Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 12 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2020./2021. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Ekskursiju maršrutos vēl būs jaunumi un papildinājumi!

Pasākumi

Maijs  |  Jūnijs  |  Jūlijs  |  Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Decembris  |  Visi

Oktobris

PALANGA, DZINTARA MUZEJS, KLAIPĒDA - DELFINĀRIJS, KURŠU KĀPA, NIDA (2 dienas)

€ 78.- + apsk.v. € / pensionāriem, studentiem, skolēniem uzrādot derīgu apliecību! €
3/10/2020
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Palanga
Dzintara muzejs - Viss par dzintaru! Muzeja ekspozīcija sastāv no vairāk nekā 25000 dzintara gabaliem. Lielākai daļai dzintaru gabalu iekšpusē ir vērojami dažādi kukaiņi un augi. Plašā kolekcija izvietota grāfa Feliksa Tiškēviča pils zālēs. Unikālākais eksemplārs ~ 3.5 kg „Saules akmens” – trešais lielākais dzintars pasaulē!
Palangas botāniskais parks - brīnišķīgs 100 ha liels dārzs, kuru 19. gs. izveidoja slavens franču dārznieks un ainavu arhitekts Edouard Andre.
Birutes kalns - seno baltu svētvieta,
Jūras tilts jeb Palangas mols dažkārt tiek uzskatīts par neoficiālu Palangas simbolu. Tas ir koka tilts, kas stiepjas jūrā 470 m garumā un tam ir „L” veida forma. Laika un jūras viļņu iznīcināts, tilts tika pārbūvēts 1997. gadā.
Palangas pludmale - Palanga vasaras sezonā ir lielākais pludmales kūrorts Lietuvā. Atpūtniekus piesaista maigās pludmales smiltis un smilšu kāpas 18 km garumā gar Baltijas jūru.
Basanavičus gatve – galvenā gājēju iela un viena no ievērojamākajām vietām pilsētā. Šeit ir daudzi restorāni, krodziņi, veikali, suvenīru kioski un atrakcijas, rosās mākslinieki un ir lieliskas iepirkšanās iespējas.
Brīvais laiks Palangā
Nakts Palangā hotel Daile 2 - vietīgos nr. ar dušu un WC + brokastis
Klaipēda. Senā tirgotāju pilsēta izsenis slavena ar jūrniecības tradīcijām, bagātu vēsturi.
Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu
Lietuvas jūrniecības muzejs un delfinārijs.
Delfinārijs
, kurš vēris durvis pēc ievērojamas rekonstrukcijas. Delfīnu šovs iepriecinās ar lieliski sagatavotiem priekšnesumiem
Kuršu kāpa – kontrastu pasaule,
Jodkrante – Raganu kalns,
Nida, balto smilšu tuksnesis - Nagļa kāpa
Brīvais laiks Nidā.

Pārbrauciens uz Klaipēdu.
Ap 21:00 atgriešanās Jelgavā

IEPAZĪŠANĀS AR SANKTPĒTERBURGU! (4 d) 08.-11.10.

cena € 319.-
8/10/2020
1 diena. Brokastis. Izbraukšana no Rīgas 5:00. Igaunijas-Krievijas robežu pārbraukšana. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks.

2 diena. Brokastis. Tikšanās ar gidu viesnīcas hallē. Apskates ekskursija pa pilsētu ‘Sanktpēterburga trīs gadsimti’ iepazīt ar svarīgākiem notikumiem pilsētas vēsturē. Jūs ieraudzīsiet Ziemas pili, Aleksandra kolonnu, Galveno štābu, Senāta un Sinoda ēku, Mākslas akadēmiju un Ostrovskogo laukumu ar pieminekli Katrīnai II.Ekskursija pa Petropavlovskas cietokni iepazīs jūs ar vēsturi par to kā pilsēta radās uz upes Ņevas, 300-gadu veco cietokšņa stāstu, bijušo karalisko, vēlāk politisko cietumu, un vienlaicīgi ar to imperātoru Romanovu kapenes Petro-Pavlovskas katedrālē – pašā izcilākā arhitektūras celtnē pilsētā. Pusdienas pilsētas kafejnīcā. Ekskursija uz Jusupovu pili. Ekskursijas beigas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3 diena. Brokastis. Tikšanās ar gidu viesnīcas hallē. Pastaigas ekskursija ‘Svinīgā laukuma ansamblis’. Šajā ekskursijā iekļauta pastaiga un stāsts par pavisam atšķirīgiem trīs centrālajiem laukumiem Pēterburgā: Dekabristu laukums (Senātes), Svētā Izaka un Pils, nosaukts tā atradošajai uz viņa Ziemas pilij kura piederēja bijušajai karaliskai rezidencei, bet tagad piederošs valsts Ermitāžai. Ekskursija uz Ermitāžu. Viens no bagātākajiem, lielākajiem un vecākajiem muzejiem pasaulē! Gandrīz pa diviem ar pus gadsimtiem viņā savākta viena no lielākajām kolekcijām ar pieminekļiem pasaules kulturas mērā, apmēram skaitot trīs miljonu eksponātu. Neatkārtojams interjers zālēs, gleznu izstādes, skulptūras, dekoratīvi piemērota māksla atšķirīgiem laikmetiem izdaiļo bijušo karalisko rezidenci.Pusdienas pilsētas kafejnīcā. Ekskursija uz Svētā Izaka cietoksni. Brīvais laiks.

