Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 10 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2018. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Marts  |  Aprīlis  |  Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Oktobris  |  Visi

Maijs

TALLINAS VECPILSĒTA, KADRIORGAS PILS UN PARKS PAVASARA ZIEDOS

€ 28.- + apskates vietas €
4/5/2019
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pauze Salacgrīvā
Keilas ūdenskritums – viens no lielākajiem ūdenskritumiem Igaunijā. Ap to plešas ainavisks parks, blakus atrodas neogotiskā Keilas muiža. Netālu, jūras krastā, apskatāmas gleznainās Tūrisalas klintis.
Ierašanās Tallinā
Tallinas vecpilsēta atzīta par vienu no vislabāk saglabātajām Eiropas valstu vēsturiskajām galvaspilsētām, saista ar interesantiem un sakoptiem namiem, pagalmiem, ielām un laukumiem
Ekskursijā / pastaigā Augšpilsētā iepazīsim nozīmīgas vietas un notikumus,  Lejas pilsētā izstaigāsim šauro un romantisko ieliņu labirintus, ielūkojoties  amatnieku un tirgotāju  rosīgajā dzīvē cauri gadu simteņiem.
„Kalev“ marcipāna istaba-muzejs sniedz lielisku pārskatu par marcipāna vēsturi - par to, kā viduslaiku aptiekās gatavotās zāles kļuva par vēlāk populāru saldumu. Izstādē var aplūkot aptuveni 200 marcipāna figūriņas, kartes un tortes, kuru pagatavošanā ir izmantotas vairāk kā 100 gadus vecas formas. Muzejistabā var vērot, kā notiek marcipāna apgleznošana - te pastāvīgi darbojas mākslinieks, kas apgleznos figūriņas arī pēc apmeklētāju vēlmes. Muzejistabā apmeklētājus sagaida zinātnieks Otto Kubo, kas fabrikā Kalev nostrādājis 60 gadus un var pastāstīt daudz interesantu stāstu par marcipānu un tā vēsturi
 
Kadriorgas pils uzskatāma par Igaunijas arhitektūras grandiozāko pils un parka kompleksu. Pils ir labi saglabājusies, 18. gadsimta sākuma (1718-1725) ķeizariskā vasaras rezidence.
Pēc Itālijas parauga uz terasēm veidotās baroka pils galvenā fasāde izbūvēta trijos, bet aizmugurējā fasāde - divos stāvos. Galvenās fasādes arhitektūrā dominē centrālais rizalīts ar altānu un barokālu frontonu. 1933.-1934. gadā pēc A.Vladovska projekta aizmugurējai fasādei tika piebūvēta neostila banketu zāle un ziemas dārzs. 
Vēlu vakarā atgriešanās Jelgavā

 

ZIEDOŠO NARCIŠU IELEJA UN KARPATU KALNI. 5-11.maijs (7 dienas)

398 euro
5/5/2019
ZIEDOŠO NARCIŠU IELEJA UN KARPATU KALNI. 2019. gada 5-11.maijs.

video no ziedošās narcišu ielejas
https://www.youtube.com/watch?v=qi7DRt98R60

1.diena.
Izbraukšana no Kuldīgas 4.00, Saldus 4.50, Dobeles 5.30, Jelgavas 6.10, Rīgas 6.00

