Visiem braucieniem var pieteikties gan individuāli, gan kolektīvi.

Pēc ekskursijas pievedam klientus iespējami tuvāk mājvietai (Jelgavas pilsētas robežās).
Grupas (sākot no 10 cilv.) un kolektīvi visas ekskursijas var izvēlēties sev vēlamā laikā un brauciena cena ir atkarīga no cilvēku skaita.

EKSKURSIJAS NO JELGAVAS GRUPĀM UN KOLEKTĪVIEM 2018. GADĀ PĒC TIEŠI JUMS IZSTRĀDĀTA MERŠRUTA

Latvija, Lietuva, Igaunija, Austrija, Čehija, Slovākija, Vācija, Polija, Horvātija, Itālija, Šveice, Zviedrija, Norvēģija, Slovēnija u.c.

 Pieteikties pasākumam

Pasākumi

Augusts  |  Septembris  |  Oktobris  |  Novembris  |  Decembris  |  Visi

Novembris

SKAISTI TĒRPI, LIELISKI BRAUCAMRĪKI UN RĪGA NO PUTNA LIDOJUMA - SVĒTDIENAS EKSKURSIJA VISAI ĢIMENEI

€ 19.- + apsk.v.
4/11/2018
Plkst. 10:00 izbraukšana no Jelgavas
Aleksandra Vasiļjeva Modes muzejs Vecrīgā. Leģendārais modes mākslinieks, arī šova ‘’Modnij prigovor’’ vadītājs Modes muzeju Rīgā atklāja 2016. gada nogalē. Tas ir unikāls!
Šobrīd Modes muzeja jaunā izstāde  veltīta modes nama «Christian Dior» vēsturei un slavenās New Look kolekcijas septiņdesmitgadei. Muzejs piedāvā arvien jaunas izstādes no lieliskās Vasiļjeva kolekcijas, kura glabājas Viļņā. Nākamās izstādes tēma vēl nav pasludināta, bet tā noteikti būs pārsteidzoša un atklās atkal jaunus modes vēstures noslēpumus.
ieejas biļete 6.- eiro personai + 20.-eiro muzeja gids
Ekskursija Latvijas TV tornī Zaķusalā. Rīgas radio un televīzijas tornis ir 368 m augsts un augstākais tornis Eiropas Savienībā. Skatu laukums, kas atrodas 97 m virs Zaķusalas, ir augstākais publiski pieejamais skatu punkts Rīgā, un no tā var labi pārredzēt Vecrīgu, Rīgas centru un Pārdaugavu. Labos laika apstākļos ir iespējams redzēt Rīgas HES Salaspilī un Siguldas augstākos punktus, kā arī Rīgas jūras līci un kuģus tajā.Pieaugušajiem 3.70 / pensionāriem 2.- / skolēniem 1.-
Iespēja pusdienot Motormuzeja kafejnīcā
Piedāvājumā: pupiņu zupa, cūkgaļas karbonāde ar sieru un tomātiem, augļu morss, ūdens, maize 6.- eiro personai Zupu (pēc izvēles) var aizstāt ar kādu desertu 
Rīgas Motormuzejs Pēc vērienīgās rekonstrukcijas, kas tika sākta 2013. gadā, muzejs ir ieguvis kvalitatīvas ekspozīcijas telpas, ērtu un patīkamu vidi, kā arī pieejamību ikvienam apmeklētājam.
Rīgas Motormuzejs Muzeja ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk kā 100 unikāli senie spēkrati, bet muzeja krājums arvien tiek papildināts ar nozīmīgiem jaunieguvumiem.
Seno spēkratu ekspozīcija veidota kā aizraujošs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un auto pasaules nozīmīgākajiem vēstures notikumiem. 10.- eiro pieaugušajiem/  5.- bērniem no 6 g.v. skolēniem, studentiem, pensionāriem
Iespēja iepirkties veikalā ‘’Gemoss’’ (mājsaimniecības preces, žāvēti augļi, tējas, kafijas, konditorejas izejvielas un vēl daudz kas cits par noliktavas cenām)
Mājupceļš
Ap plkst. 19:00 atgriešanās
Gide - grupas vadītāja Edīte Pole

BRUŅINIEKI, ŪDENS PRIEKI UN RELAKSĀCIJA RYN PILĪ

96 euro + apsk. v.
17/11/2018
BRUŅINIEKI, ŪDENS PRIEKI UN RELAKSĀCIJA RYN PILĪ.
 
2018. gada 17.-18.novembris.
 
1. diena
Izbraukšana no Kuldīgas 4.00, Saldus 5.00, Jelgavas 6.00
Pašā Mazūrijas sirdī, divu ezeru ieskauta, stalti slejas romantiskā Ryn pils, kur savu mājvietu ir atradusi četrzvaigžņu viesnīca. Te valda leģenda ,ka pa pili klīst Baltā dāma, kura nes veiksmi, ja vien izdodas to ieraudzīt. Tā ir vieta, kas saglabājusi seno bruņinieku garu un Teitoņa ordeņa greznību.
 
Jums būs iespēja iejusties viduslaikos, ietērpjoties tā laika tērpos un apmeklējot bruņinieku turnīru. Pēc bruņinieku turnīra gardas bruņinieku vakariņas viduslaiku gaisotnē.
 
Pils piedāvā ūdens priekus un relaksāciju. Peldēties var kamīna gaismas izgaismotajā pils velvju ieskautajā baseinā un relaksēties tur pat esošajā džakuzi vai kādā no pirtiņām.
 
2.diena.
Brokastis pilī. Pelde baseinos, relaksācija džakuzi, saunu apmeklējums līdz plkst.12.00.
 
Polijas pērle- Svētās Lipskas dievnams. Pēc senām leģendām te augusi liepa, kur parādījusies Dievmāte Marija ar bērnu uz rokām. Dievnams pārsteidz ar izsmalcinātu greznību un vērtīgiem mākslas darbiem, bet apmeklētājus priecē bazilikas ērģeles, kurām skanot kustīgās enģelīšu figūriņas pūš taures un zvana sudraba zvaniņi. Iesim skatīt šo Svētās Lipskas brīnumu arī mēs.
 
Iepirkšanās Suwalkos- tirdzniecības centros. Jums būs iespēja iepirkties Suwalki Plaza tirdzniecības centrā, kur ir vairāk nekā 40 dažādu veikalu, tostarp tādi iemīļoti apģērbu, apavu, kosmētikas un elektronikas veikali kā, piemēram, H&M, Reserved, CCC, Deichmann, Smyk, Douglas, RTV Euro AGD u.c. Blakus atrodas arī Pasaż Tesco tirdzniecības centrs, kurā atrodas ne tikai Tesco lielveikals, bet arī sporta preču, apakšveļas, elektrotehnikas un citi veikali.
 
Ceļazīmes cena: 96 euro
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
Transports-komfortabls autobuss ar regulējamiem sēdekļiem, kondicionētājs, pavadošā gida pakalpojumi, nakšņošana pilī- četru zvaigžu viesnīcā, bagātīgas brokastis 5 * restorānā pilī, baseinu, džakuzi, piršu apmeklējums


Papildus izdevumi:
Bruņinieku turnīrs ar bruņinieku vakariņām pilī 38 euro

Pārģērbšanās viduslaiku apģērbos 7 euro
Svētās Lipskas dievnama apmeklējums 10 zloti