4 diena. Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana līdz 12:00. Tikšanās ar gidu viesnīcas hallē. Ekskursija ārpus pilsētas ‘Piepilsētas impēriskās rezidences’. Ekskursija uz Katrīnas pili ar slaveno Dzintara istabas apskati. Pusdienas pilsētas kafejnīcā.

Cenā iekļauts:

Viena vieta autobusā;
Transporta un ceļa izdevumi;
3 naktis viesnīcā, 2 vietīgs numuriņš ‘standart’, ērtības numuriņā;
3 brokastis viesnīcas restorānā;
3 pusdienas pilsētas kafejnīcā;
Visas iepriekš minētās ekskursijas ar vietējo gidu:
Ekskursijas programma, ieskaitot ieejas biļetes uz muzeju pēc tūres programmas
Pakalpojumi no krieviski runājošā ekskursijas vadītāja- grupas vadītājs uz 3 tūres dienām.
Pakalpojumi grupas vadītāja.

Papildus izdevumi
Papildus vietas cena autobusā - 60.00 Eur
Palīdzība e-vīzas noformēšanā - 10.00 Eur
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a - 75.00 Eur
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 g.v - 3.80 Eur
Medicīniskā apdrošināšana no 65 g.v. līdz 70 g.v. - 7.60 Eur

SIGULDA ZELTA RUDENS KRĀSĀS

€ 23.- + apsk.v. €
10/10/2020
07:30 Izbraukšana no Jelgavas kultūras nama
Bonsai dārzs Inčukalnā
Bonsai ir miniatūras kociņš, kas veidots no normāla auga. Tātad tas nav īpašs auga tips, bet gan tā audzēšanas veids, kur bonsai tiek veidots miniatūrs no parasta krūma vai koka.
Ap 9:45- 10:30 Brokastu pauze ‘’Rāmkalnos’’
Svētku laukums
 ir iecienīta pastaigu vieta. No skatu laukuma, kas izveidots Svētku laukuma nomalē paveras elpu aizraujošs skats uz Gaujas senleju un upes labajā krastā esošo Krimuldas pili.
Kultūras un mākslas telpa „Siguldas Tornis”
Kultūras un mākslas telpa Siguldas tornis. Torņa moto ir: Uzzini ko jaunu, apgūsti iemaņas un prasmes! un tā ir pirmā mākslas telpa Siguldā, kas piedāvā iespēju ne vien baudīt izstādes, bet arī pašiem piedalīties mākslas procesā. Šeit tiek plānota sadarbība ar Mākslas akadēmiju un pašmāju mākslas skolu. Tiek organizētas gan aktivitātes bērniem, gan labdarības akcijas. Tornis ir atvērts dažādām radošām aktivitātēm – literatūras lasījumiem, kamermūzikas koncertiem, iecerēts organizēt arī dažādus tematiskos vakarus u.tml. Mākslas telpa kā daudzfunkcionāla izstāžu zāle ar ļoti interesantu mākslas dzīvi ārpus Rīgas ir vienīgais infrastruktūras objekts Siguldā, kurā iespējams realizēt inovatīvus mākslas un kultūras projektus gan telpās, gan ārpusē, aptverot daudzveidīgas mākslas tehnikas un formas – glezniecību, fotogrāfiju, grafiku, stikla, emaljas apstrādi, tēlniecību un citus.
Laimas pulkstenis
Laimas pulksteņa dizains Siguldai ir mūsdienīgs, lai tas kalpotu gan kā pilsētas vides objekts, gan kā laikrādis, bet galvenais – kā simbols Mīlestībai, kura mīt Siguldā un siguldiešos.
Strūklaka stacijas laukumā
Atraktīva sausā strūklaka ar 5 jautri lēkājošām strūklām. Pirmā sabiedriskā strūklaka Latvijā, kurā izmantota JumpingJet (lēkājošās strūklas) tehnoloģija. Strūklaka tiek vadīta ar procesoru, darbojas pēc iestatītas programmas. Visskaistāk sevi parāda bezvējā, tumšā diennakts laikā, taču bērniem ir iecienīts rotaļu laukums jebkurā strūklakas darbības stundā.
Ainavu, kas paveras no Paradīzes kalna, gleznās iemūžinājuši tādi slaveni latviešu gleznotāji kā Jūlijs Feders, Vilhelms Purvītis un Janis Rozentāls. Tā radies vietas nosaukums – Gleznotājkalns. No Gleznotājkalna vērojams skats 12 kilometru attālumā. Pāri ielejai paveras Turaidas pils tornis, lejā, pamatkrasta piekājē, saskatāma seno Kalna Klauku māju vieta. Paradīzes kalns būtībā nav kalns, bet gan krasta paliksnis, kur Gaujas senielejas kreisā pamatkrasta nogāzi “pāršķeļ” varenā Vējupītes grava.
Visizteiksmīgāko ainavu veido Gaujas senieleja un 80 metrus zemāk esošā Gauja.
Livonijas ordeņa Siguldas pils Celta 1207.gadā kā "castellum" tipa cietoksnis, vēlāk pārbūvēta par konventa tipa celtni. No 2012.gada iespējams uzkāpt Ziemeļu un galvenajā Vārtu tornī, pastaigāt pa pils mūriem un izbaudīt viduslaiku auru.
Amatnieku darbnīcas Siguldas pils kompleksā
Spieķu darbnīca
Spieķīši ir atpazīstamākais un senākais Siguldas simbols, kas attīstījās līdz ar kņaza Kropotkina ierīkotajām Alpu takām, un spieķis kļuva par gājēja neatņemamu ceļabiedru.