Brauciens cauri Lietuvai, Polijai.
Nakts trīs zvaigžņu viesnīcā Polijā, Ukrainas pierobežā ar brokastīm.
2.diena. Ļvova pusdienas piecu zvaigžņu viesnīcas Nobilis restorānā.
Dosimies iepirkties Ļvovas lielākajos tirdzniecības centros AŠMAN un FORUM.
Vakariņas un nakts vecpilsētā trīs zvaigžņu viesnīcā „Žoržs” ar brokastīm. Viesnīca ir jūgendstila arhitektūras piemineklis, celta 1811. gadā kā viesu māja Eiropas aristokrātiem.
3.diena. Ekskursija pa Ļvovu ar mazo tūristu vilcieniņu.
Ļvovu tālajā 1256.gadā dibināja Galīcijas kņazs Danilo un nosauca to par godu savam dēlam Ļevam, kas tulkojumā no ukraiņu valodas nozīmē «lauva». Lauva ir Ļvovas simbols un ir krāšņs elements pilsētas arhitektūrā. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā – vēstures elpa un bagātīgais kultūras mantojums tajā jūtami ik uz soļa! Ukrainas rietumu daļas pilsētu Ļvovu par Eiropas tūrisma galamērķi numur viens atzinuši tīmekļa vietnes VirtualTourist.com lietotāji. Kopā ar ukraiņu gidi dosimies leģendām apvītās un apdzejotās, šaurajās Ļvovas viduslaiku ieliņās un baudīsim pilsētas neatkārtojamo auru.
Lauvas nams ir greznākais un bagātākais nams pilsētā. Tā krāšņās zāles pārsteidz un sajūsmina ar greznām vitrāžām, izsmalcinātu interjeru, bagātīgu bibliotēku. Šajā ēkā jau tālajā 1898. gadā bija elektrība un greznajās aristokrātu ballēs zāles vidū darbojās strūklaka no kuras plūda šampanietis. Lauvas nams bieži izmantots filmēšanā, tā skaitā arī filmā “D’Artanjans un trīs musketieri”.
Modernās mākslas muzejs “Salo” Galvenais ukraiņu gastronomiskais lepnums ir speķis jeb salo. Ja līdz šim ar speķi esat bijuši uz jūs, tad tas pilnīgi noteikti mainīsies, kad nogaršosiet to Ukrainā, jo tas tik tiešām pats kūst mutē! Ukraiņi speķi sāla, marinē un kūpina, turklāt viņiem ir pat speķis šokolādē, kuru dēvē par ukraiņu «Snickers». Speķim ukraiņi ir pat veltījuši festivālu un muzeju, tāpēc tas tik tiešām ir nopietni. Pusdienas modernās mākslas muzeja Salo restorānā.
Boimu dzimtas kapela tika uzcelta 1609. gadā. Boimu ģimenes kapela pārsteidz ar nepārspējamu skaistumu un ir unikāla ne tikai Ukrainā, bet arī pasaulē.
Kafijas manufaktūras namā sastopas pagātne un tagadne. Ēkas pazemes ejas mūs iepazīsinās ar ražotnes darbu senatnē, bet izsmalcinātajā kafijas bārā Jūs varat baudīt kafiju no Brazīlijas, Itālijas un citām pasaules malām, kā arī nogaršot kafiju pēc speciāli sagatavotām receptēm.
Kafijas manufaktūras namā sastopas pagātne un tagadne. Ēkas pazemes ejas mūs iepazīsinās ar ražotnes darbu senatnē, bet izsmalcinātajā kafijas bārā Jūs varat baudīt kafiju no Brazīlijas, Itālijas un citām pasaules malām, kā arī nogaršot kafiju pēc speciāli sagatavotām receptēm.
Bernardine klosteris un baznīca celti jau 1870.gadā. Vēlāk baznīca tika pārbūvēta, piešķirot tai torni un centrālo kupolu. Baznīcas interjers veidots bizantiešu stilā un atgādina simts un vienas pasakas motīvus.
Brīvais laiks Ļvovā. Vakarpusē mūs gaida ekskursija un izrāde Ļvovas Operas un baleta teātrī. ( Baleta, vai operas izrādes nosaukums tiks precizēts)
Vakariņas Nakts vecpilsētā trīs zvaigžņu viesnīcā „Žoržs” ar brokastīm.
4.diena. Svētā Mihaela baznīca (1745.g.), ir viena no izcilākajām koka baznīcām un ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tā atrodas Karpatu kalnu masīvā netālu no Užokas kalnu parejas. Baznīca darbojas gandrīz trīs gadsimtus bez pārtraukumiem, un tas nav pārsteidzoši, ka tai ir ļoti īpaša atmosfēra . Šīs brīnišķīgās vietas tīrā enerģija dziedē un atjauno spēku.
Užok ciems jau no seniem laikiem ir slavens ar saviem ārstnieciskajiem minerālūdens avotiem un pamatoti tiek dēvēts par minerālūdens karaļvalsti. Bet pavasaros, kā baltas sniega kupenas ciematā un kalnu nogāzēs zied ķirši.
Dosimies uz ārstniecisko atpūtas kompleksu"Ужанские купели", lai relaksētos trīs veidu čanās ar minerālūdeni, krievu pirtī, turku pirtī, somu pirtī un neizpaliks arī japāņu pirts apmeklējums. Jūsu labsajūtai baseini, džakuzī, hidromasāžas mucas.
