un kanāliem, Kuršu jomu un Atmatas upi nokļūsim senās Ostas muižas vietā - Uostadvaris ciematā - tā industriālais piemineklis - Uosatadvaris bāka - 13m astoņstūru tornis, kas savienots ar bākas uzrauga māju un sūkņa staciju.
Dosimies tālāk uz Lietuvas Venēciju Minijas  (Minges) zvejnieku ciematu, kur centrālās ielas vietā – upe(!), bet ciemata mājas sabūvētas abos krastos un nav neviena tilta, kas krastus savienotu... tikai laivas!

Ap 15;00 pusdienas
Viesu namā "Villa Verdainė" – zupa un otrais - cepelīni vai kuģelis ar piedevām.
12.- eiro / pers.
Atgriešanās Jelgavā ap plkst. 21.00

Garantēts! OJĀRS VĀCIETIS un TRAPENE, RAUNAS KERAMIKA, VESELAVAS MUIŽA un TAKA

€ 42.- + apsk. v.
11/6/2024
Plkst. 7:30 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauze bistro Bērzkrogs (par papildsamaksu, katram pēc saviem  ieskatiem)
Raunas ceplis - brauksim palūkot, kas jauns un neparasts top keramikas ražotnē . Šeit ražotie izstrādājumiem ir neierastas formas un faktūras, puķu podi ir komplektā ar atbilstošiem paliktņiem. Raksturīgas arī glazūras ar kapara spīdumu un apakšā iespiesto logo RC.
Dosimies ekskursijā, kuras laikā iepazīsim keramikas trauku un priekšmetu izgatavošanas procesu no māla iegūšanas līdz gataviem izstrādājumiem, aplūkosim ļielo ‘’tuneļa ‘’ apdedzināšanas krāsni, pabūsim ‘’trauku bibliotēkā’’.
Pārsteidzoša ir Raunas cepļa teritorija. Te saimnieki izveidojuši un iekopuši lielisku dārzu ar plašām laucēm, dīķiem , dendroloģiskiem stādījumiem un ziedošiem augiem.
Trapene un Ojārs Vācietis
1984. gada 7. decembrī pie Trapenes pamatskolas tika atklāts piemiņas akmens Ojāram Vācietim, kuru ikviens apmeklētājs ar siltām rokām var iesildīt. Un kā Imants Ziedonis teica: ”Tik daudz siltuma būs akmenī, cik tajā ieliksim.”
Ekspozīcija par novadnieku dzejnieku Ojāru Vācieti. Te ir iespēja uzzināt par dzejnieka vecākiem, par paša dzejnieka bērnības un skolas gadiem. Ērti sēžot krēslos, var klausīties ierakstos viņa dzeju, paša autora izpildījumā.
Centra otrajā stāvā ekspozīcija par rakstnieku un dzejnieku Linardu Laicenu, kā arī viņa piemineklis pie kultūras nama. 20. gs. sākumā Linards Laicens strādājis Trapenē par dārznieka mācekli. 
Privātais senlietu muzejs “Fazāni” Trapenē . To izveidojis Zigurds Safranovičs, tajā  atrodas ap 50 tūkstošu dažādu priekšmetu - pārsvarā cilvēku ziedotas mantas. Vecākā un retākā, pēc leģendas, 300 gadu veca manta – Ernsta Glika ledusskapis.
Pusdienas kafejnīcā ‘’Pie Annas’’ Virešos.
Veselavas muiža, kas kā viduslaiku pils celta uz salas un glabā dažādus nostāstus. Senā ēka atrodas uz ovālas saliņas, un to ieskaujošie ūdeņi rada īpašu noskaņu, it sevišķi vasarā. Kā jau visām senām muižām, arī Veselavai netrūkst interesantu nostāstu par spokiem, nekrietniem baroniem un skaistu mīlestību. Gida pavadībā izstaigāsim kungu māju, klausīsimies stāstus.
Veselavas muižas parks . Gludā pļaviņā stāv diži, zaroti ozoli un smalkas lapegles, uzcelta stalta, skaidu jumta estrāde ar dēļu deju grīdu, kurā vasarās regulāri notiek zaļumballes un koncerti.
Šeit izveidota dabas taka gar vienu no Latvijas skaistāko un straujāko upi – Rauni. Aiz estrādes, nokāpjot pa 141 pakāpienu, piestājot Mīlestības terasē, iespējams doties lēnā un mierīgā pastaigā pa Rauņa upītes senleju. Vietā kur Raunī ietek Dzirnupīte krustojas triju pagastu – Veselava, Vaive un Priekuļi robežas. Atgriežoties vēl jāpameklē Mīlestības avotiņš un enerģētiskās egles  Dzirnupītes kraujās.
Mājupceļš.
Ap plkst. 21:00 atgriešanās Jelgavā
 