Ādas artelis
Ādas apdare ir viens no senākajiem amatniecības veidiem, bet mūsdienās tehnoloģijas sniedz iespēju ikvienam kļūt par meistaru. Dāvanas vai suvenīri no ādas - jostiņas, atslēgu piekariņi, grāmatzīmes vai jebkas cits.
Baltu rotu darbnīca
Darbu pamatā ir seno baltu tautu rotu bagātības - forma, raksti un stāsts.
Mājas tekstila darbnīca
Apmeklētājiem iespēja pielikt savu roku kopējā paklāja aušanā vai vērot, kā audums tiek austs stellēs vairāku gadsimtu senā tehnikā. Darbnīcā varēs iegādāties dažādus mājas tekstila izstrādājumus - galdautus, salvetes, halātus u.c., kas ir tekstila mākslinieces unikāli radīti. 
Papīrmākslas darbnīca „Viktora vēstules”

Šeit no Siguldas novada pašvaldības vecajiem, sasmalcinātajiem dokumentiem top oriģinālas papīrlietas – grāmatzīmes, dāvanu aploksnes, rotaslietas, pastkartes un īpašs vēstuļu papīrs.
Darbnīca vienlaikus ir mākslas galerija – šeit apskatāmas Siguldas mākslinieces Zinaīdas Ceskes gleznas un grafikas, izstāde “Siguldas līgava”.
Ap 15:30 -16:30 Iespēja pusdienot  bistro ‘’Zaļumnieku piestātne’’ (katram pēc saviem ieskatiem, brīva izvēle, par papildsamaksu)
Spieķu parks atklāts 2007. gadā kā veltījums Siguldas raksturīgākajam suvenīram – pastaigu spieķim. Tas ir vienīgais vēsturiskais tūrisma suvenīrs ar stāstu un leģendu.
Gaisa trošu ceļš (Pēc izvēles) 
Braiciens turp - atpakaļ € 12,- / bērniem no 3 - 12 g.v. € 8.-
Ar augstumu 42 m uz Gaujas senleju jūs varat vērties no gaisa trošu vagoniņa, kas savieno abus upes krastus 1020 m platumā. No tā redzamas 3 varenās pilis - Sigulda, Turaida, Krimulda, bobsleja un kamaniņu trase, kā arī burvīgā ainava vairāku kilometru tālumā.
Siguldas tauriņu māja. Šeit varēsiet apskatīt eksotiskus un krāšņus tropu tauriņus no tālajiem džungļiem, pavisam citiem klimatiskajiem apstākļiem.  Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tauriņi Jūs apžilbinās ar krāsu košumu, visdažādākajos rakstos izrakstīto spārnu daudzveidību un aizrautīgo, vieglo lidojumu
Ap 21:00 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