Srednee ciems tiek dēvēts par vecāko vīnogu audzēšanas vietu Karpatu kalnos. Šeit gatavotajam vīnam ir izcila garšas buķete, par ko tam jāpateicas minerālvielu bagātajai augsnei vīnogu plantācijās. Vīni tiek nogatavināti senajos vīna pagrabos, kas te atrodas jau no 16.gadsimta un ir ideāla vieta vīna gatavināšanai. Senatnē vīnu iepirka Eiropas karaļu galmi un atzina par izcilu.
Nakts zemnieku saimniecībās ar vakariņām un brokastīm.
5.diena. Karpatu kalnu vizītkarte- leģendārā ziedošo narcišu ieleja, kas ir pati lielākā savvaļas narcišu ieleja pasaulē. Narcišu ieleja ir veidojusies jau pēc ledus laikmeta, kad kusa ledāji un no kalniem ielejā plūda minerālvielām bagāta augsne. Padomju varas gados 50 ha ziedošās narcišu ielejas tika iznīcināta un zeme izmantota lauksaimniecības vajadzībām. Ar lielām pūlēm izdevās darbus apturēt un teritoriju iekļaut aizsargājamo dabas objektu sarakstā un Sarkanajā grāmatā. Šobrīd narcišu ziedēšanas laikā te sabrauc tūristi no visas pasaules, lai priecātos par šo skaisto dabas brīnumu.
IZA- klūdziņu pinēju galvaspilsēta. Izā var iegadāties pinēju izstrādājumus no vienkāršām saimniecības lietām līdz grezniem mākslas darbiem.
Ņižņej ciems tiek uzskatīts par Aizkarpatu gastronomisko centru. Apmeklēsim saimniecību, kurā audzē gliemežus. Gliemežu gaļa ir ne tikai garšīga, bet arī ļoti veselīga, jo tajā nav holesterīna, bet daudz mikroelementu. Ekskursijas laikā jūs varēsiet redzēt, kā audzē gliemežus. Degustēsim gliemežus, kas pildīti ar dažādām mērcēm. Neizpaliks Aizkarpatu vīnu baudīšana.
Restorānā "Колыба Опрышков" mūs gaida jautra sadziedāšanas ar Aizkarpatu muzikantiem, kalniešu deju mācīšanās, teatralizēts uzvedums. Pusdienās ēdīsim nacionālos Karpatu ēdienus.
Kolačova- viens no skaistākajiem Karpatu ciemiem. Brīvdabas muzejā iepazīsim seno kalniešu dzīvi.
Kalnu traktierī saimnieki būs sagādājuši cienastu un kopā ar muzikantiem mums parādīs ainiņas no kalniešu dzīves.
No 15 metru augstuma, daudzās kaskādes kalnu ielejā krīt Snipīt ūdenskritums, kas ir viens no skaistākajiem ūdenskritumiem Ukrainā. Tas ir radies no liela pazemes avota, tā sauktās "Jūras acs" vienā no skaistākajām vietām Ukrainas Karpatos…… - ūdenskrituma vārds ir saistīts ar vārdu "čukstiņš". Pastāv arī leģenda, ka zemnieks Ivanco mīlējis meiteni Mariku. Meitenes māte kāzas nevēlas un nolādējusi jauniešus, kuri metušies zemē no stāvas klints un ūdens putās miruši. Tagad, ūdenskrituma tuvumā var dzirdēt čukstus: " Mana Marika, mans Ivanco! Pikniks pie ūdenskrituma- sēņu zupa, šašliks , Karpatu vīns.( piknikā tiek izmantoti vienreizējie trauki).
Nakts zemnieku saimniecībās ar brokastīm.
6.diena. Kalnu komplekss "Захар Беркут". Ar garāko kalnu pacēlāju Ukrainas teritorijā pacelsimies līdz mākoņiem, no kurienes paveras neaizmirstams skats uz Karpatu kalniem un ielejām. Košas kalnu pļavas, pārklātas ar melleņu krūmiem un biezi dižskābaržu meži. Meža josla beidzas aptuveni 1200-1450 metru augstumā un tad paveras gleznainie Karpatu kalni visā savā varenībā.
Karpatu kalnu ieskautā foreļu audzētavas restorānā “Золотая форель’ ieturēsim pusdienas.
Nakts viesnīcā Polijā ar brokastīm.
7. diena. Mājupceļš cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās mājās.
Ceļazīmes cena 398 euro
Cenā ietilpst: transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu (regulējami sēdekļi, kondicionētājs, WC, audio, video); degviela, ceļa nodokļi, stāvlaukumu un maksas ceļu izmaksas; naktsmītnes: - 4 naktis trīs zvaigžņu viesnīcās ar brokastīm, 2 naktis viesu mājas ar brokastīm; Ukrainas teritorijā pusdienas, vakariņas, degustācijas, ieejas biļetes apskates objektos , veselības apdrošināšana, pavadošā gida , Ļvovas un Ukrainas gides pakalpojumi Ukrainas teritorijā.
Papildus izmaksas: ārstnieciskā SPA kompleksa apmeklējums, teatralizēta uzvedums ar muzikantiem un dejotājiem, kalniešu ēdieniem, ieejas biļete uz operu, vai baletu 55 euro