Papildus izdevumi
Raunas ceplis                                                                 5.- eiro personai/ 3.- eiro pensionāriem, skolēniem
Trapenes novadpētniecības centrs un ekskursija          4.- eiro personai
Senlietu muzejs                                                              4.- eiro pesonai              
Pusdienas                                                                      10.- eiro personai
Veselavas muižaun parka taka                                       5.- eiro personai

Aktuāli! PEONIJAS KALSNAVĀ, GAIZIŅŠ, KAZIŅAS, DZIESMUSVĒTKU SKOLA - HARALDA MEDŅA MĀJA un VIESOŠANĀS PIE LATVJU SAIMNIECES

€ 42.- + apsk. v. + pusdienas
14/6/2024

Garantēts! KADIĶU ZEME MUHU, SAAREMAA UN LIELAIS PEONIJU DĀRZS! 2 dienas 15.-16.06.

€ 120.-+ € 60.-/ pensionāriem, € 58.-/ bērniem € 45.- (apskates vietas + pusdienas + prāmja biļete)
15/6/2024
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Muhu sala

Koguves brīvdabas muzejs
brauciens pa dambi uz Saaremaa
Anglas vējdzirnavu komplekss un pusdienas
Pangas klintis
Karjas  baznīca
Sirves pussala
Kuresāres bīskapa pils
brīvais laiks Kuresārē
Kāli meteorīta krāteris,
1. dienas vakarā iespēja apmeklēt SPA - pieejams baseins, sauna, sporta zāle (iekļauts naktsmītnes cenā) vai doties pastaigā pa Kuresāres vēsturisko centru.
Nakšņošana viesnīcā Meri Kuresārē 2 vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (zviedru galds)
Brokastis 2. dienā ap 8:00.

Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā

Aktuāli! VASARAS SAULGRIEŽI LATGALES LAUKU SĒTĀ ANDRUPENE un DAGDĀ AR FOLKLORAS KAPELU „SVEICYNOJAM VIELEJAM”

€ 50.- + apskates vietas + pusdienas
21/6/2024

Aktuāli! PEONIJAS un ROZES TALLINĀ, KADRIORGA, PALDISKI, PAKRI PUSSALA un BĀKA, ARNO PETRA CENTRS, KEILAS MUIŽA un ŪDENSKRITUMS