APE, ZVĀRTAVA, VECLAICENE RUDENS KRĀSĀS

€ 27,- + apskates vietas
11/10/2020
7:30 izbraukšana no Jelgavas
Kafijas pause Ieriķos “Pie Dzirnakmeņa”
Tiekat aicināti izbaudīt gan tradicionālos ēdienus, gan īpaši pēc firmas receptēm gatavotus ēdienus. Varēsiet nobaudīt arī svaigus konditorejas izstrādājumus.
JĀZEPA VĪTOLA memoriālais muzejs “ANNIŅAS”
Jāzepa Vītola memoriālā muzeja „Anniņas” misija ir saglabāt Jāzepa Vītola kultūrvēsturisko mantojumu. Muzeja krājumā ir priekšmeti, dokumenti, fotogrāfijas, notis – viss, kas saistīts ar J. Vītola dzīvi un darbību.
Gaujiena – mana paradīze… tā teicis Latvijas Konservatorijas dibinātājs, izcilais komponists profesors Jāzeps Vītols (1863.gada 26. jūlijs – 1948. gada 24. aprīlis).
Un tā gan muižas aldara divstāvu koka mājiņa, gan 60 pūrvietu “dabas jaukumu” kļuva par vietu, kur Jāzeps Vītols pavadīja katru brīvo brīdi.
GAUJIENA (Adzele)
Gaujienā - sava Gauja, ievas, lakstīgalas, naktsvijoļu pļavas... 
Jāzepa Vītola māja "Anniņas" un dīķis, Lauvas mute, kur tek visgaršīgākais avota ūdens.
Cēlā Gaujienas pils ar muižas ēkām, pilsdrupas, kur jūtama senatnes elpa. Ar noslēpumaino auru apvītais Baznīckalns un neatkārtojamās dabas ainavas.
Gaujiena, katram sava un tomēr visiem savējā!
Mākslinieku citadele ZVĀRTAVAS PILĪ ar balto dāmu...
Mūsdienās Zvārtavas muižas komplekss ir Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) Starptautiskais mākslas un izglītības centrs un Latvijas Mākslinieku savienības muzeja (LMS muzejs) radošā filiāle, kur būs iespēja iepazīt Zvārtavas pili (celta 1881.gadā), tās vēsturi, arhitektūras īpatnības
Aicinām iepazīties ar Zvārtavas pili un citiem muižas kultūrvēsturiskiem objektiem, izbaudīt parku un  ezeru, izzināt novada vēsturi un apskatīt mākslas darbus, kuri radīti šeit plenēros un rezidencēs, gan LMS muzeja kolekcijas ekspozīcijas un aktuālās izstādes.
Lauku māja "Kalnarušķi" - pusdienas
Apē apskatīsim
Smilšakmens atsegumus “Jaunās un Vecās Raganu klintis”
Dzenīšu dižvītolu 8,67 m (dižākais baltais vītols Eiropā)
Dvīņu priedes ar zaru tiltu
Piemiņas akmeni matemātiķim Aivaram Liepam (1936.-1979.)
Atjaunoto rakstnieces Elīnas Zālītes skulptūru
Vaidavas Grūbi un HES uz Vaidavas upes
Veclaicenē apskatīsim
Opekalna baznīcu -  visaugstāk v.j.l. uzceltā baznīca Latvijā ar interesantu un bagātu vēsturi
Drusku pilskalnu (246.6 mvjl.), no kura paveras skaists skats uz Igaunijas Hānjas augstieni un Karulas augstieni. Drusku pilskalna virsotnē iekārtota atpūtas vieta ar neapjumtu galdu un soliem. No kalna virsotnes D, DA un Z virzienos veidotas ainaviskas skatu stigas.
Ap 22:00 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

SĀREMĀ, MUHU SALA, KURESĀRE, PANGAS KLINTS, ANGLAS DZIRNAVAS, SIRVES PUSSALA (2 dienas, nakts SPA viesnīcā!)

€ 87.- + apsk.v. € 18.- / pens., skol., stud. uzrādot derīgu apliecību!) € 14.- + pusdienas € 12.- (pirmajā dienā)
17/10/2020
07:00 izbraukšana no Jelgavas
Muhu sala

Koguves brīvdabas muzejs
brauciens pa dambi uz Saaremaa
Anglas vējdzirnavu komplekss un pašu cepta maizīte € 10.-
Pangas klintis
Karjas  baznīca
Sirves pussala
Kuresāres bīskapa pils
brīvais laiks Kuresārē
Kāli meteorīta krāteris,
Nakšņošana SPA viesnīcā Kuresārē 2 vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (zviedru galds)
Pieejams baseins, sauna, sporta zāle un mini akvaparks (iekļauts naktsmītnes cenā).
Iespēja izvēlēties kādu no SPA procedūrām (piesakoties līdz 18.03.!)

Ap 21:30 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

TAUJENES MUIŽA UN VIĻŅA NO PUTNA LIDOJUMA ,KRĀŠŅIE DIEVNAMI , KATEDRĀLE UN BAROKA VECPILSĒTA

29 eiro + apsk.v.
18/10/2020
Plkst. 6:30 izbraukšana
Ekskursija Taujenas muižā, kura savā laikā lepojusies ar garāko muižas pils ēku Lietuvā, bet šobrīd tajā ir grezna viesnīca ar ziemas dārzu un restorānu. Ekskursija muižā ar kafiju un muižas siera kūku noslēgumā. 6.- eiro personai
Ierašanās Viļņā, kura slavena ar savu lielisko baroka arhitektūru, ‘’Baltijas ceļa ‘’ sākumu, krāšņajiem dievnamiem ,Universitāti , parkiem un pakalniem
Ģedimina kalns un Ģedimina pils tornis- vēl viena lieliska iespēja skatīt vecpilsētas panorāmu no putna lidojuma skatu punkta. Uzbraukšana kalnā ar funikulieri 2.- pieaugušajiem/ 1.50 pensionāriem, skolēniem
Viļņas katedrāle- Ģedimina kalna pakājē, vietā, kur no vissenākajiem laikiem atradušās arī senās Lietuvas svētvietas.  Lietuvas aizbildņa- Sv, Kazimira kapela un svētbilde- brīnumdare un tās 57 metrus augstais zvanu tornis. Šis ir viens no visvecākajiem un augstākajiem Viļņas vecpilsētas torņiem, kurš saglabājies līdz mūsdienām. Katedrāles laukums kalpo par iemīļotu Viļņas iedzīvotāju tikšanās vietuŠeit ,pa torņa vītņu kāpnēm, iespējams uzkāpt līdz torņa augšējai platformai, kur aplūkojami Lietuvas vissvarīgākie zvani un skats uz Katedrāli. Apskatāma lieliska zvanu ekspozīcija un vēstures ekspozīcija. 5.-/ 3.50 skolēniem, pensionāriem
Ekskursija Viļņas vecpilsētā- Prezidenta pils, Universitātes kvartāls, Aušras vārti un baznīca, no kuras notika Svetā mise Romas pāvesta Pāvela II vizītes laikā un kuras sienas viscaur klātas ar votām- brīnumu pateicības dāvanām.Ziedojums 0.50 personai
Pusdienas lietuviešu krodziņā Viļņas vecpilsētā. Piedāvājumā- tradicionālie cepelīni. Cena apt. 6.- eiro personai
Veikala pauze Paņevēžos, lielveikalā Babilonas
Ap plkst .21:00 atgriešanās
Gide – grupas vadītāja Edīte Pole

AVIOTŪRE UZ BALI (12 d) 22.10.-02.11./ 01.11.-12.11./ 19.11.-30.11.