€ 135.- + apsk.v. + pusdienas
28/6/2024
7:00 izbraukšana no Jelgavas
Brokastu pauze Salacgrīvā bistro „Pasēdnīca”
Paldiski Paldiski pilsētas un Pakri pussalas aizraujošā vēsture un interesantā daba piedāvā daudz pārsteigumu - Pētera I cietoksnis, Muula kalni, bāka un glints. 
Cara Pētera I laikā atpazīstamību iemantojusī un padomju periodā slēgtā militārā pilsēta mūsdienās ir kļuvusi par aktīvu zaļās enerģijas pilsētu.
Iespēja pusdienot Paldiskos (ēdienkarte un cena tiks precizēta) cena ~12 EUR
Pakri pussala ir viena no savdabīgākajām Igaunijas teritorijām – 12 km gara un līdz 5 km plata, tā klāta laukakmeņiem un pie jūras stiepjas līdz pat 25 metrus augstas klintis. Daļa pussalas ir dabas rezervāts.
Bāka Pakri pussalā, iespējams, atradusies jau zviedru valdīšanas laikā, taču šobrīd zināmā senākā bāka celta pēc Pētera I pavēles 1724. gadā. Pastāvīgo krasta nogruvumu dēļ šī bāka jau 19. gs. beigās bija tik tuvu krastam, ka pieņemts lēmums to nojaukt un celt jaunu bāku – 80 m no krasta. Tā tapusi Igaunijas augstākā bāka – 52 m. 5.- eiro / pers.; pensionāriem, skolēniem, studentiem 3.- eiro / pers.  
Pakri pussalā atrodami arī vairāki ūdenskritumi. Viens, ar kritumu pat līdz 6 metri atrodas netālu no Pakri bākas. Vēja laikā tas veido ne vien ledus ērģeles, bet ledus mežģīnēs ietērpj apkārtnes krūmus!  
Arvo Perta centrs - slavenā komponista Arvo Perta pasaule. Šis novatoriskais centrs kalpo gan kā komponista personīgais arhīvs, gan kā centrs entuziastiem, kurus interesē viņa darbs. Stikla, koka un betona ēkas pārsteidzošā arhitektūra harmonizējas ar Perta muzikālo skaistumu, radot mierīgu telpu, kas savienojas ar mūziku un dabu. Ekskursija gida pavadībā ir lieliska iespēja aplūkot Arvo Perta manuskriptus un klausīties mūziku. 8.- eiro / pers.; pensionāriem, skolēniem, studentiem 5.- eiro / pers.  
Peonijas un rozes Tallinas Botāniskajā dārzā 6.- eiro / pers.; pensionāriem, skolēniem, studentiem 4.- eiro / pers.  
Iekārtošanās 2- vietīgos numuriņos Tallink Express Hotel un Hotel Aqua SPA apmeklējums 10.- eiro / pers. Aqua Spa piedāvā dažādas tvaika saunas un somu pirtis, eksotisko hamam-saunu jeb turku pirti, džakuzi un lielu iekštelpu baseinu, kā arī bērnu baseinu. Ir arī baseina bārs.
Vakarā iespējams ieiet viduslaiku maģijas un burvības pasaulē Tallinas Vecpilsētā. Tallinas vecpilsēta – Ziemeļeiropā vislabāk saglabājusies viduslaiku pilsēta ar tās lepnajām gotiskajām smailēm, bruģakmeņu klātajām ielām un apburošo arhitektūru.
Tallinas vecpilsēta reiz bija mājas pārtikušiem tirgotājiem, kas ieradušies uz palikšanu no Vācijas, Dānijas un citām zemēm.
Šeit ir lieliski saglabājušās senās ēkas ar viduslaiku aizsardzības mūri autentiskā izskatā, kas vijas apkārt visai vecpilsētai.
Atšķirībā no daudzām citām Eiropas galvaspilsētām Tallinai ir izdevies pilnībā saglabāt viduslaiku Hanzas savienības pilsētai raksturīgo. Šeit ir gan bruģakmens ielas, kuru malās atrodas viduslaiku baznīcas, gan iespaidīgi tirgotāju nami, klētis un spīķeri. Lielākā daļa no tiem ir būvēta tieši Viduslaikos.
Vecpilsētas apskate (ekskursija ar kājām) -  Augšpilsēta un Lejpilsēta, Rātslaukums, Rātsnams un Rātsaptieka, Doma baznīca un Aleksandra Ņevska katedrāle, Tirgotāju mājas un interesantie pagalmiņi, Dominikāņu klosteris,  Viru vārti un senais nocietinājuma mūris, pilsētas panorāma no skatu laukumiem.
Apmeklēsim kādu no baznīcām Ziedojums katrā objektā ~ 2.- EUR / pers.
"Kalev" marcipāna muzeja istaba sniedz lielisku pārskatu par marcipāna vēsturi - par to, kā viduslaiku aptiekās gatavotās zāles kļuva par vēlāk populāru saldumu.
Izstādē var aplūkot aptuveni 200 marcipāna figūriņas, kartes un tortes, kuru pagatavošanā ir izmantotas vairāk kā 100 gadus vecas formas. Muzeja istabā var vērot, kā notiek marcipāna apgleznošana - te pastāvīgi darbojas mākslinieks, kas apgleznos figūriņas arī pēc apmeklētāju vēlmes.
Brīvais laiks pusdienām un iepirkumiem.

Panorāmas rats Skywheel  Biļete 10.- EUR (3 braucieni, apmēram 12 minūtes)
Unikāls panorāmas rats Eiropā, kas pacels Jūs līdz 120 metru augstumā virs jūras līmeņa, paverot skatu uz Tallinas panorāmas siluetu no pilnīgi jauna skatpunkta.

Panarāmas rats uzstādīts uz tirdzniecības centra jumta,  tam ir 27 milzīgi stikla kupoli, kas parāda Tallinu no jauna horizonta. Vienā kupolā paredzēta vieta 6 cilvēkiem, vasarā darbojas kondicionieris.
Panorāmas rata augstākais punkts ir 120 metrus virs jūras līmeņa, tātad Tallinā tā ir otra augstākā skatu vieta pēc TV torņa. Turklāt tā tehniskais risinājums Eiropā ir unikāls – iepriekš panorāmas rati uz jumtiem atradušies tikai Taivānā un Japānā.
Kadriorgas pils un parks
 
Keilas muiža un ūdenskritums. 9.- eiro / pers.; pensionāriem, skolēniem, studentiem 7.- eiro / pers.  
Muiža, kas ir viena no senākajām Igaunijas neogotikas celtnēm, atrodas  Keilas upes krastā. Muižu ieskauj 80 ha plašs ainavu parks ar dīķu sistēmām, netālu atrodams ari Keilas ūdenskritums. Brīnišķīgs skats uz muižu un apkārtni paveras no upes krastā uzceltās skatu platformas. Muižai ir lieliska atrašanās vietā – dziļā ielejā plūstošā straujā upe, no 6 m augstuma krītošais čalojošais ūdenskritums, augsti krasti, no kuriem paveras brīnišķīgs skats uz apkārtējo dabu.  
Ap 21:00 atgriešanās Jelgavā