Cena no 799.- + eksk.p. € 299.-
22/10/2020
1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā (precīzu tikšanās laiku un vietu skatieties mūsu mājas lapā 1-2 pirms tūres).
Lidojums Rīga - Bali (Rīga - Stambula / Stambula - Bali).
2. DIENA
Ierašanās Bali salā.
Transfērs uz Ibis Styles Bali Benoa *** viesnīcu vai tāda pašā līmeņa viesnīcu, salas dienvidu pusē, ne vairāk kā 150 metri līdz jūrai.
Viesnīca "Ibis Styles BALI Benoa " atrodas gleiznainā rajonā Tandžua Benoa plaši pazīstamajā tūristu atpūtas zonā. 
Tūristiem tiek piedāvāti lieli numuri ar mūsdienīgu dizainu, bezlimita Wi-Fi, restorāns, bārs, baseins, spa- centrs, fitnesa centrs un trīs konferenču zāles.
Viesnīca atrodas blakus atpūtas kompleksam “Nusa Dua Bali” , konferenču centram, muzejam un teātrim “Bali Nusa Dua”. 
Netālu no viesnīcas atrodas nacionālais golfa klubs Bali, daži tirdzniecības centri, galerijas un restorāni. Izmitināšanā viesnīcā “Ibis Styles Bali Benoa ir ērta , jo Jūs no turienies ātri varat tikt līdz Uluvatu templim un pasakainām pludmalēm piemēram tādai kā Drimlend pludmale.
Bali ir viena no šarmantākajām un populārākajām Malajas arhipelāga Indonēzijas salām, īstā pasaka klātienē, brīnišķīga vieta, kuru klāj smaragdzaļas rīsa lauku terases un kanēļkoku meži ar smaržīgiem ziediem. Gaisa temperatūra uz salas novembrī ir +28-30ºC, bet ūdens temperatūra jūrā - +28 grādi. Pirmkārt, ceļotājus vilina tās krāšņa un daudzveidīga daba, kā arī lieliskas smilšu pludmales ar nomierinošu viļņu šalkoņu. 
3. DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Brīva diena.
4. DIENA
Brokastis.
Ekskursijas brauciens „Ziemeļu skaistums”.
Šodien dosimies salas ziemeļos. Sākumā apmeklēsiet otru lielāko Bali salas templi — Taman Ajun (kas tulkojumā nozīmē „dārza šūpoles”). Templis tika uzcelts aptuveni 1740. Gadā. Tempļa celtnes, saskaņā ar arhitektu idejām, ir Bali vulkānu kopijas. Pēc tempļa apmeklējuma kafijas pauze un ceļš līdz templim Beritan ezerā — Ulun Danu. Lielākajā daļā salas fotogrāfiju attēlo tieši šo templi. Brauciena noslēgumā Jūs gaida skaistā saulrieta sagaidīšana Tanah Lot templī.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
5. DIENA
Brokastis.
Atpūta pie jūras. Brīva diena.
6. DIENA  
Brokastis.
Apskates ekskursija Bali salā.
Bali ir maģiskais baudas avots jebkurai gaumei: ekstrēmais, izzinošais, mierīgs un netraucēts. 
Ekskursijas laikā apmeklēsim: amatnieku ciematus un uzzināsim par tradicionālajiem Bali arodiem, svētā ūdens templi – Tirta Empul, kafijas plantācijas (tropiskais eksotisko augļu un augu dārzs, kur bezmaksas var degustēt dažādas tējas un kafijas šķirnes, kā arī ieraudzīt slaveno zvēriņu, kas ražo dārgāko kafiju pasaulē - Luwak), skaistās rīsu terases, Kintamani. Jūs varēsiet izbaudīt neaizmirstamos vulkānu, rīsu terašu, mitro tropu mežu skatus no skatu laukuma. Pēc vēlēšanās, var ieturēt pusdienas ar skatu uz vulkānu (piemaksa).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
7. DIENA
Brokastis.
Ekskursijas brauciens „Kerta Goza, Penglipurāna, Pura Besakih”.
Tradicionāls Penglipurānas ciemats (ieejas biļete ~1 EUR) – ciemats, kas ir viens no trīs tīrākajiem ciematiem pasaulē, saņemot Indonēzijas valdības apbalvojumu par apkārtējās vides aizsardzību. Ciematā būs iespēja iepazīt Bali salas iedzīvotāju senās tradīcijas un dzīves iekārtu vairāku gadsimtu garumā. Visu salas iedzīvotāju mājas ir uztaisītas no bambusa, bet ēdiena pagatavošanai joprojām izmanto malku. Interesenti varēs apmeklēt vietējo iedzīvotāju mājas.
Tālāk dosimies uz Kerta Goza (ieejas biļete ~1 EUR) – Klunkung karalistes Augstākās tiesas, kur valdnieks tiesāja savus padotos un apspriedis likumus. Tiesā tika izskatīti strīdi un prasības, kas netika atrisinātas ciemata ietvaros. Tiesas ēkas paviljonu velves rotā Wayang gleznošana stila zīmējumi. Šo gleznošanas stilu joprojām izmanto tuvumā esošajā Kamasan ciematā. Tiesas zāles velves zīmējumi ir sadalīti piecos līmeņos. Atsevišķos paneļos ir attēlots Bali astroloģiskais kalendārs.
Tālāk aplūkosim Pura Besakih (ieejas biļete ~4 EUR).
Šis templis ir galvenais salas templis, kas atrodas pašā Agung kalna pakājē, 1000 m virs jūras līmeņa. Šo templi dēvē par „tempļu māti” un faktiski tas ir vesels komplekss. Vissvarīgākais šajā tempļu kompleksā ir centrālais templis Pura Peneteran Agung, pie kura galvenās ieejas ved kāpnes, kuras bagātīgi rotā dēmoni-apsargi. Bali salas iedzīvotāji godā Besakih. Ticība tam, ka Besakih ir svētā vieta, visvairāk ir nostiprinājusies tad, kad 1963. gadā spēcīgās Agung vulkāna zemestrīces rezultātā templis cietis pavisam nedaudz. Lavas plūdi tecēja dažu metru attālumā no tempļa, neskarot svarīgas tempļa celtnes.
Atgriešanās viesnīcā.
8. DIENA
Brokastis.
Ekskursija salas dienvidu daļā.
Ekskursijas laikā redzēsim vienu no skaistākajām Bali pludmalēm – Pandava pludmali. Pludmale apbur ar tās klintīm un tajā cirstajām nišām, kur atrodas mistiskās statujas.
Tālāk apmeklēsim GWK parku, kas tika nodēvēts tā par godu tā arī nepabeigtajam pasaulē augstākās statujas celtniecības projektam – „Hinduistu Dievs Višnu sēž virsū Garuda putnam”. Jūs redzēsiet atsevišķos šī projekta fragmentus.
Nākamā pietura ir Uluvatu templis (ieejas biļete), kas atrodas 90 m augstās klints malā un pieder svētajiem Bali tempļiem. Brauciena noslēgumā, pēc vēlēšanās, varēsiet ieturēt vakariņas Džimbarānā ar skaistiem okeāna skatiem. Jums tiks piedāvāti vislabākie uz grila pagatavoto jūras velšu ēdieni (piemaksa).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
9. DIENA
Brokastis.
Brīva diena.
Pēc vēlēšanās, ekskursija „Austrumu noslēpumi” (papildmaksa 30 EUR, min. cilvēku skaits, lai ekskursija notiktu: 15 cilv.).
Maršruts: pludmale ar melnām smiltīm (bilde pludmalē), Natural Salt Maker apmeklējums, kas ir vieta okeāna piekrastē, kur var redzēt sāls iztvaicēšanas procesu no jūras ūdens. Pēc vēlēšanās , iespēja iegādāties sāli (1 EUR). Redzēsim Goa Lava sikspārņu templi-alu, Tirta Ganga ūdens pili, atpūta skaistākajā Bali salā – White Sand Beach. Pa ceļam uz šo pludmali, būs iespēja redzēt pērtiķu koloniju un pabarot tos.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.
10. DIENA
Brokastis.
Bali Safari un Marin Park dzīvnieku parka apmeklējums (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, sākot no ~ 60$ maksājums tiek veikts  rūpijās)
Bali Safari parks apvienojis sevī klasisko afrikāņu safari un tradicionālās Bali kultūras iezīmes. Uz doto brīdi šeit dzīvo vairāk nekā 60 eksotisko dzīvnieku sugas, tai skaitā dažas retas un izmirstošas sugas, piemēram, Sumatras tīģeri, Sumatras ziloņi, baltie tīģeri un Komodas drakoni. Dzīvnieki parkā dzīvo nevis būros, bet lielos un plašos sprostos, kas vairāk atgādina savvaļu. Tāpēc parkā tūristi pārvietojas ar speciālajiem safari automobiļiem.
Ceļojuma laikā Jums būs iespēja tuvumā apskatīt Indonēzijas, Indijas un Āfrikas savvaļas pārstāvjus - zebras, degunradžus, tīģerus, lauvas.
Jūras parkā Jūs varēsiet apmeklēt aizraujošas atrakcijas, kas ir aprīkots ar mūsdienīgu tehniku, vai pavadīt laiku ūdens parkā vai akvārijā – unikāla vieta, kur var ieraudzīt tūkstošiem dažādu sugu zivju, kas ir atvestas no visas pasaules. Jūras parkā mīt pat baltā haizivs akvārija speciāli tai paredzētajā vietā, kā arī asinskāras piranjas un citas plēsējzivis. Parka darbinieki iesaka apmeklēt piranju barošanu, kas notiek ikdienā plkst. 10:30 un 16:00. Tāpat Jūs varat apmeklēt krāšņu un ļoti skaistu uzvedumu Bali Agung Show.
11. DIENA
Brokastis.
Numuru atbrīvošana.
Brīvs laiks, iespēja iegādāties suvenīrus, ieturēt pusdienas.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Bali - Rīga (Bali – Stambula / Stambula - Rīga)
12. DIENA
Ierašanās Rīgā.

„Krāšņā Sanktpēterburga un Imperatoru majestātiskās pils!»

170.00 EUR
22/10/2020
„Krāšņā Sanktpēterburga un Imperatoru majestātiskās pils!» Narva – Sanktpēterburga: Petropavlovskas cietoksnis, Meņšikova pils - Puškina: Katrīnas pils un parks – Pavlovska: Pavlovskas pils un parks – Jusupova pils – Gatčina: Gatčinas pils un parks”
4 dienas 
10.04. - 13.04.
22.10. - 25.10.
14.11. - 17.11.

DELFINĀRIJS UN JŪRAS MUZEJS, KLAIPĒDA, DINO PARKS UN APGRIEZTĀ MĀJA

€ 29.- + apsk. v.
24/10/2020

06:30 izbraukšana no Jelgavas
Klaipēda - senā tirgotāju pilsēta, izsenis slavena ar jūrniecības tradīcijām, bagātu vēsturi.

Pārcelšanās ar prāmi uz Kuršu kāpu
Lietuvas Jūras muzejs
Ieeja 9.- eiro/4.50 eiro.- bērniem no 4 g.v., skolēniem, pensionāriem, studentiem uzrādot derīgu apliecību
un Delfinārijs
Ieeja 9.- eiro/4.50 eiro.- bērniem no 4 g.v., skolēniem, pensionāriem, studentiem uzrādot derīgu apliecību
Gan lieli, gan mazi ir aicināti apmeklēt Lietuvas Jūras muzeja atjaunoto delfināriju un iespaidīgo ekspozīciju. Tagad muzejā ir 24 atjaunoti akvāriji, kā arī 25 metrus garš stikla tunelis zem centrālā akvārija, no kura var vērot virs galvas peldošās zivis. Neaizmirstamus iespaidus gūsiet, izmēģinot kuģa katastrofas simulatoru vai apmeklējot pingvīnu koloniju. Turklāt šajā muzejā atrodas Baltijas reģionā vienīgais delfinārijs, kurā var vērot delfīnu šovu.

Pārcelšanās ar prāmi uz Klaipēdu

Dinozauru parks un Otrādi apgrieztā māja Ieeja 14.- eiro/12.- eiro.- bērniem no 2 - 12 g.v.

Dinozauru parks atrodas Radailiu īpašumā tikai 7 km attālumā no Klaipēdas. Vienīgais Dinozauru parks Baltijas valstīs, kur var izjust patieso savvaļas dabu. Šeit Jūs sagaida visīstākie dinozauri, kuri mauro, kustas, elpo un sprauslā ūdeni... Līdzās rotaļu laukumi, karuseļi, batuti,ekstremāls 5D kinoteātris,spoguļu labirints, ...un Radaiļu muižas restorāns...

Otrādi apgrieztā māja
Unikāls izklaides objekts, kurā varēsiet no jauna ieraudzīt apkārtējo pasauli un iegūt neizdzēšamus iespaidus! Radaiļos, vien 7 km aiz Klaipēdas, durvis ir vēris jauns, unikāls objekts – pirmais un vienīgais šāda veida izklaides objekts Lietuvā – AČGĀRNĀ MĀJA RADAIĻI!
AČGĀRNĀ MĀJA RADAIĻI ir māja, kas uzbūvēta ar jumtu uz leju, tajā viss ir apgriezts kājām gaisā, rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas. Šī relaksējošā izklaide ir paredzēta tiem, kurus ir nomocījusi ierastā kārtība un paradumi, lai kā no jauna paskatītos uz nepieciešamību pēc komforta un stabilitātes.
Ačgārnās mājas un pilis ir ļoti iecienīti izklaides objekti visā pasaulē. Lai izbaudītu šādu izklaidi, vairs nebūs jādodas uz tālām zemēm. Izmēģiniet šo izklaides iespēju!
 
Ap 22:30 atgriešanās Jelgavā
Gide - grupas vadītāja Silvija Batraka

PASAKAINAS SPA BRĪVDIENAS MIKOLAJKOS!(2 d) 24.-25.10./ 12.-13.12.

Akcijas cena € 119.-
24/10/2020
1.diena 6:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Ierašanās Mikolaikos. Iekārtošanās viesnīcā. Jūs varat apmeklēt akvaparku TROPIKANA no (8:00-21:00), SPA centru, kafejnīcas, bērnu klubu, spēļu automātu kompleksu, slidotavu, boulingu. Vakariņas –„zviedru galds”(no 19:00-21:00). Bagāta dažādība ēdieniem un saldumiem. Brīvajā laikā Jūs varat doties pastaigā uz gleznaino pilsētu Mikolaiki, apskatīties uz baltiem gūlbjiem, varat iet iepirkties. Vakarā aicinam apmeklēt Nakts klubu un diskotēku viesnīcā no 22:00. Nakts viesnīcā «GOŁĘBIEWSKI»****..

2.diena Brokastis „zviedru galds”(7:00-11:00). Brīvais laiks līdz 12:00. Jums vēlreiz ir iespēja apmeklēt akvaparku TROPIKANA, vai pašiem izplānot brīvo laiku pēc Jūsu izvēles. Iesakam doties pastaigā gar viesnīcu, kas atrodas ezera krastā. Viesnīcas numuru atbrīvošana līdz 12:00. Plkst.12:00 izbraukšana uz Rīgu. Lielveikala apmeklējums. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Ceļojuma cena:
109EUR- 3viet.numurs pieaugušajam
99EUR – 3viet.nr. bērnam (no 4 līdz 15g.v.)
59EUR – bērns līdz 4g.v. vecāku gultā
119EUR – 2viet.nr. pieaugušajam
109EUR – 2viet nr.bērnam (no 4 līdz 15g.v.),

Cenā ietilpst:
Viena vieta autobusā. Viesnīca****: 2-viet.numurs (2 atsevišķas gultas);
3-viet.numurs (2 atsevišķas gultas + saliekams dīvāns);
1 vakariņas, 1 brokastis.
Akvaparka (8:00-21:00)un nakts kluba ( no 22:00 līdz...)apmeklējums.(Ieejas biļetes)

Viesnīcas «GOŁĘBIEWSKI»**** akvaparkā :

saunas, džakuzi, baseini, ūdens atrakcijas, dvieļi. Par papildus maksu: Apdrošināšana – 2,80 EUR līdz 65g.; 5,6 EUR pēc 65g.; Papildus vieta autobusā - 45EUR; Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a - 20EUR. Pēc Jūsu vēlmes: izbrauciens ar kuģīti (vasaras sezonā), izjāde ar zirgiem un ponijiem, izbrauciens ar velosipēdu, apmeklēt: SPA centru, kafejnīcas, bērnu klubu, spēļu automātu kompleksu, slidotavu, boulingu.

Papildus informācija par viesnīcu: www.golebiewski.pl

SMIŠĒRKŠĶI, ĶIRBJI UN ŠOKOLĀDE PŪRĒ

€ 25.- + apsk.v
25/10/2020